Wacht ...
Wereldkampioenschap Junioren - Uitslagen Heren 2016
Nederland - Rotterdam - 21 Augustus 2016 - 28 Augustus 2016
1 | Roemenië (Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari, Mihaita-Vasile Tiganescu, Constantin-Cristi Hirgau) | 05:58.850 |
2 | Groot-Brittannië (Oscar Lindsay, James Plaut, Oswald Stocker, Freddie Davidson) | 06:03.710 |
3 | Duitsland (Niclas Junkes, Leon Muench, Simon Klose, Benjamin Leibelt) | 06:09.300 |
4 | Verenigde Staten (Cooper Ball, Sean Hayes, Evan Dwinell, Ian Low) | 06:12.470 |
5 | Griekenland (Vasileios Koukoutis, Athanasios Palaiopanos, Apostolos Giannatzis, Georgios Stamos) | 06:16.720 |
6 | Italië (Edoardo Lanzavecchia, Matteo Della Valle, Edoardo Benini, Raffaele Serio) | 07:01.470 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Frankrijk (Remi Crosbie, Gatien Didry, Guillaume Lescoulier, Tristan Lautrette) | 06:12.570 |
2 | Canada (Ivan Rybkin, Peter Lancashire, Dylan Rupnow, Brett Vilk) | 06:15.430 |
3 | Oezbekistan (Murodjon Khodjimatov, Jasurbek Mavlanov, Alisher Turdiev) | 06:16.270 |
4 | Wit-Rusland (Artsem Lipski, Yauheni Maiseyev, Danila Beliakou, Anton Bahinksi) | 06:16.700 |
5 | Zuid-Afrika (James Faure, Stephane Pienaar, Sven Wellmann, Frank Nagel) | 06:18.500 |
6 | Servië (Veljko Milovanovic, Pavle Simic, Rados Milicevic, Aleksa Popovic) | 06:18.520 |
1 | Roemenië (Stefan-Constantin Berariu, Cosmin Pascari, Mihaita-Vasile Tiganescu, Constantin-Cristi Hirgau) | 05:58.850 |
2 | Groot-Brittannië (Oscar Lindsay, James Plaut, Oswald Stocker, Freddie Davidson) | 06:03.710 |
3 | Duitsland (Niclas Junkes, Leon Muench, Simon Klose, Benjamin Leibelt) | 06:09.300 |
4 | Verenigde Staten (Cooper Ball, Sean Hayes, Evan Dwinell, Ian Low) | 06:12.470 |
5 | Griekenland (Vasileios Koukoutis, Athanasios Palaiopanos, Apostolos Giannatzis, Georgios Stamos) | 06:16.720 |
6 | Italië (Edoardo Lanzavecchia, Matteo Della Valle, Edoardo Benini, Raffaele Serio) | 07:01.470 |
1 | Italië (Lapo Londi, Andrea Panizza, Antonio Cascone, Andrea Benetti, Francesco Tassia) | 06:15.970 |
2 | Duitsland (Jan Harder, Oliver Peikert, Tom Hinrichs, Lasse Grimmer, Max Schwartzkopff) | 06:18.160 |
3 | Verenigde Staten (Kenneth Coplan, Pieter Quinton, Kyle Fram, Harrison Burke, Ethan Ruiz) | 06:20.580 |
4 | Servië (Vyk Mladenovic, Veselin Trickovic, Vanja Obradovic, Damjan Lazic, Luka Mladenovic) | 06:20.690 |
5 | Australië (Oliver Schwartz, Lachlan Miles, Joseph O'brien, Marcus Britt, Lewis Willoughby) | 06:23.950 |
6 | Turkije (Aydin Inanc Sahin, Bilal Karademir, Ismail Ali Bekiroglu, Alihan Sungurlu, Kaan Aksu) | 06:23.980 |
- Vier Met (M4+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Zuid-Afrika (Maximilian Silber, Jordan Pepermans, Nicholas Mason, Ross Le Maitre, Mitch Booyse) | 06:28.050 |
2 | Oekraïne (Oleh Nohol, Kostiantyn Musiienko, Maksym Onipchenko, Vladyslav Somov, Dmytro Zheliezohlo) | 06:28.650 |
3 | Groot-Brittannië (Matthew Rowe, Alex Green, Seb Newman, Bertie Woodward-Fisher, George Cozens) | 06:32.080 |
1 | Italië (Lapo Londi, Andrea Panizza, Antonio Cascone, Andrea Benetti, Francesco Tassia) | 06:15.970 |
2 | Duitsland (Jan Harder, Oliver Peikert, Tom Hinrichs, Lasse Grimmer, Max Schwartzkopff) | 06:18.160 |
3 | Verenigde Staten (Kenneth Coplan, Pieter Quinton, Kyle Fram, Harrison Burke, Ethan Ruiz) | 06:20.580 |
4 | Servië (Vyk Mladenovic, Veselin Trickovic, Vanja Obradovic, Damjan Lazic, Luka Mladenovic) | 06:20.690 |
5 | Australië (Oliver Schwartz, Lachlan Miles, Joseph O'brien, Marcus Britt, Lewis Willoughby) | 06:23.950 |
6 | Turkije (Aydin Inanc Sahin, Bilal Karademir, Ismail Ali Bekiroglu, Alihan Sungurlu, Kaan Aksu) | 06:23.980 |
1 | Tsjechië (Jan Fleissner, Jan Cincibuch, Eduard Bezdek, Jan Zavadil) | 05:56.770 |
2 | Duitsland (Malte Engelbracht, Matthias Fischer, Jan Berend, Simon Schlott) | 05:58.890 |
3 | Verenigde Staten (David Orner, Andrew Le Roux, Zachary Skypeck, Clark Dean) | 06:00.320 |
4 | Frankrijk (Alexandre Cordonnier, Stanislas Desgrippes, Esteban Catoul, Paul-Antoine Ricard) | 06:05.150 |
5 | Nieuw-Zeeland (Mark Taylor, Thomas Cummack, Samuel Monkley, Oliver Maclean) | 06:09.600 |
6 | Denemarken (Niels Frederiksen, Oscar Mazza, Mikkel Knudsen, Emil Eigenbrod) | 06:14.650 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Griekenland (Nikolaos Demelis, Dimitrios Sakas, Petros Ballis, Antonios Papakonstantinou) | 06:01.650 |
2 | België (Liam Beerlandt, Sander De Witte, Bert Herman Verkest, Marlon Colpaert) | 06:03.670 |
3 | Rusland (Vladimir Lavrentev, Egor Koval, Aleksandr Kuniakin, Vladimir Iashin) | 06:04.620 |
4 | Hongarije (Daniel Illenyi, Gabor Borsanyi, Barnabas Schopf, Krisztian Kerekes) | 06:05.550 |
5 | Groot-Brittannië (James Mawby, Thomas Digby, Josh Armstrong , Nick Plaut ) | 06:06.130 |
6 | Australië (Maximilian Brenner, Jackson Kench, Thomas Barnes, Pasha Bevan) | 06:08.040 |
1 | Oostenrijk (Anton Sigl, Maximilian Rachbauer, Liam Anstiss, Patrick Laggner) | 06:51.240 |
2 | Oekraïne (Konstiantyn Prodan, Serhii Sokhatskyi, Pavlo Doshchenko, Pavlo Yurchenko) | 06:53.070 |
3 | Italië (Sebastiano Galoforo, Federico Dini, Antonio Gianolli, Elias Pescialli) | 06:55.170 |
4 | Noorwegen (Jonas Juel, Martin Steinnes, Nicolay Yngsdal, Lars Benske) | 07:02.680 |
5 | Canada (Sean Van Gessel, Alxander Matson, Aelon Nicolson, Jared Naar) | 07:03.750 |
6 | Nederland (Willem Buist, Charles De Monchy, Lodewijk Tilanus, Thomas Hogeboom) | 07:07.360 |
1 | Slovenië (Nejc Donaval, Tevz Koselj, Matej Cuk, Jaka Malesic) | 06:59.510 |
2 | Kroatië (Domagoj Barbaca, Karlo Habuda, Mihael Girotto, Boris Cesarec) | 06:59.800 |
3 | China (Shoudu Qin, Haiyang Liu, Jiaqi Zhou, Yingli Qi) | 07:04.830 |
4 | Argentinië (Emiliano Soria, Joel Romero, Tobias Olay, Federico Pacheco) | 07:17.970 |
5 | Japan (Haruto Kawabata, Shinnosuke, Rinsai Ehata, Takuto Yoshida) | 07:21.300 |
6 | Estland (Ander Koppel, Tristan Lasn, Martin Rahuoja, Margus Kodasma) | 07:22.100 |
1 | Tsjechië (Jan Fleissner, Jan Cincibuch, Eduard Bezdek, Jan Zavadil) | 05:56.770 |
2 | Duitsland (Malte Engelbracht, Matthias Fischer, Jan Berend, Simon Schlott) | 05:58.890 |
3 | Verenigde Staten (David Orner, Andrew Le Roux, Zachary Skypeck, Clark Dean) | 06:00.320 |
4 | Frankrijk (Alexandre Cordonnier, Stanislas Desgrippes, Esteban Catoul, Paul-Antoine Ricard) | 06:05.150 |
5 | Nieuw-Zeeland (Mark Taylor, Thomas Cummack, Samuel Monkley, Oliver Maclean) | 06:09.600 |
6 | Denemarken (Niels Frederiksen, Oscar Mazza, Mikkel Knudsen, Emil Eigenbrod) | 06:14.650 |
1 | Duitsland (Nils Kocher , Marcel Teckemeyer, Jonathan Reitenbach, Yannik Burg, Frederik Johne, Alexander Von Schwerdtner, Niklas Hauser, Paul Gralla) | 05:38.580 |
2 | Verenigde Staten (Jacob Shusko, Gordon Johnson, Charles Turina, Nikita Lilichenko, Cole Ortiz, Ethan Seder, Walter Taylor, Gordon Holterman, Michael Cuellar) | 05:38.610 |
3 | Groot-Brittannië (Vlad Saigau, Felix Drinkall, Seb Benzecry, Benedict Aldous, Patrick Adams, Oliver Ayres, Dom Jackson, Oskar Arzt-Jones, Charlie Pearson) | 05:43.250 |
4 | Nieuw-Zeeland (Jonathan Du Toit, Cameron Smith, Angus Mcfarlane, Braeden Camp, James Aimer, Reuben Houghton, Jonathan Winter, Carl Pracey, Lucas Clarke) | 05:47.130 |
5 | Italië (Riccardo Zoppini, Matteo Sandrelli, Giovanni Balboni, Leonardo Radice Karochitz, Nunzio Di Colandrea, Danilo Amalfitano, Lorenzo Gaione, Jacopo Frigerio, Enrico Flego) | 05:48.000 |
6 | Nederland (Mees Van Nierop, Jorke Kooijenga, Thomas Van Olderen, Olav Molenaar, Gert-Jan Van Doorn, Joris Moerman, Pieter Kerpestein, Obbe Durk Tibben, Jan Douwe De Boer) | 05:59.590 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Roemenië (Dumitru-Alexandru Ciobica, Ionut Alexandru Mihai, Bogdan-Sabin Baitoc, Nicu-Iulian Chelaru, Marius-Bogdan Moraru, Florin-Sorin, George Catruna, Mihai Chiruta, Andrei-Valentin Malis) | 05:45.190 |
2 | Zwitserland (Marius Merkt, Cominic Condrau, Andrin Gulich, Flurin Letta, Jan Jonah Plock, Morton Schubert, Hugo Van De Graaf, Manuel Baumann, Kieran Hurst) | 05:46.990 |
3 | Spanje (David Nunez Gonzalez, Borja Basterretxea Canta, Roque Serrano, Pablo Manosalbas Juanco, Alvaro Lorente Alman, Andreu Ruiz Gasparin, Dennis Carracedo, Gonzalo Garcia Ferrero, Pau Martinez Moreno) | 05:47.160 |
4 | Rusland (Nikita Solovev, Iurii Gindich, Yaroslav Zhovner, Alexey Belousenko, Arsenii Sirko, Stanislav Kholodilov, Egor Shibeko, Andrey Monchenko, Ilia Popov) | 05:49.070 |
5 | Denemarken (Magnus Valbirk, Christian Hagemann, Nicolai Bernsen, Christian Carlsen, Malte Friis Rusbjerg, Mikkel Aaslet, Esben Kok, Aksel Poulsen, Frederik Lund) | 05:49.690 |
6 | Kroatië (Luka Smircic, Luka Gojanovic-Rakic, Frane Filip Garma, Anton Loncaric, Patri Loncaric, Leon Mikulic, Kresimir Forjan, Marin Maletic, Ivan Validzic) | 05:52.430 |
1 | Duitsland (Nils Kocher , Marcel Teckemeyer, Jonathan Reitenbach, Yannik Burg, Frederik Johne, Alexander Von Schwerdtner, Niklas Hauser, Paul Gralla) | 05:38.580 |
2 | Verenigde Staten (Jacob Shusko, Gordon Johnson, Charles Turina, Nikita Lilichenko, Cole Ortiz, Ethan Seder, Walter Taylor, Gordon Holterman, Michael Cuellar) | 05:38.610 |
3 | Groot-Brittannië (Vlad Saigau, Felix Drinkall, Seb Benzecry, Benedict Aldous, Patrick Adams, Oliver Ayres, Dom Jackson, Oskar Arzt-Jones, Charlie Pearson) | 05:43.250 |
4 | Nieuw-Zeeland (Jonathan Du Toit, Cameron Smith, Angus Mcfarlane, Braeden Camp, James Aimer, Reuben Houghton, Jonathan Winter, Carl Pracey, Lucas Clarke) | 05:47.130 |
5 | Italië (Riccardo Zoppini, Matteo Sandrelli, Giovanni Balboni, Leonardo Radice Karochitz, Nunzio Di Colandrea, Danilo Amalfitano, Lorenzo Gaione, Jacopo Frigerio, Enrico Flego) | 05:48.000 |
6 | Nederland (Mees Van Nierop, Jorke Kooijenga, Thomas Van Olderen, Olav Molenaar, Gert-Jan Van Doorn, Joris Moerman, Pieter Kerpestein, Obbe Durk Tibben, Jan Douwe De Boer) | 05:59.590 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie