De site voor alle sporten

Menu
Gymnastiek - WK Ritmische Gymnastiek - 2018

Gymnastiek - WK Ritmische Gymnastiek - 2018

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Uitslagen Dames

WK Ritmische Gymnastiek - Uitslagen Dames 2018

BulgarijeBulgarije - 7 September 2018 - 16 September 2018


Hoepel - 11 September 2018


Bal - 11 September 2018


Knotsen - 13 September 2018


Lint - 13 September 2018


Ritmische Gymnastiek - Allround Individueel - 14 September 2018


Groepen Allround Dames - 15 September 2018


1RUS Rusland (Maria Tolkacheva, Anastasia Tatareva, Anastasia Shishmakova, Kseniia Poliakova, Evgeniia Levanova, Mariia Kravtsova)46.300
2ITA Italië (Martina Santandrea, Alessia Maurelli, Agnese Duranti, Letizia Cicconcelli, Martina Centofanti, Anna Basta)44.825
3BUL Bulgarije (Laura Traets, Madlen Radukanova, Stefani Kiryakova, Simona Dyankova, Elena Bineva)42.050
4UKR Oekraïne (Valeriya Yuzviak, Anastasiya Voznyak, Diana Myzherytska, Valeriya Khanina, Tetiana Dovzhenko, Alina Bykhno)41.150
5JAP Japan (Kiko Yokota, Ayuka Suzuki, Sayuri Sugimoto, Sakura Noshitani, Rie Matsubara)40.650
6BLR Wit-Rusland (Hanna Shvaiba, Anastasiya Rybakova, Dziyana Misiuchenka, Lalita Matskevich, Hanna Haidukevich)39.200
7AZE Azerbeidzjan (Siyana Vasileva, Aliya Pashayeva, Zeynab Hummatova, Diana Doman, Ayshan Bayramova)39.100
8FRA Frankrijk (Chloe Sivadier, Elisabeth Rachid, Astrid Rabette, Iliona Prioux, Helene Deconninck, Danae Collard)37.050
9MEX Mexico (Karen Villanueva, Brittany Sainz, Sara Ruiz, Marcela Quijano, Mildred Maldonado)36.950
10FIN Finland (Amanda Virkkunen, Juulia Vainio, Emma Rantala, Ada Oikari, Milja Naerevaara, Elisa Liinavuori)36.750
11CHN China (Yanshu Xu, Xin Liu, Zhangjiayang Huang, Yuhui Hu, Ziyi Ding)36.100
12GER Duitsland (Sina Tkaltschewitsch, Alexandra Tikhonovich, Anni Qu, Nathalie Koehn, Daniela Huber, Viktoria Burjak)36.000
13EST Estland (Maria Trofimov, Lera Teino, Maria Susi, Carmely Reiska, Vasilina Kuksova, Helena Jaee)35.875
14USA Verenigde Staten (Nicole Sladkov, Elizaveta Pletneva, Connie Du, Ugne Dragunas, Isabelle Connor, Daria Baltovick)35.800
15ISR Israël (Karin Vexman, Eli Toledo, Bar Shapochnikov, Natalie Raits, Ofir Dayan, Shai Ben Ruby)35.650
16POL Polen (Aleksandra Wlazlak, Michalina Nicpon, Agata Malisiewicz, Aleksandra Majewska, Alicja Guja, Julia Chochol)34.900
17UZB Oezbekistan (Nilufar Shomuradova, Sevara Safoeva, Dinara Ravshanbekova, Safiyabonu Kasimova, Kamola Irnazarova, Kseniia Aleksandrova)34.700
18BRA Brazilië (Gabriela Ribeiro, Karine Walter, Nicole Pircio, Gabrielle Moraes, Jessica Maier, Vitoria Guerra)33.775
19HUN Hongarije (Vivien Wehovszky, Virag Nemeth, Jazmin Kovacs, Vivien Foeldi Cintia, Patricia Borsanyi, Zsofia Arkai)33.700
20ESP Spanje (Sara Salarrullana, Alba Polo, Ana Gayan, Clara Esquerdo, Victoria Cuadrillero Redondo, Monica Alonso)33.600
21PRK Noord-Korea (Rim Sin Su, Gyong Sim Ye, Mi Ryang Yong, Song Ri Hye, Gyong Pak Un, A Kang Jin)33.000
22GRE Griekenland (Anna Tziatzia Ioanna, Avra Ntouro, Zoi Ntitsiou, Chrysi Moutafi, Myrto Athanasoulaki, Chrysanthi Athanasakopoulou)32.300
23CAN Canada (Alexandra Zilyuk, Alexandra Udachina, Anastasia Shanko, Vanessa Panov, Elizabet Belittchenko)32.250
24KAZ Kazachstan (Dayana Zhakupova, Anel Talgatbek, Regina Sultanova, Aiza Rustamkyzy, Zhanerke Dauletkulova, Jessika Budnik)31.850
25SUI Zwitserland (Julia Wymann, Tamara Stanisic, Jasmin Frieden, Gina Duenser, Tania Cardinale)31.550
26EGY Egypte (Marla Philips, Nour Mazar, Farida Kafafi, Malak Hussein, Nadine Aziz, Sara Ahmed)30.500
27SLO Slovenië (Lara Nemes, Teja Leskovsek, Sara Kragulj, Ana Kragulj, Marija Ivancic Zoja, Masa Bizjak)29.150
28CZE Tsjechië (Marie Vondrakova Johana, Adela Plchova, Daniela Peslova, Daniela Nemeckova, Andrea Kozova, Gabriela Fiedlerova)29.150
29AUS Australië (Felicity White, Alexandra Teixeira, Nikita Rosendahl, Himeka Onoda, Alannah Mathews)28.925
30TUR Turkije (Ipek Vardar, Emiliya Radicheva, Aleksandra Mitrovich, Nida Karaevli Basak, Duygu Dogan)28.900
31KOR Zuid-Korea (Chaeyul Kim, Seoyoung Hwang, Sujin Baek, Min Kim, Minju Kim, Jin Yang Hyun)28.625
32AUT Oostenrijk (Franziska Herzog, Lisa Hofmann, Florentina Marchart, Leona Marchart, Maria Remezkova, Romana Nagler)27.250
33GEO Georgië (Natela Bolataeva, Irina Kakabadze, Tamar Kheladze, Mariam Kupunia, Natalia Tabagari, Salome Urushadze)22.600
34NZL Nieuw-Zeeland (Paige Grant Huggett, Izabella Jurlina, Hannah Kelly, Fleur Lyons, Katherine Paton, Abbey Retter)21.850

Team 5 Hoepel Dames - 16 September 2018


Groep 2 ballen 3 touwen Dames - 16 September 2018

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden