De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial - 2013

Keuze van een seizoen :

Zuid-Afrika

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial - Uitslagen Heren 2013

Zuid-AfrikaZuid-Afrika - Pietermaritzburg - 26 Augustus 2013 - 21 September 2013


Olympische Cross Country - Junior Heren - 29 Augustus 2013


1GERLukas Baum (GER)1:20:06
2CANPeter Disera (CAN)+00:42
3ITAGioele Bertolini (ITA)+01:02
4FRARaphael Gay (FRA)+01:07
5CZEJan Vastl (CZE)+01:13
6NOREirik Sverdrup Augdal (NOR)+01:46
7GERGeorg Egger (GER)+01:54
8FRAHugo Pigeon (FRA)+03:14
9GERPhilipp Bertsch (GER)+04:18
10SUIAndrin Beeli (SUI)+04:48
11POLPiotr Konwa (POL)+05:27
12SUISimon Vitzthum (SUI)+05:27
13NEDKjell Van Den Boogert (NED)+05:50
14AUTFelix Ritzinger (AUT)+06:00
15RSAAlan Hatherly (RSA)+06:06
16FRARomain Boutet (FRA)+06:31
17NZLBen Oliver (NZL)+06:38
18UKROleksiy Zavolokin (UKR)+06:58
19GBRMichael Thompson (GBR)+07:00
20DENLouis Bendixen (DEN)+07:08
21CZEJan Rajchart (CZE)+07:23
22GERLuca Schwarzbauer (GER)+07:34
23RUSArsenty Vavilov (RUS)+07:35
24BELMathieu Dehaeze (BEL)+08:04
25CANFelix Burke (CAN)+08:16
26CANFelix Belhumeur (CAN)+08:35
27HUNAttila Erdelyi (HUN)+08:44
28USASean Bennett (USA)+08:46
29COLBrandon Rivera (COL)+09:08
30SLOGregor Krajnc (SLO)+09:11
31RSACarlo Marzoppi (RSA)+09:23
32USANeilson Powless (USA)+09:35
33DENNiels Rasmussen (DEN)+09:39
34MEXMizrain Mora (MEX)+10:05
35BRAJose Gabriel Marques De Almeida (BRA)+10:15
36NZLCraig Oliver (NZL)+10:28
37USALuke Vrouwenvelder (USA)+10:39
38ESPJavier Jimenez Pascual (ESP)+10:50
39FRANeilo Perrin Ganier (FRA)+11:04
40RSAIvan Venter (RSA)+11:45
41NAMMartin Freyer (NAM)+12:04
42RSASybrand Strauss (RSA)+12:08
43RUSRoman Vladykin (RUS)+12:15
44HUNMarton Dina (HUN)+12:39
45ITAAlessandro Saravalle (ITA)+12:54
46DENSebastian Carstensen Fini (DEN)+13:21
47RSADylan Rebello (RSA)+13:42
48RSALouw Kriel (RSA)+13:48
49PORJoão Cabral (POR)+14:21
50AUSTasman Nankervis (AUS)+15:57
51ECUChristian Caivinagua (ECU)-1 ronde
52JAPYoshiki Yamada (JAP)-1 ronde
53MEXJose Gerardo Ulloa (MEX)-1 ronde
54SRBAleksandar Roman (SRB)-1 ronde
55RSANicol Carstens (RSA)-1 ronde
56MACJovan Jovanoski (MAC)-1 ronde
57NAMMichael Pretorius (NAM)-1 ronde
58KAZGalym Akhmetov (KAZ)-1 ronde
59BRACelso Figueira De Mello Filho (BRA)-1 ronde
60ARGRicardo Pelegrina (ARG)-2 ronde
61HUNDominik Banyai (HUN)-2 ronde
62AUSChris Hamilton (AUS)-2 ronde
63KAZHurgali Turebekov (KAZ)-2 ronde
64AUSJack Lavis (AUS)-2 ronde
65ZIMAlex Gifford (ZIM)-3 ronde
66LESLichaba West (LES)-3 ronde
67LESMalefetsane Lesofe (LES)-3 ronde
68LESMotlatsi Phalatsi (LES)-3 ronde
69ZIMMichael Adamson (ZIM)-3 ronde

Trial 20'' Heren - 30 Augustus 2013


Afdaling Individueel - Junior Heren - 30 Augustus 2013


Olympische Cross Country U23 Heren - 30 Augustus 2013


1ITAGerhard Kerschbaumer (ITA)Tx Active Bianchi1:28:55
2GERJulian Schelb (GER)+00:58
3NEDMichiel Van Der Heijden (NED)GIANT PRO XC TEAM+01:24
4NZLAnton Cooper (NZL)Cannondale Factory Racing Team+01:31
5FRAJulien Trarieux (FRA)+01:42
6FRAJordan Sarrou (FRA)FOCUS/ROTOR/COACHING-SYSTEM.FR+01:43
7GERChristian Pfäffle (GER)+01:57
8FRAVictor Koretzky (FRA)+02:40
9ITADaniele Braidot (ITA)+03:10
10GERMarkus Schulte-Lünzum (GER)FOCUS XC TEAM+03:16
11ITANicholas Pettina (ITA)+03:45
12USAHoward Grotts (USA)+04:14
13FRAHugo Drechou (FRA)CALVISSON VTT+04:52
14SUIReto Indergand (SUI)BMC Mountainbike Racing Team+04:53
15SUIMarc Stutzmann (SUI)+05:09
16ESPPablo Rodriguez Guede (ESP)+05:11
17NZLDirk Peters (NZL)+05:13
18USAKeegan Swenson (USA)+05:26
19RSABrendon Davids (RSA)+05:36
20GERMartin Gluth (GER)+05:44
21POLBartlomiej Wawak (POL)JBG - 2 Professional MTB Team+05:47
22AUTGregor Raggl (AUT)+06:01
23CANAntoine Caron (CAN)+06:04
24CANLeandre Bouchard (CAN)+06:34
25SVKFrantisek Lami (SVK)+06:48
26USARussell Finsterwald (USA)+06:52
27SUIAndri Frischknecht (SUI)+06:54
28GBRKenta Gallagher (GBR)SUPERIOR BRENTJENS MOUNTAINBIKE RACING TEAM+07:03
29BRALuiz Henrique Cocuzzi (BRA)+07:28
30CRCAndrey Fonseca (CRC)+07:31
31AUSLuke Roberts (AUS)+07:42
32GBRGrant Ferguson (GBR)SUPERIOR BRENTJENS MOUNTAINBIKE RACING TEAM+07:46
33CANJeremy Martin (CAN)+08:12
34RSAJames Reid (RSA)+08:35
35RSAArno Du Toit (RSA)+08:43
36LATPeteris Janevics (LAT)+08:45
37BELDidier Bats (BEL)TOKA PRINT MTB TEAM+09:08
38NZLSamuel Shaw (NZL)+09:14
39AUSMichael Crosbie (AUS)+09:16
40SWEAxel Lindh (SWE)+10:40
41CANEvan Mcneely (CAN)+11:09
42USAKerry Werner (USA)+12:16
43ECUJose Gonzalez (ECU)+12:27
44ITAAndrea Righettini (ITA)FOCUS XC ITALY TEAM+14:41
45SUIEnea Vetsch (SUI)BSK GRAF-ROLLMAT-KOBA MTB TEAM+15:36
46RSARourke Croeser (RSA)-1 ronde
47JAPToki Sawada (JAP)-1 ronde
48CANEvan Guthrie (CAN)-1 ronde
49RUSRuslan Boredskiy (RUS)-1 rondes
50CRCLuis Camacho (CRC)-2 rondes
51RSAWilliam Makgopo (RSA)-2 rondes
52JAPYoshitaka Nakahara (JAP)-2 rondes
53RUSAlexey Lomilov (RUS)-2 rondes
54NOREdvard Vea Iversen (NOR)-3 rondes
55LESTeboho Khantsi (LES)-3 rondes
56CANMitchell Bailey (CAN)-3 rondes

Trial 20'' Junior Heren - 30 Augustus 2013


1ESPBernat Seuba Romeu (ESP)18
2AUTThomas Pechhacker (AUT)31
3FRAAlex Rudeau (FRA)32
4DENJonas Boritz Kristiansen (DEN)38
5ITAAlessio Povolo (ITA)42
6SVKMartin Behro (SVK)45
7SUIJohan Buchwalder (SUI)50
8GERLucas Krell (GER)32
9JAPYamato Amari (JAP)48
10JAPHirosato Iinuma (JAP)50
11SUIBrian Allaman (SUI)52
12GERLukas Hoppe (GER)62
13GERHenri Tredup (GER)63
14GERSebastian Heckl (GER)68

Olympische Cross Country Heren - 31 Augustus 2013


1SUINino Schurter (SUI)SCOTT SWISSPOWER MTB RACING TEAM1:40:17
2GERManuel Fumic (GER)Cannondale Factory Racing Team1:40:24
3ESPJose Antonio Hermida Ramos (ESP)Multivan Merida Biking Team1:40:38
4FRAMaxime Marotte (FRA)BH - SR SUNTOUR - KMC1:41:10
5CZEJaroslav Kulhavy (CZE)SPECIALIZED RACING XC1:41:34
6FRAJulien Absalon (FRA)BMC Mountainbike Racing Team1:41:48
7GERMoritz Milatz (GER)BMC Mountainbike Racing Team1:42:02
8CZEOndrej Cink (CZE)Multivan Merida Biking Team1:42:21
9FRAStéphane Tempier (FRA)BH - SR SUNTOUR - KMC1:42:36
10SUIFabian Giger (SUI)GIANT PRO XC TEAM1:42:47
11CZEJan Skarnitzl (CZE)SRAM RUBENA TREK1:43:07
12ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)Cannondale Factory Racing Team1:43:23
13AUTAlexander Gehbauer (AUT)Tx Active Bianchi1:43:25
14SWEEmil Lindgren (SWE)GIANT PRO XC TEAM1:43:28
15JAPKohei Yamamoto (JAP)SPECIALIZED RACING XC1:43:31
16POLMarek Konwa (POL)SUPERIOR BRENTJENS MOUNTAINBIKE RACING TEAM1:43:53
17SUIFlorian Vogel (SUI)SCOTT SWISSPOWER MTB RACING TEAM1:44:00
18FRAMiguel Martinez (FRA)1:44:07
19ESTMartin Loo (EST)MERIDA ITALIA TEAM1:44:17
20SUIMartin Fanger (SUI)BMC Mountainbike Racing Team1:44:27
21AUTKarl Markt (AUT)ÖTZTAL SCOTT RACING TEAM1:44:59
22SUIMartin Gujan (SUI)Tx Active Bianchi1:45:16
23USAStephen Ettinger (USA)1:45:23
24ESPSergio Mantecon Guttierrez (ESP)Wildwolf - Trek Pro Racing1:45:31
25CANGeoff Kabush (CAN)SCOTT-3ROXRACING1:45:34
26SVKMichal Lami (SVK)1:45:34
27RUSTimofei Ivanov (RUS)FORWARD - UDMURTIA1:45:38
28BELKevin Van Hoovels (BEL)VERSLUYS TEAM1:46:04
29ITAAndrea Tiberi (ITA)CONTROLTECH NEVI1:46:08
30AUTUwe Hochenwarter (AUT)FOCUS XC TEAM1:46:21
31HUNAndrás Parti (HUN)WABERER'S AREUS CUBE MTB TEAM1:46:25
32USATodd Wells (USA)SPECIALIZED RACING XC1:46:34
33CANDerek Zandstra (CAN)SCOTT-3ROXRACING1:46:42
34CANRaphael Gagne (CAN)1:46:49
35GERWolfram Kurschat (GER)Topeak Ergon Racing Team1:47:25
36HUNZsolt Juhász (HUN)WABERER'S AREUS CUBE MTB TEAM1:47:35
37PORDavid Joao Serralheiro Rosa (POR)1:47:52
38ISRShlomi Haimy (ISR)FOCUS XC TEAM1:48:12
39CANMax Plaxton (CAN)1:48:41
40BRAHenrique Avancini (BRA)1:49:15
41BRARubens Valeriano (BRA)1:49:26
42AUSDaniel Mcconnell (AUS)TREK FACTORY RACING1:50:03
43RUSPavel Priadein (RUS)1:50:18
44CHIJavier Eduardo Puschel (CHI)1:50:51
45CANCameron Jette (CAN)SCOTT-3ROXRACING1:51:11
46BRARicardo Pscheidt (BRA)1:51:46
47RSARenay Groustra (RSA)1:52:04
48BRASherman De Paiva (BRA)1:52:36
49RSAMatthys Beukes (RSA)1:53:02
50ITAMirko Tabacchi (ITA)zt
51SUIRalph Naef (SUI)BMC Mountainbike Racing Teamzt
52CRCPaolo Cesar Montoya Cantillo (CRC)zt
53RSAPhilip Buys (RSA)zt
54RSAMax Knox (RSA)zt
55CHIPatricio Maximiliano Farias Diaz (CHI)zt
56RSAStuart Marais (RSA)zt
57USAMichael Broderick (USA)zt
58ITAElia Silvestri (ITA)zt
59MEXJosé Juan Escarcega (MEX)zt
60NAMHeinrich Köhne (NAM)zt
61AUSPaul Van Der Ploeg (AUS)zt
62RSABen Melt Swanepoel (RSA)zt
63KORSang Hoon Na (KOR)CALVISSON VTTzt
64TUROmer Cumhur Boyraz (TUR)zt
65TURSalih Manavoglu (TUR)zt
66RSALuthando Fatyi (RSA)zt
67LESTumisang Taabe (LES)zt
68LESPhetetso Monese (LES)zt
69LESThuso Makatise (LES)zt

Trial 26'' Heren - 31 Augustus 2013


Trial 26'' Junior Heren - 31 Augustus 2013


Afdaling Individueel Heren - 1 September 2013


1RSAGreg Minnaar (RSA)Santa Cruz Syndicate3:58.058
2AUSMichael Hannah (AUS)HUTCHINSON UR+00.396
3AUSJared Graves (AUS)+03.333
4NZLSamuel Blenkinsop (NZL)LAPIERRE GRAVITY REPUBLIC+03.746
5GBRMatthew Simmonds (GBR)CHAIN REACTION CYCLES.COM / NUKEPROOF+03.939
6SUINick Beer (SUI)Devinci Global Racing+04.041
7GBRGeorge Atherton (GBR)GT FACTORY RACING+04.303
8COLMarcelo Gutierrez Villegas (COL)Giant Factory Off-Road Team+04.423
9GERJohannes Fischbach (GER)+04.759
10AUSTroy Brosnan (AUS)SPECIALIZED RACING DH+06.582
11FRALoic Bruni (FRA)LAPIERRE GRAVITY REPUBLIC+06.922
12AUTMarkus Pekoll (AUT)MS MONDRAKER TEAM+07.019
13NZLGeorge Brannigan (NZL)Trek World Racing+07.927
14USANeko Mulally (USA)Trek World Racing+08.878
15GBRSteve Peat (GBR)Santa Cruz Syndicate+09.204
16RSAAndrew Neethling (RSA)Giant Factory Off-Road Team+09.709
17NZLWyn Masters (NZL)+11.317
18FRAFlorent Payet (FRA)EVIL CK RACING EVIAN+12.766
19GBRJosh Bryceland (GBR)Santa Cruz Syndicate+13.042
20FRAPatrick Thome (FRA)GSTAAD-SCOTT+13.181
21ITALorenzo Suding (ITA)+13.503
22FRAGuillaume Cauvin (FRA)+14.265
23RSATiaan Odendaal (RSA)+14.430
24NZLBrook Macdonald (NZL)+14.813
25ESPAntonio Ferreiro Pajuelo (ESP)EVIL VENGEANCE TOUR+14.977
26NORIsak Leivsson (NOR)+15.036
27GBRMarc Beaumont (GBR)GT FACTORY RACING+15.040
28FRARémi Thirion (FRA)COMMENCAL / RIDING ADDICTION+15.613
29RSAJohann Potgieter (RSA)+15.661
30FRADamien Spagnolo (FRA)+16.118
31SLOZiga Pandur (SLO)Unior Tools Team+16.184
32ECUMario José Jarrin Molina (ECU)+17.619
33USALogan Binggeli (USA)+18.735
34FRAFaustin Figaret (FRA)TOPCYCLE BY TREK+18.935
35SVKFilip Polc (SVK)EVIL VENGEANCE TOUR+19.625
36USAKevin Aiello (USA)+19.999
37SWERobin Wallner (SWE)TEAM W-RACING+20.161
38GERAndreas Sieber (GER)+20.223
39PORFrancisco Pardal (POR)EVIL VENGEANCE TOUR+20.334
40RSAStefan Garlicki (RSA)+20.408
41RSAHayden Brown (RSA)+20.705
42POREmanuel Pombo (POR)+21.338
43NORZakarias Blom Johansen (NOR)+21.372
44CANSidney Slotegraaf (CAN)+21.718
45CANForrest Riesco (CAN)+21.751
46RSATimothy Bentley (RSA)+22.110
47SWEOscar Härnstrom (SWE)GT / 360 DEGREES+22.304
48AUTManuel Gruber (AUT)+22.461
49GERJasper Jauch (GER)+23.469
50RSAAlasdair Fey (RSA)+23.500
51GERChristian Textor (GER)TEAM BULLS - DH+23.757
52NZLLouis Hamilton (NZL)+23.944
53GERBenny Strasser (GER)+26.061
54SVKMartin Knapec (SVK)+26.458
55GERMaximilian Bender (GER)+26.508
56USAMitch Ropelato (USA)SPECIALIZED RACING DH+26.868
57ITAMarco Milivinti (ITA)+30.300
58ARGJeremias Maio (ARG)+32.019
59AUTDavid Trummer (AUT)+33.382
60ARGSantiago De Santiago (ARG)+34.945
61BRABernardo Neves Cruz (BRA)+35.236
62JAPNaoki Idegawa (JAP)+35.701
63CANSteve Smith (CAN)Devinci Global Racing+37.195
64JAPKazuki Shimizu (JAP)+39.486
65BRANataniel Giacomozzi (BRA)+39.782
66GBRDanny Hart (GBR)Giant Factory Off-Road Team+44.563
67USAAaron Gwin (USA)+1:00.436
68AUSSamuel Hill (AUS)CHAIN REACTION CYCLES.COM / NUKEPROOF+3:23.462

Eliminator Cross Country Heren - 1 September 2013


4-Cross Heren - 21 September 2013

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden