De site voor alle sporten

Menu
Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Ijshockey - Kontinental Hockey League - KHL - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Admiral Vladivostok
  • AK Bars Kazan
  • Amur Khabarovsk
  • Avangard Omsk
  • Avtomobilist Yekaterinburg
  • Barys Astana
  • CSKA Moscow
  • Dinamo Riga
  • Dynamo Moscow
  • HC Dinamo Minsk
  • HC Kunlun Red Star
  • HC Slovan Bratislava
  • HC Sochi
  • HC Vityaz Podolsk
  • Jokerit Helsinki
  • Lada Togliatti
  • Lokomotiv Yaroslavl
  • Metallurg Magnitogorsk
  • Neftekhimik Nizhnekamsk
  • Salavat Yulaev Ufa
  • Severstal Cherepovets
  • Sibir Novosibirsk
  • SKA Saint-Petersburg
  • Spartak Moscow
  • Torpedo Nizhny Novgorod
  • Traktor Chelyabinsk
  • Yugra Khanty-Mansysk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

RuslandRusland - 21 Augustus 2017 - 1 Maart 2018

Speeldag :

Uitslagen

1 September 2017
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg1 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk2 - 3Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk2 - 3Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 1Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 3Yugra Khanty-MansyskYugra Khanty-Mansysk (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 0Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
2 September 2017
16h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan0 - 5HC SochiHC Sochi (RUS)
16h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 5Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
16h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow1 - 0 verlengingenHC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
16h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 4 verlengingenSKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
3 September 2017
13h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa6 - 0Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 2 verlengingenBarys AstanaBarys Astana (KAZ)
14h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 1Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
14h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk4 - 5 verlengingenHC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
15h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti1 - 2 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h00CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
16h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk6 - 2Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
17h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava2 - 3 verlengingenYugra Khanty-MansyskYugra Khanty-Mansysk (RUS)
4 September 2017
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 4Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow0 - 5SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 2Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
5 September 2017
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa3 - 5Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk4 - 2Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk5 - 4 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti0 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 2Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow5 - 0Yugra Khanty-MansyskYugra Khanty-Mansysk (RUS)
18h30HC Sochi (RUS)HC Sochi5 - 3Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
19h30HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava1 - 4Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
6 September 2017
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg3 - 2AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 5Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 0Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h30HC Sochi (RUS)HC Sochi2 - 4HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow3 - 4Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
8 September 2017
16h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk2 - 4AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg8 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
17h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti3 - 5Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets2 - 7SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod2 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga0 - 6Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
18h30HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk2 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
19h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava3 - 4 verlengingenNeftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
9 September 2017
11h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star1 - 4Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
10 September 2017
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk1 - 2 verlengingenAvangard OmskAvangard Omsk (RUS)
16h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk1 - 5Barys AstanaBarys Astana (KAZ)
11 September 2017
11h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok2 - 1 verlengingenHC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
11h30Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk2 - 4Jokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star3 - 4 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets1 - 0HC SochiHC Sochi (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
18h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 2Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg3 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
18h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk3 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
12 September 2017
16h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk0 - 7Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
18h30Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 3 verlengingenTorpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan3 - 4 verlengingenSpartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
13 September 2017
11h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok0 - 1 verlengingenJokerit HelsinkiJokerit Helsinki (FIN)
11h30Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk2 - 3 verlengingenCSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
13h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk4 - 5HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 0HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 2 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow1 - 4Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk2 - 0Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg6 - 2Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
14 September 2017
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa2 - 1Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
18h00AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan2 - 1 verlengingenSeverstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h30Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 1Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h30HC Sochi (RUS)HC Sochi5 - 1Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
15 September 2017
11h30Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk2 - 3HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
11h30Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok3 - 1CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
13h30HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star2 - 0HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
15h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana1 - 3Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl3 - 1Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
18h30HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk1 - 3Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
18h30Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow3 - 2Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
18h30SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg4 - 3 verlengingenMetallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
16 September 2017
13h30Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa5 - 4Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
15h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki3 - 2Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
16h00HC Sochi (RUS)HC Sochi1 - 0Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
16h00Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk4 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
17 September 2017
09h00Admiral Vladivostok (RUS)Admiral Vladivostok3 - 4 verlengingenHC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
13h00Barys Astana (KAZ)Barys Astana0 - 4Sibir NovosibirskSibir Novosibirsk (RUS)
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk3 - 2 verlengingenYugra Khanty-MansyskYugra Khanty-Mansysk (RUS)
16h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow0 - 1Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
16h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl2 - 1Lada TogliattiLada Togliatti (RUS)
16h00SKA Saint-Petersburg (RUS)SKA Saint-Petersburg5 - 0Traktor ChelyabinskTraktor Chelyabinsk (RUS)
16h00HC Dinamo Minsk (BLR)HC Dinamo Minsk5 - 3Metallurg MagnitogorskMetallurg Magnitogorsk (RUS)
18 September 2017
16h00Salavat Yulaev Ufa (RUS)Salavat Yulaev Ufa0 - 2Severstal CherepovetsSeverstal Cherepovets (RUS)
18h30AK Bars Kazan (RUS)AK Bars Kazan7 - 2Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
19 September 2017
11h30Amur Khabarovsk (RUS)Amur Khabarovsk3 - 5HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 1HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
20 September 2017
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 5HC SochiHC Sochi (RUS)
18h30Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)Neftekhimik Nizhnekamsk2 - 0Dinamo RigaDinamo Riga (LAT)
19h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava3 - 6AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
21 September 2017
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk0 - 2Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk1 - 3SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
15h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana4 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
16h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk2 - 3Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki4 - 0CSKA MoscowCSKA Moscow (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets5 - 4HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow7 - 6 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
22 September 2017
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg0 - 2HC SochiHC Sochi (RUS)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk0 - 3Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk3 - 4Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
17h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti1 - 3AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
23 September 2017
12h00Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow6 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
12h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk2 - 1HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
13h00Barys Astana (KAZ)Barys Astana3 - 5Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
13h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk6 - 1Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
13h30Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk1 - 9SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod1 - 0 verlengingenAmur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
16h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets3 - 2 verlengingenAdmiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
16h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk4 - 0HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
24 September 2017
13h30Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk3 - 2 verlengingenAK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
14h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg4 - 0Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
14h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk6 - 4HC SochiHC Sochi (RUS)
15h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti1 - 2Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
25 September 2017
14h30Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk4 - 3 verlengingenLokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
15h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk0 - 1Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
15h30Barys Astana (KAZ)Barys Astana1 - 4SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
16h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk1 - 2HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
17h30Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki5 - 2HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)Torpedo Nizhny Novgorod3 - 0Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
18h30Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga1 - 2HC Kunlun Red StarHC Kunlun Red Star (CHN)
18h30CSKA Moscow (RUS)CSKA Moscow3 - 2HC Slovan BratislavaHC Slovan Bratislava (SVK)
18h30Spartak Moscow (RUS)Spartak Moscow4 - 1Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
26 September 2017
16h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - AK Bars KazanAK Bars Kazan (RUS)
16h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
16h00Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)Avtomobilist Yekaterinburg - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
17h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti - HC SochiHC Sochi (RUS)
27 September 2017
18h00Avangard Omsk (RUS)Avangard Omsk - HC Dinamo MinskHC Dinamo Minsk (BLR)
18h00Sibir Novosibirsk (RUS)Sibir Novosibirsk - SKA Saint-PetersburgSKA Saint-Petersburg (RUS)
18h00Severstal Cherepovets (RUS)Severstal Cherepovets - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
18h00Yugra Khanty-Mansysk (RUS)Yugra Khanty-Mansysk - Dynamo MoscowDynamo Moscow (RUS)
18h00HC Slovan Bratislava (SVK)HC Slovan Bratislava - HC Vityaz PodolskHC Vityaz Podolsk (RUS)
18h00Dinamo Riga (LAT)Dinamo Riga - Admiral VladivostokAdmiral Vladivostok (RUS)
18h00Barys Astana (KAZ)Barys Astana - Lokomotiv YaroslavlLokomotiv Yaroslavl (RUS)
28 September 2017
18h00Metallurg Magnitogorsk (RUS)Metallurg Magnitogorsk - Neftekhimik NizhnekamskNeftekhimik Nizhnekamsk (RUS)
18h00Lada Togliatti (RUS)Lada Togliatti - Salavat Yulaev UfaSalavat Yulaev Ufa (RUS)
29 September 2017
18h00Dynamo Moscow (RUS)Dynamo Moscow - Amur KhabarovskAmur Khabarovsk (RUS)
18h00Jokerit Helsinki (FIN)Jokerit Helsinki - Spartak MoscowSpartak Moscow (RUS)
18h00HC Vityaz Podolsk (RUS)HC Vityaz Podolsk - Torpedo Nizhny NovgorodTorpedo Nizhny Novgorod (RUS)
30 September 2017
18h00HC Sochi (RUS)HC Sochi - Yugra Khanty-MansyskYugra Khanty-Mansysk (RUS)
18h00HC Kunlun Red Star (CHN)HC Kunlun Red Star - Avtomobilist YekaterinburgAvtomobilist Yekaterinburg (RUS)
18h00Lokomotiv Yaroslavl (RUS)Lokomotiv Yaroslavl - Avangard OmskAvangard Omsk (RUS)
18h00Traktor Chelyabinsk (RUS)Traktor Chelyabinsk - Barys AstanaBarys Astana (KAZ)

Stand

  • Klassement per conferentie
  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Klassement per conferentie


West

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1SKA Saint-Petersburg (RUS)4215123007021+49
2Dynamo Moscow (RUS)281582503931+8
3CSKA Moscow (RUS)261364303723+14
4Lokomotiv Yaroslavl (RUS)261471333433+1
5Torpedo Nizhny Novgorod (RUS)241462423024+6
6HC Sochi (RUS)231371503935+4
7Severstal Cherepovets (RUS)201451532736-9
8HC Vityaz Podolsk (RUS)191551724044-4
9Spartak Moscow (RUS)181443704240+2


Oosten

PloegPunGWWWOVVODVDTDS
1AK Bars Kazan (RUS)281381224430+14
2Neftekhimik Nizhnekamsk (RUS)271381313027+3
3Salavat Yulaev Ufa (RUS)241380504533+12
4Avtomobilist Yekaterinburg (RUS)241380503624+12
5Sibir Novosibirsk (RUS)241471513126+5
6Avangard Omsk (RUS)231354403522+13
7Metallurg Magnitogorsk (RUS)2214615243430
8Traktor Chelyabinsk (RUS)141432812839-11
9Admiral Vladivostok (RUS)121421742743-16
10Amur Khabarovsk (RUS)121421742746-19
11Yugra Khanty-Mansysk (RUS)91312822150-29
12Lada Togliatti (RUS)714201112238-16

Algemeen klassement

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden