De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Brazilië - 26 Januari 1991
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 12 Nederlagen
Tigre van 2 Januari tot 8 Januari 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alex Barrena | 6-4 0-0 ab. | |
Santiago van 6 Maart tot 12 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cristobal Castro Lopez | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Daniel Dutra Da Silva | 6-4 6-4 | |
Viña del Mar van 13 Maart tot 19 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Bruno K. Kuzuhara | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Daniel Dutra Da Silva | 7-6 7-5 | |
1/16de finales | verslaat | Daniel Antonio Nunez | 2-6 6-2 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Andrea Pellegrino | 4-6 6-2 6-4 | |
Florianopolis van 17 April tot 23 April 2023 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Wilson Leite | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Francisco Comesana | 7-6 6-2 | |
Buenos Aires van 24 April tot 30 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Thiago Cigarran | 7-5 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Matias Zukas | 2-6 6-4 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Valerio Aboian | 3-6 6-1 3-0 ab. | |
Coquimbo van 1 Mei tot 7 Mei 2023 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Santiago De La Fuente | 6-2 6-3 | |
Achtste finales | verslagen door | Nick Hardt | 7-5 6-2 | |
Troisdorf van 29 Mei tot 4 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Renzo Olivo | 6-2 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Karl Friberg | 6-4 4-6 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Jan Choinski | 6-4 6-3 | |
Heilbronn van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Lucas Gerch | 6-1 6-4 | |
Amersfoort van 17 Juli tot 23 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Aleksandr Braynin | 6-3 6-4 | |
Zug van 24 Juli tot 30 Juli 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Manuel Guinard | 6-4 7-5 | |
Lüdenscheid van 31 Juli tot 6 Augustus 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Kai Wehnelt | 6-2 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 14 Overwinningen / 10 Nederlagen
Buenos Aires van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Guido Ivan Justo | 6-3 6-0 | |
1/16de finales | verslaat | Luciano Darderi | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Federico Agustin Gomez | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Gonzalo Lama | 6-7 6-1 6-4 | |
Blumenau van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Gabriel Roveri Sidney | 6-0 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Gabriel Pascotto Tumasonis | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Genaro Alberto Olivieri | 6-2 2-0 ab. | |
Savannah van 25 April tot 1 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Keenan Mayo | 6-4 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrew Harris | 5-1 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Stefan Kozlov | 6-1 6-0 | |
Achtste finales | verslaat | Oliver Crawford | 6-4 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Bjorn Fratangelo | 6-2 4-6 7-6 | |
Oeiras 3 van 20 Juni tot 26 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Boscardin Dias | 6-4 6-4 | |
Iasi van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mircea-Alexandru Jecan | 6-1 6-3 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Vlad Stoica | 6-0 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Felipe Meligeni Alves | 7-5 1-6 6-1 | |
Pozoblanco van 18 Juli tot 24 Juli 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Simon Carr | 6-4 5-7 6-1 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Federico Zeballos | 6-4 3-6 6-1 | |
Villa Maria van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Marcelo Zormann | 5-7 6-4 7-6 | |
Buenos Aires 4 van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Wilson Leite | 7-5 6-3 | |
Campinas van 3 Oktober tot 9 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Enzo Camargo Lima | 6-1 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Remy Bertola | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Gonzalo Villanueva | 0-6 6-4 6-3 | |
Challenger Rio de Janeiro van 10 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Jakub Paul | 6-2 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Brasilia van 22 November tot 28 November 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alexander Merino | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Alejandro Gomez | 6-2 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Francisco Cerundolo | 6-2 6-1 | |
São Paulo van 29 November tot 5 December 2021 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Martin Cuevas | 7-6 6-4 | |
Florianopolis van 6 December tot 12 December 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Bogdan Bobrov | 1-6 7-5 7-5 | |
Rio de Janeiro van 13 December tot 19 December 2021 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Joao Fonseca | 6-0 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Eduardo Ribeiro | 6-1 6-4 | |
1/16de finales | verslagen door | Igor Marcondes | 6-2 5-7 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Rio de Janeiro van 19 Februari tot 25 Februari 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Gastão Elias | 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Heren van 13 Januari tot 31 Januari 2016 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Tim Smyczek | 6-3 6-3 | |
Santiago van 7 Maart tot 13 Maart 2016 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Juan Ignacio Londero | 7-6 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Aix-en-Provence van 4 Mei tot 10 Mei 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Constant Lestienne | 5-7 7-5 6-1 | |
Achtste finales | verslagen door | Alexander Zverev | 6-1 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Santiago van 7 Maart tot 13 Maart 2011 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Matteo Trevisan | 6-3 6-2 |