De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Servië - 30 Juli 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Melbourne Summer Set 2 van 4 Januari tot 9 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Claire Liu | 5-7 6-2 6-3 | |
Australian Open Dames van 10 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Laura Pigossi | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Hailey Baptiste | 6-3 6-4 | |
Andorre van 28 November tot 4 December 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Shuai Zhang | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 17 Overwinningen / 18 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 18 Overwinningen / 7 Nederlagen
Nürnberger Versicherungscup van 18 Mei tot 25 Mei 2019 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marina Melnikova | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Dejana Radanovic | 7-6 5-7 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Alison Riske-Amritraj | 7-6 2-6 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Sara Sorribes Tormo | 6-1 0-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sorana Cirstea | 4-6 6-4 6-2 | |
Jurmala van 22 Juli tot 28 Juli 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Marina Melnikova | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Harmony Tan | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Aliaksandra Sasnovich | 4-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Paula Ormaechea | 6-0 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Bernarda Pera | 4-6 6-4 6-3 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Raluca Georgiana Serban | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ann Li | 6-4 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Taylor Townsend | 3-6 7-6 6-1 | |
Nanchang van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Yafan Wang | 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Samantha Stosur | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Kateryna Baindl-Kozlova | 6-7 6-4 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Rebecca Peterson | 6-3 6-1 | |
Guangzhou van 14 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Magdalena Frech | 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Shuai Peng | 7-6 2-6 6-0 | |
Kwartfinales | verslagen door | Samantha Stosur | 6-2 7-6 | |
Linz van 6 Oktober tot 13 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emily Meyer | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ysaline Bonaventure | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Elena Rybakina | 7-6 6-2 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Pemra Ozgen | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 0-6 6-4 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Hobart van 8 Januari tot 14 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mariana Duque Mariño | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Julia Glushko | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Jaimee Fourlis | 7-5 7-6 | |
US Open Dames van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aliona Bolsova Zadoinov | 6-3 6-3 | |
Séoul van 17 September tot 23 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Barbora Stefkova | 6-1 6-1 | |
Moskou van 13 Oktober tot 21 Oktober 2018 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 7-5 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ysaline Bonaventure | 4-6 6-3 6-1 | |
Tianjin van 10 Oktober tot 16 Oktober 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xinyu Gao | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sabina Sharipova | 1-6 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Magda Linette | 7-6 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Australian Open Junior Dames van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Ilze Hattingh | 6-1 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Dames van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jamie Loeb | 7-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | I. Begu - N. Stojanovic | verslagen door | R. Peterson - A. Potapova | 2-6 6-3 7-5 |
Australian Open Gemengd Dubbel van 20 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | N. Stojanovic - M. Pavic | verslagen door | J. Fourlis - J. Kubler | 3-6 6-3 17-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 20 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | D. Jurak - N. Stojanovic | verslaat | K. Volodko-Bondarenko - A. Krunic | 6-1 6-4 |
1/16de finales | D. Jurak - N. Stojanovic | verslaat | M. Inglis - K. McPhee | 3-6 6-3 6-1 |
Achtste finales | D. Jurak - N. Stojanovic | verslagen door | S. Hsieh - B. Strýcová | 6-4 6-4 |
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | N. Stojanovic - J. Teichmann | verslaat | L. Fernandez - D. Parry | 6-2 6-4 |
1/16de finales | N. Stojanovic - J. Teichmann | verslagen door | S. Kenin - B. Mattek-Sands | 7-5 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | V. Golubic - N. Stojanovic | verslaat | A. Klepac - M. Martínez Sánchez | 6-3 6-3 |
1/16de finales | V. Golubic - N. Stojanovic | verslaat | K. Volodko-Bondarenko - A. Krunic | 7-6 6-2 |
Achtste finales | V. Golubic - N. Stojanovic | verslagen door | T. Babos - K. Mladenovic | 7-5 6-2 |
Roland Garros Dubbel Dames van 31 Mei tot 10 Juni 2018 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | V. Golubic - N. Stojanovic | verslaat | A. Hesse - P. Parmentier | 6-0 6-2 |
1/16de finales | V. Golubic - N. Stojanovic | verslagen door | L. Arruabarrena-Vecino - K. Srebotnik | 6-4 6-3 |
US Open Dubbel Dames van 31 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | N. Stojanovic - F. Stollar | verslaat | V. King - K. Srebotnik | 6-7 6-4 6-2 |
1/16de finales | N. Stojanovic - F. Stollar | verslagen door | S. Hsieh - A. Sabalenka | 6-4 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 27 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | X. Knoll - N. Stojanovic | verslagen door | I. Begu - S. Zheng | 6-3 7-6 |
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Eerste ronde | P. Kania-Chodun - N. Stojanovic | verslagen door | L. Arruabarrena-Vecino - A. Parra Santonja | 6-3 7-5 |
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | N. Stojanovic - N. Vikhlyantseva | verslagen door | T. Babos - A. Sestini Hlavácková | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group II - Tour 1 van 6 Februari tot 7 Februari 2016 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Tour 1 | I. Jorovic - N. Stojanovic | verslagen door | L. Arruabarrena-Vecino - L. Dominguez Lino | 4-6 7-6 10-7 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames Junioren van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | A. Komardina - N. Stojanovic | verslaat | F. Stollar - I. Wallace | 6-3 6-3 |
Halve Finale | A. Komardina - N. Stojanovic | verslagen door | A. Kalinina - E. Kulichkova | 7-5 7-6 |
World Group II - Tour 1 van 8 Februari tot 9 Februari 2014 (Keuzevakken) | ||||
World Group II - Tour 1 | J. Jaksic - N. Stojanovic | verslaat | G. Dabrowski - S. Fichman | 6-2 6-3 8-10 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames Junioren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Matteucci - N. Stojanovic | verslaat | I. Ducu - B. Haas | 6-4 4-6 10-6 |
Achtste finales | A. Matteucci - N. Stojanovic | verslaat | F. Ferro - M. Yerolymos | 7-6 4-6 10-2 |
Kwartfinales | A. Matteucci - N. Stojanovic | verslaat | A. Lekaj - V. Lushkova | 6-2 7-6 |
Halve Finale | A. Matteucci - N. Stojanovic | verslagen door | D. Gonzalez - B. Haddad Maia | 7-5 6-7 10-7 |
Wimbledon Dubbel Dames Junioren van 24 Juni tot 7 Juli 2013 (Gras) | ||||
Halve Finale | I. Ducu - N. Stojanovic | verslagen door | B. Krejcikova - K. Siniaková | 6-3 6-2 |