De site voor alle sporten

Menu
 

Korfbal - Europa Cup - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • 1908 SZAC Budapest
  • AKC Luma
  • CK Vallparadís/Assessoria
  • Núcleo de Corfebol de Benfica
  • SG Pegasus
  • TJ Sokol Ceské Budejovice
  • Top Sassenheim
  • Trojans Korfball Club

Home

Europa Cup - Home

CataloniëCatalonië - Platja d’Aro - 11 Januari 2018 - 13 Januari 2018

Europa Cup 2018 is de 33ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 11 Januari tot en met 13 Januari 2018.

WinnaarTop SassenheimTop Sassenheim

 
 

Groep A (Catalonië - 11/01/2018 - 12/01/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Top Sassenheim (NED)933008041+39
2SG Pegasus (GER)632015458-4
3Trojans Korfball Club (ENG)331024956-7
4TJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)030034270-28
11 Januari 2018
TJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)TJ Sokol Ceské Budejovice14 - 15SG PegasusSG Pegasus (GER)
TJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)TJ Sokol Ceské Budejovice17 - 25Trojans Korfball ClubTrojans Korfball Club (ENG)
Top Sassenheim (NED)Top Sassenheim20 - 10Trojans Korfball ClubTrojans Korfball Club (ENG)
Top Sassenheim (NED)Top Sassenheim30 - 20SG PegasusSG Pegasus (GER)
12 Januari 2018
SG Pegasus (GER)SG Pegasus19 - 14Trojans Korfball ClubTrojans Korfball Club (ENG)
Top Sassenheim (NED)Top Sassenheim30 - 11TJ Sokol Ceské BudejoviceTJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)

Detail van de uitslagen


Groep B (Catalonië - 11/01/2018 - 12/01/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1AKC Luma (BEL)933005122+29
2Núcleo de Corfebol de Benfica (POR)632014146-5
3CK Vallparadís/Assessoria (CAT)331024149-8
41908 SZAC Budapest (HUN)030033551-16
11 Januari 2018
CK Vallparadís/Assessoria (CAT)CK Vallparadís/Assessoria8 - 15AKC LumaAKC Luma (BEL)
Núcleo de Corfebol de Benfica (POR)Núcleo de Corfebol de Benfica15 - 131908 SZAC Budapest1908 SZAC Budapest (HUN)
CK Vallparadís/Assessoria (CAT)CK Vallparadís/Assessoria16 - 18Núcleo de Corfebol de BenficaNúcleo de Corfebol de Benfica (POR)
AKC Luma (BEL)AKC Luma19 - 61908 SZAC Budapest1908 SZAC Budapest (HUN)
12 Januari 2018
CK Vallparadís/Assessoria (CAT)CK Vallparadís/Assessoria17 - 161908 SZAC Budapest1908 SZAC Budapest (HUN)
AKC Luma (BEL)AKC Luma17 - 8Núcleo de Corfebol de BenficaNúcleo de Corfebol de Benfica (POR)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Catalonië - 12/01/2018 - 13/01/2018)


Halve Finale (12/01/2018)
12 Januari 2018
AKC Luma (BEL)AKC Luma21 - 9SG PegasusSG Pegasus (GER)
Top Sassenheim (NED)Top Sassenheim27 - 13Núcleo de Corfebol de BenficaNúcleo de Corfebol de Benfica (POR)

Plaats 5-8 (12/01/2018)
12 Januari 2018
TJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)TJ Sokol Ceské Budejovice13 - 12CK Vallparadís/AssessoriaCK Vallparadís/Assessoria (CAT)
Trojans Korfball Club (ENG)Trojans Korfball Club17 - 131908 SZAC Budapest1908 SZAC Budapest (HUN)

Plaats 7 (13/01/2018)
13 Januari 2018
14h001908 SZAC Budapest (HUN)1908 SZAC Budapest17 - 24CK Vallparadís/AssessoriaCK Vallparadís/Assessoria (CAT)

Plaats 5 (13/01/2018)
13 Januari 2018
15h30Trojans Korfball Club (ENG)Trojans Korfball Club30 - 18TJ Sokol Ceské BudejoviceTJ Sokol Ceské Budejovice (CZE)

Om 3e/4e plaats (13/01/2018)
13 Januari 2018
17h00SG Pegasus (GER)SG Pegasus22 - 19Núcleo de Corfebol de BenficaNúcleo de Corfebol de Benfica (POR)

Finale (13/01/2018)
13 Januari 2018
18h30Top Sassenheim (NED)Top Sassenheim28 - 21AKC LumaAKC Luma (BEL)

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden