De site voor alle sporten

Menu
Handbal - Challenge Cup Dames - 2015/2016 - Home

Handbal - Challenge Cup Dames - 2015/2016 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Ariosto Ferrara
  • Azeryol HC Baku
  • CB Remudas Isla de Gran Canaria
  • Colégio de Gaia
  • DHB Rotweiss Thun
  • HC Karpaty Uzhgorod
  • HC Vardar Junior
  • Helsinki IFK Comets
  • HV Quintus Poeldijk
  • ÍB Vestmannaeyjar
  • Izmir BSB SK
  • Kastamonu Belediyesi GSK
  • KH Shqipona Gjakovë
  • London Angels HC
  • Maccabi Arazim Ramat-Gan
  • Macedonië
  • Mlinotest Ajdovscina
  • Pelister 2012 Bitola
  • Schuler DOS Emmer-Compascuum
  • Sokol Poruba Ostrava
  • Start Elblag
  • Yellow Winterthur
  • Zaglebie Lubin
  • ZRK Danilovgrad
  • ZRK Izvor Bukovicka Banja
  • ZRK Vojvodina Novi Sad

Home

Challenge Cup Dames - Home

WinnaarCB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria

 
 

Derde ronde (22/11/2015)
13 November 2015
18h00HC Vardar Junior (MAC)HC Vardar Junior27 - 14London Angels HCLondon Angels HC (ENG)
14 November 2015
15h00Izmir BSB SK (TUR)Izmir BSB SK27 - 17DHB Rotweiss ThunDHB Rotweiss Thun (SUI)
17h00Yellow Winterthur (SUI)Yellow Winterthur34 - 21Ariosto FerraraAriosto Ferrara (ITA)
18h00London Angels HC (ENG)London Angels HC17 - 35HC Vardar JuniorHC Vardar Junior (MAC)
18h30Pelister 2012 Bitola (MAC)Pelister 2012 Bitola22 - 38KH Shqipona GjakovëKH Shqipona Gjakovë (KOS)
19h00ÍB Vestmannaeyjar (ISL)ÍB Vestmannaeyjar28 - 30ZRK Izvor Bukovicka BanjaZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)
15 November 2015
17h00ZRK Danilovgrad (MNE)ZRK Danilovgrad24 - 30Mlinotest AjdovscinaMlinotest Ajdovscina (SLO)
19h00ZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)ZRK Izvor Bukovicka Banja31 - 28ÍB VestmannaeyjarÍB Vestmannaeyjar (ISL)
20 November 2015
20h00Azeryol HC Baku (AZE)Azeryol HC Baku19 - 27Schuler DOS Emmer-CompascuumSchuler DOS Emmer-Compascuum (NED)
21 November 2015
15h00Colégio de Gaia (POR)Colégio de Gaia36 - 29Helsinki IFK CometsHelsinki IFK Comets (FIN)
17h00Ariosto Ferrara (ITA)Ariosto Ferrara19 - 25Yellow WinterthurYellow Winterthur (SUI)
17h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin41 - 12Maccabi Arazim Ramat-GanMaccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)
18h00KH Shqipona Gjakovë (KOS)KH Shqipona Gjakovë39 - 35Pelister 2012 BitolaPelister 2012 Bitola (MAC)
19h15DHB Rotweiss Thun (SUI)DHB Rotweiss Thun23 - 27Izmir BSB SKIzmir BSB SK (TUR)
20h00Schuler DOS Emmer-Compascuum (NED)Schuler DOS Emmer-Compascuum29 - 22Azeryol HC BakuAzeryol HC Baku (AZE)
22 November 2015
12h00Maccabi Arazim Ramat-Gan (ISR)Maccabi Arazim Ramat-Gan17 - 37Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
18h00Mlinotest Ajdovscina (SLO)Mlinotest Ajdovscina22 - 18ZRK DanilovgradZRK Danilovgrad (MNE)
18h00Helsinki IFK Comets (FIN)Helsinki IFK Comets29 - 32Colégio de GaiaColégio de Gaia (POR)

Achtste finales (17/01/2016)
8 Januari 2016
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK43 - 39Zaglebie LubinZaglebie Lubin (POL)
9 Januari 2016
14h00Zaglebie Lubin (POL)Zaglebie Lubin24 - 30Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
16h00KH Shqipona Gjakovë (KOS)KH Shqipona Gjakovë23 - 38CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
18h00Yellow Winterthur (SUI)Yellow Winterthur13 - 37HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
18h00Sokol Poruba Ostrava (CZE)Sokol Poruba Ostrava28 - 22Izmir BSB SKIzmir BSB SK (TUR)
10 Januari 2016
18h00Start Elblag (POL)Start Elblag28 - 22Mlinotest AjdovscinaMlinotest Ajdovscina (SLO)
15 Januari 2016
19h00Colégio de Gaia (POR)Colégio de Gaia14 - 23HC Karpaty UzhgorodHC Karpaty Uzhgorod (UKR)
20h00Schuler DOS Emmer-Compascuum (NED)Schuler DOS Emmer-Compascuum27 - 33ZRK Izvor Bukovicka BanjaZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)
16 Januari 2016
14h00HC Vardar Junior (MAC)HC Vardar Junior26 - 24ZRK Vojvodina Novi SadZRK Vojvodina Novi Sad (SRB)
16h00Izmir BSB SK (TUR)Izmir BSB SK23 - 17Sokol Poruba OstravaSokol Poruba Ostrava (CZE)
19h00Mlinotest Ajdovscina (SLO)Mlinotest Ajdovscina22 - 26Start ElblagStart Elblag (POL)
19h00HC Karpaty Uzhgorod (UKR)HC Karpaty Uzhgorod30 - 21Colégio de GaiaColégio de Gaia (POR)
20h00ZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)ZRK Izvor Bukovicka Banja27 - 18Schuler DOS Emmer-CompascuumSchuler DOS Emmer-Compascuum (NED)
17 Januari 2016
14h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria56 - 31KH Shqipona GjakovëKH Shqipona Gjakovë (KOS)
15h00ZRK Vojvodina Novi Sad (SRB)ZRK Vojvodina Novi Sad27 - 31HC Vardar JuniorHC Vardar Junior (MAC)
16h00HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk33 - 16Yellow WinterthurYellow Winterthur (SUI)

Kwartfinales (28/02/2016)
20 Februari 2016
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK27 - 23HV Quintus PoeldijkHV Quintus Poeldijk (NED)
18h00Start Elblag (POL)Start Elblag29 - 25Izmir BSB SKIzmir BSB SK (TUR)
19h00CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria35 - 25ZRK Izvor Bukovicka BanjaZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)
21 Februari 2016
16h00HV Quintus Poeldijk (NED)HV Quintus Poeldijk23 - 25Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
19h00ZRK Izvor Bukovicka Banja (SRB)ZRK Izvor Bukovicka Banja19 - 27CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
22 Februari 2016
18h30HC Vardar Junior (MAC)HC Vardar Junior22 - 19HC Karpaty UzhgorodHC Karpaty Uzhgorod (UKR)
27 Februari 2016
16h00Izmir BSB SK (TUR)Izmir BSB SK21 - 19Start ElblagStart Elblag (POL)
28 Februari 2016
16h00HC Karpaty Uzhgorod (UKR)HC Karpaty Uzhgorod28 - 17HC Vardar JuniorHC Vardar Junior (MAC)

Halve Finale (10/04/2016)
2 April 2016
16h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK24 - 20HC Karpaty UzhgorodHC Karpaty Uzhgorod (UKR)
18h00Start Elblag (POL)Start Elblag24 - 25CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
3 April 2016
14h00HC Karpaty Uzhgorod (UKR)HC Karpaty Uzhgorod25 - 30Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)
10 April 2016
13h40CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria22 - 22Start ElblagStart Elblag (POL)

Finale (07/05/2016)
30 April 2016
17h00Kastamonu Belediyesi GSK (TUR)Kastamonu Belediyesi GSK25 - 29CB Remudas Isla de Gran CanariaCB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)
7 Mei 2016
19h30CB Remudas Isla de Gran Canaria (ESP)CB Remudas Isla de Gran Canaria33 - 29Kastamonu Belediyesi GSKKastamonu Belediyesi GSK (TUR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden