De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 29 September 2000
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Brisbane - 500 van 29 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Martina Capurro Taborda | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Hailey Baptiste | 6-3 7-5 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalma Galfi | 3-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Contrexeville van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalila Jakupovic | 6-4 6-3 | |
Palermo van 15 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Andrea Gamiz | 7-6 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tatiana Prozorova | 6-1 3-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Olga Danilovic | 6-3 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Mayar Sherif | 6-3 6-3 | |
Osaka van 9 September tot 17 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Arianne Hartono | 6-4 3-6 6-2 | |
Hong-Kong van 7 Oktober tot 15 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Man Ying Maggie Ng | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ya-Yi Yang | 6-3 4-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Hong Yi Cody Wong | 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Elise Mertens | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Chennai van 12 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniela Vismane | 4-6 7-5 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
St. Petersburg van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alina Charaeva | 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Sparta Prague Open van 29 Augustus tot 5 September 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Anna Karolína Schmiedlová | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Boekarest van 13 Juli tot 21 Juli 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniela Seguel | 3-6 6-3 6-4 | |
Moskou van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Olga Danilovic | 3-6 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Budapest van 19 Februari tot 25 Februari 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Arina Rodionova | 6-0 6-2 | |
Roland Garros Junior Dames van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Clara Burel | 6-2 6-1 | |
Wimbledon Junior Dames van 9 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Lenka Stara | 7-5 6-0 | |
Moskou van 13 Oktober tot 21 Oktober 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Olga Doroshina | 7-6 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Vera Zvonareva | 6-3 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 5 Nederlagen
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 3 Juni tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslaat | L. Ma - V. Morvayova | 3-6 6-4 10-5 |
Achtste finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslagen door | E. Molinaro - C. Tauson | 7-6 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 9 Juli tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
1/16de finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslaat | H. Black - A. Geller | 6-4 6-2 |
Achtste finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslagen door | M. Carlé - C. Gauff | 7-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 23 Januari tot 29 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | O. Andrieieva - S. Lansere | verslaat | A. Poulos - T. Whitehouse | 6-3 6-7 11-9 |
Achtste finales | O. Andrieieva - S. Lansere | verslagen door | E. Appleton - J. Burrage | 6-4 6-4 |
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 30 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
1/16de finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslagen door | A. Anshba - K. Juvan | 6-2 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 10 Juli tot 17 Juli 2017 (Gras) | ||||
1/16de finales | K. Berankova - S. Lansere | verslagen door | M. Osorio Serrano - T. Pedretti | 6-3 6-3 |
US Open Dubbel Dames Junioren van 3 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslaat | A. Forbes - C. Gauff | 7-6 6-7 10-7 |
Achtste finales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslaat | A. Collins - J. Niemeier | 6-1 6-4 |
Kwartfinales | S. Lansere - K. Rakhimova | verslaat | M. Chwalinska - A. Hertel | 6-3 7-5 |
Halve Finale | S. Lansere - K. Rakhimova | verslagen door | O. Danilovic - M. Kostyuk | 6-4 7-6 |