De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Zwitserland - 12 Februari 2003
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 5 Nederlagen
Mauthausen van 8 Mei tot 14 Mei 2023 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Hendrik Jebens | 6-4 6-4 | |
Geneva van 20 Mei tot 28 Mei 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Arthur Cazaux | 7-6 6-7 6-4 | |
Heilbronn van 5 Juni tot 11 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Sandro Kopp | 7-6 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Andrea Arnaboldi | 7-6 7-5 | |
1/16de finales | verslagen door | Felipe Meligeni Alves | 7-6 6-3 | |
Bratislava van 12 Juni tot 18 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Mate Valkusz | 6-4 6-4 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Michael Vrbensky | 6-4 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Henri Laaksonen | 6-2 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Norbert Gombos | 6-3 6-7 7-6 | |
Kwartfinales | verslagen door | Dimitar Kuzmanov | 7-5 6-4 | |
Poznan van 19 Juni tot 25 Juni 2023 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Petr Nouza | 7-5 7-6 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Emilio Nava | 6-3 7-6 | |
1/16de finales | verslaat | Neil Oberleitner | 6-1 6-2 | |
Achtste finales | verslagen door | Manuel Guinard | 6-3 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 9 Nederlagen
Lugano van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | David Poljak | 6-3 7-5 | |
Biel van 21 Maart tot 27 Maart 2022 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Filip Horansky | 6-3 6-3 | |
Lugano van 28 Maart tot 3 April 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Jonas Forejtek | 7-6 2-0 ab. | |
1/16de finales | verslaat | Alexandre Muller | 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Pavel Kotov | 3-6 6-2 6-1 | |
Kwartfinales | verslagen door | Luca Nardi | 4-6 6-3 7-6 | |
Mauthausen van 2 Mei tot 8 Mei 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Nerman Fatic | 6-7 6-4 6-4 | |
Verona van 11 Juli tot 17 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Hamad Medjedovic | 7-5 3-1 ab. | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Remy Bertola | 5-7 6-2 6-4 | |
1/16de finales | verslaat | Bernard Tomic | 6-4 7-6 | |
Achtste finales | verslaat | Alexandre Muller | 6-2 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Pedro Cachin | 5-7 7-6 6-4 | |
Gstaad van 17 Juli tot 24 Juli 2022 (Gravel) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Elias Ymer | 6-4 7-6 | |
Zug van 25 Juli tot 31 Juli 2022 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Andrea Arnaboldi | 6-4 6-4 | |
Ismaning van 9 Oktober tot 16 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Mats Rosenkranz | 7-6 3-6 7-6 | |
Hamburg van 17 Oktober tot 23 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Noel Larwig | 6-0 6-2 | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslagen door | Andrew Paulson | 3-6 6-3 6-4 | |
Basel van 22 Oktober tot 30 Oktober 2022 (Indoor) | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslagen door | Laslo Djere | 3-6 7-6 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Lugano van 22 Maart tot 28 Maart 2021 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Roman Safiullin | 6-4 6-2 | |
Roland Garros Junior Heren van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Abedallah Shelbayh | 6-4 6-1 | |
1/16de finales | verslagen door | Gabriel Debru | 6-2 7-5 | |
Wimbledon Junior Heren van 5 Juli tot 11 Juli 2021 (Gras) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Gonzalo Bueno | 7-6 6-2 | |
1/16de finales | verslaat | Derrick Chen | 6-1 6-3 | |
Achtste finales | verslaat | Ozan Colak | 7-6 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Juncheng Shang | 3-6 7-6 6-4 | |
US Open Junior Heren van 6 September tot 12 September 2021 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslaat | Ignacio Buse | 7-6 7-5 | |
Achtste finales | verslaat | Adolfo Daniel Vallejo | 6-3 3-6 7-6 | |
Kwartfinales | verslaat | Samir Banerjee | 4-6 6-3 6-4 | |
Halve Finale | verslagen door | Daniel Rincon | 3-6 7-6 6-4 | |
Biel van 20 September tot 26 September 2021 (Indoor) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Antoine Escoffier | 6-4 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Australian Open Junior Heren van 25 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | James McCabe | 6-4 6-4 | |
Roland Garros Junior Heren van 4 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Arthur Cazaux | 7-6 6-3 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 7 Juni tot 13 Juni 2021 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Kym - L. Nardi | verslaat | S. Dominko - K. Zhzhenov | 6-4 4-6 10-5 |
Achtste finales | J. Kym - L. Nardi | verslagen door | S. Gueymard Wayenburg - M. Sadaoui | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
Australian Open Dubbel Heren Junioren van 26 Januari tot 2 Februari 2020 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | J. Kym - D. Stricker | verslaat | T. Atmane - T. Legout | 6-4 7-5 |
Achtste finales | J. Kym - D. Stricker | verslaat | M. Krumich - C. Wong | 6-4 6-4 |
Kwartfinales | J. Kym - D. Stricker | verslaat | D. Svrcina - J. Von der Schulenburg | 6-4 6-4 |
Halve Finale | J. Kym - D. Stricker | verslagen door | N. Ionel - L. Riedi | 7-5 6-4 |
Roland Garros Dubbel Heren Junioren van 6 Oktober tot 11 Oktober 2020 (Gravel) | ||||
1/16de finales | J. Kym - J. Von der Schulenburg | verslaat | A. Barrena - R. Faucon | 6-3 6-4 |
Achtste finales | J. Kym - J. Von der Schulenburg | verslagen door | H. Medjedovic - M. Sharipov | 6-1 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 0 Nederlagen
Davis Cup - Eerste Ronde van 1 Februari tot 2 Februari 2019 (Keuzevakken) | ||||
---|---|---|---|---|
Davis Cup - Eerste Ronde | J. Kym - H. Laaksonen | verslaat | E. Donskoy - A. Rublev | 4-6 6-3 7-6 |