De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/02 | FRA | Hand Star Game | International All Stars |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/03 - 25/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
23/03 - 25/03 | Sao Romao / Leiria | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 1 | Spanje U-20 |
23/03 - 25/03 | Cluj-Napoca | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 2 | Roemenië U-20 |
23/03 - 25/03 | Trollhättan | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 3 | Nederland U-20 |
23/03 - 25/03 | Vestmannaeyjar | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 4 | Duitsland U-20 |
23/03 - 25/03 | Belgrade | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 5 | Noorwegen U-20 |
23/03 - 25/03 | Hoyvik | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 6 | Slovenië U-20 |
23/03 - 25/03 | Bijelo Polje | WK Junioren Dames - Kwalificaties Europese Zone - Groep 7 | Montenegro U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/04 - 08/04 | NOR | Gjensidige Cup | Frankrijk |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/05 - 25/05 | Taubaté | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Groep B | EC Pinheiros |
24/05 - 26/05 | Taubaté | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Groep A | HC Taubaté |
26/05 - 27/05 | Taubaté | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Troostingsronde | Ovalle Balonmano |
26/05 - 27/05 | Taubaté | Panamerikaanse Kampioenschappen Voor Clubs Heren - Finaleronde | HC Taubaté |
29/05 - 31/05 | Tuzla | Challenge Trophy Dames - Groep A | België |
29/05 - 31/05 | Tuzla | Challenge Trophy Dames - Groep B | Bosnië en Herzegovina |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/07 - 08/07 | Debrecen | WK Junior Dames - Groep A | Hongarije U-20 |
02/07 - 08/07 | Debrecen | WK Junior Dames - Groep B | Rusland U-20 |
02/07 - 08/07 | Debrecen | WK Junior Dames - Groep C | Denemarken U-20 |
02/07 - 08/07 | Debrecen | WK Junior Dames - Groep D | Frankrijk U-20 |
10/07 - 14/07 | Debrecen | WK Junior Dames - Finaleronde | Hongarije U-20 |
19/07 - 22/07 | Celje | EK Heren U-20 - Pool A | Duitsland U-20 |
19/07 - 22/07 | Celje | EK Heren U-20 - Pool B | Slovenië U-20 |
19/07 - 22/07 | Celje | EK Heren U-20 - Pool C | Spanje U-20 |
19/07 - 22/07 | Celje | EK Heren U-20 - Pool D | Portugal U-20 |
24/07 - 25/07 | Celje | EK Heren U-20 - Groep I1 | Zweden U-20 |
24/07 - 25/07 | Celje | EK Heren U-20 - Groep I2 | Denemarken U-20 |
24/07 - 25/07 | Celje | EK Heren U-20 - Groep M1 | Duitsland U-20 |
24/07 - 25/07 | Celje | EK Heren U-20 - Groep M2 | Frankrijk U-20 |
27/07 - 29/07 | Celje | EK Heren U-20 - Finaleronde | Slovenië U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 | Hamburg | Duitse Supercup Dames | Thüringer HC Erfürt |
01/09 - 02/09 | Montbéliard | Frankrijk - Trophée des Champions | Montpellier HB |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
16/10 - 19/10 | Doha | Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe | FC Barcelona |
22/10 - 24/10 | Palmira | Emerging Nations Zuid- en Centraal-Amerika - Groep A | Costa Rica U-25 |
22/10 - 24/10 | Palmira | Zuid-Amerikaanse en Central-Amerikaanse Opkomende Naties Kampioenschap - Groep A | Costa-Rica |
22/10 - 24/10 | COL | Emerging Nations Zuid- en Centraal-Amerika - Groep B | Colombia U-25 |
22/10 - 24/10 | Palmira | Zuid-Amerikaanse en Central-Amerikaanse Opkomende Naties Kampioenschap - Groep B | Colombia |
23/10 - 25/10 | Palmira | Emerging Nations Zuid- en Centraal-Amerika - Groep C | Frans-Guyana U-25 |
23/10 - 25/10 | Palmira | Zuid-Amerikaanse en Central-Amerikaanse Opkomende Naties Kampioenschap - Groep C | Frans-Guyana |
26/10 - 29/10 | Palmira | Zuid-Amerikaanse en Central-Amerikaanse Opkomende Naties Kampioenschap - Finaleronde | Colombia |
26/10 - 29/10 | Palmira | Emerging Nations Zuid- en Centraal-Amerika - Finaleronde | Colombia U-25 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
29/11 - 04/12 | Nancy | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Frankrijk |
30/11 - 04/12 | Nantes | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Servië |
30/11 - 05/12 | Kumamoto | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep A | Japan |
30/11 - 05/12 | Kumamoto | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep B | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 05/12 | Montbéliard | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Nederland |
01/12 - 05/12 | Brest | Europees Kampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Roemenië |
02/12 - 07/12 | Brazzaville | Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep A | Senegal |
02/12 - 07/12 | Brazzaville | Afrikaans Kampioenschap Dames - Groep B | Angola |
06/12 - 12/12 | Nantes | Europees Kampioenschap Dames - Hoofdronde - Group I | Rusland |
07/12 - 09/12 | Kumamoto | Aziatisch Kampioenschap Dames - Finaleronde | Zuid-Korea |
07/12 - 12/12 | Nancy | Europees Kampioenschap Dames - Hoofdronde - Group II | Nederland |
09/12 - 12/12 | Brazzaville | Afrikaans Kampioenschap Dames - Finaleronde | Angola |
14/12 - 16/12 | Paris (AccorHotels Arena) | Europees Kampioenschap Dames - Finaleronde | Frankrijk |