De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Japan - 28 December 1998
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 21 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Playford)
Samenvatting : 15 Overwinningen / 14 Nederlagen
Bengaluru van 7 Februari tot 13 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Karan Singh | 4-6 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Raul Brancaccio | 5-7 7-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Borna Gojo | 3-6 6-1 6-2 | |
Bengaluru 2 van 14 Februari tot 20 Februari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Suraj R Prabodh | 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Nitin Kumar Sinha | 6-4 6-7 6-1 | |
Gran Canaria van 28 Februari tot 6 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maxime Chazal | 6-3 6-4 | |
Santiago van 7 Maart tot 12 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bart Stevens | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Evan Furness | 6-4 6-3 | |
Concepcion 2 van 14 Maart tot 20 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jordan Iturra | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Facundo Juarez | 6-2 6-4 | |
Santa Cruz 2 van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Merino | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Juan Bautista Torres | 6-4 6-3 | |
Pereira van 28 Maart tot 3 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Matias Zukas | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Roberto Quiroz | 7-6 6-0 | |
Mexico City van 4 April tot 9 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Calvin Hemery | 6-4 6-3 | |
Tokio van 1 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tatsuma Ito | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Yusuke Takahashi | 0-6 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Ramkumar Ramanathan | 6-4 3-6 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Denis Shapovalov | 6-3 6-1 | |
Playford van 24 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Calum Puttergill | 6-0 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Luke Saville | 6-7 6-4 7-5 | |
Kwartfinales | verslaat | Jordan Thompson | 6-1 6-4 | |
Halve Finale | verslaat | Omar Jasika | 7-6 7-5 | |
Finale | verslagen door | Rinky Hijikata | 6-1 6-1 | |
Sydney van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Philip Sekulic | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Marek Gengel | 7-6 6-3 | |
Matsuyama van 7 November tot 13 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tung-lin Wu | 6-2 6-3 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jason Jung | 3-6 6-4 6-1 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yuichi Sugita | 6-4 1-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Burnie van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Thomas Fancutt | 6-4 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Yannick Maden | 6-2 6-2 | |
Launceston van 3 Februari tot 9 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Blaz Kavcic | 6-2 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 7 Nederlagen
Nanchang van 22 April tot 28 April 2019 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Yunseong Chung | 6-4 6-3 | |
Seoul van 29 April tot 4 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Seong-Chan Hong | 3-6 6-4 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Sergiy Stakhovsky | 6-1 6-4 | |
Gwangju van 13 Mei tot 19 Mei 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Ji Sung Nam | 6-2 6-1 | |
Sevilla van 9 September tot 15 September 2019 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Carlos Alcaraz Garfia | 6-1 6-4 | |
Kaohsiung van 16 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Chien-Hsun Lo | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | John Millman | 6-1 6-2 | |
Liuzhou van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Zihao Xia | 6-2 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Frederico Ferreira Silva | 7-5 6-4 | |
Pune van 11 November tot 17 November 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Manish Sureshkumar | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Heren van 23 Januari tot 30 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Liam Caruana | 6-1 7-6 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 24 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | R. Noguchi - Y. Tanaka | verslaat | S. Cuypers - B. Stevens | 6-3 3-6 10-7 |
Achtste finales | R. Noguchi - Y. Tanaka | verslaat | U. Blanch - G. Moroni | 6-4 6-3 |
Kwartfinales | R. Noguchi - Y. Tanaka | verslagen door | E. Benchetrit - E. Furness | 4-6 6-1 13-11 |