De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Eerste Ronde - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Polen - Ekstraliga - Eerste Ronde - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Cracovia Kraków
  • GKS Katowice
  • GKS Tychy
  • Jastrzebie JKH
  • Naprzód Janów
  • Orlik Opole
  • Podhale Nowy Targ
  • Polonia Bytom
  • SMS Sosnowiec
  • Stoczniowiec Gdansk
  • Unia Oswiecim

Home

Gedetailleerde uitslagen

Eerste Ronde

PolenPolen - 10 September 2017 - 11 Februari 2018

Speeldag :

Uitslagen

11 Februari 2018
18h30Naprzód JanówNaprzód Janów2 - 4Orlik OpoleOrlik Opole
18h30Podhale Nowy TargPodhale Nowy Targ3 - 2Jastrzebie JKHJastrzebie JKH
18h30Cracovia KrakówCracovia Kraków3 - 0Stoczniowiec GdanskStoczniowiec Gdansk
18h30Polonia BytomPolonia Bytom4 - 3 verlengingenUnia OswiecimUnia Oswiecim
18h30GKS TychyGKS Tychy4 - 2GKS KatowiceGKS Katowice

Stand

  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Algemeen klassement

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1GKS Tychy97382921618971+118
2GKS Katowice823823465175105+70
3Cracovia Kraków753822310316490+74
4Podhale Nowy Targ7038221132135100+35
5Jastrzebie JKH673818512312886+42
6Unia Oswiecim5438144164133130+3
7Orlik Opole5338136172118107+11
8Stoczniowiec Gdansk4738142211109136-27
9Polonia Bytom353892234109175-66
10Naprzód Janów20385230188211-123
11SMS Sosnowiec0200020018155-137

Playoffs

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden