De site voor alle sporten

Menu
UGNTU-VNZM Ufa

Handbal - UGNTU-VNZM Ufa

RuslandRusland - Ufa

  • Uitslagen
  • Identiteit
  • Erelijst

Uitslagen

UGNTU-VNZM Ufa - Uitslagen

Rusland Division 1 Heren - Super League - Degradatie Playoff - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
3de1918918509506+3
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
2de139612253238+15
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
3de69306256268-12
27 April 2018 - 17h30
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa23 - 19UOR No 2 MoscowUOR No 2 Moscow (4)
28 April 2018 - 15h00
Degradatie Playoff
Dinamo ZK Astrakhan (2)Dinamo ZK Astrakhan30 - 28UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
29 April 2018 - 10h00
Degradatie Playoff
Kaustik Volgograd (1)Kaustik Volgograd35 - 25UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
4 Mei 2018 - 14h00
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa30 - 24UOR No 2 MoscowUOR No 2 Moscow (4)
5 Mei 2018 - 12h00
Degradatie Playoff
Dinamo ZK Astrakhan (2)Dinamo ZK Astrakhan25 - 23UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
6 Mei 2018 - 10h00
Degradatie Playoff
Kaustik Volgograd (1)Kaustik Volgograd32 - 26UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
11 Mei 2018 - 11h00
Degradatie Playoff
Dinamo ZK Astrakhan (2)Dinamo ZK Astrakhan24 - 26UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
12 Mei 2018 - 11h00
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa28 - 33Kaustik VolgogradKaustik Volgograd (1)
13 Mei 2018 - 09h00
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa34 - 28UOR No 2 MoscowUOR No 2 Moscow (4)
18 Mei 2018 - 16h00
Degradatie Playoff
Kaustik Volgograd (1)Kaustik Volgograd34 - 32UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (3)
19 Mei 2018 - 11h00
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa24 - 34Dinamo ZK AstrakhanDinamo ZK Astrakhan (2)
20 Mei 2018 - 11h00
Degradatie Playoff
UGNTU-VNZM Ufa (3)UGNTU-VNZM Ufa32 - 23UOR No 2 MoscowUOR No 2 Moscow (4)

Rusland Division 1 Heren - Super League - Regulier Seizoen - 2017/2018

Algemeen klassementPunGWWGVDVDTDS
10de17226511582644-62
Klassement thuisPunGWWGVDVDTDS
11de811245293305-12
Klassement uitPunGWWGVDVDTDS
8ste911416289339-50
10 September 2017 - 16h00
September 2017
Dinamo ZK Astrakhan (7)Dinamo ZK Astrakhan27 - 30UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (8)
16 September 2017 - 12h00
September 2017
UGNTU-VNZM Ufa (8)UGNTU-VNZM Ufa24 - 28Dinamo Viktor StavropolDinamo Viktor Stavropol (3)
27 September 2017 - 15h00
September 2017
UGNTU-VNZM Ufa (8)UGNTU-VNZM Ufa27 - 28Univ. Neva St PetersburgUniv. Neva St Petersburg (4)
4 Oktober 2017 - 15h30
Oktober 2017
UGNTU-VNZM Ufa (7)UGNTU-VNZM Ufa28 - 28Spartak MoscowSpartak Moscow (1)
9 Oktober 2017 - 17h00
Oktober 2017
UOR No 2 Moscow (12)UOR No 2 Moscow26 - 33UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (7)
11 Oktober 2017 - 18h00
Oktober 2017
Chehovskie Medvedi, Chekhov (2)Chehovskie Medvedi, Chekhov39 - 25UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (7)
15 Oktober 2017 - 11h00
Oktober 2017
UGNTU-VNZM Ufa (7)UGNTU-VNZM Ufa27 - 29SKIF KrasnodarSKIF Krasnodar (3)
5 November 2017 - 11h00
November 2017
UGNTU-VNZM Ufa (8)UGNTU-VNZM Ufa27 - 27Sungul SnezhinskSungul Snezhinsk (10)
13 November 2017 - 14h30
November 2017
UGNTU-VNZM Ufa (8)UGNTU-VNZM Ufa27 - 27SGAU SaratovSGAU Saratov (6)
1 December 2017 - 16h00
December 2017
Kaustik Volgograd (8)Kaustik Volgograd35 - 33UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
3 December 2017 - 10h00
December 2017
SGAU Saratov (6)SGAU Saratov22 - 23UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
13 December 2017 - 14h30
December 2017
UGNTU-VNZM Ufa (10)UGNTU-VNZM Ufa25 - 28Medvedi PermMedvedi Perm (7)
20 Januari 2018 - 12h00
Januari 2018
SKIF Krasnodar (3)SKIF Krasnodar28 - 28UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (6)
23 Januari 2018 - 16h00
Januari 2018
Dinamo Viktor Stavropol (5)Dinamo Viktor Stavropol27 - 29UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (6)
8 Februari 2018 - 14h30
Februari 2018
UGNTU-VNZM Ufa (10)UGNTU-VNZM Ufa29 - 29Kaustik VolgogradKaustik Volgograd (8)
18 Februari 2018 - 15h00
Februari 2018
Spartak Moscow (2)Spartak Moscow36 - 21UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
21 Februari 2018 - 17h30
Februari 2018
Univ. Neva St Petersburg (4)Univ. Neva St Petersburg36 - 18UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
15 Maart 2018 - 15h00
Maart 2018
Medvedi Perm (6)Medvedi Perm28 - 25UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
18 Maart 2018 - 10h00
Maart 2018
Sungul Snezhinsk (8)Sungul Snezhinsk35 - 24UGNTU-VNZM UfaUGNTU-VNZM Ufa (10)
22 Maart 2018 - 14h30
Maart 2018
UGNTU-VNZM Ufa (10)UGNTU-VNZM Ufa30 - 27Dinamo ZK AstrakhanDinamo ZK Astrakhan (11)
13 April 2018 - 15h30
April 2018
UGNTU-VNZM Ufa (10)UGNTU-VNZM Ufa23 - 21UOR No 2 MoscowUOR No 2 Moscow (12)
16 April 2018 - 15h30
April 2018
UGNTU-VNZM Ufa (10)UGNTU-VNZM Ufa26 - 33Chehovskie Medvedi, ChekhovChehovskie Medvedi, Chekhov (1)

Identiteit

Erelijst

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden