De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Canada - 21 Oktober 1994
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Windy City Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Hana Moataz | 3-0 (11-9, 12, 9-11, 11-4) | |
1/16de finales | verslagen door | Mélissa Alvès | 3-1 (11-1, 8-11, 11-5, 12-10) | |
Tournament of Champions van 17 Januari tot 26 Januari 2024 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Nicole Bunyan | 3-0 (11-3, 11-7, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 12 Nederlagen
Tournament of Champions van 18 Januari tot 26 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Olivia Clyne | 3-0 (11-4, 11-9, 11-4) | |
Cleveland Classic van 1 Februari tot 5 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Mariam Metwally | 3-1 (11-8, 12-14, 11-8, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-2 (6-11, 11-3, 11-2, 5-11, 11-8) | |
Detroit Pro Classic van 7 Februari tot 11 Februari 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Lucy Turmel | 3-1 (11-9, 6-11, 14-12, 11-9) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 12 Februari tot 16 Februari 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Rachel Arnold | 3-1 (11-3, 11-3, 11-13, 11-2) | |
Kwartfinales | verslagen door | Olivia Clyne | 3-1 (8-11, 11-8, 11-9, 11-5) | |
Canadian Open van 26 Maart tot 30 Maart 2023 | ||||
Achtste finales | verslaat | Kenzy Ayman | 3-0 (11-9, 11-5, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-8, 11-7, 12-10) | |
British Open van 9 April tot 16 April 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Enora Villard | 3-0 (11-5, 11-5, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-1 (9-11, 11-2, 11-4, 11-2) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Jana Shiha | 3-2 (5-11, 11-7, 11-5, -10, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-4, 11-5, 11-3) | |
El Gouna International van 26 Mei tot 2 Juni 2023 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Fayrouz Aboelkheir | 3-1 (11-7, 11-3, 7-11, 11-8) | |
Paris Squash van 27 Augustus tot 2 September 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Tong Tsz-Wing | 3-1 (11-8, 11-7, 7-11, 12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Lucy Beecroft | 3-2 (11-7, 11-7, 8-11, 11-13, 11-3) | |
Qatar Classic van 9 September tot 15 September 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Katie Malliff | 3-1 (11-5, 11-7, 12-10-12, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Salma Hany | 3-0 (11-8, 11-4, 11-4) | |
Singapore Open van 14 November tot 19 November 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Aira Azman | 3-0 (11-6, 10, 11-2) | |
Achtste finales | verslagen door | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-7, 11-6, 11-3) | |
Hong Kong Open van 27 November tot 3 December 2023 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Olivia Weaver | 3-2 (11-6, 11-7, 8-11, 3-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Sivasangari Subramaniam | 3-0 (11-5, 11-5, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Commonwealth Games Dames)
Samenvatting : 12 Overwinningen / 12 Nederlagen
US Open , | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sabrina Sobhy | 3-2 (11-3, 8-11, 9-11, 11-7, 11-8) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 2 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ineta Mackevica | 3-0 (11-8, 11-4, 11-3) | |
Achtste finales | verslagen door | Olivia Clyne | 3-0 (11-8, 11-7, 11-8) | |
Windy City Open van 23 Februari tot 2 Maart 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-5, 11-6, 11-2) | |
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 17 Maart 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Enora Villard | 3-0 (11-6,11-7,11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Olivia Fiechter | 3-0 (11-7, 11-7, 11-5) | |
British Open van 28 Maart tot 3 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Farida Mohamed | 3-1 (11-8, 4-11, 11-9, 11-8) | |
Carol Weymuller Open van 20 April tot 24 April 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Nicole Bunyan | 3-0 (11-8, 11-5, 11-3) | |
Kwartfinales | verslagen door | Sivasangari Subramaniam | 3-0 (11-5, 11-4, 11-4) | |
Tournament of Champions van 1 Mei tot 7 Mei 2022 | ||||
Achtste finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-0 (11-9, 11-6, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-7, 11-7, 11-5) | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nardine Garas | 3-1 (7-11,11-9,11-3,11-1) | |
1/16de finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-7, 11-8, 11-2) | |
El Gouna International van 27 Mei tot 3 Juni 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (12-10, 11-7, 13-11) | |
Commonwealth Games Dames van 29 Juli tot 3 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Lijana Sultana | 3-0 (11-2, 11-1, 11-2) | |
Achtste finales | verslaat | Aifa Azman | 3-0 (11-6, 11-7, 16-14) | |
Kwartfinales | verslaat | Joshna Chinappa | 3-0 (11-9, 11-5, 15-13) | |
Halve Finale | verslaat | Joelle King | 3-1 (7-11, 11-3, 11-8, 11-1) | |
Finale | verslagen door | Georgina Kennedy | 3-1 (11-7, 11-5, 12-14, 11-5) | |
Egyptian Open van 19 September tot 25 September 2022 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Nicole Bunyan | 3-1 (11-8,11-9,6-11,11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Lisa Aitken | 3-1 (11-9, 11-8, 9-11, 11-3) | |
Achtste finales | verslaat | Mélissa Alvès | 3-2 (11-7, 7-11, 2-11, 11-9, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-6, 11-3, 11-2) | |
Grasshopper Cup van 18 Oktober tot 23 Oktober 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Enora Villard | 2-0 (11-6, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 6 Nederlagen
CIB Black Ball Squash Open van 12 Maart tot 18 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Tessa ter Sluis | 3-1 (11-5, 11-8, 9-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Zeina Mickawy | 3-1 (12-10-12, 16-14-12, 11-8, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Camille Serme | 3-0 (11-5, 11-8, 11-6) | |
El Gouna International van 20 Mei tot 28 Mei 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Hana Moataz | 3-1 (11-7, 14-12-14, 11-8, 16-14-12) | |
1/16de finales | verslaat | Joshna Chinappa | 3-2 (12-10-12, 11-4, 11-6, 6-11, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Camille Serme | 3-0 (11-5, 11-7, 11-2) | |
Wereldkampioenschap Dames van 14 Juli tot 22 Juli 2021 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cristina Gomez | 3-0 (10-12-12, 11-9, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Danielle Letourneau | 3-2 (7-11, 11-4, 8-11, 11-3, 11-4) | |
Achtste finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-1 (11-5, 11-8, 8-11, 11-5) | |
British Open van 16 Augustus tot 22 Augustus 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Hania El Hammamy | 3-0 (11-8, 11-3, 11-8) | |
Egyptian Open van 10 September tot 17 September 2021 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Nouran Gohar | 3-0 (11-7, 11-3, 11-5) | |
US Open van 1 Oktober tot 6 Oktober 2021 | ||||
1/16de finales | verslaat | Salma Hany | 3-0 (11-5, 19-17, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-1 (11-7, 17-19, 12-10, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 7 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 24 Oktober tot 1 November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Farida Mohamed | 3-2 (15-13-11, 12-10-12, 7-11, 11-4, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Nour El Sherbini | 3-0 (15-13-11, 11-7, 11-4) | |
Tournament of Champions van 9 Januari tot 17 Januari 2020 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Coline Aumard | 3-1 (11-6, 6-11, 11-7, 11-3) | |
Cleveland Classic van 30 Januari tot 3 Februari 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ali Loke | 3-2 (9-11, 9-11, 14-12-10, 11-5, 11-8) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-5, 11-7, 11-4) | |
Windy City Open van 27 Februari tot 4 Maart 2020 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sivasangari Subramaniam | 3-1 (11-8,11-9,4-11,12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Annie Au | 3-2 (15-13-11, 11-8, 11-3, 11-9, 11-7) | |
Manchester Open van 16 September tot 22 September 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Millie Tomlinson | 3-2 (11-7, 11-3, 5-11, 9-11, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-2 (9-11, 7-11, 11-5, 11-5, 11-3) | |
Egyptian Open van 10 Oktober tot 17 Oktober 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ineta Mackevica | 3-0 (11-7, 11-5, 11-1) | |
1/16de finales | verslaat | Lucy Turmel | 3-2 (12-10, 12-14, 9-11, 11-7, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-1 (5-11, 11-5, 11-6, 11-5) | |
CIB Black Ball Squash Open van 13 December tot 18 December 2020 | ||||
1/16de finales | verslaat | Rowan Reda Elaraby | 3-2 (11-6, 11-6, 4-11, 5-11, 11-8)) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-9, 11-2, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Panamerikaanse Spelen Team Dames)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 11 Nederlagen
Tournament of Champions van 18 Januari tot 24 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Emily Whitlock | 3-1 (8-11, 11-6, 11-8, 11-8) | |
Cleveland Classic van 30 Januari tot 4 Februari 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Ineta Mackevica | 3-1 (6-11, 11-7, 11-8, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-2 (6-11, 11-6, 11-8, 6-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Alison Waters | 3-1 (12-10-14, 11-4, 13-15-15, 11-2) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 Februari tot 2 Maart 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Olivia Blatchford Clyne | 3-2 (7-11, 11-14, 14-12-10, 9-11, 11-6) | |
DPD Open van 9 April tot 14 April 2019 | ||||
1/16de finales | verslaat | Emily Whitlock | 3-2 (13-11,7-11,6-11,11-6,11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Laura Massaro | 3-2 (8-11, 8-11, 11-8, 11-8, 11-7) | |
El Gouna International van 17 April tot 26 April 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Rachel Arnold | 3-1 (11-3, 11-9, 6-11, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Tesni Evans | 3-2 (11-9, 11-8, 6-11, 9-11, 11-2) | |
British Open van 19 Mei tot 26 Mei 2019 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Jasmine Hutton | 3-0 (11-7, 11-4, 11-8) | |
Panamerikaanse Spelen Dames van 25 Juli tot 31 Juli 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Antonella Falcione | 3-0 (11-5 11-2 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-6 12-10 11-8) | |
Panamerikaanse Spelen Team Dames van 29 Juli tot 31 Juli 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Catalina Pelaez | 3-0 (11-8,11-8,11-5) | |
Finale | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-9,11-8,11-7) | |
China Squash Open van 4 September tot 8 September 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Zeina Mickawy | 3-0 (12-10,14-12,11-6) | |
Netsuite Open van 24 September tot 30 September 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Rachael Grinham | 2-0 (11-3, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Nour El Tayeb | 2-0 (11-5, 11-7) | |
US Open van 5 Oktober tot 12 Oktober 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Alexandra Fuller | 3-0 (11-5, 11-7, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Sarah-Jane Perry | 3-0 (11-7, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Cleveland Classic van 2 Februari tot 5 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ineta Mackevica | 3-1 (6-11,11-7,11-8,11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-2 (6-11, 11-6, 11-8, 6-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Alison Waters | 3-1 (10-12, 11-4, 15-13, 11-2) | |
Cincinnati Gaynor Cup van 7 Februari tot 10 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Weenee Low | 3-0 (13-11-5, 13-11-5, 13-11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Donna Lobban | 3-0 (13-11-4, 13-11-6, 13-11-3) | |
Open de Macau van 29 Maart tot 1 April 2018 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Emily Whitlock | 3-1 (11-8, 11-9-13, 11-6, 11-6) | |
US Open van 6 Oktober tot 13 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Milou Van der Heijden | 3-0 (11-8, 11-9, 11-8) | |
Hong Kong Open van 19 November tot 25 November 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Coline Aumard | 3-0 (12-10,6-2,ab.) | |
1/16de finales | verslagen door | Victoria Lust | 3-1 (11-5, 7-11, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Tournament of Champions van 12 Januari tot 19 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Raneem El Weleily | 3-0 (11-7, 11-3, 11-6) | |
Cleveland Classic van 17 Februari tot 20 Februari 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Joshna Chinappa | 3-0 (11-9, 11-4, 11-5) | |
Hong Kong International van 14 November tot 19 November 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Joshna Chinappa | 3-2 (11-5, 8-11, 11-5, 8-11, 11-6) | |
Wereldkampioenschap Dames van 9 December tot 17 December 2017 | ||||
Kwalificaties - Eerste ronde | verslaat | Danielle Letourneau | 3-0 (16-14-12, 14-12-10, 13-11-6) | |
Kwalificaties - Tweede ronde | verslaat | Amanda Landers-Murphy | 3-2 (9-11, 9-11, 14-12-10, 13-11-9, 13-11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (13-11-8, 13-11-2, 13-11-1) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Panamerikaanse Spelen Dames van 10 Juli tot 26 Juli 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Fernanda Rocha | 3-0 (11-4, 11-5, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Samantha Terán | 3-1 (7-11, 11-7, 11-9, 11-0) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Panamerikaans Kampioenschap Dames van 1 September tot 4 September 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Andrea Echeverria | walkover | |
Achtste finales | verslagen door | Samantha Cornett | 3-0 (11-4, 11-5, 11-2) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Panamerikaanse Spelen - Gemengd Dubbel van 25 Juli tot 31 Juli 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale | A. Schnell - H. Naughton | verslagen door | M. Rodríguez - C. Pelaez | 2-0 (11-10, 11-5) |