Wacht ...
EK Trampoline - Uitslagen Heren 2014
Portugal - Guimarães - 7 April 2014 - 13 April 2014
1 | Rusland (Alexander Mironov, Timofey Podust, Tagir Murtazaev, Grigory Noskov) | 112.300 |
2 | Denemarken (Anders Wesch, Lasse Sørensen, Magnus Eskesen, Tobias Brems-Hulgaard) | 105.100 |
3 | Oekraïne (Viktor Kyforenko, Leonid Pantelo, Stanislav Statsenko, Mykyta Statsenko) | 104.300 |
4 | Groot-Brittannië (Kristof Willerton, Greg Townley, James Booth, Daniel Lannigan) | 103.900 |
5 | Wit-Rusland (Dmitriy Darashuk, Edhar Vichys, Dzmitry Hutsau, Pavel Hlaholev) | 98.000 |
1 | Rusland (Mikhail Melnik, Dmitry Ushakov, Sergei Azarian, Andrey Yudin) | 175,730 |
2 | Portugal (Ricardo Santos, Diogo Ganchinho, Diogo Abreu, Tiago Lopes) | 171,400 |
3 | Wit-Rusland (Uladzislau Hancharou, Aleh Rabtsau, Mikalai Kazak, Yauheni Hankovich) | 169,010 |
4 | Frankrijk (Romain Legros, Sébastien Martiny, Allan Morante, Mickaël Renault) | 167,855 |
5 | Oekraïne (Dmytro Byedyevkin, Maksym Volianskyi, Mykola Prostorov, Dmytro Sobakar) | 167,655 |
1 | Rusland (Mikhail Zalomin, Andrey Gladenkov, Alexander Zebrov, Sergey Kovalev) | 114,600 |
2 | Portugal (Andre Lico, André Fernandes, Diogo Costa, Bruno Nobre) | 113,600 |
3 | Groot-Brittannië (Nathaniel Scott, Andrew Houston, Michael McNabb) | 103,900 |
4 | Spanje (Daniel Perez, Ivan Estevez, Raul Madrigal) | 91,100 |
- Dubbele Minitrampoline - Team Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Rusland (Mikhail Zalomin, Sergey Kovalev, Andrey Gladenkov, Alexander Zebrov) | 220,900 Q |
2 | Portugal (Bruno Nobre, Diogo Costa, Andre Lico, André Fernandes) | 214,600 Q |
3 | Spanje (Daniel Perez, Raul Madrigal, Ivan Estevez) | 195,000 Q |
4 | Groot-Brittannië (Nathaniel Scott, Andrew Houston, Michael McNabb) | 162,600 Q |
1 | Rusland (Mikhail Zalomin, Andrey Gladenkov, Alexander Zebrov, Sergey Kovalev) | 114,600 |
2 | Portugal (Andre Lico, André Fernandes, Diogo Costa, Bruno Nobre) | 113,600 |
3 | Groot-Brittannië (Nathaniel Scott, Andrew Houston, Michael McNabb) | 103,900 |
4 | Spanje (Daniel Perez, Ivan Estevez, Raul Madrigal) | 91,100 |
- Trampoline Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Dmitry Ushakov (RUS) | 109,190 Q |
2 | Mikhail Melnik (RUS) | 107,475 Q |
3 | Andrey Yudin (RUS) | 107,055 |
4 | Sergei Azarian (RUS) | 106,660 |
5 | Martin Gromowski (GER) | 106,520 Q |
6 | Uladzislau Hancharou (BLR) | 106,345 Q |
7 | Diogo Ganchinho (POR) | 105,975 Q |
8 | Luke Strong (GBR) | 105,645 Q |
9 | Maksym Volianskyi (UKR) | 105,525 Q |
10 | Allan Morante (FRA) | 105,050 Q |
11 | Diogo Abreu (POR) | 104,580 |
12 | Nicolas Schori (SUI) | 104,305 |
13 | Tengizi Koshkadze (GEO) | 104,090 |
14 | Dmytro Byedyevkin (UKR) | 104,060 |
15 | Mikalai Kazak (BLR) | 104,050 |
16 | Daniel Schmidt (GER) | 103,850 |
17 | Lukasz Tomaszewski (POL) | 103,715 |
18 | Mickaël Renault (FRA) | 103,635 |
19 | Sébastien Martiny (FRA) | 103,360 |
20 | Flavio Cannone (ITA) | 102,570 |
21 | Mykola Prostorov (UKR) | 102,310 |
22 | Oleg Piunov (AZE) | 101,535 |
23 | Romain Legros (FRA) | 101,180 |
24 | Tiago Lopes (POR) | 100,935 |
25 | Dmytro Sobakar (UKR) | 100,605 |
26 | Bartlomiej Hes (POL) | 100,205 |
27 | Orlando Götschin (NED) | 99,750 |
28 | Loic Lenoir (BEL) | 99,630 |
29 | Yauheni Hankovich (BLR) | 99,620 |
30 | Jonas Nordfors (SWE) | 99,495 |
31 | Naim Ashhab (CZE) | 99,395 |
32 | Ruslan Aghamirov (AZE) | 99,130 |
33 | Mans Aberg (SWE) | 98,590 |
34 | Joris Geens (BEL) | 97,755 |
35 | Martin Pelc (CZE) | 97,750 |
36 | Giorgi Putkaradze (GEO) | 97,530 |
37 | Timoteus Karlsson (SWE) | 96,760 |
38 | Adam Sült (CZE) | 96,680 |
39 | Artur Zakrzewski (POL) | 95,545 |
40 | Marc Pinol (ESP) | 94,915 |
41 | Ioannis Toptidis (GRE) | 94,860 |
42 | Christian Andersen (DEN) | 94,820 |
43 | Daniel Vidstrup (DEN) | 94,430 |
44 | Ben Van Overberghe (BEL) | 93,885 |
45 | Boyd Cathcart (IRL) | 93,265 |
46 | Mate Törö (HUN) | 93,085 |
47 | Marc Torras Gonzalez (ESP) | 92,745 |
48 | Apostolos Koutavas (GRE) | 92,550 |
49 | Gurkan Mutlu (TUR) | 91,255 |
50 | Andreas Secher (DEN) | 89,315 |
51 | Lukasz Burdziak (POL) | 83,500 |
52 | Yasen Ivanov (BUL) | 83,345 |
53 | Nikolaos Savvidis (GRE) | 77,195 |
54 | Georgi Iliev (BUL) | 76,935 |
55 | Alon Katz (ISR) | 74,785 |
56 | Simon Progin (SUI) | 65,125 |
57 | Christopher Schüpferling (GER) | 64,750 |
58 | Immanuel Kober (GER) | 63,920 |
59 | Martin Spatt (AUT) | 63,875 |
60 | Antoan Van (BUL) | 59,495 |
61 | Zsolt Juhasz (HUN) | 59,460 |
62 | Aleh Rabtsau (BLR) | 58,055 |
63 | Ricardo Santos (POR) | 56,185 |
64 | Raul Madrigal (ESP) | 49,950 |
65 | Ran Markovich (ISR) | 48,885 |
66 | Bence Istvanfi (HUN) | 48,015 |
1 | Rusland (Sergei Azarian, Mikhail Melnik) | 51,700 |
2 | Polen (Bartlomiej Hes, Lukasz Tomaszewski) | 49,300 |
3 | Zwitserland (Simon Progin, Nicolas Schori) | 48,900 |
4 | Portugal (Diogo Ganchinho, Ricardo Santos) | 48,500 |
5 | Wit-Rusland (Uladzislau Hancharou, Mikalai Kazak) | 47,200 |
6 | Frankrijk (Sébastien Martiny, Mickaël Renault) | 46,500 |
7 | Oekraïne (Dmytro Byedyevkin, Maksym Volianskyi) | 10,600 |
8 | Duitsland (Immanuel Kober, Daniel Schmidt) | 4,700 |
- Synchroon Heren - Gedetailleerde uitslagen
1 | Rusland (Sergei Azarian, Mikhail Melnik) | 91,200 Q |
2 | Wit-Rusland (Uladzislau Hancharou, Mikalai Kazak) | 87,900 Q |
3 | Portugal (Diogo Ganchinho, Ricardo Santos) | 87,600 Q |
4 | Polen (Bartlomiej Hes, Lukasz Tomaszewski) | 87,400 Q |
5 | Oekraïne (Dmytro Byedyevkin, Maksym Volianskyi, Mykola Prostorov, Dmytro Sobakar) | 86,500 Q |
6 | Frankrijk (Sébastien Martiny, Mickaël Renault) | 85,900 Q |
7 | Frankrijk 2 (Romain Legros, Allan Morante) | 85,700 |
8 | Duitsland (Immanuel Kober, Daniel Schmidt) | 85,600 Q |
9 | Zwitserland (Simon Progin, Nicolas Schori) | 85,200 Q |
10 | Zweden (Mans Aberg, Jonas Nordfors) | 83,800 |
11 | Rusland II (Andrey Gornyik, Dmitry Ushakov) | 83,600 |
12 | Tsjechië (Martin Pelc, Adam Sült) | 83,400 |
13 | Wit-Rusland (Yauheni Hankovich, Aleh Rabtsau) | 82,600 |
14 | Georgië (Tengizi Koshkadze, Giorgi Putkaradze) | 80,300 |
15 | Denemarken (Christian Andersen, Andreas Secher) | 80,000 |
16 | Oekraïne (Dmytro Byedyevkin, Maksym Volianskyi, Mykola Prostorov, Dmytro Sobakar) | 77,600 |
17 | Polen (Lukasz Burdziak, Artur Zakrzewski) | 71,200 |
18 | Hongarije (Bence Istvanfi, Mate Törö) | 59,400 |
19 | Duitsland 2 (Martin Gromowski, Christopher Schüpferling) | 53,400 |
20 | Spanje (Marc Pinol, Marc Torras Gonzalez) | 52,300 |
21 | Portugal II (Diogo Abreu, Tiago Lopes) | 50,400 |
22 | Bulgarije (Georgi Iliev, Antoan Van) | 36,900 |
1 | Rusland (Sergei Azarian, Mikhail Melnik) | 51,700 |
2 | Polen (Bartlomiej Hes, Lukasz Tomaszewski) | 49,300 |
3 | Zwitserland (Simon Progin, Nicolas Schori) | 48,900 |
4 | Portugal (Diogo Ganchinho, Ricardo Santos) | 48,500 |
5 | Wit-Rusland (Uladzislau Hancharou, Mikalai Kazak) | 47,200 |
6 | Frankrijk (Sébastien Martiny, Mickaël Renault) | 46,500 |
7 | Oekraïne (Dmytro Byedyevkin, Maksym Volianskyi) | 10,600 |
8 | Duitsland (Immanuel Kober, Daniel Schmidt) | 4,700 |
Wacht ...
Wacht ...
Wacht ...
Trampoline Dames : Algemene informatie