Wacht ...
Olympische Spelen - Uitslagen Heren 2013/2014
Rusland - Sochi - 8 Februari 2014 - 23 Februari 2014
1 | Zweden (Lars Nelson, Daniel Richardsson, Johan Olsson, Marcus Hellner) | 1:28:42.0 |
3 | Frankrijk (Jean-Marc Gaillard, Maurice Manificat, Robin Duvillard, Ivan Perrillat Boiteux) | 1:29:13.9 |
4 | Noorwegen (Eldar Rønning, Chris Andre Jespersen, Martin Johnsrud Sundby, Petter Jr. Northug) | 1:29:51.7 |
5 | Italië (Dietmar Nöckler, Giorgio Di Centa, Roland Clara, David Hofer) | 1:30:04.7 |
6 | Finland (Sami Jauhojärvi, Iivo Niskanen, Lari Lehtonen, Matti Heikkinen) | 1:30:28.4 |
7 | Zwitserland (Curdin Perl, Jonas Baumann, Remo Fischer, Toni Livers) | 1:30:33.8 |
8 | Tsjechië (Ales Razym, Lukas Bauer, Martin Jaks, Dusan Kozisek) | 1:30:36.8 |
9 | Duitsland (Jens Filbrich, Axel Teichmann, Tobias Angerer, Hannes Dotzler) | 1:31:18.8 |
10 | Estland (Karel Tammjärv, Algo Karp, Aivar Rehemaa, Raido Rankel) | 1:32:52.6 |
11 | Verenigde Staten (Andrew Newell, Erik Bjornsen, Noah Hoffman, Simeon Hamilton) | 1:33:15.1 |
12 | Canada (Len Väljas, Ivan Babikov, Graeme Killick, Jesse Cockney) | 1:33:19.0 |
13 | Kazachstan (Denis Volotka, Sergey Cherepanov, Yevgeniy Velichko, Mark Starostin) | 1:34:11.9 |
14 | Wit-Rusland (Michail Semenov, Alexander Lasutkin, Aleksey Ivanov, Sergei Dolidovich) | 1:34:40.1 |
15 | Polen (Maciej Kreczmer, Sebastian Gazurek, Maciej Starega, Jan Antolec) | 1:35:46.5 |
16 | Japan (Hiroyuki Miyazawa, Keishin Yoshida, Nobu Naruse, Akira Lenting) | |
DSQ | Rusland (Dmitriy Japarov, Alexander Bessmertnykh, Alexander Legkov, Maxim Vylegzhanin) | 1:29:09.3 |
1 | Finland (Sami Jauhojärvi, Iivo Niskanen) | |
3 | Zweden (Teodor Peterson, Emil Jönsson) | |
4 | Noorwegen (Petter Jr. Northug, Ola Vigen Hattestad) | |
5 | Zwitserland (Gianluca Cologna, Dario Cologna) | |
6 | Verenigde Staten (Erik Bjornsen, Simeon Hamilton) | |
7 | Duitsland (Tim Tscharnke, Hannes Dotzler) | |
8 | Kazachstan (Alexey Poltaranin, Nikolay Chebotko) | |
9 | Tsjechië (Ales Razym, Martin Jaks) | |
10 | Frankrijk (Jean-Marc Gaillard, Cyril Miranda) | |
11 | Italië (Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino) | |
12 | Canada (Alex Harvey, Devon Kershaw) | |
13 | Japan (Yuichi Onda, Hiroyuki Miyazawa) | |
14 | Estland (Raido Rankel, Peeter Kummel) | |
15 | Polen (Maciej Starega, Maciej Kreczmer) | |
16 | Oostenrijk (Max Hauke, Harald Wurm) | |
17 | Slowakije (Martin Bajcicak, Peter Mylnar) | |
18 | Roemenië (Constantin Pepene Paul, Florin Daniel Pripici) | |
19 | Bulgarije (Veselin Tsinzov, Andrey Gridin) | |
20 | Oekraïne (Oleksii Krasovskyi, Ruslan Perekhoda) | |
21 | Australië (Callum Watson, Phillip Bellingham) | |
DSQ | Rusland (Nikita Kriukov, Maxim Vylegzhanin) | |
- Sprint per Ploeg Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Duitsland | 23:36.23 Q |
2 | Tsjechië | 23:39.06 Q |
3 | Zwitserland | 23:42.31 q |
4 | Noorwegen | 23:43.63 q |
5 | Italië | 23:58.12 |
6 | Canada | 24:20.37 |
7 | Estland | 24:26.49 |
8 | Oostenrijk | 25:01.23 |
9 | Roemenië | 26:06.80 |
10 | Groot-Brittannië | DNF |
DSQ | Rusland | 23:26.91 Q |
1 | Finland | 23:26.13 Q |
3 | Zweden | 23:28.22 q |
4 | Kazachstan | 23:28.50 |
5 | Verenigde Staten | 23:29.14 q |
6 | Frankrijk | 23:41.79 q |
7 | Japan | 23:49.91 |
8 | Polen | 23:53.09 |
9 | Slowakije | 24:58.06 |
10 | Bulgarije | 25:11.06 |
11 | Oekraïne | 25:31.13 |
12 | Australië | 25:54.31 |
DSQ | Rusland | 23:15.86 |
1 | Finland | 23:14.89 |
3 | Zweden | 23:30.01 |
4 | Noorwegen | 23:33.55 |
5 | Zwitserland | 23:35.90 |
6 | Verenigde Staten | 23:49.95 |
7 | Duitsland | 23:57.02 |
8 | Kazachstan | 24:01.38 |
9 | Tsjechië | 24:01.83 |
10 | Frankrijk | DNS |
DSQ | Rusland (Nikita Kriukov, Maxim Vylegzhanin) | |
1 | Finland (Sami Jauhojärvi, Iivo Niskanen) | |
3 | Zweden (Teodor Peterson, Emil Jönsson) | |
4 | Noorwegen (Petter Jr. Northug, Ola Vigen Hattestad) | |
5 | Zwitserland (Gianluca Cologna, Dario Cologna) | |
6 | Verenigde Staten (Erik Bjornsen, Simeon Hamilton) | |
7 | Duitsland (Tim Tscharnke, Hannes Dotzler) | |
8 | Kazachstan (Alexey Poltaranin, Nikolay Chebotko) | |
9 | Tsjechië (Ales Razym, Martin Jaks) | |
10 | Frankrijk (Jean-Marc Gaillard, Cyril Miranda) | |
11 | Italië (Dietmar Nöckler, Federico Pellegrino) | |
12 | Canada (Alex Harvey, Devon Kershaw) | |
13 | Japan (Yuichi Onda, Hiroyuki Miyazawa) | |
14 | Estland (Raido Rankel, Peeter Kummel) | |
15 | Polen (Maciej Starega, Maciej Kreczmer) | |
16 | Oostenrijk (Max Hauke, Harald Wurm) | |
17 | Slowakije (Martin Bajcicak, Peter Mylnar) | |
18 | Roemenië (Constantin Pepene Paul, Florin Daniel Pripici) | |
19 | Bulgarije (Veselin Tsinzov, Andrey Gridin) | |
20 | Oekraïne (Oleksii Krasovskyi, Ruslan Perekhoda) | |
21 | Australië (Callum Watson, Phillip Bellingham) | |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Sprint Dames : Algemene informatie