De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
15 November 2014 - 23 November 2014
Erd HC (HUN) | 65 - 39 | Spono Nottwil Luzern (SUI) | ||
15/11/2014 - 15h30 | Erd HC (HUN) | 33 - 18 | Spono Nottwil Luzern (SUI) | |
16/11/2014 - 15h30 | Spono Nottwil Luzern (SUI) | 21 - 32 | Erd HC (HUN) |
H65 Höörs HK (SWE) | 58 - 55 | HC Karpaty Uzhgorod (UKR) | ||
15/11/2014 - 15h00 | H65 Höörs HK (SWE) | 30 - 21 | HC Karpaty Uzhgorod (UKR) | |
22/11/2014 - 16h00 | HC Karpaty Uzhgorod (UKR) | 34 - 28 | H65 Höörs HK (SWE) |
Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 57 - 39 | Jomi Salerno (ITA) | ||
21/11/2014 - 20h00 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) | 29 - 19 | Jomi Salerno (ITA) | |
23/11/2014 - 18h00 | Jomi Salerno (ITA) | 20 - 28 | Bera Bera San-Sebastian (ESP) |
TTH Holstebro (DEN) | 95 - 37 | HB Dudelange (LUX) | ||
15/11/2014 - 20h00 | TTH Holstebro (DEN) | 45 - 18 | HB Dudelange (LUX) | |
16/11/2014 - 17h30 | HB Dudelange (LUX) | 19 - 50 | TTH Holstebro (DEN) |
Buxtehuder SV (GER) | 64 - 49 | SS/VOC Amsterdam (NED) | ||
15/11/2014 - 16h00 | Buxtehuder SV (GER) | 32 - 25 | SS/VOC Amsterdam (NED) | |
22/11/2014 - 19h30 | SS/VOC Amsterdam (NED) | 24 - 32 | Buxtehuder SV (GER) |
TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | 58 - 52 | Zaglebie Lubin (POL) | ||
16/11/2014 - 16h00 | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) | 30 - 23 | Zaglebie Lubin (POL) | |
23/11/2014 - 18h00 | Zaglebie Lubin (POL) | 29 - 28 | TSV Bayer 04 Leverkusen (GER) |
Dunaújvárosi KKA (HUN) | 58 - 35 | Vardar Skopje (MAC) | ||
15/11/2014 - 18h00 | Dunaújvárosi KKA (HUN) | 28 - 20 | Vardar Skopje (MAC) | |
23/11/2014 - 17h00 | Vardar Skopje (MAC) | 15 - 30 | Dunaújvárosi KKA (HUN) |
Iuventa Michalovce (SVK) | 55 - 65 | CSM Corona Brasov (ROU) | ||
15/11/2014 - 17h30 | Iuventa Michalovce (SVK) | 28 - 31 | CSM Corona Brasov (ROU) | |
23/11/2014 - 17h00 | CSM Corona Brasov (ROU) | 34 - 27 | Iuventa Michalovce (SVK) |
OFN Ionias (GRE) | 50 - 71 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | ||
15/11/2014 - 18h00 | OFN Ionias (GRE) | 28 - 27 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | |
23/11/2014 - 16h00 | Astrakhanochka Astrakhan (RUS) | 44 - 22 | OFN Ionias (GRE) |
Zagorje RK (SLO) | 48 - 68 | Team Esbjerg (DEN) | ||
15/11/2014 - 19h00 | Zagorje RK (SLO) | 22 - 33 | Team Esbjerg (DEN) | |
23/11/2014 - 13h00 | Team Esbjerg (DEN) | 35 - 26 | Zagorje RK (SLO) |
LUGI Lund (SWE) | 47 - 53 | Rocasa Gran Canaria (ESP) | ||
16/11/2014 - 17h00 | LUGI Lund (SWE) | 24 - 28 | Rocasa Gran Canaria (ESP) | |
23/11/2014 - 14h00 | Rocasa Gran Canaria (ESP) | 25 - 23 | LUGI Lund (SWE) |
Fémina Visé (BEL) | 41 - 62 | Muratpasa BSK Antalya (TUR) | ||
22/11/2014 - 17h00 | Fémina Visé (BEL) | 20 - 37 | Muratpasa BSK Antalya (TUR) | |
23/11/2014 - 13h00 | Muratpasa BSK Antalya (TUR) | 25 - 21 | Fémina Visé (BEL) |
Paris 92 (FRA) | 48 - 46 | Ankara Yenimahalle BSK (TUR) | ||
15/11/2014 - 20h30 | Paris 92 (FRA) | 26 - 23 | Ankara Yenimahalle BSK (TUR) | |
23/11/2014 - 14h00 | Ankara Yenimahalle BSK (TUR) | 23 - 22 | Paris 92 (FRA) |
Rostov-Don (RUS) | 48 - 41 | DHK Baník Most (CZE) | ||
15/11/2014 - 16h00 | Rostov-Don (RUS) | 26 - 21 | DHK Baník Most (CZE) | |
22/11/2014 - 18h00 | DHK Baník Most (CZE) | 20 - 22 | Rostov-Don (RUS) |
Alavarium Aveiro (POR) | 43 - 74 | Dunarea Braila (ROU) | ||
22/11/2014 - 10h00 | Alavarium Aveiro (POR) | 21 - 40 | Dunarea Braila (ROU) | |
23/11/2014 - 10h00 | Dunarea Braila (ROU) | 34 - 22 | Alavarium Aveiro (POR) |
Lada Togliatti (RUS) | 69 - 52 | Stabaek IF (NOR) | ||
15/11/2014 - 13h00 | Lada Togliatti (RUS) | 37 - 29 | Stabaek IF (NOR) | |
16/11/2014 - 11h00 | Stabaek IF (NOR) | 23 - 32 | Lada Togliatti (RUS) |