De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/01 - 19/01 | Nantes | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep A | Frankrijk |
12/01 - 19/01 | Metz | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep B | Spanje |
13/01 - 20/01 | Rouen | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep C | Duitsland |
13/01 - 20/01 | Paris (AccorHotels Arena) | Wereldkampioenschap Heren - Voorronde - Groep D | Denemarken |
21/01 - 29/01 | FRA | Wereldkampioenschap Heren - Finaleronde | Frankrijk |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/03 - 17/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep A | Zuid-Korea |
14/03 - 18/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Groep B | Japan |
20/03 - 22/03 | Suwon | Aziatisch Kampioenschap Dames - Finaleronde | Zuid-Korea |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/06 - 14/06 | Veliko Tarnovo | Emerging Nations Championship - Groep A | Turkije |
12/06 - 14/06 | Veliko Tarnovo | Emerging Nations Championship - Groep B | Luxemburg |
12/06 - 14/06 | Gabrovo | Emerging Nations Championship - Groep C | Cyprus |
12/06 - 14/06 | Gabrovo | Emerging Nations Championship - Groep D | Far Oer |
16/06 - 18/06 | BUL | Emerging Nations Championship - Finaleronde | Far Oer |
18/06 - 23/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep A | Brazilië |
18/06 - 23/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Groep B | Argentinië |
24/06 - 25/06 | Villa Ballester | Panamerikaanse Kampioenschappen Dames - Finaleronde | Brazilië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
25/08 - 28/08 | Doha | Wereldkampioenschap Clubs - Super Globe | FC Barcelona |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/12 - 08/12 | Leipzig | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep D | Servië |
02/12 - 08/12 | Trier | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep A | Roemenië |
02/12 - 08/12 | Bietigheim-Bissingen | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep B | Noorwegen |
02/12 - 08/12 | Oldenburg | Wereldkampioenschap Dames - Voorronde - Groep C | Rusland |
10/12 - 11/12 | Magdeburg | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 21/24 | Argentinië |
10/12 - 11/12 | Leipzig | Wereldkampioenschap Dames - Plaatsingsronde 17/20 | Polen |
10/12 - 17/12 | GER | Wereldkampioenschap Dames - Finaleronde | Frankrijk |