De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zuid-Korea
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finales : 2 (Ho Chi Minh, Seoul)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 5 Nederlagen
Las Vegas van 26 Februari tot 4 Maart 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 50-32 | |
Kwartfinales | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 50-29 | |
Ho Chi Minh van 22 Mei tot 28 Mei 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tayfun Tasdemir | 50-48 | |
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 50-43 | |
Halve Finale | verslaat | Martin Horn | 50-34 | |
Finale | verslagen door | Torbjörn Blomdahl | 50-44 | |
Wereldkampioenschap van 6 September tot 10 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jhon Fredy Martinez | 50-40 | |
Achtste finales | verslaat | Roland Forthomme | 50-25 | |
Kwartfinales | verslaat | Hugo Patino | 50-29 | |
Halve Finale | verslagen door | Phuong Vinh Bao | 50-48 | |
Veghel van 22 Oktober tot 29 Oktober 2023 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jung-Han Heo | 50-25 | |
Seoul van 6 November tot 12 November 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rui Manuel Costa | 50-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Myeong Jong Cha | 50-13 | |
Halve Finale | verslaat | Ye Sung Jeong | 50-23 | |
Finale | verslagen door | Eddy Merckx | 50-43 |
Overwinning : 1 (Sharm El Sheikh)
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 1 Nederlaag
Las Vegas van 27 Maart tot 2 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Daniel Sanchez | 50-41 | |
Sharm El Sheikh van 4 December tot 10 December 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jun-Tae Kim | 50-31 | |
Kwartfinales | verslaat | Dick Jaspers | 50-47 | |
Halve Finale | verslaat | Chang-Hoon Seo | 50-33 | |
Finale | verslaat | Daniel Sanchez | 50-45 |
Overwinning : 1 (WK U-21)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Ho Chi Minh van 20 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-33 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-33 | |
Porto van 1 Juli tot 7 Juli 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Dion Nelin | 40-18 | |
Halve Finale | verslagen door | Haeng-Jik Kim | 40-19 | |
WK U-21 van 3 Oktober tot 5 Oktober 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Hannuri Kim | 35-12 | |
Kwartfinales | verslaat | Ivan Mayor | 35-7 | |
Halve Finale | verslaat | Cristian Montoya | 35-15 | |
Finale | verslaat | Jun-Seo Ko | 35-24 | |
Guri van 4 November tot 10 November 2019 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-36 | |
Wereldkampioenschap van 26 November tot 30 November 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sameh Sidhom | 40-34 | |
Sharm El Sheikh van 8 December tot 14 December 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Torbjörn Blomdahl | 40-32 | |
Kwartfinales | verslagen door | Martin Horn | 40-36 |
Overwinning : 1 (WK U-21)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 5 Nederlagen
Ho Chi Minh van 21 Mei tot 27 Mei 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-19 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 42-41 | |
Kwartfinales | verslagen door | Quyet Chien Tran | 40-35 | |
Blankenberge van 11 Juni tot 17 Juni 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jae-Ho Cho | 40-37 | |
Achtste finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-39 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dick Jaspers | 40-35 | |
Porto van 2 Juli tot 8 Juli 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Eddy Merckx | 40-23 | |
WK U-21 van 21 September tot 23 September 2018 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Santiago Ocampo | 35-18 | |
Halve Finale | verslaat | Alessio d'Agata | 35-12 | |
Finale | verslaat | Dae-Hyun Jang | 35-18 | |
Seoul van 12 November tot 18 November 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Semih Sayginer | 40-38 | |
Achtste finales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-29 | |
Hurghada van 2 December tot 8 December 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Adnan Yuksel | 40-36 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 6 Nederlagen
Ho Chi Minh , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Haeng-Jik Kim | 40-28 | |
Achtste finales | verslaat | Dong Gung Kang | 40-25 | |
Kwartfinales | verslagen door | Marco Zanetti | 40-36 | |
Bursa van 6 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Sung-Won Choi | 40-25 | |
Luxor van 26 Maart tot 1 April 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Eddy Merckx | 40-31 | |
Achtste finales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-38 | |
Kwartfinales | verslaat | Semih Sayginer | 40-34 | |
Halve Finale | verslagen door | Dick Jaspers | 40-21 | |
Porto van 3 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-38 | |
WK U-21 van 15 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Tobias Bouerdick | 35-24 | |
Halve Finale | verslagen door | Carlos Anguita | 35-33 | |
La Baule van 23 Oktober tot 29 Oktober 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jung-Han Heo | 40-38 | |
Achtste finales | verslaat | Birol Uymaz | 40-14 | |
Kwartfinales | verslaat | Quyet Chien Tran | 40-32 | |
Halve Finale | verslagen door | Frédéric Caudron | 40-34 |
Overwinning : 1 (WK U-21)
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 3 Nederlagen
Guri van 1 September tot 4 September 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Sameh Sidhom | 40-36 | |
Achtste finales | verslaat | Murat Naci Coklu | 40-28 | |
Kwartfinales | verslaat | Sung-Won Choi | 40-39 | |
Halve Finale | verslagen door | Jérémy Bury | 40-25 | |
La Baule van 24 Oktober tot 30 Oktober 2016 | ||||
1/16de finales | verslaat | Dong-Koong Kang | 40-32 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Sanchez | 40-33 | |
WK U-21 van 8 December tot 10 December 2016 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ahmed Hatem | 35-15 | |
Halve Finale | verslaat | Andres Carrion | 35-22 | |
Finale | verslaat | Jung-Ju Shin | 35-29 | |
Hurghada van 11 December tot 17 December 2016 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Dong-Koong Kang | 40-24 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (WK U-21)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
WK U-21 van 19 September tot 21 September 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Antonio Montes | 35-33 | |
Halve Finale | verslaat | Jun-Tae Kim | 35-26 | |
Finale | verslagen door | Adrien Tachoire | 35-25 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
WK U-21 , | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Adrien Tachoire | 35-21 | |
Halve Finale | verslagen door | José Juan García Núñez | 35-32 |