De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 23 November 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europees Kampioenschap Dames)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Charlotte Lutz | 4-1 (12-10-12, 11-7, 11-8, 11-6, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Yuan Wan | 4-1 (11-2, 11-6, 11-3, 9-11, 12-10) | |
Achtste finales | verslaat | Andreea Dragoman | 4-2 (11-7, 5-11, 11-7, 14-12-10, 2-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Jia Nan Yuan | 4-3 (15-13-11, 5-11, 5-11, 11-7, 8-11, 11-9, 11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Xiaona Shan | 4-1 (11-3, 5-11, 11-3, 11-6, 13-11) | |
Finale | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-0 (11-9, 11-2, 3-0) ab. | |
Wereldbeker Teams Dames van 30 September tot 9 Oktober 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Adriana Diaz | 3-2 (11-6, 7-11, 11-7, 8-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslaat | Wai Yam Minnie Soo | 3-1 (9-11, 13-11, 11-5, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Chengzhu Zhu | 3-1 (11-3, 11-5, 15-13-15, 11-5) | |
Halve Finale | verslagen door | Hina Hayata | 3-2 (9-11, 11-3, 6-11, 11-6, 11-8) |
Overwinningen : 3 (Top 16 - Finaleronde, EK - Landenwedstrijd Dames, EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Sibel Altinkaya | 4-3 (3-11, 11-7, 8-11, 12-10, 3-11, 11-5, 13-11) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Barbora Balazova | 4-3 (7-11, 11-9, 10-12, 12-10, 11-9, 5-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Sofia Polcanova | 4-1 (11-3, 11-7, 8-11, 13-11, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Hana Matelova | 4-0 (11-2, 11-4, 11-8, 11-8) | |
Finale | verslaat | Fu Yu | 4-1 (11-8, 8-11, 11-6, 11-3, 14-12) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Natalia Bajor | 3-1 (12-10,8-11,11-8,11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Fu Yu | 3-1 (9-11,11-8,13-11,11-6) | |
Halve Finale | verslaat | Jieni Shao | 3-1 (11-7,11-9,10-12,11-7) | |
Finale | verslaat | Elizabeta Samara | 3-2 (10-12,11-8,9-11,11-9,11-7) | |
Finale | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-2 (8-11,11-7,9-11,11-9,12-10) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Allen Wang | 4-0 (11-8, 11-9, 11-6, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Spanish Open Dames van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Natacha Koszulap | 4-0 (11-7, 11-7, 11-9, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Katerina Tomanovska | 4-1 (11-9, 5-11, 11-1, 12-10, 12-10) | |
Hungarian Open Dames van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Petrissa Solja | 4-2 (11-3, 11-8, 11-5, 3-11, 4-11, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Britt Eerland | 4-2 (3-11, 11-6, 10-12, 11-5, 11-9, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-3, 11-6, 11-3, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 8 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Matilda Ekholm | 4-1 (11-9, 8-11, 14-12, 11-6, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-2 (11-6, 11-8, 11-6, 8-11, 10-12, 15-13) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Airi Avameri | 4-1 (11-9, 11-5, 9-11, 11-3, 11-9) | |
Tweede ronde | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-1 (12-10, 14-12, 4-11, 11-2, 12-10) | |
China Open Dames van 28 Mei tot 2 Juni 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Song I Kim | 4-3 (14-16, 11-6, 13-15, 11-9, 11-7, 8-11, 11-9) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Qian Li | 3-2 (4-11, 11-5, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Korea Open Dames van 4 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 4-0 (11-8, 11-8, 11-7, 11-9) | |
Australian Open - Dames van 11 Juli tot 14 Juli 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-1 (10-12, 11-5, 11-7, 11-1, 11-6) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Fu Yu | 3-1 (4-11, 11-8, 11-4, 11-8) | |
Austrian Open Dames van 14 November tot 17 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zhuojia He | 4-1 (11-9, 11-8, 11-9, 9-11, 11-7) | |
North American Open Dames van 4 December tot 8 December 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Margo Degraef | 4-0 (13-11, 11-5, 11-4, 11-9) | |
1/16de finales | verslaat | Nadezhda Bogdanova | 4-2 (8-11, 11-8, 11-4, 12-14, 11-3, 11-4) | |
Achtste finales | verslaat | Xiaoxin Yang | 4-3 (4-11, 11-7, 6-11, 11-6, 7-11, 11-5, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-2 (11-9, 10-12, 6-11, 11-4, 11-9, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jian Zeng | 4-3 (11-7, 14-12, 11-8, 10-12, 7-11, 10-12, 11-7) | |
Slovenian Open Dames van 2 April tot 6 April 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Barbora Balazova | 4 - 1 (11-9, 9-11, 12-10, 11-3, 11-6) | |
Bulgaria Open - Dames van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Matilda Ekholm | 4-2 (11-8, 11-7, 6-11, 8-11, 11-8, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | Miu Hirano | 4-0 (11-2, 11-2, 11-4, 11-4) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sabina Surjan | 4-2 (11-8, 12-10, 7-11, 7-11, 11-9, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Szandra Pergel | 4-0 (11-7, 11-9, 11-4, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-0 (13-11, 11-4, 11-8, 11-9) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Karin Adamkova | 4-1 (11-9, 6-11, 11-6, 11-8, 11-6) | |
1/16de finales | verslaat | Linda Bergstrom | 4-1 (11-8, 10-12, 12-10, 11-8, 11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-3 (6-11, 11-13, 6-11, 11-7, 12-10, 12-10, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yubin Shin | 4-1 (11-4, 7-11, 12-10, 11-9, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Slovenian Open Dames van 26 April tot 30 April 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Yu-Chiao Huang | 4-2 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Maria Xiao | 4-0 (11-4, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-3 (16-14, 5-11, 13-11, 7-11, 11-7, 9-11, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Natalia Partyka | 3-1 (9-11,12-10,11-4,11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Kim Vermaas | 3-2 (11-7,7-11,6-11,11-7,11-9) | |
Finale | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-1 (11-5,11-5,6-11,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Belgium Open - Dames van 20 September tot 24 September 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Xiaoxin Yang | 4-2 (6-11, 7-11, 11-9, 11-8, 11-8, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yui Hamamoto | 4-2 (11-8, 12-10, 9-11, 11-8, 7-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Jennifer Jonsson | 4-0 (11-7,11-8,11-6,11-7) | |
1/32ste finales | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-2 (13-11, 13-15, 11-3, 11-7, 9-11, 11-9) | |
Zagreb Open - Dames van 19 Mei tot 23 Mei 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Mima Ito | 4-3 (11-8, 5-11, 4-11, 12-10, 11-8, 4-11, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK Junioren - Dames van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Kristyna Stefcova | 4-2 (11-5, 11-13, 12-10, 8-11, 11-9, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Wai Yam Minnie Soo | 4-2 (11-9, 6-11, 11-9, 9-11, 11-5, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Mima Ito | 4-0 (11-5, 13-11, 11-2, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Zagreb Open - Dames van 6 Juni tot 9 Juni 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Yana Noskova | 4-1 (11-6,14-12,4-11,11-9,11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Polina Mikhailova | 4-1 (11-1, 8-11, 11-9, 11-8, 11-6) | |
German Open Dames van 13 November tot 17 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-0 (11-4, 11-5, 11-3, 11-7) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | S. Winter - N. Mittelham | verslaat | A. Wegrzyn - K. Wegrzyn | 3-2 (8-11,11-8,11-4,11-2,11-5) |
Achtste finales | S. Winter - N. Mittelham | verslaat | A. Kaufmann - F. Schreiner | 3-0 (11-5, 11-8, 14-12-10) |
Kwartfinales | S. Winter - N. Mittelham | verslagen door | M. Xiao - A. Diaconu | 3-1 (11-9, 11-13, 11-8, 11-7) |
EK Gemengd - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | T. Moregard - L. Bergstrom | 3-2 (4-11,11-7,12-14,12-10,11-3) |
Achtste finales | D. Qiu - N. Mittelham | verslagen door | R. Gardos - S. Polcanova | 3-1 (11-0, 6-11, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 11 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | N. Mittelham - S. Winter | verslaat | T. Ho - C. Bardsley | 3-0 (11-4, 11-8, 11-8) |
Achtste finales | N. Mittelham - S. Winter | verslaat | E. Samara - D. Monteiro Dodean | 3-1 (11-7, 7-11, 11-7, 11-6) |
Kwartfinales | N. Mittelham - S. Winter | verslaat | B. Eerland - G. Pota | w.o. |
Halve Finale | N. Mittelham - S. Winter | verslaat | G. Gaponova - T. Bilenko | 3-1 (10-12, 11-6, 11-7, 11-8) |
Finale | N. Mittelham - S. Winter | verslagen door | P. Solja - X. Shan | 3-2 (7-11, 11-7, 10-12, 11-8, 11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
1/16de finales | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | N. Ecseki - B. Balint | 3-0 (11-9, 11-9, 11-9) |
Achtste finales | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | O. Ionescu - B. Szöcs | 3-2 (7-11, 5-11, 11-6, 11-5, 11-5) |
Kwartfinales | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | A. Yigenler - O. Yilmaz | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) |
Halve Finale | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | E. Lebesson - J. Yuan | 3-2 (14-12, 11-7, 4-11, 5-11, 13-11) |
Finale | D. Qiu - N. Mittelham | verslaat | L. Pistej - B. Balazova | 3-0 (11-9, 11-8, 11-6) |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/16de finales | N. Mittelham - S. Winter | verslaat | R. Goi - X. Wong | 3-0 (11-6, 11-9, 11-0) |
Achtste finales | N. Mittelham - S. Winter | verslagen door | M. Ito - H. Hayata | 3-1 (11-7, 9-11, 11-6, 11-8) |
WK Gemengd - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | N. Mittelham - D. Qiu | verslaat | T. Polansky - H. Matelova | 3-1 (16-14, 12-10, 5-11, 11-6) |
1/16de finales | N. Mittelham - D. Qiu | verslagen door | G. Lin - L. Zhang | 3-1 (12-14, 11-8, 11-3, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 4 Nederlagen
German Open Dames - Dubbel van 28 Januari tot 5 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | N. Mittelham - P. Solja | verslaat | P. Mikhailova - Y. Noskova | 3-0 (11-6, 12-10, 11-8) |
Kwartfinales | N. Mittelham - P. Solja | verslaat | H. Choi - Y. Shin | 3-1 (16-14, 4-11, 13-11, 11-9) |
Halve Finale | N. Mittelham - P. Solja | verslagen door | M. Chen - M. Wang | 3-1 (11-4, 7-11, 15-13, 11-4) |
Spanish Open Dames - Dubbel van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | N. Mittelham - X. Shan | verslaat | T. Chakavaya - D. Kisel | 3-0 (11-2, 11-7, 11-8) |
Kwartfinales | N. Mittelham - X. Shan | verslaat | I. Ciobanu - D. Monteiro Dodean | w.o. |
Halve Finale | N. Mittelham - X. Shan | verslagen door | H. Hashimoto - M. Shiomi | 3-0 (11-6, 11-8, 11-6) |
Hungarian Open Dames - Dubbel van 18 Februari tot 23 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | N. Mittelham - X. Shan | verslagen door | W. Soo - C. Zhu | 3-1 (11-4, 9-11, 11-8, 11-5) |
Qatar Open Dames - Dubbel van 3 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
Achtste finales | N. Mittelham - X. Shan | verslagen door | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (11-6, 7-11, 7-11, 11-8, 11-7) |
Overwinning : 1 (Europese Spelen - Team Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | N. Mittelham - N. Trosman | verslagen door | M. Dolgikh - P. Mikhailova | 3-1 (5-11, 11-8, 11-9, 11-7) |
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
1/32ste finales | N. Mittelham - K. Silbereisen | verslaat | C. Colantoni - D. Vivarelli | 4-1 (11-7, 14-12, 9-11, 11-9, 11-7) |
1/16de finales | N. Mittelham - K. Silbereisen | verslagen door | S. Polcanova - M. Zhang | 4-2 (8-11, 11-9, 11-5, 6-11, 11-4, 11-9) |
Tsjechië - Dames Dubbel van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
Achtste finales | S. De Nutte - N. Mittelham | verslagen door | D. Madarasz - S. Polcanova | 3-2 (6-11, 8-11, 12-10, 11-3, 11-5) |
Austrian Open Dames - Dubbel van 21 September tot 24 September 2017 | ||||
Achtste finales | N. Mittelham - Y. Wan | verslagen door | X. Chen - Y. Sun | 3-0 (11-8, 11-1, 11-2) |
German Open Dames - Dubbel van 7 November tot 12 November 2017 | ||||
Achtste finales | N. Mittelham - S. Winter | verslagen door | T. Feng - M. Yu | 3-1 (11-7, 5-11, 11-8, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Belgium Open - Dames Dubbel van 20 September tot 24 September 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. De Nutte - N. Mittelham | verslagen door | H. Hashimoto - H. Sato | 3-1 (11-7, 18-16, 8-11, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 26 April tot 3 Mei 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | N. Mittelham - P. Solja | verslaat | R. Gufranova - R. Kim | 4-1 (10-12, 11-6, 11-1, 11-7, 11-7) |
1/16de finales | N. Mittelham - P. Solja | verslaat | T. Bilenko - G. Gaponova | 4-1 (12-10, 11-9, 11-9, 11-13, 11-8) |
Achtste finales | N. Mittelham - P. Solja | verslagen door | N. Ding - X. Li | 4-0 (11-9, 11-2, 11-2, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Dames Dubbel van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | C. Mantz - N. Mittelham | verslagen door | B. Balint - A. Diaconu | 3-2 (9-11,11-9,8-11,11-7,11-5) |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 30 November tot 7 December 2014 | ||||
Achtste finales | K. Ort - N. Mittelham | verslagen door | X. Lyu - M. Wang | 3-1 (13-11,12-14,11-3,11-5) |