De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Australië - 29 Maart 1999
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 4 Nederlagen
Burnie van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thomas Braithwait | 3-6 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Calum Puttergill | 6-2 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Philip Sekulic | 7-5 6-1 | |
Salzburg van 10 Juli tot 16 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Maxime Chazal | 6-4 6-2 | |
Trieste van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Carlos Sanchez Jover | 6-4 6-2 | |
ZhangJiaGang van 28 Augustus tot 3 September 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Evgeny Karlovskiy | 6-2 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Leonid Sheyngezik | 6-74 3-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Bendigo van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jaroslav Pospisil | 6-2 6-3 | |
Sydney Tennis Classic van 9 Januari tot 16 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Stefano Travaglia | 7-5 6-1 | |
Sydney van 31 Oktober tot 6 November 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Yuichiro Inui | 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Adelaide van 13 Januari tot 19 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tommy Paul | 6-2 6-2 | |
Burnie van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Brydan Klein | 6-3 4-6 6-2 | |
Launceston van 3 Februari tot 9 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Jacob Grills | 6-1 6-0 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Canberra van 6 Januari tot 12 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Sander Gillé | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Tak Khunn Wang | 7-6 6-0 | |
Chengdu van 29 Juli tot 4 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Sidharth Rawat | 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Brydan Klein | 5-7 7-6 4-2 ab. | |
Achtste finales | verslagen door | Tatsuma Ito | 6-2 6-1 | |
Yokkaichi van 5 Augustus tot 11 Augustus 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Benjamin Lock | 6-7 6-2 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Hyeon Chung | 6-3 6-1 | |
Traralgon van 21 Oktober tot 27 Oktober 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Bradley Mousley | 6-2 7-6 | |
Playford 2 van 28 Oktober tot 3 November 2019 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | David Barclay | 1-6 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Shuichi Sekiguchi | 6-3 6-1 |