Wacht ...
Wacht ...
Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2011
Slovenië - Bled - 28 Augustus 2011 - 4 September 2011
1 | Duitsland (Gregor Hauffe, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Maximilian Reinelt, Richard Schmidt, Lukas Mueller, Florian Mennigen, Kristof Wilke, Martin Sauer) | 5:28.81 |
2 | Groot-Brittannië (Nathaniel Reilly-O'donnell, Cameron Nichol, James Foad, Alex Partridge, Mohamed Karim Sbihi, Gregory Searle, Tom Ransley, Daniel Ritchie, Phelan Hill) | 5:30.83 |
3 | Canada (Gabriel Bergen, Andrew Byrnes, Jeremianh Brown, Douglas Csima, Malcolm Howard, Conlin Mccabe, Robert Gibson, Will Crothers, Brian Price) | 5:31.18 |
4 | Australië (John Linke, James Marburg, Joshua Booth, Francis Hegerty, Thomas Swann, Bryn Coudraye, Matthew Ryan, Fergus Pragnell, Tobias Lister) | 5:31.59 |
5 | Polen (Marcin Brzezinski, Rafal Hejmej, Dariusz Radosz, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Michal Szpakowski, Daniel Trojanowski) | 5:32.16 |
6 | Nederland (David Kuiper, Matthijs Vellenga, Sjoerd Hamburger, Boaz Meylink, Roel Braas, Robert Luecken, Olivier Siegelaar, Diederik Simon, Peter Wiersum) | 5:35.37 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Canada (Gabriel Bergen, Douglas Csima, Jeremianh Brown, Conlin Mccabe, Malcolm Howard, Andrew Byrnes, Robert Gibson, Will Crothers, Brian Price) | 5:29.83 QSF |
2 | Nederland (David Kuiper, Matthijs Vellenga, Sjoerd Hamburger, Boaz Meylink, Roel Braas, Robert Luecken, Olivier Siegelaar, Diederik Simon, Peter Wiersum) | 5:30.37 QSF |
3 | Oekraïne (Anton Kholyaznykov, Viktor Grebennykov, Ivan Tymko, Artem Moroz, Andriy Pryveda, Valentyn Kletskoy, Oleg Lykov, Sergiy Chykanov, Oleksandr Konovaliuk) | 5:32.75 QSF |
4 | Tsjechië (Jiri Srna, Kornel Altman, David Szabo, Jan Pilc, Jakub Podrazil, Jakub Koloc, Petr Melichar, Matyas Klang, Martin Suma) | 5:34.52 |
5 | Frankrijk (Matthieu Moinaux, Bastien Ripoll, Johnatan Mathis, Benjamin Rondeau, Sebastien Lente, Adrien Hardy, Benoit Brunet, Laurent Cadot, Benjamin Manceau) | 5:37.78 |
1 | Duitsland (Gregor Hauffe, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Maximilian Reinelt, Richard Schmidt, Lukas Mueller, Florian Mennigen, Kristof Wilke, Martin Sauer) | 5:29.92 QSF |
2 | Australië (John Linke, James Marburg, Joshua Booth, Francis Hegerty, Thomas Swann, Bryn Coudraye, Matthew Ryan, Fergus Pragnell, Tobias Lister) | 5:31.11 QSF |
3 | Polen (Marcin Brzezinski, Rafal Hejmej, Dariusz Radosz, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Michal Szpakowski, Daniel Trojanowski) | 5:31.54 QSF |
4 | Nieuw-Zeeland (Nicholas Pusinelli, Tyson Williams, Adam Tripp, Tobias Wehr-Candler, Ian Seymour, Sean O'neill, Hamish Burson, David Eade, Ivan Pavich) | 5:35.38 |
1 | Groot-Brittannië (Nathaniel Reilly-O'donnell, Cameron Nichol, James Foad, Alex Partridge, Mohamed Karim Sbihi, Gregory Searle, Tom Ransley, Daniel Ritchie, Phelan Hill) | 5:34.75 QSF |
2 | Verenigde Staten (Ross James, Grant James, Alexander Osborne, Henrik Rummel, Daniel Walsh, Steve Coppola Jr, Josh Inman, Nareg Guregian, Edmund Del Guercio) | 5:35.48 QSF |
3 | China (Ziqiang Zhu, Xiaolong Zheng, Jie Li, Shunyin Zhang, Kun Liu, Dongjian Li, Lin Wu, Zhaowen Sun, Dechang Zhang) | 5:35.69 QSF |
4 | Litouwen (Petras Maciulevicius, Mykolas Masilionis, Tomas Caikauskas, Kestutis Juozenas, Gytis Ruzgys, Algirdas Bendaravicius, Mindaugas Beliauskas, Jonas Karalius, Juozas Gudeliunas) | 5:56.90 |
1 | Frankrijk (Matthieu Moinaux, Bastien Ripoll, Johnatan Mathis, Benjamin Rondeau, Sebastien Lente, Adrien Hardy, Benoit Brunet, Laurent Cadot, Benjamin Manceau) | 5:35.91 QSF |
2 | Tsjechië (Jiri Srna, Kornel Altman, David Szabo, Jan Pilc, Jakub Podrazil, Jakub Koloc, Petr Melichar, Matyas Klang, Martin Suma) | 5:37.56 QSF |
3 | Nieuw-Zeeland (Nicholas Pusinelli, Tyson Williams, Adam Tripp, Tobias Wehr-Candler, Ian Seymour, Sean O'neill, Hamish Burson, David Eade, Ivan Pavich) | 5:38.57 QSF |
4 | Litouwen (Petras Maciulevicius, Mykolas Masilionis, Tomas Caikauskas, Kestutis Juozenas, Gytis Ruzgys, Algirdas Bendaravicius, Mindaugas Beliauskas, Jonas Karalius, Juozas Gudeliunas) | 5:53.32 |
1 | Groot-Brittannië (Phelan Hill, Daniel Ritchie, Tom Ransley, Gregory Searle, Mohamed Karim Sbihi, Alex Partridge, James Foad, Cameron Nichol, Nathaniel Reilly-O'donnell) | 5:31.51 QFA |
2 | Canada (Brian Price, Will Crothers, Robert Gibson, Andrew Byrnes, Malcolm Howard, Conlin Mccabe, Jeremianh Brown, Douglas Csima, Gabriel Bergen) | 5:32.37 QFA |
3 | Australië (Tobias Lister, Fergus Pragnell, Matthew Ryan, Bryn Coudraye, Thomas Swann, Francis Hegerty, Joshua Booth, James Marburg, John Linke) | 5:33.79 QFA |
4 | China (Dechang Zhang, Zhaowen Sun, Lin Wu, Dongjian Li, Kun Liu, Shunyin Zhang, Jie Li, Xiaolong Zheng, Ziqiang Zhu) | 5:37.53 |
5 | Frankrijk (Benjamin Manceau, Laurent Cadot, Benoit Brunet, Adrien Hardy, Sebastien Lente, Benjamin Rondeau, Johnatan Mathis, Bastien Ripoll, Matthieu Moinaux) | 5:39.52 |
6 | Tsjechië (Martin Suma, Matyas Klang, Petr Melichar, Jakub Koloc, Jakub Podrazil, Jan Pilc, David Szabo, Kornel Altman, Jiri Srna) | 5:44.89 |
1 | Duitsland (Gregor Hauffe, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Maximilian Reinelt, Richard Schmidt, Lukas Mueller, Florian Mennigen, Kristof Wilke, Martin Sauer) | 5:29.05 QFA |
2 | Nederland (David Kuiper, Matthijs Vellenga, Sjoerd Hamburger, Boaz Meylink, Roel Braas, Robert Luecken, Olivier Siegelaar, Diederik Simon, Peter Wiersum) | 5:30.09 QFA |
3 | Polen (Marcin Brzezinski, Rafal Hejmej, Dariusz Radosz, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Michal Szpakowski, Daniel Trojanowski) | 5:30.75 QFA |
4 | Verenigde Staten (Ross James, Grant James, Alexander Osborne, Henrik Rummel, Daniel Walsh, Steve Coppola Jr, Josh Inman, Nareg Guregian, Edmund Del Guercio) | 5:34.07 |
5 | Oekraïne (Anton Kholyaznykov, Viktor Grebennykov, Ivan Tymko, Artem Moroz, Andriy Pryveda, Valentyn Kletskoy, Oleg Lykov, Sergiy Chykanov, Oleksandr Konovaliuk) | 5:35.46 |
6 | Nieuw-Zeeland (Nicholas Pusinelli, Tyson Williams, Adam Tripp, Tobias Wehr-Candler, Ian Seymour, Sean O'neill, Hamish Burson, David Eade, Ivan Pavich) | 5:37.26 |
1 | Oekraïne (Anton Kholyaznykov, Viktor Grebennykov, Ivan Tymko, Artem Moroz, Andriy Pryveda, Valentyn Kletskoy, Oleg Lykov, Sergiy Chykanov, Oleksandr Konovaliuk) | 5:36.72 |
2 | Verenigde Staten (Ross James, Grant James, Alexander Osborne, Henrik Rummel, Daniel Walsh, Steve Coppola Jr, Josh Inman, Nareg Guregian, Edmund Del Guercio) | 5:38.93 |
3 | Tsjechië (Jiri Srna, Kornel Altman, David Szabo, Jan Pilc, Jakub Podrazil, Jakub Koloc, Petr Melichar, Matyas Klang, Martin Suma) | 5:39.86 |
4 | Nieuw-Zeeland (Nicholas Pusinelli, Tyson Williams, Adam Tripp, Tobias Wehr-Candler, Ian Seymour, Sean O'neill, Hamish Burson, David Eade, Ivan Pavich) | 5:39.89 |
5 | China (Ziqiang Zhu, Xiaolong Zheng, Jie Li, Shunyin Zhang, Kun Liu, Dongjian Li, Lin Wu, Zhaowen Sun, Dechang Zhang) | 5:40.78 |
6 | Frankrijk (Matthieu Moinaux, Bastien Ripoll, Johnatan Mathis, Benjamin Rondeau, Sebastien Lente, Adrien Hardy, Benoit Brunet, Laurent Cadot, Benjamin Manceau) | 5:43.11 |
1 | Duitsland (Gregor Hauffe, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Maximilian Reinelt, Richard Schmidt, Lukas Mueller, Florian Mennigen, Kristof Wilke, Martin Sauer) | 5:28.81 |
2 | Groot-Brittannië (Nathaniel Reilly-O'donnell, Cameron Nichol, James Foad, Alex Partridge, Mohamed Karim Sbihi, Gregory Searle, Tom Ransley, Daniel Ritchie, Phelan Hill) | 5:30.83 |
3 | Canada (Gabriel Bergen, Andrew Byrnes, Jeremianh Brown, Douglas Csima, Malcolm Howard, Conlin Mccabe, Robert Gibson, Will Crothers, Brian Price) | 5:31.18 |
4 | Australië (John Linke, James Marburg, Joshua Booth, Francis Hegerty, Thomas Swann, Bryn Coudraye, Matthew Ryan, Fergus Pragnell, Tobias Lister) | 5:31.59 |
5 | Polen (Marcin Brzezinski, Rafal Hejmej, Dariusz Radosz, Piotr Hojka, Mikolaj Burda, Piotr Juszczak, Krystian Aranowski, Michal Szpakowski, Daniel Trojanowski) | 5:32.16 |
6 | Nederland (David Kuiper, Matthijs Vellenga, Sjoerd Hamburger, Boaz Meylink, Roel Braas, Robert Luecken, Olivier Siegelaar, Diederik Simon, Peter Wiersum) | 5:35.37 |
1 | Italië (Vincenzo Capelli, Pierpaolo Frattini, Niccolo Fanchi) | 6:56.45 |
2 | Australië (William Lockwood, James Chapman, David Webster) | 6:58.20 |
3 | Canada (Kevin Light, Steven Vanknotsenburg, Brian Price) | 7:00.76 |
4 | Duitsland (Rene Bertram, Florian Eichner, Frederik Boehm) | 7:03.12 |
5 | Kroatië (Ante Janjic, Vjekoslav Kolobaric, Silvijo Petrisko) | 7:04.97 |
6 | Verenigde Staten (Derek Johnson, Blaise Didier, Anthony Altimari) | 7:07.56 |
- Twee Met (M2+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Duitsland (Rene Bertram, Florian Eichner, Frederik Boehm) | 7:02.80 QFA |
2 | Canada (Kevin Light, Steven Vanknotsenburg, Brian Price) | 7:03.74 QFA |
3 | Verenigde Staten (Derek Johnson, Blaise Didier, Anthony Altimari) | 7:04.40 QFA |
4 | Kroatië (Ante Janjic, Vjekoslav Kolobaric, Silvijo Petrisko) | 7:04.41 QFA |
5 | Frankrijk (Benoit Demey, William Chopy, Anthony Benoit) | 7:07.42 |
6 | Oekraïne (Leonid Prytula, Andrii Iakymchuk, Yuriy Panchuk) | 7:22.98 |
1 | Italië (Vincenzo Capelli, Pierpaolo Frattini, Niccolo Fanchi) | 6:56.45 |
2 | Australië (William Lockwood, James Chapman, David Webster) | 6:58.20 |
3 | Canada (Kevin Light, Steven Vanknotsenburg, Brian Price) | 7:00.76 |
4 | Duitsland (Rene Bertram, Florian Eichner, Frederik Boehm) | 7:03.12 |
5 | Kroatië (Ante Janjic, Vjekoslav Kolobaric, Silvijo Petrisko) | 7:04.97 |
6 | Verenigde Staten (Derek Johnson, Blaise Didier, Anthony Altimari) | 7:07.56 |
1 | Australië (Anthony Edwards, Samuel Beltz, Ben Cureton, Todd Skipworth) | 5:55.10 |
2 | Italië (Daniele Danesin, Andrea Caianiello, Marcello Miani, Martino Goretti) | 5:56.33 |
3 | Groot-Brittannië (Richard Chambers, Chris Bartley, Paul Mattick, Rob Williams) | 5:57.33 |
4 | China (Zhe Huang, Chenggang Yu, Lei Li, Guolin Zhang) | 5:58.02 |
5 | Denemarken (Jacob Barsoe, Morten Joergensen, Kasper Winther, Eskild Ebbesen) | 5:58.18 |
6 | Zwitserland (Simon Schuerch, Lucas Tramer, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 6:04.65 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Groot-Brittannië (Rob Williams, Paul Mattick, Chris Bartley, Richard Chambers) | 5:59.58 QSF |
2 | Zuid-Afrika (Anthony Paladin, John Smith, Matthew Brittain, James Thompson) | 6:01.71 |
3 | Tsjechië (Miroslav Vrastil Jr, Jiri Kopac, Ondrej Vetesnik, Jan Vetesnik) | 6:02.44 |
4 | Verenigde Staten (Ryan Fox, William Daly, Robin Prendes, Anthony Fahden) | 6:08.96 |
5 | Spanje (Francesc Franch Bonet, Marc Franquet Montfort, Sergio Perez Moreno, Juan Luis Fernandez Tomas) | 6:10.10 |
6 | Oostenrijk (Bernhard Schoenthaler, Alexander Chernikov, Alexander Rath, Christian Rabel) | 6:19.00 |
1 | China (Lei Li, Chenggang Yu, Zhe Huang, Guolin Zhang) | 5:57.99 QSF |
2 | Australië (Todd Skipworth, Ben Cureton, Samuel Beltz, Anthony Edwards) | 5:59.04 |
3 | Frankrijk (Nicolas Moutton, Fabrice Moreau, Franck Solforosi, Guillaume Raineau) | 6:06.53 |
4 | Polen (Pawel Randa, Milosz Bernatajtys, Lukasz Siemion, Lukasz Pawlowski) | 6:09.02 |
5 | Canada (Rares Crisan, Mike Lewis, John Sasi, Matt Jensen) | 6:11.20 |
6 | Cuba (Liosmel Ramos Jaen, Liosbel Hernandez, Wilber Turro Mato, Manuel Suarez Barrios) | 6:17.86 |
1 | Italië (Martino Goretti, Marcello Miani, Andrea Caianiello, Daniele Danesin) | 5:58.23 QSF |
2 | Zwitserland (Mario Gyr, Simon Niepmann, Lucas Tramer, Simon Schuerch) | 6:00.39 |
3 | Nederland (Roeland Lievens, Vincent Muda, Tycho Muda, Timothee Heijbrock) | 6:00.57 |
4 | Chili (Felipe Leal Atero, Fernando Miralles Delgado, Rodrigo Muñoz Santibanez, Fabian Oyarzun Zbinden) | 6:07.23 |
5 | Mexico (Juan Jimenez Regules, Saul Garcia, Jose Alberto Arriaga, Omar Lopez Leriche) | 6:15.34 |
6 | Rusland (Mikhail Belikov, Dmitry Ashchin, Ivan Kudryavtsev, Evgeni Sinitsin) | 6:18.81 |
1 | Denemarken (Kasper Winther, Morten Joergensen, Eskild Ebbesen, Jacob Barsoe) | 5:59.28 QSF |
2 | Duitsland (Jost Schoemann-Finck, Martin Kuehner, Jochen Kuehner, Matthias Schoemann-Finck) | 6:00.60 |
3 | Servië (Milos Tomic, Nenad Babovic, Milos Stanojevic, Nemanja Nesic) | 6:02.07 |
4 | India (Sandeep Kumar, Satish Joshi, Rakesh Raliya, Manjeet Singh) | 6:09.97 |
5 | Argentinië (Carlo Lauro, Nicolai Fernandez, Pablo David Mahnic, Diego Gallina) | 6:11.41 |
6 | Japan (Takahiro Suda, Yu Kataoka, Kazushige Ura, Yoshinori Sato) | 6:17.30 |
1 | Polen (Lukasz Pawlowski, Lukasz Siemion, Milosz Bernatajtys, Pawel Randa) | 5:54.91 QSF |
2 | Duitsland (Jost Schoemann-Finck, Matthias Schoemann-Finck, Jochen Kuehner, Martin Kuehner) | 5:55.11 QSF |
3 | Nederland (Timothee Heijbrock, Joeri Bruschinski, Vincent Muda, Tycho Muda) | 5:56.67 |
4 | Spanje (Juan Luis Fernandez Tomas, Sergio Perez Moreno, Marc Franquet Montfort, Francesc Franch Bonet) | 6:09.16 |
5 | Japan (Yoshinori Sato, Kazushige Ura, Yu Kataoka, Takahiro Suda) | 6:14.53 |
1 | Zwitserland (Simon Schuerch, Lucas Tramer, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 5:53.71 QSF |
2 | Frankrijk (Nicolas Moutton, Guillaume Raineau, Franck Solforosi, Fabrice Moreau) | 5:54.53 QSF |
3 | Verenigde Staten (Anthony Fahden, Robin Prendes, William Daly, Ryan Fox) | 5:55.06 |
4 | Argentinië (Diego Gallina, Pablo David Mahnic, Nicolai Fernandez, Carlo Lauro) | 6:07.98 |
5 | Rusland (Dmitry Ashchin, Mikhail Belikov, Evgeni Sinitsin, Ivan Kudryavtsev) | 6:10.27 |
1 | Australië (Anthony Edwards, Samuel Beltz, Ben Cureton, Todd Skipworth) | 5:54.34 QSF |
2 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Ondrej Vetesnik, Jiri Kopac, Miroslav Vrastil Jr) | 5:59.71 QSF |
3 | Cuba (Liosbel Hernandez, Liosmel Ramos Jaen, Manuel Suarez Barrios, Wilber Turro Mato) | 6:01.45 |
4 | Mexico (Juan Jimenez Regules, Omar Lopez Leriche, Jose Alberto Arriaga, Saul Garcia) | 6:03.73 |
5 | India (Rakesh Raliya, Satish Joshi, Sandeep Kumar, Manjeet Singh) | 6:15.74 |
1 | Zuid-Afrika (James Thompson, Matthew Brittain, John Smith, Anthony Paladin) | 5:56.08 QSF |
2 | Servië (Nemanja Nesic, Milos Stanojevic, Nenad Babovic, Milos Tomic) | 5:57.39 QSF |
3 | Canada (Matt Jensen, John Sasi, Mike Lewis, Rares Crisan) | 5:57.75 |
4 | Chili (Rodrigo Muñoz Santibanez, Fabian Oyarzun Zbinden, Fernando Miralles Delgado, Felipe Leal Atero) | 5:58.20 |
5 | Oostenrijk (Bernhard Schoenthaler, Christian Rabel, Alexander Rath, Alexander Chernikov) | 6:15.07 |
1 | Groot-Brittannië (Richard Chambers, Chris Bartley, Paul Mattick, Rob Williams) | 5:57.12 QFA |
2 | Australië (Anthony Edwards, Samuel Beltz, Ben Cureton, Todd Skipworth) | 5:58.35 QFA |
3 | China (Zhe Huang, Chenggang Yu, Lei Li, Guolin Zhang) | 6:00.22 QFA |
4 | Frankrijk (Nicolas Moutton, Guillaume Raineau, Franck Solforosi, Fabrice Moreau) | 6:03.83 |
5 | Duitsland (Jost Schoemann-Finck, Matthias Schoemann-Finck, Jochen Kuehner, Martin Kuehner) | 6:04.64 |
6 | Zuid-Afrika (James Thompson, Matthew Brittain, John Smith, Anthony Paladin) | 6:13.42 |
1 | Italië (Daniele Danesin, Andrea Caianiello, Marcello Miani, Martino Goretti) | 5:57.84 QFA |
2 | Zwitserland (Simon Schuerch, Lucas Tramer, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 5:59.15 QFA |
3 | Denemarken (Jacob Barsoe, Morten Joergensen, Kasper Winther, Eskild Ebbesen) | 5:59.92 QFA |
4 | Polen (Lukasz Pawlowski, Lukasz Siemion, Milosz Bernatajtys, Pawel Randa) | 5:59.99 |
5 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Ondrej Vetesnik, Jiri Kopac, Miroslav Vrastil Jr) | 6:03.57 |
6 | Servië (Nemanja Nesic, Milos Stanojevic, Nenad Babovic, Milos Tomic) | 6:12.27 |
1 | Polen (Lukasz Pawlowski, Lukasz Siemion, Milosz Bernatajtys, Pawel Randa) | 6:02.08 |
2 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Ondrej Vetesnik, Jiri Kopac, Miroslav Vrastil Jr) | 6:02.54 |
3 | Duitsland (Jost Schoemann-Finck, Matthias Schoemann-Finck, Jochen Kuehner, Martin Kuehner) | 6:02.98 |
4 | Frankrijk (Nicolas Moutton, Guillaume Raineau, Franck Solforosi, Fabrice Moreau) | 6:03.01 |
5 | Zuid-Afrika (James Thompson, Matthew Brittain, John Smith, Anthony Paladin) | 6:03.23 |
6 | Servië (Nemanja Nesic, Milos Stanojevic, Nenad Babovic, Milos Tomic) | 6:03.82 |
1 | Japan (Yoshinori Sato, Kazushige Ura, Yu Kataoka, Takahiro Suda) | 6:18.34 |
2 | Cuba (Liosbel Hernandez, Liosmel Ramos Jaen, Manuel Suarez Barrios, Wilber Turro Mato) | 6:18.49 |
3 | India (Rakesh Raliya, Satish Joshi, Sandeep Kumar, Manjeet Singh) | 6:21.60 |
4 | Rusland (Dmitry Ashchin, Mikhail Belikov, Evgeni Sinitsin, Ivan Kudryavtsev) | 6:22.01 |
5 | Oostenrijk (Bernhard Schoenthaler, Christian Rabel, Alexander Rath, Alexander Chernikov) | 6:27.71 |
1 | Japan (Yoshinori Sato, Kazushige Ura, Yu Kataoka, Takahiro Suda) | 6:18.34 |
2 | Cuba (Liosbel Hernandez, Liosmel Ramos Jaen, Manuel Suarez Barrios, Wilber Turro Mato) | 6:18.49 |
3 | India (Rakesh Raliya, Satish Joshi, Sandeep Kumar, Manjeet Singh) | 6:21.60 |
4 | Rusland (Dmitry Ashchin, Mikhail Belikov, Evgeni Sinitsin, Ivan Kudryavtsev) | 6:22.01 |
5 | Oostenrijk (Bernhard Schoenthaler, Christian Rabel, Alexander Rath, Alexander Chernikov) | 6:27.71 |
1 | Australië (Anthony Edwards, Samuel Beltz, Ben Cureton, Todd Skipworth) | 5:55.10 |
2 | Italië (Daniele Danesin, Andrea Caianiello, Marcello Miani, Martino Goretti) | 5:56.33 |
3 | Groot-Brittannië (Richard Chambers, Chris Bartley, Paul Mattick, Rob Williams) | 5:57.33 |
4 | China (Zhe Huang, Chenggang Yu, Lei Li, Guolin Zhang) | 5:58.02 |
5 | Denemarken (Jacob Barsoe, Morten Joergensen, Kasper Winther, Eskild Ebbesen) | 5:58.18 |
6 | Zwitserland (Simon Schuerch, Lucas Tramer, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 6:04.65 |
1 | Australië (Christopher Morgan, James Mcrae, Karsten Forsterling, Daniel Noonan) | 5:39.31 |
2 | Duitsland (Karl Schulze, Philipp Wende, Lauritz Schoof, Tim Grohmann) | 5:39.56 |
3 | Kroatië (David Sain, Martin Sinkovic, Damir Martin, Valent Sinkovic) | 5:42.82 |
4 | Polen (Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michal Jelinski, Piotr Licznerski) | 5:45.34 |
5 | Rusland (Vladislav Ryabtsev, Igor Salov, Nikita Morgachev, Sergey Fedorovtsev) | 5:49.47 |
6 | Italië (Paolo Perino, Simone Venier, Matteo Stefanini, Rossano Galtarossa) | 5:53.28 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Kroatië (David Sain, Martin Sinkovic, Damir Martin, Valent Sinkovic) | 5:46.74 QSF |
2 | Italië (Paolo Perino, Simone Venier, Matteo Stefanini, Rossano Galtarossa) | 5:48.18 QSF |
3 | Zwitserland (Jeremy Maillefer, Florian Stofer, Nico Stahlberg, Andre Vonarburg) | 5:48.66 |
4 | Denemarken (Jes Struck, Ole Soegaard, Michael Ludwigsen, Mikkel Jacobsen) | 6:01.47 |
5 | China (Hui Su, Hang Liu, Quan Zhang, Zhiqiang Shi) | 6:04.98 |
1 | Rusland (Vladislav Ryabtsev, Igor Salov, Nikita Morgachev, Sergey Fedorovtsev) | 5:47.46 |
2 | Oekraïne (Kostiantyn Zaitsev, Volodymyr Pavlovskyi, Olexandr Nadtoka, Sergii Gryn) | 5:47.58 |
3 | Groot-Brittannië (Tom Solesbury, Stephen Rowbotham, Bill Lucas, Sam Townsend) | 5:47.67 |
4 | Cuba (Adrian Oquendo Ibanez, Yoennis Hernandez Arruez, Eduardo Rubio Rodriguez, Janier Concepcion Hernandez) | 5:52.15 |
5 | Estland (Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson, Tonu Endrekson, Andrei Jaemsae) | 5:54.57 |
1 | Duitsland (Karl Schulze, Philipp Wende, Lauritz Schoof, Tim Grohmann) | 5:46.42 QSF |
2 | Verenigde Staten (Samuel Stitt, William Miller, Warren Anderson, Glenn Ochal) | 5:50.10 QSF |
3 | Tsjechië (Petr Buzrla, Martin Basl, Petr Ourednicek, Jan Andrle) | 5:52.16 |
4 | Slovenië (Ales Zupan, Gasper Fistravec, Jan Spik, Matej Rojec) | 5:55.93 |
5 | Frankrijk (Benjamin Chabanet, Pierre-Jean Peltier, Jonathan Coeffic, Matthieu Androdias) | 5:59.83 |
1 | Australië (Christopher Morgan, James Mcrae, Karsten Forsterling, Daniel Noonan) | 5:49.23 QSF |
2 | Polen (Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michal Jelinski, Piotr Licznerski) | 5:51.95 QSF |
3 | Nieuw-Zeeland (John Storey, Steven Cottle, Matthew Trott, Robert Manson) | 5:53.87 |
4 | Letland (Raivis Strals, Kristaps Cirulis, Janis Timofejevs, Edgars Boitmanis) | 6:08.71 |
5 | Venezuela (Cesar Amaris Fernandez, Jose Guipe Jimenez) | 6:14.01 |
1 | Zwitserland (Andre Vonarburg, Nico Stahlberg, Florian Stofer, Jeremy Maillefer) | 5:44.44 QSF |
2 | Cuba (Janier Concepcion Hernandez, Eduardo Rubio Rodriguez, Yoennis Hernandez Arruez, Adrian Oquendo Ibanez) | 5:46.18 QSF |
3 | Tsjechië (Jan Andrle, Petr Ourednicek, Martin Basl, Petr Buzrla) | 5:47.48 |
4 | Letland (Edgars Boitmanis, Janis Timofejevs, Kristaps Cirulis, Raivis Strals) | 5:59.70 |
5 | Venezuela (Jose Guipe Jimenez, Cesar Amaris Fernandez, Emilio Torres, Pedro Sanz) | 6:04.88 |
6 | China (Zhiqiang Shi, Quan Zhang, Hang Liu, Hui Su) | 6:08.56 |
1 | Nieuw-Zeeland (Robert Manson, Matthew Trott, Steven Cottle, John Storey) | 5:46.76 QSF |
2 | Groot-Brittannië (Bill Lucas, Sam Townsend, Stephen Rowbotham, Tom Solesbury) | 5:46.77 QSF |
3 | Frankrijk (Matthieu Androdias, Jonathan Coeffic, Pierre-Jean Peltier, Benjamin Chabanet) | 5:47.78 |
4 | Estland (Andrei Jaemsae, Tonu Endrekson, Sten-Erik Anderson, Kaur Kuslap) | 5:48.70 |
5 | Slovenië (Matej Rojec, Jan Spik, Gasper Fistravec, Ales Zupan) | 5:54.40 |
6 | Denemarken (Mikkel Jacobsen, Michael Ludwigsen, Ole Soegaard, Jes Struck) | 5:59.40 |
1 | Kroatië (Valent Sinkovic, Damir Martin, Martin Sinkovic, David Sain) | 5:46.51 QFA |
2 | Rusland (Sergey Fedorovtsev, Nikita Morgachev, Igor Salov, Vladislav Ryabtsev) | 5:47.31 QFA |
3 | Polen (Piotr Licznerski, Michal Jelinski, Marek Kolbowicz, Konrad Wasielewski) | 5:47.41 QFA |
4 | Groot-Brittannië (Bill Lucas, Sam Townsend, Stephen Rowbotham, Tom Solesbury) | 5:47.81 |
5 | Verenigde Staten (Glenn Ochal, Warren Anderson, William Miller, Samuel Stitt) | 5:50.84 |
6 | Zwitserland (Andre Vonarburg, Nico Stahlberg, Florian Stofer, Jeremy Maillefer) | 5:52.35 |
1 | Duitsland (Tim Grohmann, Lauritz Schoof, Philipp Wende, Karl Schulze) | 5:46.59 QFA |
2 | Australië (Daniel Noonan, Karsten Forsterling, James Mcrae, Christopher Morgan) | 5:47.58 QFA |
3 | Italië (Rossano Galtarossa, Matteo Stefanini, Simone Venier, Paolo Perino) | 5:51.34 QFA |
4 | Nieuw-Zeeland (Robert Manson, Matthew Trott, Steven Cottle, John Storey) | 5:41.42 |
5 | Cuba (Janier Concepcion Hernandez, Eduardo Rubio Rodriguez, Yoennis Hernandez Arruez, Adrian Oquendo Ibanez) | 5:53.04 |
6 | Oekraïne (Sergii Gryn, Olexandr Nadtoka, Volodymyr Pavlovskyi, Kostiantyn Zaitsev) | 5:55.97 |
1 | Groot-Brittannië (Tom Solesbury, Stephen Rowbotham, Sam Townsend, Bill Lucas) | 5:48.25 |
2 | Verenigde Staten (Samuel Stitt, William Miller, Warren Anderson, Glenn Ochal) | 5:49.06 |
3 | Zwitserland (Jeremy Maillefer, Florian Stofer, Nico Stahlberg, Andre Vonarburg) | 5:49.08 |
4 | Nieuw-Zeeland (John Storey, Steven Cottle, Matthew Trott, Robert Manson) | 5:50.06 |
5 | Oekraïne (Olexandr Nadtoka, Volodymyr Pavlovskyi, Kostiantyn Zaitsev, Sergii Gryn) | 5:50.56 |
6 | Cuba (Adrian Oquendo Ibanez, Yoennis Hernandez Arruez, Eduardo Rubio Rodriguez, Janier Concepcion Hernandez) | 5:50.69 |
1 | Frankrijk (Benjamin Chabanet, Pierre-Jean Peltier, Jonathan Coeffic, Matthieu Androdias) | 5:48.50 |
2 | Tsjechië (Petr Buzrla, Martin Basl, Petr Ourednicek, Jan Andrle) | 5:50.50 |
3 | Slovenië (Ales Zupan, Gasper Fistravec, Jan Spik, Matej Rojec) | 5:50.85 |
4 | Estland (Kaur Kuslap, Sten-Erik Anderson, Tonu Endrekson, Andrei Jaemsae) | 5:52.54 |
5 | Denemarken (Jes Struck, Ole Soegaard, Michael Ludwigsen, Mikkel Jacobsen) | 5:52.73 |
6 | Letland (Raivis Strals, Kristaps Cirulis, Janis Timofejevs, Edgars Boitmanis) | 6:03.08 |
1 | Australië (Christopher Morgan, James Mcrae, Karsten Forsterling, Daniel Noonan) | 5:39.31 |
2 | Duitsland (Karl Schulze, Philipp Wende, Lauritz Schoof, Tim Grohmann) | 5:39.56 |
3 | Kroatië (David Sain, Martin Sinkovic, Damir Martin, Valent Sinkovic) | 5:42.82 |
4 | Polen (Konrad Wasielewski, Marek Kolbowicz, Michal Jelinski, Piotr Licznerski) | 5:45.34 |
5 | Rusland (Vladislav Ryabtsev, Igor Salov, Nikita Morgachev, Sergey Fedorovtsev) | 5:49.47 |
6 | Italië (Paolo Perino, Simone Venier, Matteo Stefanini, Rossano Galtarossa) | 5:53.28 |
1 | Groot-Brittannië (Matthew Langridge, Richard Egington, Tom James, Alex Gregory) | 5:55.18 |
2 | Griekenland (Stergios Papachristos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 5:57.20 |
3 | Australië (Samuel Loch, Drew Ginn, Nicholas Purnell, Joshua Dunkley-Smith) | 5:58.44 |
4 | Verenigde Staten (Giuseppe Lanzone, Brett Newlin, Scott Gault, Charles Cole) | 6:01.39 |
5 | Duitsland (Urs Kaeufer, Filip Adamski, Toni Seifert, Sebastian Schmidt) | 6:01.78 |
6 | Nederland (Meindert Klem, Ruben Knab, Kaj Hendriks, Jozef Klaassen) | 6:11.82 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Duitsland (Urs Kaeufer, Filip Adamski, Toni Seifert, Sebastian Schmidt) | 5:52.78 QSF |
2 | Canada (Anthony Jacob, Kevin Kowalyk, Will Dean, Derek O'farrell) | 5:54.41 |
3 | Servië (Milos Vasic, Radoje Djeric, Miljan Vukovic, Goran Jagar) | 5:55.33 |
4 | Roemenië (Valentin Piticariu, Ionel Strungaru, Cristi-Ilie Pirghie, Alexandru Palamariu) | 6:01.05 |
5 | Rusland (Anton Zarutskiy, Georgij Efremenko, Ivan Podshivalov, Alexander Kulesh) | 6:10.98 |
6 | Iran (Saeid Adeli, Farhad Karbalaygholizadeh, Farzad Karbalaygholizadeh, Vahid Johari) | 6:33.76 |
1 | Griekenland (Ioannis Christou, Georgios Tziallas, Ioannis Tsilis, Stergios Papachristos) | 5:49.23 QSF |
2 | Australië (Joshua Dunkley-Smith, Nicholas Purnell, Drew Ginn, Samuel Loch) | 5:51.39 |
3 | Italië (Andrea Palmisano, Luca Agamennoni, Francesco Fossi, Mario Paonessa) | 5:57.74 |
4 | Nederland (Jozef Klaassen, Kaj Hendriks, Ruben Knab, Meindert Klem) | 6:00.48 |
5 | Argentinië (Joaquin Iwan, Nicolas Silvestro, Rodrigo Murillo, Sebastian Fernandez) | 6:02.08 |
6 | Kroatië (Sinisa Skelin, Niksa Skelin, Josip Stojcevic, Marin Bogdan) | 6:05.22 |
1 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Stanislau Shcharbachenia, Aliaksandr Kazubouski) | 5:50.96 QSF |
2 | Verenigde Staten (Giuseppe Lanzone, Brett Newlin, Scott Gault, Charles Cole) | 5:50.98 |
3 | Nieuw-Zeeland (Jade Uru, Ben Hammond, James Dallinger, Chris Harris) | 5:51.95 |
4 | China (Xiaobing Guo, Weifeng Xing, Liangliang Zhang, Bing Zheng) | 5:58.42 |
5 | Zuid-Afrika (Peter Lambert, Jozef Muller, David Hunt, Shaun Keeling) | 6:00.16 |
1 | Groot-Brittannië (Matthew Langridge, Richard Egington, Tom James, Alex Gregory) | 5:49.20 QSF |
2 | Frankrijk (Julien Despres, Jean-Baptiste Macquet, Germain Chardin, Dorian Mortelette) | 5:53.80 |
3 | Tsjechië (Jan Gruber, Milan Dolecek Jr, Milan Bruncvik Jr, Michal Horvath) | 5:57.63 |
4 | Spanje (Alexander Sigurbjonsson Benet, Noe Guzman Del Castillo, Marcelino Garcia Cortes, Pau Vela Maggi) | 6:02.35 |
5 | Polen (Dawid Grabowski, Bartosz Zablocki, Miloslaw Kedzierski, Ryszard Ablewski) | 6:07.47 |
1 | Nederland (Meindert Klem, Ruben Knab, Kaj Hendriks, Jozef Klaassen) | 5:54.67 QSF |
2 | Nieuw-Zeeland (Jade Uru, Ben Hammond, James Dallinger, Chris Harris) | 5:54.85 QSF |
3 | Frankrijk (Julien Despres, Jean-Baptiste Macquet, Germain Chardin, Dorian Mortelette) | 5:56.08 |
4 | Rusland (Anton Zarutskiy, Georgij Efremenko, Ivan Podshivalov, Alexander Kulesh) | 6:10.42 |
1 | Verenigde Staten (Giuseppe Lanzone, Brett Newlin, Scott Gault, Charles Cole) | 6:00.55 QSF |
2 | Italië (Mario Paonessa, Francesco Fossi, Luca Agamennoni, Andrea Palmisano-) | 6:03.09 QSF |
3 | Roemenië (Valentin Piticariu, Ionel Strungaru, Cristi-Ilie Pirghie, Alexandru Palamariu) | 6:05.78 |
4 | Polen (Dawid Grabowski, Bartosz Zablocki, Miloslaw Kedzierski, Ryszard Ablewski) | 6:13.10 |
1 | Australië (Samuel Loch, Drew Ginn, Nicholas Purnell, Joshua Dunkley-Smith) | 5:57.87 QSF |
2 | Servië (Milos Vasic, Goran Jagar, Miljan Vukovic, Radoje Djeric) | 6:01.10 QSF |
3 | Zuid-Afrika (Peter Lambert, Jozef Muller, David Hunt, Shaun Keeling) | 6:05.31 |
4 | Spanje (Alexander Sigurbjonsson Benet, Noe Guzman Del Castillo, Marcelino Garcia Cortes, Pau Vela Maggi) | 6:12.13 |
5 | Kroatië (Sinisa Skelin, Niksa Skelin, Josip Stojcevic, Marin Bogdan) | 6:12.47 |
1 | Canada (Derek O'farrell, Will Dean, Kevin Kowalyk, Anthony Jacob) | 6:00.18 QSF |
2 | Tsjechië (Michal Horvath, Milan Bruncvik Jr, Milan Dolecek Jr, Jan Gruber) | 6:03.34 QSF |
3 | China (Bing Zheng, Liangliang Zhang, Weifeng Xing, Xiaobing Guo) | 6:07.01 |
4 | Argentinië (Joaquin Iwan, Nicolas Silvestro, Sebastian Fernandez, Rodrigo Murillo) | 6:10.31 |
5 | Iran (Vahid Johari, Farzad Karbalaygholizadeh, Farhad Karbalaygholizadeh, Saeid Adeli) | 6:33.54 |
1 | Griekenland (Stergios Papachristos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 5:56.53 QFA |
2 | Australië (Samuel Loch, Drew Ginn, Nicholas Purnell, Joshua Dunkley-Smith) | 5:57.36 QFA |
3 | Duitsland (Urs Kaeufer, Filip Adamski, Toni Seifert, Sebastian Schmidt) | 5:57.80 QFA |
4 | Nieuw-Zeeland (Jade Uru, Ben Hammond, James Dallinger, Chris Harris) | 5:59.60 |
5 | Italië (Mario Paonessa, Francesco Fossi, Luca Agamennoni, Andrea Palmisano) | 5:59.83 |
6 | Canada (Anthony Jacob, Kevin Kowalyk, Will Dean, Derek O'farrell) | 6:06.64 |
1 | Groot-Brittannië (Matthew Langridge, Richard Egington, Tom James, Alex Gregory) | 5:55.31 QFA |
2 | Verenigde Staten (Giuseppe Lanzone, Brett Newlin, Scott Gault, Charles Cole) | 5:57.29 QFA |
3 | Nederland (Meindert Klem, Ruben Knab, Kaj Hendriks, Jozef Klaassen) | 5:57.41 QFA |
4 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Stanislau Shcharbachenia, Aliaksandr Kazubouski) | 5:58.21 |
5 | Servië (Milos Vasic, Goran Jagar, Miljan Vukovic, Radoje Djeric) | 6:24.72 |
6 | Tsjechië (Jan Gruber, Milan Dolecek Jr, Milan Bruncvik Jr, Michal Horvath) | 6:36.67 |
1 | Canada (Anthony Jacob, Kevin Kowalyk, Will Dean, Derek O'farrell) | 5:58.55 |
2 | Nieuw-Zeeland (Jade Uru, Ben Hammond, James Dallinger, Chris Harris) | 5:58.76 |
3 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Stanislau Shcharbachenia, Aliaksandr Kazubouski) | 5:58.82 |
4 | Italië (Mario Paonessa, Francesco Fossi, Luca Agamennoni, Andrea Palmisano) | 5:59.53 |
5 | Servië (Milos Vasic, Goran Jagar, Miljan Vukovic, Radoje Djeric) | 6:00.18 |
6 | Tsjechië (Jan Gruber, Milan Dolecek Jr, Milan Bruncvik Jr, Michal Horvath) | 6:02.62 |
1 | Frankrijk (Julien Despres, Jean-Baptiste Macquet, Germain Chardin, Dorian Mortelette) | 5:53.17 |
2 | Spanje (Alexander Sigurbjonsson Benet, Noe Guzman Del Castillo, Marcelino Garcia Cortes, Pau Vela Maggi) | 5:56.95 |
3 | Zuid-Afrika (Peter Lambert, Jozef Muller, David Hunt, Shaun Keeling) | 5:58.68 |
4 | Roemenië (Valentin Piticariu, Ionel Strungaru, Cristi-Ilie Pirghie, Alexandru Palamariu) | 6:00.71 |
5 | China (Xiaobing Guo, Weifeng Xing, Liangliang Zhang, Bing Zheng) | 6:02.09 |
6 | Kroatië (Sinisa Skelin, Niksa Skelin, Josip Stojcevic, Marin Bogdan) | 6:11.36 |
1 | Argentinië (Joaquin Iwan, Nicolas Silvestro, Rodrigo Murillo, Sebastian Fernandez) | 6:03.09 |
2 | Rusland (Alexander Kulesh, Ivan Podshivalov, Georgij Efremenko, Anton Zarutskiy) | 6:05.20 |
3 | Polen (Ryszard Ablewski, Miloslaw Kedzierski, Bartosz Zablocki, Dawid Grabowski) | 6:07.51 |
4 | Iran (Saeid Adeli, Farhad Karbalaygholizadeh, Farzad Karbalaygholizadeh, Vahid Johari) | 6:32.87 |
1 | Groot-Brittannië (Matthew Langridge, Richard Egington, Tom James, Alex Gregory) | 5:55.18 |
2 | Griekenland (Stergios Papachristos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 5:57.20 |
3 | Australië (Samuel Loch, Drew Ginn, Nicholas Purnell, Joshua Dunkley-Smith) | 5:58.44 |
4 | Verenigde Staten (Giuseppe Lanzone, Brett Newlin, Scott Gault, Charles Cole) | 6:01.39 |
5 | Duitsland (Urs Kaeufer, Filip Adamski, Toni Seifert, Sebastian Schmidt) | 6:01.78 |
6 | Nederland (Meindert Klem, Ruben Knab, Kaj Hendriks, Jozef Klaassen) | 6:11.82 |
1 | Italië (Francesco Rigon, Daniele Gilardoni, Franco Sancassani, Stefano Basalini) | 6:00.95 |
2 | Duitsland (Michael Wieler, Stefan Wallat, Jonas Schuetzeberg, Ingo Voigt) | 6:01.08 |
3 | Denemarken (Steffen Jensen, Martin Batenburg, Christian Nielsen, Hans Christian Soerensen) | 6:02.81 |
4 | Ierland (Niall Kenny, Michael Maher, Justin Ryan, Mark O'donovan) | 6:03.84 |
5 | Verenigde Staten (Shane Madden, Christopher Lambert, Todd Mickelson, Samuel Frycke-Cunningham) | 6:09.40 |
6 | Hongarije (Gergely Kitka, Daniel Matyasovszki, Balazs Markgruber, Bence Pozsar) | 6:20.07 |
- Lichtgewicht Dubbel Vier (LM4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Duitsland (Michael Wieler, Stefan Wallat, Jonas Schuetzeberg, Ingo Voigt) | 5:959.98 QFA |
2 | Ierland (Niall Kenny, Michael Maher, Justin Ryan, Mark O'donovan) | 6:03.05 |
3 | Verenigde Staten (Shane Madden, Christopher Lambert, Todd Mickelson, Samuel Frycke-Cunningham) | 6:08.81 |
4 | Armenië (Gor Sargsyan, Makar Sargsyan, Sargis Gharabaghtsyan, Gevorg Adamyan) | 7:03.70 |
1 | Italië (Francesco Rigon, Daniele Gilardoni, Franco Sancassani, Stefano Basalini) | 5:57.96 QFA |
2 | Denemarken (Steffen Jensen, Martin Batenburg, Christian Nielsen, Hans Christian Soerensen) | 6:01.62 |
3 | Hongarije (Gergely Kitka, Daniel Matyasovszki, Balazs Markgruber, Bence Pozsar) | 6:09.39 |
4 | Polen (Artur Mikolajczewski, Bartlomiej Lesniak, Milosz Jankowski, Adam Sobczak) | 6:25.27 |
1 | Ierland (Niall Kenny, Michael Maher, Justin Ryan, Mark O'donovan) | 5:59.00 QFA |
2 | Denemarken (Steffen Jensen, Martin Batenburg, Christian Nielsen, Hans Christian Soerensen) | 6:01.10 QFA |
3 | Verenigde Staten (Shane Madden, Christopher Lambert, Todd Mickelson, Samuel Frycke-Cunningham) | 6:02.14 QFA |
4 | Hongarije (Gergely Kitka, Daniel Matyasovszki, Balazs Markgruber, Bence Pozsar) | 6:09.47 QFA |
5 | Armenië (Gor Sargsyan, Makar Sargsyan, Sargis Gharabaghtsyan, Gevorg Adamyan) | 6:49.97 |
1 | Italië (Francesco Rigon, Daniele Gilardoni, Franco Sancassani, Stefano Basalini) | 6:00.95 |
2 | Duitsland (Michael Wieler, Stefan Wallat, Jonas Schuetzeberg, Ingo Voigt) | 6:01.08 |
3 | Denemarken (Steffen Jensen, Martin Batenburg, Christian Nielsen, Hans Christian Soerensen) | 6:02.81 |
4 | Ierland (Niall Kenny, Michael Maher, Justin Ryan, Mark O'donovan) | 6:03.84 |
5 | Verenigde Staten (Shane Madden, Christopher Lambert, Todd Mickelson, Samuel Frycke-Cunningham) | 6:09.40 |
6 | Hongarije (Gergely Kitka, Daniel Matyasovszki, Balazs Markgruber, Bence Pozsar) | 6:20.07 |
1 | Australië (Thomas Bertrand, Ross Brown, Blair Tunevitsch, Thomas Gibson, Alister Foot, Roderick Chisholm, Nicholas Baker, Darryn Purcell, David Webster) | 5:44.57 |
2 | Italië (Luigi Scala, Fabrizio Gabriele, Davide Riccardi, Gianluca Santi, Livio La Padula, Catello Amarante I, Jiri Vlcek, Giorgio Tuccinardi, Gianluca Barattolo) | 5:44.73 |
3 | Denemarken (Lasse Dittmann, Daniel Graff, Anders Hansen, Jens Vilhelmsen, Thorbjoern Patscheider, Jacob Larsen, Christian Pedersen, Martin Kristensen, Emil Blach) | 5:46.75 |
4 | Frankrijk (Vincent Faucheux, Barthelemy Agostini, Maxime Goisset, Thomas Baroukh, Edouard Jonville, Charles Breschet, Jean-Christophe Bette, Fabien Tilliet, Anthony Benoit) | 5:48.16 |
5 | Verenigde Staten (Christopher Meyer, Kenneth Mc Mahon, Christian Klein, Matthew Kochem, Edward King, Nicholas La Cava, James Sopko, William Newell, John Carlson) | 5:51.24 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie