De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
30/06 | Breda | 4 Nations Invitational Breda - Finaleronde | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/01 - 15/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
17/01 - 20/01 | Tauranga | 4 Nations Invitational 3 - Round Robin | India |
20/01 - 25/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
21/01 | Tauranga | 4 Nations Invitational 3 - Finaleronde | België |
24/01 - 27/01 | Hamilton | 4 Nations Invitational 2 - Round Robin | India |
28/01 | Hamilton | 4 Nations Invitational 2 - Finaleronde | België |
29/01 - 04/02 | Málaga | 5 Nations Invitational Tournament | Spanje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/03 - 09/03 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Round Robin | Australië |
10/03 | Ipoh | Sultan Azlan Shah Cup - Finaleronde | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/04 - 11/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Heren - Groep A | Australië |
05/04 - 11/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Heren - Groep B | India |
05/04 - 11/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Dames - Groep A | Engeland |
05/04 - 11/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Dames - Groep B | Australië |
12/04 - 14/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Dames - Finaleronde | Nieuw-Zeeland |
13/04 - 14/04 | Gold Coast | Commonwealth Games Heren - Finaleronde | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/06 - 30/06 | Breda | Champions Trophy Heren - Round Robin | Australië |
26/06 - 29/06 | Breda | 4 Nations Invitational Breda - Round Robin | Nederland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/08 - 27/08 | INA | Aziatische Spelen Dames - Groep A | Japan |
19/08 - 27/08 | INA | Aziatische Spelen Dames - Groep B | India |
20/08 - 28/08 | INA | Aziatische Spelen Heren - Groep A | India |
20/08 - 28/08 | INA | Aziatische Spelen Heren - Groep B | Pakistan |
29/08 - 31/08 | INA | Aziatische Spelen Dames - Finaleronde | Japan |
30/08 - 01/09 | INA | Aziatische Spelen Heren - Finaleronde | Japan |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/09 - 15/09 | Ibaraki | SOMPO Cup Four Nations Dames - Round Robin | Australië |
16/09 | Ibaraki | SOMPO Cup Four Nations Dames - Finaleronde | Japan |
18/09 - 21/09 | Darwin | Darwin International Hockey Open - Round Robin | Argentinië |
22/09 | Darwin | Darwin International Hockey Open - Finaleronde | Argentinië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/10 - 12/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Round Robin | India U-21 |
07/10 - 11/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Heren - Hockey5s - Groep A | Argentinië U-18 |
07/10 - 11/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Heren - Hockey5s - Groep B | Australië U-18 |
07/10 - 11/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Dames - Hockey5s - Groep A | Argentinië U-18 |
07/10 - 11/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Dames - Hockey5s - Groep B | China U-18 |
12/10 - 14/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Heren - Hockey5s - Finaleronde | Maleisië U-18 |
12/10 - 14/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen Dames - Hockey5s - Finaleronde | Argentinië U-18 |
13/10 | Johor Bahru | Sultan of Johor Cup - Finaleronde | Groot-Brittannië U-21 |
18/10 - 25/10 | Muscat | Aziatische Champions Trophy Heren - Round Robin | India |
27/10 - 28/10 | Muscat | Aziatische Champions Trophy Heren - Finaleronde | |
29/10 - 01/11 | ESP | 4 Nations Mens Tournament Valencia - Round Robin | Spanje |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 - 04/11 | ESP | 4 Nations Mens Tournament Valencia - Finaleronde | Nederland |
17/11 - 24/11 | Guangzhou | Champions Trophy Dames - Round Robin | Nederland |
25/11 | Guangzhou | Champions Trophy Dames - Finaleronde | Nederland |
28/11 - 08/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Hockey Heren - Pool C | India |
29/11 - 06/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Hockey Heren - Pool A | Argentinië |
30/11 - 07/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Hockey Heren - Pool B | Australië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 09/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Hockey Heren - Pool D | Duitsland |
10/12 - 16/12 | Bhubaneswar | Wereldbeker Hockey Heren - Finaleronde | België |