De site voor alle sporten

Menu
Handbal - WK Junior Dames - 2016 - Home

Handbal - WK Junior Dames - 2016 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Angola U-20
  • Argentinië U-20
  • Brazilië U-20
  • Chili U-20
  • China U-20
  • Denemarken U-20
  • Duitsland U-20
  • Egypte U-20
  • Frankrijk U-20
  • Hongarije U-20
  • Japan U-20
  • Kazachstan U-20
  • Kroatië U-20
  • Montenegro U-20
  • Nederland U-20
  • Noorwegen U-20
  • Oezbekistan U-20
  • Oostenrijk U-20
  • Roemenië U-20
  • Rusland U-20
  • Spanje U-20
  • Tunesië U-20
  • Zuid-Korea U-20
  • Zweden U-20

Home

WK Junior Dames - Home

RuslandRusland - Moscow - 2 Juli 2016 - 15 Juli 2016

WK Junior Dames 2016 is de 20ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 2 Juli tot en met 15 Juli 2016.
De ploegen zijn beperkt tot de spelers van minder dan 20 jaar.

WinnaarDenemarken U-20Denemarken U-20

 
 

Groep A (Rusland - Moscow - 03/07/2016 - 09/07/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken U-20105500151104+47
2Noorwegen U-2085401181116+65
3Hongarije U-2065302141125+16
4Angola U-2035113133135-2
5Montenegro U-2035113111126-15
6Oezbekistan U-200500592203-111
3 Juli 2016
09h00Denemarken U-20Denemarken U-2028 - 24Angola U-20Angola U-20
11h00Hongarije U-20Hongarije U-2041 - 19Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20
13h00Noorwegen U-20Noorwegen U-2035 - 23Montenegro U-20Montenegro U-20
5 Juli 2016
15h00Hongarije U-20Hongarije U-2033 - 22Angola U-20Angola U-20
17h00Denemarken U-20Denemarken U-2030 - 28Noorwegen U-20Noorwegen U-20
19h00Montenegro U-20Montenegro U-2025 - 19Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20
6 Juli 2016
15h00Denemarken U-20Denemarken U-2041 - 15Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20
17h00Hongarije U-20Hongarije U-2026 - 21Montenegro U-20Montenegro U-20
19h00Noorwegen U-20Noorwegen U-2029 - 23Angola U-20Angola U-20
8 Juli 2016
15h00Noorwegen U-20Noorwegen U-2035 - 24Hongarije U-20Hongarije U-20
17h00Denemarken U-20Denemarken U-2024 - 20Montenegro U-20Montenegro U-20
19h00Angola U-20Angola U-2042 - 23Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20
9 Juli 2016
15h00Noorwegen U-20Noorwegen U-2054 - 16Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20
17h00Angola U-20Angola U-2022 - 22Montenegro U-20Montenegro U-20
19h00Denemarken U-20Denemarken U-2028 - 17Hongarije U-20Hongarije U-20

Detail van de uitslagen


Groep B (Rusland - Moscow - 03/07/2016 - 09/07/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zuid-Korea U-20105500162132+30
2Kroatië U-2085401130115+15
3Brazilië U-2055212161147+14
4Frankrijk U-2055212137123+14
5Oostenrijk U-2025104128141-13
6Tunesië U-2005005110170-60
3 Juli 2016
09h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2035 - 34Brazilië U-20Brazilië U-20
11h00Kroatië U-20Kroatië U-2024 - 23Oostenrijk U-20Oostenrijk U-20
13h00Frankrijk U-20Frankrijk U-2034 - 22Tunesië U-20Tunesië U-20
5 Juli 2016
15h00Kroatië U-20Kroatië U-2026 - 25Brazilië U-20Brazilië U-20
19h00Frankrijk U-20Frankrijk U-2032 - 18Oostenrijk U-20Oostenrijk U-20
19h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2038 - 20Tunesië U-20Tunesië U-20
6 Juli 2016
13h00Brazilië U-20Brazilië U-2037 - 26Tunesië U-20Tunesië U-20
15h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2031 - 30Oostenrijk U-20Oostenrijk U-20
19h00Kroatië U-20Kroatië U-2022 - 17Frankrijk U-20Frankrijk U-20
8 Juli 2016
15h00Kroatië U-20Kroatië U-2035 - 24Tunesië U-20Tunesië U-20
17h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2032 - 25Frankrijk U-20Frankrijk U-20
19h00Brazilië U-20Brazilië U-2036 - 31Oostenrijk U-20Oostenrijk U-20
9 Juli 2016
13h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2026 - 23Kroatië U-20Kroatië U-20
15h00Oostenrijk U-20Oostenrijk U-2026 - 18Tunesië U-20Tunesië U-20
19h00Brazilië U-20Brazilië U-2029 - 29Frankrijk U-20Frankrijk U-20

Detail van de uitslagen


Groep C (Rusland - Moscow - 03/07/2016 - 09/07/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Roemenië U-209541016394+69
2Duitsland U-209541015997+62
3Spanje U-2065302117113+4
4Argentinië U-2045203108111-3
5Egypte U-202510499151-52
6Kazachstan U-2005005105185-80
3 Juli 2016
15h00Roemenië U-20Roemenië U-2043 - 21Kazachstan U-20Kazachstan U-20
17h00Duitsland U-20Duitsland U-2035 - 15Egypte U-20Egypte U-20
19h00Spanje U-20Spanje U-2026 - 21Argentinië U-20Argentinië U-20
4 Juli 2016
15h00Duitsland U-20Duitsland U-2043 - 17Kazachstan U-20Kazachstan U-20
17h00Roemenië U-20Roemenië U-2023 - 17Argentinië U-20Argentinië U-20
19h00Spanje U-20Spanje U-2030 - 21Egypte U-20Egypte U-20
6 Juli 2016
09h00Roemenië U-20Roemenië U-2038 - 15Egypte U-20Egypte U-20
11h00Duitsland U-20Duitsland U-2024 - 19Spanje U-20Spanje U-20
13h00Argentinië U-20Argentinië U-2034 - 21Kazachstan U-20Kazachstan U-20
7 Juli 2016
15h00Duitsland U-20Duitsland U-2028 - 17Argentinië U-20Argentinië U-20
17h00Roemenië U-20Roemenië U-2030 - 12Spanje U-20Spanje U-20
19h00Egypte U-20Egypte U-2035 - 29Kazachstan U-20Kazachstan U-20
9 Juli 2016
09h00Argentinië U-20Argentinië U-2019 - 13Egypte U-20Egypte U-20
11h00Spanje U-20Spanje U-2030 - 17Kazachstan U-20Kazachstan U-20
13h00Roemenië U-20Roemenië U-2029 - 29Duitsland U-20Duitsland U-20

Detail van de uitslagen


Groep D (Rusland - Moscow - 02/07/2016 - 09/07/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland U-2010550019297+95
2Zweden U-2085401147116+31
3Nederland U-2065302162137+25
4Japan U-2045203133144-11
5China U-2025104115159-44
6Chili U-2005005104200-96
2 Juli 2016
16h30Rusland U-20Rusland U-2031 - 24Nederland U-20Nederland U-20
3 Juli 2016
15h00Japan U-20Japan U-2028 - 23China U-20China U-20
17h00Zweden U-20Zweden U-2041 - 19Chili U-20Chili U-20
4 Juli 2016
15h00Zweden U-20Zweden U-2034 - 28Nederland U-20Nederland U-20
17h00Rusland U-20Rusland U-2039 - 19China U-20China U-20
19h00Japan U-20Japan U-2039 - 21Chili U-20Chili U-20
6 Juli 2016
09h00Zweden U-20Zweden U-2026 - 18Japan U-20Japan U-20
11h00Nederland U-20Nederland U-2038 - 22China U-20China U-20
17h00Rusland U-20Rusland U-2048 - 10Chili U-20Chili U-20
7 Juli 2016
15h00Zweden U-20Zweden U-2025 - 20China U-20China U-20
17h00Rusland U-20Rusland U-2043 - 23Japan U-20Japan U-20
19h00Nederland U-20Nederland U-2041 - 25Chili U-20Chili U-20
9 Juli 2016
09h00China U-20China U-2031 - 29Chili U-20Chili U-20
11h00Nederland U-20Nederland U-2031 - 25Japan U-20Japan U-20
17h00Rusland U-20Rusland U-2031 - 21Zweden U-20Zweden U-20

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - Moscow - 11/07/2016 - 15/07/2016)


Plaatsingsronde 17-20 (11/07/2016)
11 Juli 2016
10h45Egypte U-20Egypte U-2021 - 34China U-20China U-20
10h45Montenegro U-20Montenegro U-2030 - 25Oostenrijk U-20Oostenrijk U-20

Plaatsingsronde 21-24 (11/07/2016)
11 Juli 2016
08h30Oezbekistan U-20Oezbekistan U-2020 - 33Tunesië U-20Tunesië U-20
08h30Kazachstan U-20Kazachstan U-2034 - 35Chili U-20Chili U-20

Achtste finales (11/07/2016)
11 Juli 2016
13h00Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2029 - 27Angola U-20Angola U-20
13h00Zweden U-20Zweden U-2029 - 13Spanje U-20Spanje U-20
15h15Duitsland U-20Duitsland U-2028 - 27Nederland U-20Nederland U-20
15h15Denemarken U-20Denemarken U-2035 - 18Frankrijk U-20Frankrijk U-20
17h30Noorwegen U-20Noorwegen U-2030 - 23Brazilië U-20Brazilië U-20
17h30Rusland U-20Rusland U-2031 - 20Argentinië U-20Argentinië U-20
19h45Kroatië U-20Kroatië U-2026 - 25Hongarije U-20Hongarije U-20
19h45Roemenië U-20Roemenië U-2032 - 31Japan U-20Japan U-20

Kwartfinales (12/07/2016)
12 Juli 2016
17h30Noorwegen U-20Noorwegen U-2024 - 35Rusland U-20Rusland U-20
17h30Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2037 - 38 verlengingenDuitsland U-20Duitsland U-20
19h45Kroatië U-20Kroatië U-2020 - 21Roemenië U-20Roemenië U-20
19h45Denemarken U-20Denemarken U-2022 - 15Zweden U-20Zweden U-20

Plaats 5-8 (14/07/2016)
14 Juli 2016
11h30Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2024 - 29Noorwegen U-20Noorwegen U-20
14h00Zweden U-20Zweden U-2031 - 24Kroatië U-20Kroatië U-20

Halve Finale (14/07/2016)
14 Juli 2016
16h30Duitsland U-20Duitsland U-2025 - 32Rusland U-20Rusland U-20
19h00Denemarken U-20Denemarken U-2028 - 25Roemenië U-20Roemenië U-20

Plaats 23 (12/07/2016)
12 Juli 2016
08h30Kazachstan U-20Kazachstan U-2034 - 31Oezbekistan U-20Oezbekistan U-20

Plaats 21 (12/07/2016)
12 Juli 2016
10h45Tunesië U-20Tunesië U-2033 - 19Chili U-20Chili U-20

Plaats 19 (12/07/2016)
12 Juli 2016
08h30Oostenrijk U-20Oostenrijk U-2031 - 22Egypte U-20Egypte U-20

Plaats 17 (12/07/2016)
12 Juli 2016
10h45Montenegro U-20Montenegro U-2027 - 23China U-20China U-20

Plaats 15 (12/07/2016)
12 Juli 2016
13h00Japan U-20Japan U-2028 - 24Argentinië U-20Argentinië U-20

Plaats 13 (12/07/2016)
12 Juli 2016
15h15Frankrijk U-20Frankrijk U-2035 - 23Angola U-20Angola U-20

Plaats 11 (12/07/2016)
12 Juli 2016
13h00Brazilië U-20Brazilië U-2033 - 25Spanje U-20Spanje U-20

Plaats 9 (12/07/2016)
12 Juli 2016
15h15Nederland U-20Nederland U-2038 - 37 verlengingenHongarije U-20Hongarije U-20

Plaats 7 (15/07/2016)
15 Juli 2016
09h30Zuid-Korea U-20Zuid-Korea U-2032 - 30Kroatië U-20Kroatië U-20

Plaats 5 (15/07/2016)
15 Juli 2016
12h00Noorwegen U-20Noorwegen U-2032 - 22Zweden U-20Zweden U-20

Om 3e/4e plaats (15/07/2016)
15 Juli 2016
14h30Roemenië U-20Roemenië U-2026 - 25Duitsland U-20Duitsland U-20

Finale (15/07/2016)
15 Juli 2016
17h00Denemarken U-20Denemarken U-2032 - 28 verlengingenRusland U-20Rusland U-20

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden