De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Nederland - 4 November 1991
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dames van 8 Januari tot 28 Januari 2024 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucrezia Stefanini | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Katarzyna Kawa | 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Sara Bejlek | 6-3 6-4 | |
San Diego - 500 van 24 Februari tot 3 Maart 2024 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Dalma Galfi | 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Leyre Romero Gormaz | 3-6 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elina Avanesyan | 6-3 4-6 6-3 | |
Rosmalen Open van 10 Juni tot 18 Juni 2023 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Kimberly Birrell | 6-1 6-4 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2023 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kayla Day | 7-5 2-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 15 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 15 Overwinningen / 16 Nederlagen
Australian Open Dames van 10 Januari tot 21 Februari 2021 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Kurumi Nara | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lesya Tsurenko | 6-3 6-2 | |
Doha van 27 Februari tot 7 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-3 7-6 | |
Dubai van 6 Maart tot 14 Maart 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lin Zhu | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Tereza Martincova | 6-1 6-7 6-2 | |
St. Petersburg van 13 Maart tot 21 Maart 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ekaterine Gorgodze | 0-6 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Clara Tauson | 7-5 6-2 | |
Parma van 17 Mei tot 22 Mei 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Julia Grabher | 7-5 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anna-Lena Friedsam | 3-6 7-5 6-2 | |
Roland Garros Dames van 24 Mei tot 12 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Susan Bandecchi | 7-6 6-3 | |
Nottingham van 5 Juni tot 20 Juni 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Naiktha Bains | 6-2 6-4 | |
Eerste ronde | verslaat | Maddison Inglis | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Johanna Konta | 6-1 6-3 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Daniela Seguel | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Maddison Inglis | 7-6 6-7 6-1 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Jule Niemeier | 6-4 2-6 9-7 | |
Eerste ronde | verslaat | Svetlana Kuznetsova | 6-3 6-3 | |
Tweede ronde | verslagen door | Garbiñe Muguruza Blanco | 6-1 6-4 | |
San Jose van 31 Juli tot 8 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Carol Zhao | 6-2 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Anastasia Potapova | 6-7 7-5 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Magda Linette | 6-3 6-3 | |
Chicago van 14 Augustus tot 22 Augustus 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Caroline Dolehide | 2-6 6-2 6-3 | |
US Open Dames van 24 Augustus tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Harmony Tan | 6-2 6-2 | |
Portoroz van 12 September tot 19 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Cristiana Ferrando | 0-6 6-3 6-3 | |
Astana Open van 27 September tot 2 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Anastasia Potapova | 7-5 6-1 | |
Indian Wells van 4 Oktober tot 20 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sachia Vickery | 6-2 5-7 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Elena Gabriela Ruse | 6-3 6-2 | |
Tenerife van 16 Oktober tot 24 Oktober 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Urszula Radwanska | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jaqueline Adina Cristian | 6-3 6-2 | |
Cluj-Napoca 2 van 25 Oktober tot 31 Oktober 2021 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Seone Mendez | 6-3 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Anhelina Kalinina | 6-1 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Auckland van 29 December 2018 tot 6 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Asia Muhammad | 6-2 1-6 6-2 | |
Australian Open Dames van 8 Januari tot 27 Januari 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Amandine Hesse | 1-6 7-6 6-6 | |
Rabat van 27 April tot 5 Mei 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pemra Ozgen | 2-6 7-6 6-4 | |
Roland Garros Dames van 21 Mei tot 9 Juni 2019 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kathinka Von Deichmann | 3-6 6-4 6-0 | |
's-Hertogenbosch van 8 Juni tot 16 Juni 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Antonia Lottner | 6-1 6-2 | |
Wimbledon Dames van 25 Juni tot 14 Juli 2019 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fang Ying Xun | 6-3 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Varvara Lepchenko | 4-6 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Sabine Lisicki | 0-6 6-4 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 7-6 6-4 | |
US Open Dames van 20 Augustus tot 8 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Johanna Larsson | 3-6 7-6 7-6 | |
Zhengzhou van 7 September tot 15 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Shuko Aoyama | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Carol Zhao | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Magdalena Frech | 7-5 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Ajla Tomljanovic | 6-2 6-0 | |
Guangzhou van 14 September tot 22 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jaimee Fourlis | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Shuyue Ma | 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Andrea Petkovic | 7-5 6-7 6-3 | |
Wuhan van 20 September tot 28 September 2019 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lauren Davis | 6-2 6-2 | |
Luxemburg van 12 Oktober tot 20 Oktober 2019 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Claudia Coppola | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Stefanie Vögele | 6-2 4-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Shenzhen van 1 Januari tot 7 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xinyun Han | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Anna Blinkova | 6-2 6-0 | |
Australian Open Dames van 11 Januari tot 28 Januari 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sachia Vickery | 6-7 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Tamara Zidansek | 6-4 6-2 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Anna Kalinskaya | 6-4 7-5 | |
Budapest van 19 Februari tot 25 Februari 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Vera Lapko | 6-2 4-6 6-3 | |
World Group I - Play-Offs I van 22 April tot 23 April 2018 (Keuzevakken) | ||||
World Group I - Play-Offs I | verslagen door | Ashleigh Barty | 6-4 6-2 | |
World Group I - Play-Offs I | verslaat | Samantha Stosur | 7-5 7-6 | |
Nuremberg van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Anastasia Zarycka | 6-1 2-6 7-5 | |
's-Hertogenbosch van 11 Juni tot 17 Juni 2018 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rosalie Van der Hoek | 6-3 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Fanny Stollar | 6-3 6-2 | |
Wimbledon Dames van 26 Juni tot 15 Juli 2018 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marie Bouzkova | 6-3 6-0 | |
US Open Dames van 21 Augustus tot 9 September 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Su-jeong Jang | 6-0 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Sofya Zhuk | 7-5 3-6 6-2 | |
Hong Kong van 8 Oktober tot 14 Oktober 2018 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Claire Liu | 6-0 6-7 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Caroline Dolehide | 7-6 4-6 6-3 | |
1/16de finales | verslaat | Bibiane Schoofs | 6-4 6-0 | |
Achtste finales | verslagen door | Shuai Zhang | 6-1 6-7 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 21 Overwinningen / 17 Nederlagen
Australian Open Dames van 12 Januari tot 28 Januari 2017 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aleksandra Krunic | 6-3 6-2 | |
St. Petersburg van 30 Januari tot 5 Februari 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Andrea Petkovic | 7-6 6-1 | |
Kuala Lumpur van 27 Februari tot 5 Maart 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Fangzhou Liu | 4-6 6-1 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Barbara Haas | 6-1 6-1 | |
1/16de finales | verslaat | Elise Mertens | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Sabina Sharipova | 6-4 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nao Hibino | 7-6 6-3 | |
Monterrey van 3 April tot 9 April 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Deniz Khazaniuk | 4-6 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michelle Larcher de Brito | 6-2 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Victoria Rodriguez | 6-1 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Timea Babos | 6-1 6-3 | |
Biel/Bienne van 10 April tot 16 April 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Leonie Kung | 6-4 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Valeria Solovieva | 6-1 7-6 | |
Stuttgart van 22 April tot 30 April 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Katharina Gerlach | 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Jennifer Brady | 7-5 6-2 | |
Rabat van 1 Mei tot 7 Mei 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Teliana Pereira | 6-0 6-4 | |
Roland Garros Dames van 22 Mei tot 11 Juni 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hiroko Kuwata | 6-7 6-3 6-4 | |
Wimbledon Dames van 27 Juni tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kaia Kanepi | 6-1 7-5 | |
Boekarest van 17 Juli tot 23 Juli 2017 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Panna Udvardy | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Sofia Shapatava | 4-6 7-5 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Sesil Karatantcheva | 1-6 6-3 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Tatjana Maria | 6-1 6-2 | |
US Open Dames van 22 Augustus tot 10 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Chantal Skamlova | 2-6 6-4 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Martina Trevisan | 6-0 6-4 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslaat | Viktoriya Tomova | 6-3 4-6 6-3 | |
Eerste ronde | verslagen door | Sorana Cirstea | 6-1 6-3 | |
Tokio - Japan Open van 11 September tot 17 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Junri Namigata | 6-2 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Quirine Lemoine | 6-3 7-5 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-4 6-0 | |
Guangzhou van 18 September tot 24 September 2017 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexandra Panova | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Riko Sawayanagi | 6-1 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Yanina Wickmayer | 7-6 7-6 | |
Linz van 7 Oktober tot 15 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Ana Bogdan | 6-1 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Anna Zaja | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Derde ronde | verslagen door | Mihaela Buzarnescu | 6-1 6-4 | |
Luxemburg van 14 Oktober tot 22 Oktober 2017 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jana Fett | 6-7 6-3 6-1 | |
Hawaii van 20 November tot 26 November 2017 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Michaela Gordon | 5-7 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Evgeniya Rodina | 6-3 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Australian Open Dames van 14 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rebecca Peterson | 7-6 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Viktorija Golubic | 7-5 6-2 | |
Charleston van 2 April tot 10 April 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Xinyun Han | 6-3 5-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Patricia Maria Tig | 1-6 6-3 6-4 | |
Eerste ronde | verslagen door | Shuai Zhang | 6-1 6-2 | |
Roland Garros Dames van 17 Mei tot 5 Juni 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Ivana Jorovic | 6-4 4-6 6-3 | |
Wimbledon Dames van 22 Juni tot 10 Juli 2016 (Gras) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lauren Davis | 6-3 6-3 | |
Båstad van 18 Juli tot 24 Juli 2016 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Katerina Siniaková | 6-3 6-2 | |
US Open Dames van 23 Augustus tot 12 September 2016 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Isabella Shinikova | 6-3 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Topshelf Open - s-Hertogenbosch van 17 Juni tot 21 Juni 2014 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Garbiñe Muguruza Blanco | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Båstad van 15 Juli tot 21 Juli 2013 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Nina Bratchikova | 6-3 6-1 | |
Taipei van 4 November tot 10 November 2013 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Petra Martic | 6-2 6-4 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Australian Open Dubbel Dames van 19 Januari tot 30 Januari 2022 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Pattinama Kerkhove - A. Rodionova | verslagen door | B. Krejcikova - K. Siniaková | 6-0 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 3 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 2 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Pattinama Kerkhove - R. Van der Hoek | verslagen door | M. Doi - P. Hercog | 7-6 6-4 |
Wimbledon Dubbel Dames van 1 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | K. Bertens - L. Pattinama Kerkhove | verslagen door | E. Lechemia - I. Neel | 6-1 3-6 6-4 |
US Open Dubbel Dames van 1 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | I. Jorovic - L. Pattinama Kerkhove | verslagen door | E. Perez - K. Peschke-Peschkeová | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Dames van 30 September tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Pattinama Kerkhove - B. Schoofs | verslagen door | L. Davis - S. Santamaria | 2-6 6-3 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
World Group II - Play-Offs II van 20 April tot 21 April 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
World Group II - Play-Offs II | L. Pattinama Kerkhove - D. Schuurs | verslagen door | S. Aoyama - E. Hozumi | 6-3 3-6 10-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Wimbledon Dubbel Dames van 5 Juli tot 16 Juli 2017 (Gras) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | L. Pattinama Kerkhove - L. Marozava | verslaat | A. Kudryavtseva - A. Panova | 6-2 4-6 7-5 |
1/16de finales | L. Pattinama Kerkhove - L. Marozava | verslagen door | T. Babos - A. Sestini Hlavácková | 6-2 5-7 6-4 |