De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Griekenland - 24 Maart 1978
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
WK Landenteams van 9 Maart tot 12 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Semih Sayginer | 40-22 | |
Europees Kampioenschap van 13 April tot 15 April 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Omer Karakurt | 2-0 | |
Ho Chi Minh van 22 Mei tot 28 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jun-Tae Kim | 50-49 | |
Porto van 26 Juni tot 2 Juli 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jérémy Bury | 50-37 | |
Wereldkampioenschap van 6 September tot 10 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Myeong Jong Cha | 50-41 | |
Veghel van 22 Oktober tot 29 Oktober 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 50-45 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 50-45 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Ankara van 21 Februari tot 27 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 50-31 | |
Kwartfinales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 50-41 | |
Ho Chi Minh van 23 Mei tot 29 Mei 2022 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Bong Joo Hwang | 50-45 | |
Sharm El Sheikh van 4 December tot 10 December 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Dion Nelin | 50-39 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 50-23 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Sharm El Sheikh van 28 November tot 4 December 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 50-34 | |
Wereldkampioenschap van 7 December tot 11 December 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ronny Lindemann | 50-30 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 4 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dion Nelin | 40-28 | |
Guri van 4 November tot 10 November 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jun-Tae Kim | 40-37 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Javier Teran Noboa | 40-26 | |
Achtste finales | verslaat | Nguyen Quoc Nguyen | 40-33 | |
Kwartfinales | verslagen door | Sameh Sidhom | 40-27 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 6 Nederlagen
Antalya van 23 April tot 29 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Anh Vu Duong | 40-12 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-26 | |
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 40-35 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Hyung-Kon Kim | 44-40 | |
Kwartfinales | verslaat | Minh Cam Ma | 40-24 | |
Halve Finale | verslagen door | Semih Sayginer | 40-39 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Semih Sayginer | 40-38 | |
La Baule van 22 Oktober tot 28 Oktober 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-27 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-26 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (Porto)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 8 Nederlagen
Bursa van 1 Februari tot 7 Februari 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-23 | |
Achtste finales | verslagen door | Dong-Koong Kang | 40-15 | |
Luxor van 27 Maart tot 2 April 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dick Jaspers | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-18 | |
Kwartfinales | verslaat | Dong-Koong Kang | 43-40 | |
Halve Finale | verslagen door | Jérémy Bury | 40-30 | |
Ho Chi Minh van 16 Mei tot 22 Mei 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daniel Sanchez | 40-30 | |
Achtste finales | verslaat | Can Capak | 40-28 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nguyen Quoc Nguyen | 40-34 | |
Porto van 18 Juli tot 24 Juli 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Eddy Merckx | 40-31 | |
Kwartfinales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-38 | |
Halve Finale | verslaat | Marco Zanetti | 40-37 | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-25 | |
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Young-Hoon Lee | 40-37 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hideaki Kobayashi | 40-29 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-38 | |
Kwartfinales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-31 | |
Wereldkampioenschap van 15 November tot 20 November 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Minh Cam Ma | 40-36 | |
Kwartfinales | verslagen door | Eddy Leppens | 40-37 | |
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Martin Horn | 40-23 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Luxor , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Christian Rudolph | 40-34 | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 40-36 | |
Europees Kampioenschap van 24 April tot 26 April 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jean Paul De Bruijn | 40-37 | |
Istanboel van 12 Oktober tot 18 Oktober 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-25 | |
Hurghada van 13 December tot 19 December 2015 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-24 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Istanboel van 10 Februari tot 16 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-14 | |
Luxor van 23 Maart tot 29 Maart 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 40-26 | |
Achtste finales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-38 | |
Kwartfinales | verslaat | Hyung-Bum Hwang | 40-33 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-39 | |
Porto van 8 September tot 14 September 2014 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jae-Ho Cho | 40-24 | |
Achtste finales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-35 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Antalya van 11 Februari tot 17 Februari 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jérémy Bury | 40-32 | |
Peloponessos van 19 September 2013 tot 22 September 2015 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 40-34 | |
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-26 | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 20 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 40-40 | |
Kwartfinales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 40-24 | |
Europees Kampioenschap van 12 April tot 14 April 2013 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Roland Forthomme | 40-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap van 24 Mei tot 27 Mei 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 40-27 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2012 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jae-Ho Cho | 3-1 (15-9,15-12,12-15,15-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
Trabzon van 14 Februari tot 20 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Marco Zanetti | 3-2 (15-13,15-4,2-15,5-15,15-14) | |
Achtste finales | verslagen door | Filippos Kasidokostas | 3-1 (15-5, 15-9, 13-15, 15-8) | |
Matosinhos van 27 Juni tot 3 Juli 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 3-0 (15-6,15-12,15-4) | |
Achtste finales | verslaat | Filippos Kasidokostas | 3-2 (8-15, 15-14, 8-15, 15-9, 15-12) | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-0 (15-11, 15-3, 16-14) | |
Wenen van 26 September tot 2 Oktober 2011 | ||||
1/16de finales | verslaat | Kyung-Roul Kim | 3-2 (7-15,9-15,15-7,15-9,15-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Lütfi Cenet | 3-2 (15-8, 15-13, 7-15, 12-15, 15-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Antalya van 15 Februari tot 21 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Bünyamin Tasdogan | 3-1 (15-3,8-15,15-8,15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (15-5, 3-15, 9-15, 15-13, 15-8) | |
Europees Kampioenschap van 24 Juni tot 27 Juni 2010 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 | |
Hurghada van 5 December tot 11 December 2010 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kouji Funaki | 3-1 (15-11,9-15,15-12,15-1) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Matosinhos)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Sluiskil van 19 Januari tot 25 Januari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Apostolos Balogiannis | 3-1 (15-4,15-6,8-15,15-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Eddy Leppens | 3-2 (12-15, 15-4, 0-15, 15-12, 15-12) | |
Antalya van 4 Mei tot 10 Mei 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Murat Naci Coklu | 3-2 (15-4,8-15,12-15,15-14,15-0) | |
Europees Kampioenschap van 21 Mei tot 24 Mei 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Tayfun Tasdemir | 3-2 | |
Matosinhos van 29 Juni tot 5 Juli 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jose-Maria Mas | 3-2 (15-12,15-10,13-15,14-15,15-11) | |
Achtste finales | verslaat | Dong Gung Kang | 3-2 (13-15, 15-12, 14-15, 15-3, 15-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Marco Zanetti | 3-1 (12-15, 15-7, 15-6, 15-5) | |
Halve Finale | verslaat | Jae-Ho Cho | 3-1 (15-9, 3-15, 15-12, 15-10) | |
Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 3-2 (15-6, 2-15, 15-6, 9-15, 15-2) | |
Suwon van 17 November tot 22 November 2009 | ||||
1/16de finales | verslaat | Tsuyoshi Suzuki | 3-0 (15-14,15-5,15-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-2 (15-4, 10-15, 15-7, 10-15, 15-8) | |
Hurghada van 6 December tot 12 December 2009 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Ricardo Garcia Alarcon | 3-2 (15-4,10-15,15-14,15-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Sluiskil)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Sluiskil van 21 Januari tot 27 Januari 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Vagelis Moulos | 3-0 (15-10,15-4,15-6) | |
Achtste finales | verslaat | Daniel Sanchez | 3-2 (5-15, 15-9, 6-15, 15-9, 15-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Peter De Backer | 3-2 (4-15, 15-8, 14-15, 15-2, 15-5) | |
Halve Finale | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 3-2 (15-7, 8-15, 14-15, 15-9, 15-12) | |
Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-0 (15-5, 15-3, 15-9) | |
Porto van 30 Juni tot 6 Juli 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 3-2 (13-15,15-7,15-8,6-15,15-13) | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 (13-15, 15-3, 15-13, 15-1) | |
Itapuato van 25 Augustus tot 31 Augustus 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Guillermo Sosa | 3-2 (15-11,9-15,15-9,8-15,15-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Dick Jaspers | 3-1 (8-15, 15-8, 15-4, 15-8) | |
Suwon van 29 September tot 4 Oktober 2008 | ||||
1/16de finales | verslaat | Chi Thanh Tran | 3-2 (11-15,15-4,5-15,15-2,15-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 (15-2, 15-12, 4-15, 15-11) | |
Wereldkampioenschap van 16 Oktober tot 19 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Michael Nilsson | 3-0 (15-8, 15-12, 15-12) | |
Hurghada van 16 November tot 22 November 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Michael Lohse | 3-2 (15-1,10-15,15-14,4-15,15-8) | |
Alcala de Guadaira van 15 December tot 21 December 2008 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jean-Christophe Roux | 3-2 (15-5,9-15,15-14,5-15,15-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 17 Mei tot 20 Mei 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 3-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Frédéric Caudron | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap van 20 September 2006 tot 24 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 3-1 (15-11, 15-14, 4-15, 15-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 12 Mei tot 15 Mei 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jean Paul De Bruijn | 3-1 (6-15, 15-4, 15-14, 15-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Brian Knudsen | 3-1 (12-10-15, 15-2, 15-2, 15-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wereldkampioenschap)
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 29 April tot 2 Mei 2004 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 1 Mei tot 3 Mei 2002 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Enrique Penalva | 3-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 3-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap van 4 Mei tot 6 Mei 2001 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Jorge Theriaga | 3-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 3-1 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Landenteams van 4 Mei tot 5 Mei 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | N. Polychronopoulos - K. Kokkoris | verslagen door | T. Tasdemir - C. Capak | 40-33 |