De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Noord-Macedonië - Skopje
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5de | 21 | 14 | 7 | 0 | 7 | 387 | 372 | +15 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1ste | 18 | 7 | 6 | 0 | 1 | 222 | 188 | +34 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7de | 3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 165 | 184 | -19 |
7 Maart 2021 - 14h00 Speeldag 1 | RK Rabotnicki Skopje (4) | 25 - 23 | RK Radovis (6) |
17 Maart 2021 - 16h30 Speeldag 2 | RK Rabotnicki Skopje (3) | 29 - 26 | Tutunski Kombinat Prilep (6) |
21 Maart 2021 - 18h00 Speeldag 3 | RK Junior Kisela Voda (5) | 32 - 25 | RK Rabotnicki Skopje (4) |
26 Maart 2021 - 17h00 Speeldag 4 | RK Rabotnicki Skopje (3) | 39 - 19 | RK Astraion Strumica (8) |
10 April 2021 - 15h00 Speeldag 5 | Mladost Bogdanci (5) | 24 - 23 | RK Rabotnicki Skopje (3) |
15 April 2021 - 16h30 Speeldag 6 | RK Rabotnicki Skopje (2) | 31 - 24 | GRK Tikves Kavadarci (1) |
17 April 2021 - 17h30 Speeldag 7 | RK Golden Art KL7 (2) | 27 - 23 | RK Rabotnicki Skopje (3) |
24 April 2021 - 15h30 Speeldag 8 | RK Radovis (6) | 27 - 24 | RK Rabotnicki Skopje (5) |
8 Mei 2021 - 17h00 Speeldag 9 | Tutunski Kombinat Prilep (2) | 31 - 28 | RK Rabotnicki Skopje (7) |
20 Mei 2021 - 17h00 Speeldag 10 | RK Rabotnicki Skopje (5) | 34 - 33 | RK Junior Kisela Voda (6) |
22 Mei 2021 - 17h00 Speeldag 11 | RK Astraion Strumica (8) | 18 - 24 | RK Rabotnicki Skopje (5) |
27 Mei 2021 - 19h00 Speeldag 12 | RK Rabotnicki Skopje (5) | 30 - 24 | Mladost Bogdanci (7) |
30 Mei 2021 - 19h00 Speeldag 13 | GRK Tikves Kavadarci (1) | 25 - 18 | RK Rabotnicki Skopje (5) |
3 Juni 2021 - 19h00 Speeldag 14 | RK Rabotnicki Skopje (5) | 34 - 39 | RK Golden Art KL7 (4) |
Algemeen klassement | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 9 | 12 | 3 | 0 | 9 | 311 | 361 | -50 |
Klassement thuis | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5de | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 170 | 184 | -14 |
Klassement uit | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6de | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 141 | 177 | -36 |
11 September 2020 - 19h00 Speeldag 1 | RK Rabotnicki Skopje (7) | 23 - 33 | RK Butel Skopje (1) |
14 September 2020 - 18h00 Speeldag 2 | RK Eurofarm Pelister II (3) | 35 - 23 | RK Rabotnicki Skopje (7) |
18 September 2020 - 18h30 Speeldag 3 | RK Rabotnicki Skopje (7) | 29 - 34 | Tutunski Kombinat Prilep (4) |
25 Oktober 2020 - 13h00 Speeldag 6 | RK Rabotnicki Skopje (6) | 35 - 32 | Mladost Bogdanci (7) |
29 Oktober 2020 - 19h00 Speeldag 7 | GRK Tikves Kavadarci (4) | 33 - 21 | RK Rabotnicki Skopje (7) |
13 November 2020 - 18h00 Speeldag 4 | Metalurg Skopje (2) | 26 - 22 | RK Rabotnicki Skopje (7) |
22 November 2020 - 17h00 Speeldag 8 | RK Butel Skopje (2) | 21 - 23 | RK Rabotnicki Skopje (6) |
28 November 2020 - 16h00 Speeldag 9 | RK Rabotnicki Skopje (5) | 28 - 23 | RK Eurofarm Pelister II (3) |
3 December 2020 - 18h00 Speeldag 10 | Tutunski Kombinat Prilep (5) | 27 - 24 | RK Rabotnicki Skopje (6) |
20 December 2020 - 17h00 Speeldag 11 | RK Rabotnicki Skopje (6) | 26 - 31 | Metalurg Skopje (1) |
25 December 2020 - 19h00 Speeldag 13 | Mladost Bogdanci (7) | 35 - 28 | RK Rabotnicki Skopje (6) |
27 December 2020 - 17h00 Speeldag 14 | RK Rabotnicki Skopje (6) | 29 - 31 | GRK Tikves Kavadarci (4) |