De site voor alle sporten

Menu
 

Kano-Kajak - Wereldbeker - Vlak Water - Montemor-O-Velho - 2017

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Montemor-O-Velho

PortugalPortugal - 19 Mei 2017 - 21 Mei 2017


C-1 1000m Heren - 20 Mei 2017


C-2 1000m Heren - 20 Mei 2017


1CUB Cuba (Serguey Torres Madrigal, Fernando Jorge)03:30.960
2UKR Oekraïne (Dmytro Ianchuk, Taras Mishchuk)03:33.580
3ESP Spanje (Mohssine Moutahir, Gonzalo Martín, Hugo Pedrero, Alex Bernardez)03:34.205
4HUN Hongarije (Pál Sarudi, ádám Fekete)03:34.320
5CZE Tsjechië (Petr Fuksa, Daniel Korinek)03:39.020
6ESP Spanje (Mohssine Moutahir, Gonzalo Martín, Hugo Pedrero, Alex Bernardez)03:40.575
7POR Portugal (Helder Silva, Nuno Silva)03:40.970
8POR Portugal II (Bruno Afonso, Marco Apura)03:43.035

K-2 500m Heren - 20 Mei 2017


1UKR Oekraïne (Ivan Semykin, Igor Trunov)01:28.059
2HUN Hongarije (Zoltán Kammerer, Márk Bárdfalvi)01:29.014
3ESP Spanje (Albert Martí, Pelayo Roza)01:29.664
4SVK Slowakije (Milan Frana, Adam Botek)01:30.859
5HUN Hongarije II (Antal Vidákovich, Máté Györgyjakab)01:30.904
6POR Portugal (David Fernandes, David Varela)01:32.624
7GBR Groot-Brittannië (Joseph Beevers, Matthew Robinson)01:33.444
8POR Portugal II (Hugo Figueiras, Bruno Moreira)01:34.984
9ALG Algerije (Oussama Djabali, Nasreddine Baghdadi)01:42.042

K-1 1000m Heren - 20 Mei 2017


K-2 1000m Heren - 20 Mei 2017


1UKR Oekraïne (Vitaliy Tsurkan, Oleh Kukharyk)03:09.732
2HUN Hongarije (David Toth, Tamas Kulifai)03:12.587
3FIN Finland (Jeremy Hakala, Miika Nykänen)03:13.632
4POR Portugal (Emanuel Silva, Joao Ribeiro)03:13.687
5GBR Groot-Brittannië (Mathew Bowley, Daniel Johnson)03:14.827
6ESP Spanje (Aitor Gorrotxategi, Javier López)03:15.022
7HUN Hongarije II (Erik Petró, Keán Mayer)03:17.327
8POR Portugal II (Luis Ferreira, Joao Pereira)03:18.007

C-1 200m Heren - 21 Mei 2017


C-2 500m Heren - 21 Mei 2017


1UKR Oekraïne (Dmytro Ianchuk, Taras Mishchuk)01:41.562
2GER Duitsland (Sebastian Brendel, Jan Vandrey)01:41.774
3ESP Spanje (Hugo Pedrero, Alex Bernardez)01:42.030
4POR Portugal (Helder Silva, Nuno Silva, Fabio Lopes, Filipe Vieira)01:42.334
5CZE Tsjechië (Petr Fuksa, Martin Fuksa)01:43.042
6HUN Hongarije (Pál Sarudi, ádám Fekete)01:44.066
7COL Colombië (Sergio Diaz, Daniel Cipagauta)01:50.356
8POR Portugal (Helder Silva, Nuno Silva, Fabio Lopes, Filipe Vieira)01:55.492

C-1 5000m Heren - 21 Mei 2017


K-1 200m Heren - 21 Mei 2017


K-1 500m Heren - 21 Mei 2017


K-4 500m Heren - 21 Mei 2017


K-1 5000m Heren - 21 Mei 2017

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden