Wacht ...
Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial - Uitslagen Gemengd 2015
Andorra - 1 September 2015 - 6 September 2015
1 | Frankrijk (Vincent Hermance, Nicolas Fleury, Benjamin Durville, Manon Basseville, Nicolas Vallee) | 680 |
2 | Zwitserland (Lucien Leiser, Loris Braun, Tom Blaser, Jonas Koenig, Debi Studer) | 670 |
3 | Duitsland (Hannes Herrmann, Jannis Oing, Nina Reichenbach, Dominik Oswald, Raphael Pils) | 670 |
4 | Spanje (Irene Caminos, Sebastian Ruiz, Jordi Araque, Rafael Tibau, Benito José Ros Charral) | 610 |
5 | Italië (Alessandro Bertola, Alessio Povolo, Stefano Ravarelli, Giulio Porcario) | 420 |
6 | Japan (Kazuki Terai, Tomu Shiozaki, Ryuta Iizuka) | 380 |
7 | Tsjechië (Vlastislav Cihacek, Marie Krivová, Martin Stepanek, Vaclav Kolar) | 250 |
8 | Zweden (Viktor Hedin, Tobias Hult, Alexander Karlsson) | 190 |
1 | Frankrijk (Victor Koretzky, Jordan Sarrou, Pauline Ferrand Prevot, Antoine Philipp) | 52:45 |
2 | Denmark (Simon Andreassen, Niels Rasmussen, Annika Langvad, Sebastian Carstensen Fini) | 53:09 |
3 | Italië (Marco Aurelio Fontana, Francesco Bonetto, Eva Lechner, Gioele Bertolini) | 53:46 |
4 | Zwitserland (Florian Vogel, Jolanda Neff, Filippo Colombo, Lars Forster) | 54:02 |
5 | Duitsland (Ben Zwiehoff, Robin Hofmann, Sabine Spitz, Manuel Fumic) | 54:10 |
6 | Belgium (Jens Schuermans, Niels Derveaux, Githa Michiels, Bart De Vocht) | 54:34 |
7 | Zweden (Axel Lindh, Joel Burman, Jenny Rissveds, Emil Lindgren) | 54:53 |
8 | Canada (Raphael Gagne, Alexandre Vialle, Catharine Pendrel, Raphaël Auclair) | 55:06 |
9 | Colombia (Jhonnatan Botero Villegas, Egan Bernal, Yossiana Quintero, Brandon Rivera) | 55:23 |
10 | Spanje (Sergio Mantecon Guttierrez, Josep Duran Reig, Rocio Martin Rodriguez, Pablo Rodriguez Guede) | 55:31 |
11 | Verenigde Staten (Stephen Ettinger, Christopher Blevins, Lea Davison, Keegan Swenson) | 55:34 |
12 | Polen (Marek Konwa, Filip Helta, Maja Wloszczowska, Bartlomiej Wawak) | 55:47 |
13 | Oekraïne (Oleksiy Zavolokin, Volodymyr Kozlovskyy, Yana Belomoyna, Serhiy Rysenko) | 55:59 |
14 | Hungary (Zsolt Juhász, Attila Valter, Barbara Benko, Marton Dina) | 56:45 |
15 | Slowakije (Frantisek Lami, Michal Lami, Matej Ulik, Janka Keseg Stevkova) | 56:59 |
16 | Rusland (Stanislav Antonov, Ainur Akhmetov, Ekateryna Anoshina, Timofei Ivanov) | 57:10 |
17 | South Africa (Julian Jessop, Cherie Vale, Gert Heyns, James Reid) | 58:04 |
18 | Austria (Karl Markt, Elisabeth Osl, Armin Embacher, Max Foidl) | 58:19 |
19 | Tsjechië (Martin Stosek, Matej Prudek, Barbora Prudkova, Jan Skarnitzl) | 58:24 |
20 | Australië (Daniel Mcconnell, Scott Bowden, Rebecca Ellen McConnell-Henderson, Luke Brame) | 58:43 |
21 | Japan (Kohei Yamamoto, Toki Sawada, Mio Suemasa, Ari Hirabayashi) | 58:48 |
22 | Israël (Shlomi Haimy, Guy Niv, Guy Leshem, Rotem Gafinovitz) | 59:14 |
23 | Argentina (Gonzalo Artal Lokman, Agustina Maria Apaza, Jorge Alvaro Macias, Dario Alejandro Gasco) | 59:31 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Olympische Cross Country Dames : Algemene informatie