De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Argentinië - 29 Augustus 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 9 Nederlagen
Tigre van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Tomas Farjat | 4-6 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Mateus De Carvalho Cardoso Alves | 6-4 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Remy Bertola | 6-3 2-6 6-4 | |
Tigre 2 van 9 Januari tot 15 Januari 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentin Garay | 6-1 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrey Chepelev | 7-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jesper De Jong | 6-2 6-2 | |
Morelos van 17 April tot 23 April 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rodolfo Jauregui Sainz de Rozas | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Vitaliy Sachko | 6-2 6-1 | |
Savannah van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tristan Boyer | 6-3 6-3 | |
Tyler van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ernesto Escobedo | 6-3 6-2 | |
Cali van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Johan Alexander Rodriguez | 6-3 7-5 | |
Achtste finales | verslagen door | Guido Andreozzi | 7-6 6-3 | |
Medellin van 26 Juni tot 2 Juli 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Patrick Kypson | 6-4 6-3 | |
Santa Fe van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Lucio Ratti | 6-0 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Adolfo Daniel Vallejo | 3-6 6-4 6-1 | |
Lima van 21 Augustus tot 27 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jose Antonio Velasco | 6-2 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Gianluca Ballotta | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Juan Bautista Otegui | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 11 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
Concepcion van 15 Februari tot 21 Februari 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Thiago Agustin Tirante | 6-7 6-1 7-6 | |
Córdoba van 22 Februari tot 28 Februari 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Juan Pablo Varillas Patino-Samudio | 6-7 6-0 6-0 | |
Ambato van 20 September tot 26 September 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matias Zukas | 6-4 7-6 | |
Puerto Vallarta van 22 November tot 28 November 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Gerardo Lopez Villasenor | 6-7 7-5 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Pablo Cuevas | 7-6 0-0 ab. | |
Rio de Janeiro van 13 December tot 19 December 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Mateus De Carvalho Cardoso Alves | 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 6 Nederlagen
Bendigo van 12 Januari tot 18 Januari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Jacob Grills | 6-4 2-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Konstantin Kravchuk | 6-2 6-4 | |
Burnie van 27 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Borna Gojo | 6-1 6-3 | |
Launceston van 3 Februari tot 9 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Nicholas David Ionel | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Tatsuma Ito | 7-6 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Daniel Altmaier | 7-5 6-1 | |
Morelos van 17 Februari tot 23 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Collin Altamirano | 6-3 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Jurij Rodionov | 6-2 7-5 | |
Calgary van 24 Februari tot 1 Maart 2020 (Indoor) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Cleeve Harper | 6-7 7-6 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Goncalo Oliveira | 6-4 6-4 | |
Monterrey van 2 Maart tot 8 Maart 2020 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Donald Young | 7-5 6-3 |
Overwinning : 1 (Morelos)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 14 Nederlagen