De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2018/2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Astana
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Slovan Bratislava
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 1 September 2018 - 22 Februari 2019

Speeldag :

Uitslagen

1 November 2018
14h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana3 - 4 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
17h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava3 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod7 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk4 - 3Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk4 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga3 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
2 November 2018
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 2Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 1HC SochiHC Sochi (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 2Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
3 November 2018
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 3Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 2 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 1Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava0 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
4 November 2018
13h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 4HC SochiHC Sochi (RUS)
13h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
13h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow5 - 0Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
5 November 2018
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 4 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk4 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk5 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava1 - 2Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
6 November 2018
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets0 - 4Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi1 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
12 November 2018
13h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 2 verlengingenBarys AstanaBarys Astana (KAZ)
17h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 1 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 4Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 0Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 5 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg5 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
13 November 2018
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod0 - 3CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 1HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk3 - 4Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
14 November 2018
13h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 4HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
14h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana5 - 6Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk0 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
17h30Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
17h30HC Sochi (RUS)HC Sochi3 - 2 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk3 - 4 verlengingenTraktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
17h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 3 verlengingenAvtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki4 - 0Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg8 - 2Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15 November 2018
17h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
17h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
17h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
16 November 2018
13h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
14h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
15h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
17 November 2018
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
18 November 2018
15h00Barys Astana (KAZ)Barys Astana - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
19 November 2018
15h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
15h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
15h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
20 November 2018
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
15h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
21 November 2018
15h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
15h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
22 November 2018
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
23 November 2018
15h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
15h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
24 November 2018
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
25 November 2018
15h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
15h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
26 November 2018
15h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
27 November 2018
15h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok - HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
28 November 2018
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
15h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
15h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk - Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
29 November 2018
15h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
15h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow - Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
15h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa - Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
15h00Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk - HC SochiHC Sochi (RUS)
30 November 2018
15h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
15h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)

Stand

  • Klassement per conferentie
  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Klassement per conferentie


West

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1CSKA Moscow (RUS)4426166408031+49
2SKA Saint-Petersburg (RUS)4327182439340+53
3Jokerit Helsinki (FIN)3926162539261+31
4Lokomotiv Yaroslavl (RUS)3728143837453+21
5Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)3326104757872+6
6Spartak Moscow (RUS)31281121057271+1
7HC Sochi (RUS)2928841156475-11
8Dinamo Riga (LAT)25251021215666-10
9HC Vityaz Podolsk (RUS)2428921526680-14
10Dynamo Moscow (RUS)2327731436471-7
11HC Slovan Bratislava (SVK)2028631725298-46
12Severstal Cherepovets (RUS)1928531734079-39
13HC Dinamo Minsk (BLR)1827701645478-24


Oosten

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)5128214219545+50
2Avangard Omsk (RUS)4228146628454+30
3Barys Astana (KAZ)3926125459271+21
4Metallurg Magnitogorsk (RUS)3929154917963+16
5AK Bars Kazan (RUS)3927162637256+16
6Salavat Yulaev Ufa (RUS)3326123837255+17
7Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)2626841226169-8
8HC Kunlun Red Star (CHN)26261011145673-17
9Traktor Chelyabinsk (RUS)2527651335281-29
10Amur Khabarovsk (RUS)1827801725685-29
11Admiral Vladivostok (RUS)1428321945495-41
12Sibir Novosibirsk (RUS)1328502035288-36

Algemeen klassement

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden