De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Wereldkampioenschap Mountainbike - XCO/XCE/XCR - 2016

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Wereldkampioenschap Mountainbike - XCO/XCE/XCR - Uitslagen Dames 2016

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 29 Juni 2016 - 3 Juli 2016


Eliminator Cross Country Dames - 29 Juni 2016


Olympische Cross Country - Junior Dames - 1 Juli 2016


Olympische Cross Country Dames - 2 Juli 2016


1DENAnnika Langvad (DEN)Specialized Racing1:30:13
2USALea Davison (USA)Specialized Racing1:31:25
3CANEmiliy Batty (CAN)TREK FACTORY RACING XC1:31:57
4POLMaja Wloszczowska (POL)1:31:57
5CANCatharine Pendrel (CAN)Luna Pro Team1:33:06
6RUSIrina Kalentieva (RUS)1:33:35
7CZEKaterina Nash (CZE)Luna Pro Team1:33:50
8SUIJolanda Neff (SUI)1:34:12
9GERSabine Spitz (GER)TEAM NOB SELLE ITALIA1:34:20
10SUILinda Indergand (SUI)FOCUS XC TEAM1:35:06
11USAErin Huck (USA)SCOTT-3ROX RACING1:35:27
12SUIKathrin Stirnemann (SUI)HAIBIKE OETZTAL PRO TEAM1:35:33
13MEXDaniela Campuzano (MEX)1:35:57
14USAChloe Woodruff (USA)SCOTT CREUSE OXYGENE GUERET1:36:29
15USAGeorgia Gould (USA)Luna Pro Team1:36:32
16FRAPauline Ferrand Prevot (FRA)1:37:08
17SUICorina Gantenbein (SUI)HAIBIKE OETZTAL PRO TEAM1:37:09
18POLKatarzyna Solus-Miskowicz (POL)1:37:19
19GERAdelheid Morath (GER)BH-SR SUNTOUR-KMC1:37:46
20CZEKarla Stepanova (CZE)1:38:40
21AUSPeta Mullens (AUS)PIVOT CYCLES - OTE1:38:46
22SLOTanja Zakelj (SLO)Unior Tools Team1:38:58
23BRARaiza Goulao Henrique (BRA)1:39:57
24HUNBarbara Benko (HUN)1:40:22
25AUTElisabeth Osl (AUT)GHOST FACTORY RACING1:40:45
26SVKJanka Keseg Stevkova (SVK)1:40:52
27UKRNataliia Krompets (UKR)1:41:07
28SUIEsther Süss (SUI)WHEELER PRO TEAM1:41:28
29CANSandra Walter (CAN)FOCUS ROTOR G-SKIN RACING TEAM1:41:28
30USAMary McConneloug (USA)1:41:29
31ITASerena Calvetti (ITA)1:41:33
32USARose Grant (USA)1:41:33
33MEXLaura Lorenza Morfin (MEX)1:42:00
34ITAEva Lechner (ITA)Luna Pro Team1:42:11
35ITALisa Rabensteiner (ITA)1:42:44
36CANCindy Montambault (CAN)1:43:00
37UKRIryna Popova (UKR)1:43:26
38SRBJovana Crnogorac (SRB)1:43:33
39ARGAgustina Maria Apaza (ARG)1:44:18
40CANRebecca Beaumont (CAN)1:44:25
41USALarissa Connors (USA)1:45:31
42CANHaley Smith (CAN)-1ronde
43GERElisabeth Brandau (GER)-1ronde
44CZEJitka Skarnitzlova (CZE)-1ronde
45BELGitha Michiels (BEL)-1ronde
46CHNPing Yao (CHN)-1ronde
47AUTLisa Mitterbauer (AUT)-1ronde
48AUSRebecca Henderson (AUS)TREK FACTORY RACING XC-2ronde
49NAMMichelle Vorster (NAM)-2ronde
50ISRNoga Korem (ISR)-2ronde
51LUXFabienne Schaus (LUX)-2ronde
52ESPRocio Martin Rodriguez (ESP)-2ronde
53JAPMio Suemasa (JAP)-2ronde
54UKRKateryna Naberezhna (UKR)-2ronde
55BRAViviane Favery Costa (BRA)-2ronde

Olympische Cross Country U23 Dames - 3 Juli 2016

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden