De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial - 2009

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschap Mountainbike en Trial - Uitslagen Heren 2009

AustraliëAustralië - Canberra - 1 September 2009 - 6 September 2009


Olympische Cross Country - Junior Heren - 3 September 2009


1ITAGerhard Kerschbaumer (ITA)1:31:01
2PORRicardo Paulo Reis Marinheiro (POR)0:01:19
3SUIReto Indergand (SUI)0:01:34
4SUIMatthias Stirnemann (SUI)0:01:38
5SWETobias Ludvigsson (SWE)0:03:19
6FRAHugo Drechou (FRA)0:03:32
7GERJulian Schelb (GER)0:03:38
8ITALuca Braidot (ITA)zt
9CZETomás Paprstka (CZE)0:04:57
10PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)0:05:26
11BELRuben Scheire (BEL)0:05:55
12NZLDirk Peters (NZL)0:06:01
13NEDMichiel Van Der Heijden (NED)0:06:09
14NZLRichard Anderson (NZL)0:06:13
15SUILukas Loretz (SUI)0:06:18
16GERWenzel Böhm-Gräber (GER)zt
17AUSMitchell Codner (AUS)0:06:48
18ITADaniele Braidot (ITA)0:07:06
19RSARourke Croeser (RSA)0:07:12
20BELJeff Luyten (BEL)0:07:17
21GERMartin Gluth (GER)0:07:29
22AUSMichael Baker (AUS)zt
23SUIRoger Walder (SUI)0:08:15
24BELBart De Vocht (BEL)0:08:40
25POLMaciej Adamczyk (POL)0:08:45
26AUTGregor Raggl (AUT)0:08:58
27DENJonas Pedersen (DEN)0:09:03
28CANMitchell Bailey (CAN)0:09:04
29ITANicholas Pettina (ITA)0:09:43
30CANEvan Guthrie (CAN)0:09:45
31SLOVid Tancer (SLO)zt
32GBRKenta Gallagher (GBR)0:10:24
33COLMauricio Foronda (COL)0:10:47
34GERMarkus Schulte-Lünzum (GER)0:10:48
35SLOUrban Ferencak (SLO)0:11:09
36AUSCameron Ivory (AUS)0:11:13
37NZLPatrick Avery (NZL)0:11:15
38SUIEmilien Barben (SUI)0:11:38
39CZEDaniel Vesely (CZE)0:12:27
40MEXCarlos Enrique Moran Manzo (MEX)0:13:14
41USARussell Finsterwald (USA)0:13:15
42ISRAmotz Nehoray (ISR)zt
43USAEric Emsky (USA)0:13:52
44SVKDaniel Hula (SVK)0:13:56
45RSAJames Reid (RSA)0:14:01
46CHIIgnacio Espinoza (CHI)zt
47BRAFrederico Mariano (BRA)0:14:17
48GBRSteven James (GBR)0:15:09
49HUNAttila Bela (HUN)0:15:28
50AUSBrendan Johnston (AUS)0:16:12
51AUSJames Peacock (AUS)0:16:18
52CANAntoine Caron (CAN)0:16:46
53ARGKevin Santana (ARG)0:16:51
54CYPMichalis Kittis (CYP)0:17:08
55CANTyler Allison (CAN)0:19:32
56RUSIvan Smirnov (RUS)0:20:27
57NZLLocky Mcarthur (NZL)1 ronde
58PORMario Luis Miranda Costa (POR)1 ronde
59NZLLogan Horn (NZL)1 ronde
60NZLKieran Hambrook (NZL)1 ronde
61KAZNikolay Zaitsev (KAZ)1 ronde
62CYPKyriakos Sketos (CYP)1 ronde
63KAZAlmaz Almabayev (KAZ)2 rondes
64JAPIdomu Yamamoto (JAP)2 rondes
65AUSBrenton Jones (AUS)2 rondes
66KAZVadim Galeyev (KAZ)3 rondes
67NZLAdrian Retief (NZL)3 rondes

4-Cross Heren - 4 September 2009


Olympische Cross Country U23 Heren - 4 September 2009


1RSABurry Stander (RSA)Specialized Factory Racing1:47:26
2FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Lapierre International0:01:21
3SUIThomas Litscher (SUI)SKS M.I.G. Team0:02:46
4SVKPeter Sagan (SVK)0:04:15
5POLMarek Konwa (POL)Central Ghost Pro Team0:04:45
6FRAGuillaume Vinit (FRA)Team Scott Valloire Galibier0:04:59
7SWEMattias Wengelin (SWE)0:05:14
8SUIFabian Giger (SUI)SKS M.I.G. Team0:05:32
9SUILukas Kaufmann (SUI)0:05:57
10ARGCatriel Andres Soto (ARG)Infotre - Leecougan0:06:31
11AUSLachlan Norris (AUS)Discovertasmania.com0:07:33
12NORAnders Hovdenes (NOR)Team Etto Hoydahl0:07:54
13BELTom Meeusen (BEL)0:08:11
14SUIMatthias Flückiger (SUI)Trek World Racing0:08:15
15NEDHenk Jaap Moorlag (NED)De Brink-Ten Tusscher0:08:28
16AUSPaul Van Der Ploeg (AUS)0:08:31
17SUISepp Freiburghaus (SUI)Trek-Brentjens Mountain Bike Racing Team0:08:57
18GERMarkus Bauer (GER)0:09:01
19AUSCal Britten (AUS)Torq Performance Nutrition0:09:03
20ARGDario Alejandro Gasco (ARG)MSC Bikes0:09:05
21AUTSimon Scheiber (AUT)Sunshine Racers ASV Nals0:09:16
22NEDIrjan Luttenberg (NED)0:09:36
23ITAJohannes Schweiggl (ITA)0:09:42
24AUTRobert Gehbauer (AUT)Multivan Merida Biking Team0:09:50
25NEDMarco Minnaard (NED)De Brink-Ten Tusscher0:09:54
26POLPiotr Brzozka (POL)Tx Active Bianchi0:10:08
27SLOLuka Mezgec (SLO)MBK Orbea0:10:19
28BELSébastien Carabin (BEL)Lingier Versluys MTB0:10:30
29GBRDavid Fletcher (GBR)0:10:46
30NEDNiels Wubben (NED)0:11:01
31RUSSergey Nikolaev (RUS)0:11:19
32USARobbie Squire (USA)0:11:25
33GERMarcel Fleschhut (GER)0:11:36
34AUSCharlton Durie (AUS)Discovertasmania.com0:11:37
35CZELukas Sablik (CZE)0:11:46
36USATad Elliot (USA)0:11:47
37SUIPascal Meyer (SUI)SKS M.I.G. Team0:12:45
38CANRaphael Gagne (CAN)Team Maxxis-Rocky Mountain Bicycles0:12:55
39NEDErik Groen (NED)De Brink-Ten Tusscher0:13:01
40ITACristian Cominelli (ITA)Tx Active Bianchi0:13:19
41GERFabian Strecker (GER)0:13:22
42RUSEvgeniy Nikolaev (RUS)0:14:16
43RUSRoman Orlov (RUS)0:14:31
44GERManfred Reis (GER)1 ronde
45GERSebastian Szraucner (GER)1 ronde
46NZLCarl Jones (NZL)1 ronde
47USAColin Cares (USA)1 ronde
48AUSNathan Haas (AUS)Discovertasmania.com1 ronde
49CYPVasilis Adamou (CYP)1 ronde
50BELTim Wynants (BEL)Ceska Sporitelna MTB1 ronde
51NZLAshley Hough (NZL)1 ronde
52JAPSeiya Hirano (JAP)1 ronde
53NZLScott Green (NZL)2 rondes
54JAPYu Takenouchi (JAP)2 rondes
55USAKeisuke Goda (USA)2 rondes
56GBRScott Thwaites (GBR)3 rondes

Olympische Cross Country Heren - 5 September 2009


1SUINino Schurter (SUI)Scott-Swisspower MTB Racing2:04:39
2FRAJulien Absalon (FRA)Orbéa+00:03
3SUIFlorian Vogel (SUI)Scott-Swisspower MTB Racing+00:58
4ESPJose Antonio Hermida Ramos (ESP)Multivan Merida Biking Team+00:58
5CANGeoff Kabush (CAN)Team Maxxis-Rocky Mountain Bicycles+02:04
6FRACédric Ravanel (FRA)Lapierre International+02:35
7FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Massi+02:59
8USATodd Wells (USA)Specialized Factory Racing+03:06
9CZEJaroslav Kulhavy (CZE)+03:22
10SUIChristoph Sauser (SUI)Specialized Factory Racing+03:45
11ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)Cannondale Factory Racing Team+03:56
12FRAStéphane Tempier (FRA)Tx Active Bianchi+04:09
13SUIMartin Gujan (SUI)Cannondale Factory Racing Team+04:24
14BELSven Nys (BEL)+04:30
15AUSChris Jongewaard (AUS)Trek-Brentjens Mountain Bike Racing Team+04:35
16BELRoel Paulissen (BEL)Cannondale Factory Racing Team+04:44
17SWEEmil Lindgren (SWE)Felt International MTB Team+04:51
18USAAdam Craig (USA)Giant Mountain Bike Team+05:03
19BELFilip Meirhaeghe (BEL)+05:16
20ESPInaki Lejarreta Errasti (ESP)Orbéa+05:22
21ESPRuben Ruzafa Cueto (ESP)Orbea - Gd Deportivo+05:23
22CANMax Plaxton (CAN)+06:07
23GERMoritz Milatz (GER)Multivan Merida Biking Team+06:36
24ESPCarlos Coloma Nicolás (ESP)MSC Bikes+06:45
25CZEMilan Spesny (CZE)Ceska Sporitelna MTB+06:53
26NEDJelmer Pietersma (NED)Trek-Brentjens Mountain Bike Racing Team+06:58
27ITATony Longo (ITA)+07:08
28ESPSergio Mantecon Guttierrez (ESP)Cemelorca-Trek-Lorca Taller Del Tiempo+07:28
29USASamuel Schultz (USA)Subaru-Gary Fisher+07:31
30NEDRudi Van Houts (NED)Multivan Merida Biking Team+07:32
31BRARubens Valeriano (BRA)+07:48
32AUSDaniel Mcconnell (AUS)Torq Performance Nutrition+08:19
33AUTKarl Markt (AUT)SRM Stevens Team+08:30
34USAJeremy Horgan-kobelski (USA)Subaru-Gary Fisher+09:01
35AUSBen Henderson (AUS)+09:16
36CZEJan Skarnitzl (CZE)Giant Mountain Bike Team+10:31
37CANDerek Zandstra (CAN)+10:46
38GERManuel Fumic (GER)Fumic.Brothers.International+11:00
39AUSSid Taberlay (AUS)+11:01
40SVKMichal Lami (SVK)+11:07
41GBRLiam Killeen (GBR)Trek World Racing+11:16
42CANSeamus Mcgrath (CAN)+11:37
43SUILukas Flückiger (SUI)Trek World Racing+11:48
44RUSMaxim Gogolev (RUS)+11:52
45RUSAnton Gogolev (RUS)+12:07
46JAPKohei Yamamoto (JAP)+12:14
47CHNJi Jianhua (CHN)+12:36
48BELBjorn Brems (BEL)Team Saeco+12:41
49AUTHannes Metzler (AUT)+13:09
50CZEPavel Boudny (CZE)+13:18
51NAMMarc Bassingthwaighte (NAM)+13:29
52COLFabio Hernando Castaneda Monsalve (COL)+13:50
53BRAEdivando De Souza Cruz (BRA)+13:52
54USACarl Decker (USA)+14:27
55AUSDylan Cooper (AUS)+14:53
56GREPeriklis Ilias (GRE)ISD Cycling Team+16:46
57NZLStuart Houltham (NZL)+16:51
58RUSIvan Seledkov (RUS)+17:09
59CHICristobal Silva Ibaceta (CHI)-1ronde
60BRARicardo Pscheidt (BRA)-1ronde
61AUSAndrew Blair (AUS)-2ronde
62JAPKeiichi Tsujiura (JAP)-2ronde
63CHNShufeng Zhang (CHN)-2ronde
64KAZKirill Kazantsev (KAZ)-3ronde
65USAMichael Broderick (USA)-3ronde
66AUTAlban Lakata (AUT)Topeak Ergon Racing Team-5ronde
67JAPKen Onodera (JAP)-5ronde
68CYPMarios Athanasiades (CYP)-6ronde

Trial 20'' Heren - 5 September 2009


Afdaling Individueel Heren - 6 September 2009


1GBRSteve Peat (GBR)Santa Cruz Syndicate2:30.33
2RSAGreg Minnaar (RSA)Santa Cruz Syndicate+0.05
3AUSMichael Hannah (AUS)GT Bicycles+0.69
4FRAFabien Barel (FRA)Subaru Mountain Bike Pro Team+0.84
5AUSSamuel Hill (AUS)Monster Energy / Specialized / Mad Catz+2.71
6GBRGeorge Atherton (GBR)Animal Commencal+3.92
7AUSNathan Rennie (AUS)Kenda Morewood+3.98
8NZLJustin Leov (NZL)Trek World Racing+3.99
9AUSChristopher Kovarik (AUS)Chain Reaction Cycles/Intense+4.02
10CANSteve Smith (CAN)MS Evil Racing+4.17
11AUSBryn Atkinson (AUS)+4.74
12AUSJared Graves (AUS)Yeti Fox Shox Factory Race Team+4.98
13USACody Warren (USA)+5.62
14FRAAurelien Giordanengo (FRA)Kona+5.64
15USAKyle Strait (USA)+5.98
16AUSJared Rando (AUS)Giant Mountain Bike Team+6.23
17NZLSamuel Blenkinsop (NZL)Yeti Fox Shox Factory Race Team+7.14
18USABrian Lopes (USA)+7.25
19SVKFilip Polc (SVK)Rocky Mountain UK+7.43
20COLMarcelo Gutierrez Villegas (COL)+7.58
21USAAaron Gwin (USA)Yeti Fox Shox Factory Race Team+7.79
22USADuncan Riffle (USA)Duncan Riffle Racing+8.13
23GBRMarc Beaumont (GBR)GT Bicycles+8.15
24GBRBrendan Fairclough (GBR)Monster Energy / Specialized / Mad Catz+8.38
25ESPDavid Vazquez Lopez (ESP)Lapierre Powered By Saab Salomon+9.03
26CZEAdam Vagner (CZE)+9.23
27AUSMitchell Delfs (AUS)+9.25
28GBRJosh Bryceland (GBR)Santa Cruz Syndicate+9.30
29NZLMatthew Scoles (NZL)+9.35
30CANJamie Biluk (CAN)+9.53
31ITALorenzo Suding (ITA)Dytech DH+9.66
32USAJoey Schusler (USA)+9.69
33SUINick Beer (SUI)Scott+9.72
34ESPBernat Guardia Pascual (ESP)Massi+9.76
35BRAMarkolf Berchtold (BRA)+9.91
36NZLKieran Bennett (NZL)+9.95
37NZLNathan Rankin (NZL)+10.51
38FRARomain Saladini (FRA)Team Sunn+11.00
39USALuke Strobel (USA)Team Maxxis-Rocky Mountain Bicycles+11.49
40SWERobin Wallner (SWE)+11.99
41CANDean Tennant (CAN)+12.10
42CANSimon Garstin (CAN)+13.32
43SUIMarcel Beer (SUI)+13.39
44SLONejc Rutar (SLO)+14.27
45CANRob Fraser (CAN)+15.83
46NZLCameron Cole (NZL)+16.33
47SLOMatej Vitko (SLO)+16.55
48JAPJyunya Nagata (JAP)+16.92
49COLCamilo Andres Sanchez Paez (COL)+17.83
50NZLWyn Masters (NZL)+21.60
51HKGKing Man Tsui (HKG)+25.09
52COLAnderson Camargo Rey (COL)+29.96
53HKGShu Sum Lau (HKG)+29.97
54GERMaximilian Bender (GER)+33.89
55HKGKim Fung Yip (HKG)+42.75
56HKGHon Chiu Wong (HKG)+43.19
57COLDaniel Alvarez Villa (COL)+57.44
58FRAMickael Pascal (FRA)+1:31.05

Trial 26'' Heren - 6 September 2009


Afdaling Individueel - Junior Heren - 6 September 2009


2AUSShaun O'connor (AUS)0:00:01.18
3GBRDanny Hart (GBR)Lapierre Powered By Saab Salomon0:00:02.27
4AUSRhys Willemse (AUS)0:00:02.82
5GBRBernard Kerr (GBR)0:00:03.84
6GBRHarry Heath (GBR)0:00:04.70
7NZLGeorge Brannigan (NZL)0:00:05.48
8NZLDaniel Heads (NZL)0:00:06.40
9AUSTamryn Murrell (AUS)0:00:06.48
10AUSAntony Moore (AUS)0:00:08.01
11FRAIvan Oziol (FRA)0:00:08.06
12GBRArran Gannicott (GBR)0:00:08.44
13NZLRichard Leacock (NZL)0:00:08.65
14GBRGareth Brewin (GBR)0:00:09.14
15USAGeoffrey Ulmer (USA)0:00:09.56
16USAMitch Ropelato (USA)Dytech DH0:00:09.87
17ESPIago Garay Tamayo (ESP)0:00:10.33
18NZLRupert Chapman (NZL)0:00:10.37
19SWEKim Petersson (SWE)0:00:10.61
20ITAAndrea Gamenara (ITA)0:00:11.14
21SLOZiga Pandur (SLO)0:00:12.13
22RSATimothy Bentley (RSA)0:00:12.24
23USAShawn Neer (USA)0:00:12.67
24CANTyler Allison (CAN)0:00:12.89
25CANTrenton Zoobkoff (CAN)0:00:14.96
26FRAPatrick Thome (FRA)0:00:15.70
27CANRemi Gauvin (CAN)0:00:17.30
28GERWolfgang Eysholdt (GER)0:00:17.42
29CZEMartin Hanak (CZE)0:00:18.57
30USALuciano Worl (USA)0:00:19.53
31CZEErik Kimmel (CZE)0:00:19.80
32JAPSanta Kushima (JAP)0:00:20.03
33JAPKazuki Shimizu (JAP)0:00:22.05
34NZLEthan Helliwell (NZL)0:00:22.80
35CANKyle Marshall (CAN)0:00:23.17
36JAPHajime Imoto (JAP)0:00:25.60
37AUSLaurie Dinham (AUS)0:02:43.67
38NZLAari Barrett (NZL)0:02:55.51

Trial 26'' Junior Heren - 6 September 2009


Trial 20'' Junior Heren - 6 September 2009

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden