Wacht ...
Europese Kampioenschappen 10m - Uitslagen Gemengd 2016
Hongarije - Györ - 22 Februari 2016 - 28 Februari 2016
- 10m luchtgeweer Gemengde Teams - Gedetailleerde uitslagen
1 | Servië (Andrea Arsovic, Milutin Stefanovic) | 524.3 |
2 | Oekraïne (Olga Golubchenko, Oleh Tsarkov) | 521.6 |
3 | Rusland (Daria Vdovina, Vladimir Maslennikov) | 520.6 |
4 | Croatia (Snjezana Pejcic, Petar Gorsa) | 519.7 |
5 | Duitsland (Isabella Straub, Julian Justus) | 519.6 |
6 | Finland (Hanna Pitkanen, Juho Kurki) | 518.8 |
7 | Slovenië (Ziva Dvorsak, Zeljko Moicevic) | 517.8 |
8 | Hongarije (Lalita Gaspar, Peter Somogyi) | 517.2 |
9 | Denemarken (Camilla Birch Nielsen, Steffen Olsen) | 517.1 |
10 | Italië (Elania Nardelli, Lorenzo Bacci) | 517.1 |
11 | Tsjechië (Nikola Sarounova, Filip Nepejchal) | 517.1 |
12 | Frankrijk (Jennifer Olry, Jeremy Monnier) | 517.0 |
13 | Groot-Brittannië (Seonaid McIntosh, Jack Bale) | 516.9 |
14 | Oostenrijk (Franziska Peer, Bernhard Pickl) | 516.5 |
15 | Bulgarije (Viktoria Ivancheva, Anton Rizov) | 515.8 |
16 | Noorwegen (Malin Westerheim, Oyvind Flatla) | 515.0 |
17 | Nederland (Pea Smeets, Peter Hellenbrand) | 514.8 |
18 | Roemenië (Laura Georgeta Ilie, Alin George Moldoveanu) | 514.6 |
19 | Polen (Zaneta Iwaszuk, Tomasz Bartnik) | 514.1 |
20 | Israël (Ella Sternberg, Sergey Richter) | 513.2 |
21 | Slowakije (Jana Hyblerova, Zoltan Balaz) | 509.6 |
22 | Litouwen (Jurate Cesynaite, Karolis Girulis) | 509.4 |
23 | Zwitserland (Irene Beyeler, Simon Beyeler) | 508.9 |
24 | Armenia (Irina Lauer, Christian Lauer) | 506.3 |
25 | Turkije (Ayse Karakas, Ömer Akgün) | 505.9 |
- 10m Air Pistol Mixed Team - Gedetailleerde uitslagen
1 | Oekraïne (Olena Kostevych, Oleh Omelchuk) | 481-21x |
2 | Polen (Klaudia Bres, Piotr Daniluk) | 479-18x |
3 | Servië (Zorana Arunovic, Damir Mikec) | 479-15x |
4 | Frankrijk (Celine Goberville, Franck Dumoulin) | 479- 9x |
5 | Roemenië (Roxana Delia Bonte, Paul-Casian Codrean) | 478-11x |
6 | Tsjechië (Silvie Ziskalova, Jindrich Dubovy) | 477-13x |
7 | Portugal (Joana Castelão, João Costa) | 477-13x |
8 | Rusland (Vitalina Batsarashkina, Vladimir Isakov) | 475-15x |
9 | Hongarije (Viktoria Egri, Miklos Tatrai) | 474-13x |
10 | Armenia (Elmira Karapetyan, Norayr Arakelyan) | 473-13x |
11 | Croatia (Vlatka Pervan, Uros Kacavenda) | 472-11x |
12 | Bulgarije (Maria Grozdeva, Samuil Donkov) | 472- 7x |
13 | Letland (Agate Rasmane, Lauris Strautmanis) | 471-11x |
14 | Zwitserland (Heidi Diethelm Gerber, Steve Demierre) | 470-13x |
15 | Turkije (Canan Turkoglu Yavuz, Ismail Keles) | 470-11x |
16 | Litouwen (Jekaterina Zdanova, Pavelas Voitiukevicius) | 469-12x |
17 | Georgië (Nino Salukvadze, Levan Kadagidze) | 469-10x |
18 | Italië (Susanna Ricci, Dino Briganti) | 469-10x |
19 | Slovenië (Katja Vodeb, Kevin Venta) | 465- 6x |
20 | Duitsland (Monika Karsch, Philipp Grimm) | 463-11x |
21 | Slowakije (Lenka Gajanova, Juraj Tuzinsky) | 463- 6x |
22 | Ijsland (Jorunn Hardardottir, Asgeir Sigurgeirsson) | 461- 9x |
23 | Noorwegen (Ingeborg Gran, Paal Hembre) | 456- 6x |
24 | België (Manon Hamblenne, Denis Servais) | 453- 8x |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
10m luchtgeweer Dames : Algemene informatie