De site voor alle sporten

Menu
 

Mountain Bike - Franse Beker Cross Country - Montgenèvre - 2017

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Montgenèvre

FrankrijkFrankrijk - Montgenèvre - 18 Augustus 2017 - 20 Augustus 2017


Eliminator Cross Country Heren - 18 Augustus 2017


1FRAHugo Briatta (FRA)1:40.60
2FRATitouan Perrin Ganier (FRA)1:42.59
3FRABryan Ranslant (FRA)1:44.42
4ITAMatteo Berta (ITA)1:28.36
5FRAVincent Sibille (FRA)1:43.81
6FRAFrancois Amblard (FRA)1:48.76
7FRASimon Rogier (FRA)1:48.89
8FRAJordi Ramon (FRA)1:45.59
9FRAAxel Villaume (FRA)1:43.49
10FRADamien Portet (FRA)1:47.84
11FRAOlivier Cristol (FRA)1:48.22
12FRAHugo Weiss (FRA)1:48.76
13FRAEddy Steible (FRA)1:43.97
14FRAStanislas Blanchard (FRA)1:46.60
15FRAZacharie Brunet (FRA)1:48.04
16FRAJulian Seyer (FRA)1:48.99
17FRALorenzo Serres (FRA)1:43.61
18FRAYoann Poncet (FRA)1:44.20
19FRATitouan Daude (FRA)1:45.16
20FRAJoris Bagnol (FRA)1:46.02
21FRAFlorian Chauvelin (FRA)1:46.76
22FRAFabien Nobili (FRA)1:47.03
23FRAArthur Tropardy (FRA)1:47.90
24FRALoic Tournillon (FRA)1:48.50
25FRAFlorian Trigo (FRA)1:44.73
26FRAMaxime Barbarin (FRA)1:47.31
27FRAErwann Morra (FRA)1:47.91
28FRAMickael Brunello (FRA)1:48.69
29FRABastien Pialat (FRA)1:48.86
30FRAMaxime Gagnaire (FRA)1:48.90
31FRACorentin Le Bechec (FRA)1:48.92
32FRAArthur Beurey (FRA)1:48.85
33FRAPierre Lloria (FRA)1:49.07
34FRASimon Boulo (FRA)1:49.28
35FRANathan Sable (FRA)1:49.52
36FRAFrédéric Vales (FRA)1:50.17
37FRAJeremy Perraud (FRA)1:50.23
38FRAEnzo Perez (FRA)1:50.36
39FRAVincent Alexandre Desmier (FRA)1:50.38
40FRAClement Astouric (FRA)1:51.20
41FRARomain Bernier (FRA)1:51.41
42FRALouis Koller (FRA)1:51.72
43FRAAurelien Ricard (FRA)1:51.73
44FRAThéo Gebhardt (FRA)1:51.85
45FRAJulien Cousin (FRA)1:51.85
46FRAAlexis Bouhallier (FRA)1:52.44
47FRAAnthony Pautonnier (FRA)1:52.71
48FRARomain Leblanc (FRA)1:53.58
49FRAAxel Orbier (FRA)1:53.85
50FRAKevin Faivre (FRA)1:54.66
51FRARémi Groslambert (FRA)1:54.86
52FRAMathieu Bertin (FRA)1:58.03

Olympische Cross Country Heren - 20 Augustus 2017


1FRAJordan Sarrou (FRA)1h40:00.221
2FRAStéphane Tempier (FRA)1h40:06.738
3FRAJulien Absalon (FRA)1h41:32.422
4FRAMaxime Marotte (FRA)1h42:05.666
5FRAVictor Koretzky (FRA)1h44:19.688
6ITAAndrea Tiberi (ITA)1h44:31.154
7FRAHugo Drechou (FRA)1h45:30.821
8FRARaphael Gay (FRA)1h45:56.474
9FRAAntoine Philipp (FRA)1h46:40.091
10FRAMaxime Loret (FRA)1h47:04.257
11FRANeilo Perrin Ganier (FRA)1h47:26.526
12ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)1h47:29.061
13FRAFlorian Trigo (FRA)1h47:29.288
14FRAAxel Zingle (FRA)1h47:47.242
15FRAJoshua Dubau (FRA)1h47:53.072
16FRAThomas Griot (FRA)1h48:31.650
17ITADenis Fumarola (ITA)1h49:22.278
18FRABasile Allard (FRA)1h49:36.749
19FRAMickael Brunello (FRA)1h49:50.192
20FRAAnthony Zaragoza (FRA)1h50:13.360
21ITAFrancesco Bonetto (ITA)1h51:57.395
22FRAArthur Tropardy (FRA)1h52:17.795
23FRAVincent Sibille (FRA)1h53:21.082
24FRAThibaud Saint Guilhem (FRA)1h53:49.140
25NZLJack Compton (NZL)1h54:18.602
26FRACyril Bourdon (FRA)1h54:45.615
27FRACorentin Cousteur (FRA)1h54:51.232
28FRAClément Auvin (FRA)1h54:56.367
29FRACorentin Fromont (FRA)1h55:37.299
30FRAChristophe Bassons (FRA)1h56:00.122
31FRARemy Bourdon (FRA)1h56:26.159
32FRARemy Gena (FRA)1h57:52.238
33FRAHugo Briatta (FRA)2h00:18.469
34FRAJérémie Morel (FRA)1h37:06.427 +1 ronde
35FRAAntoine Bouqueret (FRA)1h37:06.918 +1 ronde
36ITAAlessandro Saravalle (ITA)1h37:07.669 +1 ronde
37FRANicolas Bazin (FRA)1h37:08.389 +1 ronde
38FRAPierre Jacquier (FRA)1h37:08.950 +1 ronde
39FRAJoseph De Poortere Emelien (FRA)1h37:09.525 +1 ronde
40FRABenoît Jeanniard (FRA)1h37:10.187 +1 ronde
41FRABastien Michaud (FRA)1h37:10.783 +1 ronde
42FRAHarold Flandre (FRA)1h37:11.471 +1 ronde
43FRAFrancois Amblard (FRA)1h37:12.100 +1 ronde
44FRAFlorian Roch (FRA)1h37:12.850 +1 ronde
45FRAAnthony Ralle (FRA)1h37:13.605 +1 ronde
46FRARomain Bernier (FRA)1h37:14.237 +1 ronde
47FRAAlexis Paris (FRA)1h37:14.863 +1 ronde
48FRASimon Laurent (FRA)1h37:15.491 +1 ronde
49FRAFelix Delolme (FRA)1h37:16.120 +1 ronde
50FRAAntoine Le Coq (FRA)1h37:16.780 +1 ronde
51FRABenoit Igoulen (FRA)1h37:17.530 +1 ronde
52FRAValentin Revaux (FRA)1h37:18.195 +1 ronde
53FRAOctavien Maillard (FRA)1h37:18.822 +1 ronde
54FRAEmilien Mourier (FRA)1h37:19.436 +1 ronde
55FRANicolas Leclaire (FRA)1h37:20.093 +1 ronde
56FRAAlexandre Langlais (FRA)1h37:20.751 +1 ronde
57FRALucas Serrieres (FRA)1h37:21.410 +1 ronde
58FRABastien Rolland (FRA)1h37:22.045 +1 ronde
59FRAAlex Orillard (FRA)1h37:22.792 +1 ronde
60FRAErwin Demko (FRA)1h37:23.486 +1 ronde
61FRARaphael Pueyo (FRA)1h37:24.173 +1 ronde
62FRARobin Bonassi (FRA)1h37:24.951 +1 ronde
63FRASimon Gourc (FRA)1h37:25.700 +1 ronde
64FRAJoris Bagnol (FRA)1h37:26.480 +1 ronde
65FRAPierre Lloria (FRA)1h22:44.760 +2 rondes
66FRAPierre Colart (FRA)1h22:45.450 +2 rondes
67FRASammy Cadot (FRA)1h22:46.320 +2 rondes
68FRAJulien Toppan (FRA)1h22:47.025 +2 rondes
69FRANicolas Reculeau (FRA)1h22:47.672 +2 rondes
70FRAMaxime Gagnaire (FRA)1h22:48.361 +2 rondes
71FRABryan Ranslant (FRA)1h22:49.170 +2 rondes
72FRAHugo Navarian (FRA)1h22:50.015 +2 rondes
73FRAEddy Steible (FRA)1h22:50.802 +2 rondes
74FRAFlorian Buffard (FRA)1h22:51.521 +2 rondes
75FRAVictor Vidal (FRA)1h22:52.240 +2 rondes
76FRAFlorian Seguin (FRA)1h22:53.050 +2 rondes
77FRASacha Munier (FRA)1h22:53.650 +2 rondes
78FRAVincent Schmit (FRA)1h22:54.250 +2 rondes
79FRAAymeric Jamet (FRA)1h22:54.910 +2 rondes
80FRABastien Pialat (FRA)1h22:55.510 +2 rondes
81FRAThomas Palade (FRA)1h22:56.235 +2 rondes
82ITASimone Olivetti (ITA)1h22:56.717 +2 rondes
83FRAAlexandre Lavaud (FRA)1h22:57.523 +2 rondes
84FRARodolphe Lestievent (FRA)1h22:58.241 +2 rondes
85FRANicolas Jouan (FRA)1h22:58.996 +2 rondes
86FRAGwénaël Morra (FRA)1h22:59.718 +2 rondes
87FRAJulian Brand (FRA)1h23:00.344 +2 rondes
88FRAHarley Glegg (FRA)1h23:00.972 +2 rondes
89FRAArnaud Taurelle (FRA)1h23:01.611 +2 rondes
90FRAAxel Villaume (FRA)1h23:02.390 +2 rondes
91FRADamien Portet (FRA)1h23:03.020 +2 rondes
92FRATristan Lipani (FRA)1h23:03.560 +2 rondes
93FRATitouan Daude (FRA)1h23:04.490 +2 rondes
94FRARémi Groslambert (FRA)1h23:05.095 +2 rondes
95USATravis Woodruff (USA)1h23:22.082 +2 rondes
96ITAChristian Brocchi (ITA)1h23:22.416 +2 rondes
97FRAClement Trunet (FRA)1h23:22.713 +2 rondes
98FRALorenzo Serres (FRA)1h23:22.926 +2 rondes
99FRATom Cardot (FRA)1h23:23.163 +2 rondes
100FRAPierre Billaud (FRA)1h23:23.406 +2 rondes
101FRAPaul Lopez (FRA)1h04:50.042 +3 rondes
102FRASébastien Welter (FRA)1h04:50.436 +3 rondes
103FRACharles Planet (FRA)1h04:51.408 +3 rondes
104FRAThibaut Wantellet (FRA)1h04:52.369 +3 rondes
105FRALucas Deloison (FRA)1h04:53.509 +3 rondes
106FRAFrederic Delarce (FRA)1h04:54.520 +3 rondes
107FRAPaul Renault (FRA)1h04:55.545 +3 rondes
108FRALudovic Delpech (FRA)1h04:56.802 +3 rondes
109FRAClément Souvray (FRA)1h04:57.946 +3 rondes
110FRATitouan Perrin Ganier (FRA)1h04:59.053 +3 rondes
111FRAGuillaume Gaudin (FRA)1h05:00.401 +3 rondes
112FRAGérard Steible (FRA)1h05:01.600 +3 rondes
113FRALouis Mitaine (FRA)1h05:02.830 +3 rondes
114FRAFlorent Schmit (FRA)1h05:03.940 +3 rondes
115FRAMaxime Agniel (FRA)1h05:05.140 +3 rondes
116FRAFabien Nobili (FRA)1h05:06.280 +3 rondes
117FRAMaxime Barbarin (FRA)1h05:07.400 +3 rondes
118FRAJeremy Burle (FRA)1h05:08.570 +3 rondes
119FRAThibaut Vaniet (FRA)1h05:09.620 +3 rondes
120FRAJulien Cousin (FRA)1h05:10.705 +3 rondes
121FRAMaxime Latourte (FRA)1h05:11.787 +3 rondes
122FRAHugo Gomme (FRA)1h05:12.868 +3 rondes
123FRAFlorian Vidal (FRA)48:30.163 +4 rondes
124FRALucas Winiger (FRA)48:31.096 +4 rondes
125FRAMichael Lozano (FRA)48:32.143 +4 rondes
126FRAThomas Lopez (FRA)48:33.286 +4 rondes
127FRAJoss Marfoutine (FRA)48:34.318 +4 rondes
128FRAAnthony Pautonnier (FRA)48:35.424 +4 rondes

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden