De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Japan - 19 November 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Burnie van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Dayne Kelly | 3-6 6-2 6-3 | |
Morelos van 17 April tot 23 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Luciano Doria | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Aidan McHugh | 6-3 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Denis Yevseyev | 7-6 4-6 6-2 | |
Buenos Aires van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tomas Farjat | 6-1 4-6 7-6 | |
Coquimbo van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Pedro Boscardin Dias | 4-6 7-5 6-3 | |
Tokio van 14 Oktober tot 22 Oktober 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Rinky Hijikata | 6-4 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 29 Overwinningen / 26 Nederlagen
Monterrey van 7 Maart tot 12 Maart 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Emiliano Aguilera Guerrero | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sadio Doumbia | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Aleksandar Kovacevic | 6-2 6-2 | |
Santa Cruz 2 van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Freddy Gustavo Rioja Ricaldi | 6-3 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Facundo Juarez | 7-6 6-7 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Paul Jubb | 6-2 6-4 | |
Pereira van 28 Maart tot 3 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristian Rodriguez | 6-7 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yshai Oliel | 7-5 6-3 | |
Salinas van 4 April tot 9 April 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jeevan Nedunchezhiyan | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jose Rubin Statham | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Moreno de Alboran | 6-7 6-4 6-4 | |
Tallahassee van 18 April tot 24 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrew Harris | 7-6 7-6 | |
Morelos van 25 April tot 1 Mei 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sho Shimabukuro | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michail Pervolarakis | 6-3 0-6 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Steven Diez | 6-2 6-1 | |
Coquimbo van 9 Mei tot 15 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sebastian Santibanez | 6-0 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Juan Ignacio Galarza | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Genaro Alberto Olivieri | 6-2 6-3 | |
Corrientes van 13 Juni tot 19 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Julian Cundom | 6-2 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Francisco Comesana | 6-2 6-2 | |
Buenos Aires 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thiago Cigarran | 6-7 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Francisco Pini | 6-2 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Juan Bautista Otegui | 6-4 6-2 | |
Cali van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Joao Victor Couto Loureiro | 7-6 7-6 | |
Bogota van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kuan Yu Chen | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kiranpal Pannu | 1-6 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Facundo Juarez | 7-5 1-6 6-1 | |
Amersfoort van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Luca Van Assche | 3-6 6-2 6-4 | |
Nonthaburi 2 van 29 Augustus tot 4 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Beibit Zhukayev | 6-1 6-4 | |
Nonthaburi 3 van 5 September tot 11 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shinji Hazawa | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Yuta Shimizu | 7-6 6-3 | |
Cary van 12 September tot 18 September 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tyler Zink | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Donald Young | 7-5 6-2 | |
Columbus II van 19 September tot 25 September 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Roy Smith | 3-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Ezekiel Clark | 7-5 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Aleksandar Vukic | 7-5 3-6 7-6 | |
Charleston van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | August Holmgren | 4-6 7-6 6-2 | |
Gwangju van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Robert Galloway | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Ryan Peniston | 7-5 5-7 6-3 | |
Seoul van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Keegan Smith | 6-4 3-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Max Purcell | 6-4 3-6 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Alexei Popyrin | 3-6 7-5 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Li Tu | 6-3 6-2 | |
Busan van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daisuke Sumizawa | 6-7 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Christopher Eubanks | 6-0 6-3 | |
Yokohama van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yosuke Watanuki | 6-4 6-4 | |
Matsuyama van 7 November tot 13 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ryota Tanuma | 6-3 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Ergi Kirkin | 4-6 6-2 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Frederico Ferreira Silva | 6-3 6-3 | |
Kobe van 14 November tot 20 November 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Asahi Harazaki | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sasi Kumar Mukund | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Shintaro Mochizuki | 6-4 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Shinji Hazawa | 6-4 6-4 | |
Yokkaichi van 21 November tot 27 November 2022 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sasi Kumar Mukund | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 13 Januari tot 26 Januari 2014 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Mirko Cutuli | 6-1 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Bradley Mousley | 5-7 7-6 6-4 | |
Sarasota van 14 April tot 20 April 2014 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Gerald Melzer | 6-1 6-3 | |
Roland Garros Junior Heren van 1 Juni tot 7 Juni 2014 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Boris Pokotilov | 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Yunseong Chung | 7-6 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Johan Sebastien Tatlot | 6-2 6-2 | |
Wimbledon Junior Heren van 23 Juni tot 6 Juli 2014 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Daniel Appelgren | 7-5 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lucas Miedler | 6-2 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Stefan Kozlov | 6-3 7-6 | |
US Open Junior Heren van 25 Augustus tot 7 September 2014 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Alexander Bublik | 6-2 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Roland Garros Junior Heren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Luke Bambridge | 6-3 4-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Nikola Milojevic | 6-4 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (US Open Dubbel Heren Junioren)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 2 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 27 Mei tot 9 Juni 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | L. Gómez - N. Nakagawa | verslaat | A. Rublev - A. Zverev | 6-1 7-5 |
Achtste finales | L. Gómez - N. Nakagawa | verslagen door | K. Edmund - F. Ferreira Silva | 6-2 7-5 |