De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
België - 3 November 1970
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap van 13 April tot 15 April 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Michael Nilsson | 2-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 2-0 | |
Wereldkampioenschap van 6 September tot 10 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 50-30 | |
Achtste finales | verslagen door | Myung-Woo Cho | 50-25 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Ankara van 21 Februari tot 27 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 50-31 | |
Sharm El Sheikh van 4 December tot 10 December 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 50-35 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Ho Chi Minh)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Martin Horn | 40-31 | |
Ho Chi Minh van 20 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 40-35 | |
Kwartfinales | verslaat | Semih Sayginer | 40-39 | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 40-37 | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-19 | |
Blankenberge van 17 Juni tot 23 Juni 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-37 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gwendal Marechal | 40-30 | |
Achtste finales | verslagen door | Sameh Sidhom | 44-41 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-20 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hyun-Min Seo | 40-20 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Mohsen Fouda | 40-26 | |
Kwartfinales | verslagen door | Semih Sayginer | 40-17 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Hurghada)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 4 Nederlagen
Bursa van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | José Juan García Núñez | 40-30 | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-22 | |
Europees Kampioenschap van 28 April tot 30 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | David Martinez | 40-37 | |
Cheongju van 25 September tot 1 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 40-35 | |
Hurghada van 3 December tot 10 December 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-32 | |
Achtste finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 40-27 | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 40-32 | |
Halve Finale | verslaat | Frédéric Caudron | 40-15 | |
Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 40-25 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Bursa van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 45-44 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Leppens | 40-23 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-13 | |
Luxor van 27 Maart tot 2 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Javier Palazon | 40-30 | |
Ho Chi Minh van 16 Mei tot 22 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ihab El Messery | 40-31 | |
Achtste finales | verslagen door | Nguyen Quoc Nguyen | 40-23 | |
Porto van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Javier Palazon | 40-28 | |
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-34 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hakan Incekara | 40-19 | |
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-35 | |
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 41-40 |
Overwinning : 1 (EK Landenteams)
Finale : 1 (Istanboel)
Samenvatting : 12 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Porto)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Savas Bulut | 40-39 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Frédéric Caudron | 40-30 | |
Achtste finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-35 | |
Kwartfinales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-33 | |
Halve Finale | verslaat | Peter Ceulemans | 40-31 | |
Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-39 | |
Guri van 6 Oktober tot 12 Oktober 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Marco Zanetti | 40-28 | |
Achtste finales | verslagen door | Chi-Yeon Cho | 40-33 | |
Hurghada van 7 December tot 13 December 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Savas Bulut | 40-22 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-30 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Murat Tuzul | 40-34 | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-34 | |
Guri van 2 September tot 8 September 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kouji Funaki | 40-28 | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-34 | |
Peloponessos van 19 September 2013 tot 22 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-24 | |
Medellin van 3 November tot 9 November 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-33 | |
Hurghada van 1 December tot 7 December 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Vinh Ly The | 40-16 | |
Europees Kampioenschap van 12 April tot 14 April 2013 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nikos Polychronopoulos | 40-20 | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 40-36 | |
Kwartfinales | verslagen door | Christian Rudolph | 40-26 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Antalya van 13 Februari tot 19 Februari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 3-2 (13-15,15-5,0-15,15-4,15-14) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 3-2 (10-15, 5-15, 15-7, 15-10, 15-5) | |
Achtste finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 3-2 (15-6, 8-15, 14-15, 15-1, 15-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-0 (15-4, 15-11, 15-12) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 3-1 (15-5,15-7,13-15,15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Javier Palazon | 3-0 (15-12,15-9,15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-2 (15-6, 3-15, 15-4, 4-15, 15-7) | |
Suwon van 6 April tot 11 April 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lütfi Cenet | 3-2 (15-12,2-15,0-15,15-6,15-14) | |
Matosinhos van 12 Juli tot 18 Juli 2010 | ||||
1/16de finales | verslaat | Glenn Hofman | 3-0 (15-11,15-4,15-12) | |
Achtste finales | verslagen door | Michael Nilsson | 3-0 (15-8, 15-2, 15-12) | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (15-3,15-9,6-15,15-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sluiskil van 19 Januari tot 25 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Glenn Hofman | 3-1 (15-8,12-15,15-8,15-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 3-1 (15-13, 15-4, 1-15, 15-13) | |
Antalya van 4 Mei tot 10 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Can Capak | 3-1 (15-8,6-15,15-13,15-11) | |
Achtste finales | verslagen door | Jozef Philipoom | 3-2 (15-1, 15-14, 10-15, 12-15, 15-8) | |
Europees Kampioenschap van 21 Mei tot 24 Mei 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 | |
Matosinhos van 29 Juni tot 5 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Can Capak | 3-1 (15-3,15-11,2-15,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 (14-15, 6-15, 15-12, 15-3, 15-4) | |
Wereldkampioenschap van 14 November tot 15 November 2009 | ||||
Achtste finales | verslaat | Martin Horn | 3-1 (15-14,13-15,15-5,15-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Eddy Merckx | 3-1 (15-8,15-5,5-15,15-11) | |
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 3-1 (15-11,15-6,4-15,15-7) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ruben Legazpi | 3-2 (15-5,7-15,15-14,8-15,15-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ramon Rodriguez | 3-2 (15-11,8-15,6-15,15-11,15-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Peter De Backer | 3-1 (15-14, 15-9, 8-15, 15-14) | |
Europees Kampioenschap van 5 Juni tot 8 Juni 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-0 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jozef Philipoom | 3-1 (15-5,8-15,15-3,15-2) | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 3-1 (7-15, 15-6, 15-10, 15-13) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-0 (15-9, 15-11, 15-12) | |
Itapuato van 25 Augustus tot 31 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tatsuo Arai | 3-1 (15-12,15-13,3-15,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Jae-Guen Kim | 3-2 (15-6, 15-9, 9-15, 12-15, 15-) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 3-1 (4-15,15-1,15-14,15-7) | |
Achtste finales | verslaat | Thomas Andersen | 3-2 (9-15, 15-4, 15-10, 8-15, 15-14) | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (10-15, 15-0, 15-12, 15-12) | |
Hurghada van 16 November tot 22 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-1 (15-6,15-3,6-15,15-10) | |
Alcala de Guadaira van 15 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 3-0 (15-12,15-7,15-2) | |
Achtste finales | verslaat | Kouji Funaki | 3-1 (8-15, 15-10, 15-12, 15-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Daniel Sanchez | 3-1 (15-10, 15-4, 3-15, 15-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 17 Mei tot 20 Mei 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Nikos Polychronopoulos | 3-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Michael Nilsson | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 1998 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Stefan Galla | 3-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-0 |