Wacht ...
Olympische Spelen - Uitslagen Heren 2016
Brazilië - Copacabana - 6 Augustus 2016 - 13 Augustus 2016
1 | Zwitserland (Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 06:20.510 |
2 | Denemarken (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Joergensen, Morten Joergensen) | 06:21.970 |
3 | Frankrijk (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) | 06:22.850 |
4 | Italië (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta) | 06:25.520 |
5 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter) | 06:28.140 |
6 | Griekenland (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros) | 06:36.470 |
- Lichtgewicht Vier Zonder (LM4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Italië (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta) | 06:03.260 SF |
2 | China (Wei Jin, Jingbin Zhao, Chenggang Yu, Tiexin Wang) | 06:03.430 SF |
3 | Zwitserland (Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 06:03.520 SF |
4 | Frankrijk (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) | 06:07.310 R |
5 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Ondrej Vetesnik, Jiri Kopac, Miroslav Vrastil Jr) | 06:39.950 R |
1 | Denemarken (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Joergensen, Morten Joergensen) | 05:58.210 SF |
2 | Groot-Brittannië (Chris Bartley, Mark Aldred, Jono Clegg, Peter Chambers) | 06:01.270 SF |
3 | Griekenland (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros) | 06:05.270 SF |
4 | Duitsland (Jonathan Koch, Lars Wichert, Tobias Franzmann, Lucas Schaefer) | 06:14.870 R |
1 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter) | 06:03.340 SF |
2 | Verenigde Staten (Robin Prendes, Anthony Fahden, Edward King, Tyler Nase) | 06:05.610 SF |
3 | Nederland (Joris Pijs, Timothee Heijbrock, Jort Van Gennep, Bjorn Van Den Ende) | 06:07.880 SF |
4 | Canada (Maxwell Lattimer, Brendan Hodge, Nicolas Pratt, Eric Woelfl) | 06:19.440 R |
1 | Frankrijk (Thibault Colard, Guillaume Raineau, Thomas Baroukh, Franck Solforosi) | 06:01.180 SF |
2 | Duitsland (Lucas Schaefer, Tobias Franzmann, Lars Wichert, Jonathan Koch) | 06:03.290 SF |
3 | Tsjechië (Miroslav Vrastil Jr, Jiri Kopac, Ondrej Vetesnik, Jan Vetesnik) | 06:04.300 SF |
4 | Canada (Eric Woelfl, Nicolas Pratt, Brendan Hodge, Maxwell Lattimer) | 06:05.350 |
1 | Italië (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta) | 06:06.560 FA |
2 | Frankrijk (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) | 06:07.320 FA |
3 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter) | 06:08.960 FA |
4 | Groot-Brittannië (Chris Bartley, Mark Aldred, Jono Clegg, Peter Chambers) | 06:10.460 FB |
5 | Nederland (Joris Pijp, Timothee Heijbrock, Jort Van Gennep, Bjorn Van Den Ende) | 06:12.870 FB |
6 | Duitsland (Jonathan Koch, Lars Wichert, Tobias Franzmann, Lucas Schaefer) | 06:18.430 FB |
1 | Zwitserland (Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 06:17.850 FA |
2 | Denemarken (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Joergensen, Morten Joergensen) | 06:19.620 FA |
3 | Griekenland (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros) | 06:23.950 FA |
4 | Verenigde Staten (Robin Prendes, Anthony Fahden, Edward King, Tyler Nase) | 06:26.820 FB |
5 | China (Wei Jin, Jingbin Zhao, Chenggang Yu, Tiexin Wang) | 06:27.270 FB |
6 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Ondrej Vetesnik, Jiri Kopac, Miroslav Vrastil Jr) | 06:33.430 FB |
1 | Groot-Brittannië (Chris Bartley, Mark Aldred, Jono Clegg, Peter Chambers) | 06:31.540 |
2 | China (Wei Jin, Jingbin Zhao, Chenggang Yu, Tiexin Wang) | 06:32.780 |
3 | Duitsland (Jonathan Koch, Lars Wichert, Tobias Franzmann, Lucas Schaefer) | 06:35.830 |
4 | Verenigde Staten (Robin Prendes, Anthony Fahden, Edward King, Tyler Nase) | 06:36.930 |
5 | Nederland (Joris Pijs, Timothee Heijbrock, Jort Van Gennep, Bjorn Van Den Ende) | 06:37.280 |
6 | Tsjechië (Jan Vetesnik, Miroslav Vrastil Jr, Jiri Kopac, Ondrej Vetesnik) | 06:43.520 |
1 | Zwitserland (Lucas Tramer, Simon Schuerch, Simon Niepmann, Mario Gyr) | 06:20.510 |
2 | Denemarken (Jacob Barsoe, Jacob Larsen, Kasper Joergensen, Morten Joergensen) | 06:21.970 |
3 | Frankrijk (Franck Solforosi, Thomas Baroukh, Guillaume Raineau, Thibault Colard) | 06:22.850 |
4 | Italië (Stefano Oppo, Martino Goretti, Livio La Padula, Pietro Ruta) | 06:25.520 |
5 | Nieuw-Zeeland (James Lassche, Peter Taylor, Alistair Bond, James Hunter) | 06:28.140 |
6 | Griekenland (Panagiotis Magdanis, Stefanos Ntouskos, Ioannis Petrou, Spyridon Giannaros) | 06:36.470 |
1 | Duitsland (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne) | 06:06.810 |
2 | Australië (Karsten Forsterling, Alexander Belonogoff, Cameron Girdlestone, James Mcrae) | 06:07.960 |
3 | Estland (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) | 06:10.650 |
4 | Polen (Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Miroslaw Zietarski) | 06:12.090 |
5 | Groot-Brittannië (Jack Beaumont, Sam Townsend, Angus Groom, Peter Lambert) | 06:13.080 |
6 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Artem Morozov, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 06:16.300 |
- Dubbel Vier (M4x) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Estland (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) | 05:51.710 FA |
2 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Artem Morozov, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 05:52.900 FA |
3 | Duitsland (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne) | 05:53.630 R |
4 | Nieuw-Zeeland (Nathan Flannery, John Storey, George Bridgewater, Jade Uru) | 05:59.130 R |
5 | Canada (Julien Bahain, Robert Michael Gibson, Will Dean, Pascal Lussier) | 06:34.550 |
1 | Australië (Karsten Forsterling, Alexander Belonogoff, Cameron Girdlestone, James Mcrae) | 05:50.980 FA |
2 | Polen (Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Miroslaw Zietarski) | 05:51.280 FA |
3 | Zwitserland (Nico Stahlberg, Augustin Maillefer, Roman Röösli, Barnabe Delarze) | 05:51.520 R |
4 | Groot-Brittannië (Jack Beaumont, Sam Townsend, Angus Groom, Peter Lambert) | 05:52.770 R |
5 | Litouwen (Dovydas Nemeravicius, Martynas Dziaugys, Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius) | 05:58.700 R |
1 | Duitsland (Hans Gruhne, Karl Schulze, Lauritz Schoof, Philipp Wende) | 05:51.430 FA |
2 | Groot-Brittannië (Peter Lambert, Angus Groom, Sam Townsend, Jack Beaumont) | 05:53.100 FA |
3 | Litouwen (Aurimas Adomavicius, Dominykas Jancionis, Martynas Dziaugys, Dovydas Nemeravicius) | 05:55.780 FB |
4 | Zwitserland (Barnabe Delarze, Roman Röösli, Augustin Maillefer, Nico Stahlberg) | 05:56.130 FB |
5 | Canada (Pascal Lussier, Will Dean, Robert Michael Gibson, Julien Bahain) | 05:56.280 FB |
6 | Nieuw-Zeeland (Jade Uru, George Bridgewater, John Storey, Nathan Flannery) | 05:58.920 FB |
1 | Zwitserland (Nico Stahlberg, Augustin Maillefer, Roman Röösli, Barnabe Delarze) | 06:11.180 |
2 | Canada (Julien Bahain, Robert Michael Gibson, Will Dean, Pascal Lussier) | 06:13.550 |
3 | Litouwen (Dovydas Nemeravicius, Martynas Dziaugys, Dominykas Jancionis, Aurimas Adomavicius) | 06:15.160 |
4 | Nieuw-Zeeland (Nathan Flannery, John Storey, George Bridgewater, Jade Uru) | 06:18.920 |
1 | Duitsland (Philipp Wende, Lauritz Schoof, Karl Schulze, Hans Gruhne) | 06:06.810 |
2 | Australië (Karsten Forsterling, Alexander Belonogoff, Cameron Girdlestone, James Mcrae) | 06:07.960 |
3 | Estland (Andrei Jamsa, Allar Raja, Tonu Endrekson, Kaspar Taimsoo) | 06:10.650 |
4 | Polen (Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Miroslaw Zietarski) | 06:12.090 |
5 | Groot-Brittannië (Jack Beaumont, Sam Townsend, Angus Groom, Peter Lambert) | 06:13.080 |
6 | Oekraïne (Dmytro Mikhay, Artem Morozov, Olexandr Nadtoka, Ivan Dovgodko) | 06:16.300 |
1 | Groot-Brittannië (Alex Gregory, Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Constantine Louloudis) | 05:58.610 |
2 | Australië (William Lockwood, Joshua Dunkley-Smith, Joshua Booth, Alexander Hill) | 06:00.440 |
3 | Italië (Domenico Montrone, Matteo Castaldo, Matteo Lodo, Giuseppe Vicino) | 06:03.850 |
4 | Zuid-Afrika (David Hunt, John Smith, Vincent Breet, Jake Green) | 06:05.800 |
5 | Nederland (Harold Langen, Peter Van Schie, Vincent Van Der Want, Govert Viergever) | 06:08.380 |
6 | Canada (Will Crothers, Tim Schrijver, Conlin Mccabe, Kai Langerfeld) | 06:15.930 |
- Vier Zonder (M4-) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Australië (William Lockwood, Joshua Dunkley-Smith, Joshua Booth, Alexander Hill) | 05:54.840 SF |
2 | Duitsland (Maximilian Korge, Maximilian Planer, Anton Braun, Felix Wimberger) | 05:59.740 SF |
3 | Nederland (Harold Langen, Peter Van Schie, Vincent Van Der Want, Govert Viergever) | 06:00.550 SF |
4 | Roemenië (Vlad-Dragos Aicoboae, Constantin Adam, Marius-Vasile Cozmiuc, Toader-Andrei Gontaru) | 06:02.560 R |
5 | Rusland (Artem Kosov, Anton Zarutskiy, Vladislav Ryabtsev, Nikita Morgachev) | 06:03.890 R |
1 | Italië (Domenico Montrone, Matteo Castaldo, Matteo Lodo, Giuseppe Vicino) | 05:56.010 SF |
2 | Canada (Will Crothers, Tim Schrijver, Conlin Mccabe, Kai Langerfeld) | 05:58.260 SF |
3 | Verenigde Staten (Henrik Rummel, Matthew Miller, Charles Cole, Seth Weil) | 05:58.310 SF |
4 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Mikalai Sharlap, Ihar Pashevich) | 06:02.930 R |
1 | Groot-Brittannië (Alex Gregory, Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Constantine Louloudis) | 05:55.590 SF |
2 | Griekenland (Dionysios Angelopoulos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 05:59.650 SF |
3 | Frankrijk (Benjamin Lang, Mickael Marteau, Valentin Onfroy, Theophile Onfroy) | 06:00.720 SF |
4 | Zuid-Afrika (David Hunt, John Smith, Vincent Breet, Jake Green) | 06:01.640 R |
1 | Zuid-Afrika (David Hunt, John Smith, Vincent Breet, Jake Green) | 06:34.970 SF |
2 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Mikalai Sharlap, Ihar Pashevich) | 06:36.500 SF |
3 | Rusland (Artem Kosov, Anton Zarutskiy, Vladislav Ryabtsev, Nikita Morgachev) | 06:39.320 SF |
4 | Roemenië (Vlad-Dragos Aicoboae, Constantin Adam, Marius-Vasile Cozmiuc, Toader-Andrei Gontaru) | 06:39.640 |
1 | Australië (William Lockwood, Joshua Dunkley-Smith, Joshua Booth, Alexander Hill) | 06:11.820 FA |
2 | Zuid-Afrika (David Hunt, John Smith, Vincent Breet, Jake Green) | 06:15.220 FA |
3 | Italië (Domenico Montrone, Matteo Castaldo, Matteo Lodo, Giuseppe Vicino) | 06:16.540 FA |
4 | Verenigde Staten (Henrik Rummel, Matthew Miller, Charles Cole, Seth Weil) | 06:19.080 FB |
5 | Griekenland (Dionysios Angelopoulos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 06:24.040 FB |
6 | Rusland (Artem Kosov, Anton Zarutskiy, Vladislav Ryabtsev, Nikita Morgachev) | 06:24.890 FB |
1 | Groot-Brittannië (Alex Gregory, Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Constantine Louloudis) | 06:17.130 FA |
2 | Canada (Will Crothers, Tim Schrijver, Conlin Mccabe, Kai Langerfeld) | 06:20.660 FA |
3 | Nederland (Harold Langen, Peter Van Schie, Vincent Van Der Want, Govert Viergever) | 06:21.040 FA |
4 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Mikalai Sharlap, Ihar Pashevich) | 06:22.460 FB |
5 | Frankrijk (Benjamin Lang, Mickael Marteau, Valentin Onfroy, Theophile Onfroy) | 06:26.940 FB |
6 | Duitsland (Maximilian Korge, Maximilian Planer, Anton Braun, Felix Wimberger) | 06:35.900 FB |
1 | Verenigde Staten (Henrik Rummel, Matthew Miller, Charles Cole, Seth Weil) | 05:59.200 |
2 | Griekenland (Dionysios Angelopoulos, Ioannis Tsilis, Georgios Tziallas, Ioannis Christou) | 06:00.560 |
3 | Wit-Rusland (Vadzim Lialin, Dzianis Mihal, Mikalai Sharlap, Ihar Pashevich) | 06:00.570 |
4 | Rusland (Artem Kosov, Anton Zarutskiy, Vladislav Ryabtsev, Nikita Morgachev) | 06:02.090 |
5 | Frankrijk (Benjamin Lang, Mickael Marteau, Valentin Onfroy, Theophile Onfroy) | 06:02.210 |
6 | Duitsland (Maximilian Korge, Maximilian Planer, Anton Braun, Felix Wimberger) | 06:06.240 |
1 | Groot-Brittannië (Alex Gregory, Mohamed Karim Sbihi, George Nash, Constantine Louloudis) | 05:58.610 |
2 | Australië (William Lockwood, Joshua Dunkley-Smith, Joshua Booth, Alexander Hill) | 06:00.440 |
3 | Italië (Domenico Montrone, Matteo Castaldo, Matteo Lodo, Giuseppe Vicino) | 06:03.850 |
4 | Zuid-Afrika (David Hunt, John Smith, Vincent Breet, Jake Green) | 06:05.800 |
5 | Nederland (Harold Langen, Peter Van Schie, Vincent Van Der Want, Govert Viergever) | 06:08.380 |
6 | Canada (Will Crothers, Tim Schrijver, Conlin Mccabe, Kai Langerfeld) | 06:15.930 |
1 | Groot-Brittannië (Phelan Hill, William Satch, Matt Langridge, Paul Bennett, Pete Reed, Matt Gotrel, Andrew Hodge, Tom Ransley, Scott Durant) | 05:29.630 |
2 | Duitsland (Martin Sauer, Hannes Ocik, Richard Schmidt, Felix Drahotta, Maximilian Reinelt, Eric Johannesen, Andreas Kuffner, Malte Jakschik, Maximilian Munski) | 05:30.960 |
3 | Nederland (Peter Wiersum, Robert Luecken, Mechiel Versluis, Tone Wieten, Olivier Siegelaar, Boudewijn Roell, Kaj Hendriks, Boaz Meylink, Dirk Uittenbogaard) | 05:31.590 |
4 | Verenigde Staten (Samuel Ojserkis, Austin Hack, Robert Munn, Michael Di Santo, Stephen Kasprzyk, Glenn Ochal, Alexander Karwoski, Hans Struzyna, Samuel Dommer) | 05:34.230 |
5 | Polen (Daniel Trojanowski, Piotr Juszczak, Marcin Brzezinski, Michal Szpakowski, Mikolaj Burda, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Mateusz Wilangowski, Zbigniew Schodowski) | 05:34.620 |
6 | Nieuw-Zeeland (Caleb Shepherd, Stephen Jones, Brook Robertson, Isaac Grainger, Jonathan Wright, Alex Kennedy, Shaun Kirkham, Michael Brake, Thomas James Murray) | 05:36.640 |
- Acht Met (M8+) Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Groot-Brittannië (Phelan Hill, William Satch, Matt Langridge, Paul Bennett, Pete Reed, Matt Gotrel, Andrew Hodge, Tom Ransley, Scott Durant) | 05:34.230 FA |
2 | Nederland (Peter Wiersum, Robert Luecken, Mechiel Versluis, Tone Wieten, Olivier Siegelaar, Boudewijn Roell, Kaj Hendriks, Boaz Meylink, Dirk Uittenbogaard) | 05:36.160 R |
3 | Nieuw-Zeeland (Caleb Shepherd, Stephen Jones, Brook Robertson, Isaac Grainger, Jonathan Wright, Alex Kennedy, Shaun Kirkham, Michael Brake, Thomas James Murray) | 05:36.280 R |
4 | Italië (Enrico d'Aniello, Vincenzo Capelli, Luca Agamennoni, Simone Venier, Matteo Stefanini, Pierpaolo Frattini, Mario Paonessa, Fabio Infimo, Emanuele Liuzzi) | 05:52.830 R |
1 | Duitsland (Maximilian Munski, Malte Jakschik, Andreas Kuffner, Eric Johannesen, Maximilian Reinelt, Felix Drahotta, Richard Schmidt, Hannes Ocik, Martin Sauer) | 05:38.220 FA |
2 | Verenigde Staten (Samuel Dommer, Hans Struzyna, Alexander Karwoski, Glenn Ochal, Stephen Kasprzyk, Michael Di Santo, Robert Munn, Austin Hack, Samuel Ojserkis) | 05:40.160 R |
3 | Polen (Zbigniew Schodowski, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Mateusz Wilangowski, Mikolaj Burda, Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Piotr Juszczak, Daniel Trojanowski) | 05:42.320 R |
1 | Verenigde Staten (Samuel Dommer, Hans Struzyna, Alexander Karwoski, Glenn Ochal, Stephen Kasprzyk, Michael Di Santo, Robert Munn, Austin Hack, Samuel Ojserkis) | 05:51.130 FA |
2 | Nederland (Dirk Uittenbogaard, Boaz Meylink, Kaj Hendriks, Boudewijn Roell, Olivier Siegelaar, Tone Wieten, Mechiel Versluis, Robert Luecken, Peter Wiersum) | 05:52.950 FA |
3 | Nieuw-Zeeland (Thomas James Murray, Michael Brake, Shaun Kirkham, Alex Kennedy, Jonathan Wright, Isaac Grainger, Brook Robertson, Stephen Jones, Caleb Shepherd) | 05:56.940 FA |
4 | Polen (Zbigniew Schodowski, Mateusz Wilangowski, Krystian Aranowski, Robert Fuchs, Mikolaj Burda, Michal Szpakowski, Marcin Brzezinski, Piotr Juszczak, Daniel Trojanowski) | 05:59.220 FA |
5 | Italië (Mario Paonessa, Fabio Infimo, Matteo Stefanini, Pierpaolo Frattini, Emanuele Liuzzi, Simone Venier, Luca Agamennoni, Vincenzo Capelli, Enrico d'Aniello) | 06:05.120 |
1 | Groot-Brittannië (Phelan Hill, William Satch, Matt Langridge, Paul Bennett, Pete Reed, Matt Gotrel, Andrew Hodge, Tom Ransley, Scott Durant) | 05:29.630 |
2 | Duitsland (Martin Sauer, Hannes Ocik, Richard Schmidt, Felix Drahotta, Maximilian Reinelt, Eric Johannesen, Andreas Kuffner, Malte Jakschik, Maximilian Munski) | 05:30.960 |
3 | Nederland (Peter Wiersum, Robert Luecken, Mechiel Versluis, Tone Wieten, Olivier Siegelaar, Boudewijn Roell, Kaj Hendriks, Boaz Meylink, Dirk Uittenbogaard) | 05:31.590 |
4 | Verenigde Staten (Samuel Ojserkis, Austin Hack, Robert Munn, Michael Di Santo, Stephen Kasprzyk, Glenn Ochal, Alexander Karwoski, Hans Struzyna, Samuel Dommer) | 05:34.230 |
5 | Polen (Daniel Trojanowski, Piotr Juszczak, Marcin Brzezinski, Michal Szpakowski, Mikolaj Burda, Robert Fuchs, Krystian Aranowski, Mateusz Wilangowski, Zbigniew Schodowski) | 05:34.620 |
6 | Nieuw-Zeeland (Caleb Shepherd, Stephen Jones, Brook Robertson, Isaac Grainger, Jonathan Wright, Alex Kennedy, Shaun Kirkham, Michael Brake, Thomas James Murray) | 05:36.640 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Skiff (W1x) Dames : Algemene informatie