De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Indonesië - 20 Juli 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Swiss Open - Dames van 19 Maart tot 24 Maart 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Pornpawee Chochuwong | 21-11 21-10 | |
Spanje Masters - Dames van 26 Maart tot 31 Maart 2024 | ||||
1/16de finales | verslaat | Thuzar Thet Htar | 21-16 18-21 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Orleans Masters - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 8 Nederlagen
Overwinning : 1 (Spanje Masters - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 4 Nederlagen
Orleans Masters - Dames van 23 Maart tot 28 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Yvonne Li | 21-18 16-21 21-15 | |
Achtste finales | verslaat | Sabrina Jaquet | 21-16 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Busanan Ongbumrungpan | 21-13 21-14 | |
Spanje Masters - Dames van 19 Mei tot 23 Mei 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Sara Mary Boyle | 21-6 21-11 | |
Achtste finales | verslaat | Ruselli Hartawan | 21-14 16-21 21-15 | |
Kwartfinales | verslaat | Lianne Tan | 18-21 21-19 21-13 | |
Halve Finale | verslaat | Léonice Huet | 21-8 21-14 | |
Finale | verslaat | Line Christophersen | 21-15 21-10 | |
Sudirman Cup - Groep C van 26 September tot 30 September 2021 | ||||
Groep C | verslagen door | Mia Blichfeldt | 21-11 16-21 21-14 | |
Uber Cup - Groep A , 9 Oktober 2021 | ||||
Groep A | verslaat | Léonice Huet | 21-9 21-8 | |
Groep A | verslagen door | Sayaka Takahashi | 21-14 21-19 | |
Groep A | verslaat | Ann-Kathrin Spöri | 21-11 21-17 | |
Uber Cup - Finaleronde van 14 Oktober tot 17 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Busanan Ongbumrungpan | 21-9 23-21 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede ronde | verslaat | Arena Samin | 21-13 21-13 | |
1/16de finales | verslaat | Amy Tan | 21-12 21-7 | |
Achtste finales | verslaat | Aditi Bhatt | 21-11 21-15 | |
Kwartfinales | verslagen door | Riko Gunji | 21-12 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Bangka Belitung Indonesia Masters - Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Shuo Yun Sung | 21-13 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Shiori Saito | 21-11 21-16 | |
WK Junioren - Dames van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ga Lam Kim | 21-7 21-17 | |
Tweede ronde | verslaat | Nerea Diaz | 21-9 21-10 | |
1/16de finales | verslaat | Talia Ng | 21-16 21-14 | |
Achtste finales | verslagen door | Qi Xuan Eoon | 21-19 21-10 |