De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Duitsland - 5 April 1990
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Koblenz van 30 Januari tot 5 Februari 2023 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Maxime Mora | 6-1 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Johannes Haerteis | 6-4 6-4 | |
Vilnius van 6 Februari tot 12 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Denis Yevseyev | 6-4 6-1 | |
Rovereto van 20 Februari tot 26 Februari 2023 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Giovanni Oradini | 6-3 4-6 6-4 | |
Zadar van 20 Maart tot 26 Maart 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Cezar Cretu | 6-0 1-6 6-0 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Nikola Milojevic | 3-6 7-5 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Jozef Kovalík | 5-7 6-3 6-2 | |
Sanremo van 27 Maart tot 2 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Alexey Vatutin | 6-4 6-4 | |
Barletta van 3 April tot 9 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Valentin Vacherot | 6-4 1-6 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Gabriele Piraino | 6-2 6-3 | |
Split van 10 April tot 16 April 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Rudolf Molleker | 6-3 4-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Radu Albot | 6-3 7-5 | |
Karlsruhe van 3 Juli tot 9 Juli 2023 (Hardcourt) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oriol Roca Batalla | 2-6 6-1 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 12 Nederlagen
Forli van 3 Januari tot 9 Januari 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jay Clarke | 6-4 6-2 | |
Forli 2 van 10 Januari tot 16 Januari 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Alessandro Dragoni | 6-7 7-5 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Paul Jubb | 6-2 6-1 | |
Madrid van 11 April tot 17 April 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Pedro Sousa | 2-6 6-0 6-2 | |
Mauthausen van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Matej Sabanov | 6-3 6-4 | |
Francavilla al Mare van 16 Mei tot 22 Mei 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Alexis Galarneau | 6-4 6-3 | |
Troisdorf van 23 Mei tot 29 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Malek Jaziri | 2-6 6-3 6-4 | |
Poznan van 30 Mei tot 5 Juni 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Daniel Dutra Da Silva | 6-1 6-4 | |
Lüdenscheid van 27 Juni tot 3 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Jonathan Mridha | 7-6 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Hazem Naw | 3-6 7-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Nicolas Kicker | 4-6 6-3 6-4 | |
Braunschweig van 4 Juli tot 10 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Oleksii Krutykh | 6-2 6-4 | |
Braga van 19 September tot 25 September 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Akira Santillan | 6-3 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Duje Ajdukovic | 6-3 6-0 | |
1/16de finales | verslagen door | Matheus Pucinelli De Almeida | 6-4 6-4 | |
Lisboa Belém Open van 26 September tot 2 Oktober 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Lucas Gerch | 6-2 7-5 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Daniel Michalski | 6-3 6-2 | |
1/16de finales | verslagen door | Giulio Zeppieri | 7-5 6-4 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arthur Reymond | 7-6 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Kai Wehnelt | 7-6 7-6 | |
1/16de finales | verslagen door | Marko Topo | 3-6 6-4 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Amersfoort van 12 Juli tot 18 Juli 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Arjun Kadhe | 6-2 6-7 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Johan Nikles | 6-2 6-3 | |
Barletta van 23 Augustus tot 29 Augustus 2021 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Pedja Krstin | 5-1 ab. |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Cordenons)
Samenvatting : 13 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Quimper van 29 Januari tot 4 Februari 2018 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Maxime Janvier | 3-6 6-1 6-4 | |
Boedapest van 5 Februari tot 11 Februari 2018 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arthur De Greef | 6-1 6-3 | |
Genève van 21 Mei tot 27 Mei 2018 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Nino Serdarusic | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Lukas Rosol | 6-7 6-3 7-5 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 13 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Ortisei van 7 November tot 13 November 2016 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Marko Tepavac | 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Salvatore Caruso | 6-2 4-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Heilbronn van 11 Mei tot 17 Mei 2015 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jason Murray Kubler | 6-7 6-4 7-5 | |
Rennes van 12 Oktober tot 18 Oktober 2015 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Steve Darcis | 7-5 6-4 |