De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 18 Oktober 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 9 Nederlagen
German Open - Heren van 8 Maart tot 13 Maart 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Viktor Axelsen | 21-11 21-14 | |
Swiss Open - Heren van 22 Maart tot 27 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arnaud Merkle | 21-14 21-11 | |
Orleans Masters - Heren van 29 Maart tot 4 April 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Daniel Nikolov | 21-15 21-13 | |
1/16de finales | verslagen door | Hans-Kristian Vittinghus | 21-15 21-17 | |
EK Heren van 25 April tot 30 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Gergo Pytel | 21-11 21-17 | |
Achtste finales | verslagen door | Viktor Axelsen | w.o. | |
Thomas Cup - Groep C van 8 Mei tot 11 Mei 2022 | ||||
Groep C | verslagen door | Brian Yang | 16-21 21-13 21-14 | |
Groep C | verslagen door | Tien Chen Chou | 20-22 21-15 21-14 | |
Groep C | verslagen door | Lakshya Sen | 21-16 21-13 | |
Taiwan Open - Heren van 19 Juli tot 24 Juli 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Danylo Bosniuk | 21-17 21-13 | |
Achtste finales | verslagen door | Khosit Phetpradab | 21-17 21-16 | |
Wereldkampioenschap Heren van 22 Augustus tot 28 Augustus 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Bernardo Atilano | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 9 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Teams Heren - Finaleronde van 14 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Anders Antonsen | 21-18 21-14 | |
Denmark Open - Heren van 12 Oktober tot 18 Oktober 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Timothy Lam | 21-19 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Brian Yang | 21-19 22-20 | |
Kwartfinales | verslagen door | Rasmus Gemke | 21-13 21-10 | |
Saarlorlux Open - Heren van 26 Oktober tot 1 November 2020 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Lucas Claerbout | 19-21 21-16 21-19 | |
1/16de finales | verslaat | Brian Holtschke | 21-7 14-21 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Rasmus Gemke | 21-13 23-25 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Toma Junior Popov | 20-22 21-7 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Teams Gemengd - Finaleronde)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
EK Teams Gemengd - Groep 2 , 13 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 2 | verslagen door | Vladimir Malkov | 22-20 21-12 | |
Groep 2 | verslagen door | Nhat Nguyen | 21-19 10-21 21-10 | |
EK Teams Gemengd - Finaleronde van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
Finale | verslagen door | Anders Antonsen | 21-9 21-13 | |
SaarLorLux Open - Heren van 29 Oktober tot 3 November 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Samuel Hsiao | 21-15 21-23 21-17 | |
1/16de finales | verslaat | Lukas Resch | 21-19 21-14 | |
Achtste finales | verslaat | Lucas Corvée | 21-15 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Lakshya Sen | 21-13 21-16 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
EK Teams Heren - Finaleronde van 16 Februari tot 18 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Jan Louda | 21-19 21-18 | |
Canada Open - Heren van 19 Juni tot 24 Juni 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Chao Yu Kan | 21-14 21-19 | |
1/16de finales | verslaat | Jacob Nilsson | 21-16 22-20 | |
Achtste finales | verslaat | Kwang-hee Heo | 21-19 21-13 | |
Kwartfinales | verslagen door | Thomas Rouxel | 21-17 18-21 21-16 | |
Dutch Open - Heren van 9 Oktober tot 14 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Subhankar Dey | 16-21 21-17 21-6 | |
SaarLorLux Open - Heren van 30 Oktober tot 4 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Michal Rogalski | 21-13 21-12 | |
Schotse Open - Heren van 21 November tot 25 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Rasmus Messerschmidt | 17-21 21-16 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
German Open - Heren van 28 Februari tot 5 Maart 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Ka Long Angus Ng | 21-10 21-9 | |
Polen International - Heren van 23 Maart tot 26 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nathaniel Ernestan Sulistyo | 21-13 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Kuei Chun Shih | 21-16 21-12 | |
Kwartfinales | verslagen door | Toby Penty | 21-14 21-15 | |
Slovenië International - Heren van 11 Mei tot 14 Mei 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Alen Roj | 21-16 19-21 21-12 | |
Achtste finales | verslaat | Rosario Maddaloni | 21-12 21-17 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adi Pratama | 15-21 22-20 21-15 | |
Bulgarian International - Heren van 14 Augustus tot 17 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kiran George | 21-18 21-13 | |
Dutch Open - Heren van 10 Oktober tot 15 Oktober 2017 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Maxime Moreels | 12-21 21-17 21-17 | |
Bitburger Open - Heren van 31 Oktober tot 5 November 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Yann Zaccaria | 21-6 21-8 | |
1/16de Finales | verslagen door | Iskandar Zulkarnain Zainuddin | 21-13 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
German Open - Heren van 1 Maart tot 6 Maart 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Wan-ho Son | 21-8 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Junioren - Heren)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Junioren - Heren van 26 Maart tot 4 April 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Andy Tsai | 21-16 24-22 | |
Halve Finale | verslaat | Muhammed Ali Kurt | 21-18 23-25 23-21 | |
Finale | verslagen door | Anders Antonsen | 21-9 15-21 21-9 | |
Wales International - Heren van 25 November tot 28 November 2015 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Maxime Moreels | 21-18 18-21 21-17 | |
Halve Finale | verslagen door | Adrian Dziolko | 18-21 21-4 21-8 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
WK Junioren - Heren van 7 April tot 18 April 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Adulrach Namkul | 21-19 16-21 21-13 | |
Wales International - Heren van 27 November tot 30 November 2014 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Iztok Utrosa | 24-22 21-15 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 1 (EK Junioren - Gemengd Dubbel)
Finale : 1 (Estland International - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 1 Nederlagen
Estland International - Gemengd Dubbel van 8 Januari tot 11 Januari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | A. Kaisti - C. Seinen | 21-10 13-21 21-19 |
Halve Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | P. Pietryja - A. Wojtkowska | 16-21 21-19 21-14 |
Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslagen door | K. Antonsen - A. Madsen | 21-17 21-16 |
EK Junioren - Gemengd Dubbel van 26 Maart tot 4 April 2015 | ||||
Kwartfinales | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | R. Jille - A. Chen | 21-11 21-16 |
Halve Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | A. Hammer - A. Tran | 21-19 21-12 |
Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | F. Søgaard Mortensen - S. Lundgaard | 19-21 21-12 21-18 |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Wales International - Gemengd Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Noorwegen International - Heren Dubbel van 13 November tot 16 November 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Peng - M. Weisskirchen | verslaat | R. Mattisson - M. Rud Pedersen | 21-19 23-21 |
Halve Finale | D. Peng - M. Weisskirchen | verslagen door | A. Kaisti - K. Ridder | 22-20 21-17 |
Wales International - Gemengd Dubbel van 27 November tot 30 November 2014 | ||||
Kwartfinales | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | P. Abián Vicen - H. Ojeda | 21-17 22-24 22-20 |
Halve Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslaat | G. Mairs - J. Moore | 22-20 21-16 |
Finale | M. Weisskirchen - E. Janssens | verslagen door | C. Coles - S. Brown | 18-21 21-16 21-14 |