De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Handbal - Polen Division 1 Heren - Ekstraklasa - Regulier Seizoen - 2017/2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen
  • Górnik Zabrze
  • Gwardia Opole
  • KPR Legionowo
  • KS Azoty-Pulawy
  • KS Meble Wójcik Elblag
  • MKS Kalisz
  • MKS Zaglebie Lubin
  • MMTS Kwidzyn
  • Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
  • Pogón Szczecin
  • Spójnia Gdynia
  • SPR Chrobry Glogów
  • SPR Stal Mielec
  • SPR Wisla Plock
  • Vive Targi Kielce
  • Wybrzeze Gdansk

Home

Gedetailleerde uitslagen

Regulier Seizoen

PolenPolen - 1 September 2017 - 15 April 2018

Speeldag :

Uitslagen

14 April 2018
12h00Spójnia GdyniaSpójnia Gdynia18 - 28Wybrzeze GdanskWybrzeze Gdansk
13h00Górnik ZabrzeGórnik Zabrze21 - 27SPR Wisla PlockSPR Wisla Plock
18h00KPR LegionowoKPR Legionowo28 - 45Vive Targi KielceVive Targi Kielce
18h00Pogón SzczecinPogón Szczecin30 - 29 verlengingenPiotrkowianin Piotrków TrybunalskiPiotrkowianin Piotrków Trybunalski
18h00KS Azoty-PulawyKS Azoty-Pulawy33 - 26MKS Zaglebie LubinMKS Zaglebie Lubin
18h00Gwardia OpoleGwardia Opole37 - 27SPR Stal MielecSPR Stal Mielec
15 April 2018
13h00MMTS KwidzynMMTS Kwidzyn22 - 23MKS KaliszMKS Kalisz
16h00SPR Chrobry GlogówSPR Chrobry Glogów36 - 29KS Meble Wójcik ElblagKS Meble Wójcik Elblag

Stand

  • Klassement per conferentie
  • Algemeen klassement
  • Klassement thuis
  • Klassement uit

Klassement per conferentie

Groep Blauw

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Vive Targi Kielce1043030001167741+426
2Górnik Zabrze80302307892766+126
3SPR Chrobry Glogów593017013811829-18
4MMTS Kwidzyn563015015803850-47
5MKS Zaglebie Lubin453012117891895-4
6KS Meble Wójcik Elblag26307023709858-149
7KPR Legionowo19305124725867-142
8Spójnia Gdynia8302028768991-223


Groep Oranje

PloegPunGWWGVDVDTDS
1SPR Wisla Plock  97302802975688+287
2KS Azoty-Pulawy84302406927803+124
3Gwardia Opole  563017013841851-10
4MKS Kalisz  483014016757820-63
5Wybrzeze Gdansk443013017775822-47
6Piotrkowianin Piotrków Trybunalski393011019807871-64
7SPR Stal Mielec  343011019858962-104
8Pogón Szczecin  333010020764856-92

Algemeen klassement

Klassement thuis

Klassement uit

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden