De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Verenigde Staten - 8 Juli 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (Puerto Vallarta - 125)
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 7 Nederlagen
Auckland - 250 van 30 December 2023 tot 7 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jessika Ponchet | 6-2 6-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Ya-Yi Yang | 7-5 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Lulu Sun | 6-4 6-3 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Fiona Ferro | 3-6 6-3 6-2 | |
Tweede ronde | verslagen door | Linda Noskova | 6-3 1-6 6-4 | |
Puerto Vallarta - 125 van 19 Februari tot 25 Februari 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Liv Hovde | 6-4 4-6 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Natalija Stevanovic | 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Claire Liu | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslaat | Leolia Jeanjean | 6-2 6-1 | |
Halve Finale | verslaat | Hailey Baptiste | 6-4 6-4 | |
Finale | verslaat | Taylah Preston | 5-7 6-3 6-0 | |
Indian Wells van 4 Maart tot 19 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Nuria Parrizas Diaz | 6-3 7-6 | |
Charleston - 125 van 11 Maart tot 16 Maart 2024 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Darja Semenistaja | 6-3 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mai Hontama | 6-1 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Lin Zhu | 3-6 6-4 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Kamilla Rakhimova | 7-5 6-2 | |
Kwartfinales | verslagen door | Elisabetta Cocciaretto | 7-5 6-3 | |
Miami van 17 Maart tot 1 April 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maria Camila Osorio Serrano | 6-3 1-6 6-2 | |
San Luis Potosi van 25 Maart tot 31 Maart 2024 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nadia Podoroska | 7-6 4-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Yue Yuan | 4-6 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Su-jeong Jang | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Eva Lys | 6-2 6-1 | |
Midland van 30 Oktober tot 5 November 2023 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Emina Bektas | 2-6 6-4 7-5 |