De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Hongarije - 13 Januari 1985
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Rachel Moret | 4-3 (11-9,11-9,9-11,6-11,14-12,8-11,11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-0 (11-7, 11-7, 11-8, 11-3) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Andrea Todorovic | 4-0 (11-8, 11-7, 11-3, 11-9) | |
Olympische Spelen - Dames van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Tweede ronde | verslagen door | Rachel Moret | 4-1 (11-9, 14-12, 11-7, 7-11, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 18 September tot 19 September 2021 | ||||
Achtste finales | verslaat | Aikaterini Toliou | 4-2 (11-6, 13-15, 8-11, 11-7, 12-10, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hana Matelova | 4-3 (7-11, 11-7, 10-12, 5-11, 12-10, 11-9, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hana Matelova | 4-1 (13-11, 11-9, 11-7, 8-11, 11-4) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 11 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Manika Batra | 4-3 (10-12, 12-10, 11-9, 6-11, 11-8, 8-11, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 2 Februari tot 3 Februari 2019 | ||||
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-0 (11-2, 11-9, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Natalia Partyka | 4-1 (11-7, 11-9, 11-6, 6-11, 13-11) | |
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Chia-Hsuan Lin | 4-2 (9-11, 11-6, 6, 9-11, 11-8, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Yumeno Soma | 4-0 (11-4, 11-9, 11-8, 11-7) | |
Achtste finales | verslaat | Hsin Huang | 4-0 (11-7, 11-7, 14-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hina Hayata | 4-0 (11-6, 11-2, 2, 11-2) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hsing-Yin Liu | 4-2 (14-12, 11-7, 11-8, 9-11, 6-11, 11-7) | |
Europese Spelen - Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
1/16de Finales | verslaat | Nadezhda Bogdanova | 4-0 (11-9, 11-6, 11-6, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Linda Bergstrom | 4-0 (11-6, 11-4, 11-8, 15-13) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Maragaryta Pesotska | 3-2 (6-11, 11-9, 12-10, 9-11, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (11-6, 7-11, 12-14, 11-6, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-0 (11-9, 11-7, 11-9) | |
Om 3e/4e plaats | verslaat | Natalia Bajor | 3-1 (11-8, 9-11, 11-8, 11-5) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Qian Li | 3-1 (11-5, 3-11, 11-8, 13-11) | |
Bulgaria Open - Dames van 15 Augustus tot 18 Augustus 2019 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yang Wu | 4-1 (11-8, 11-4, 4-11, 11-8, 11-5) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Ganna Gaponova | 3-0 (11-8, 14-12, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Maragaryta Pesotska | 3-2 (6-11, 11-8, 8-11, 11-9, 16-14) | |
Halve Finale | verslagen door | Fu Yu | 3-1 (11-9,11-4,7-11,11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Jieni Shao | 3-1 (11-7,7-11,11-9,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 12 Overwinningen / 10 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 21 Januari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Yingsha Sun | 4-0 (11-6, 11-5, 13-11, 11-1) | |
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
Achtste finales | verslaat | Petrissa Solja | 4-1 (11-8, 8-11, 11-6, 13-11, 11-4) | |
Kwartfinales | verslagen door | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-0 (11-7, 11-6, 11-5, 12-10) | |
Spanish Open Dames van 28 Maart tot 1 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Daria Trigolos | 4-0 (13-11-7, 13-11-6, 14-12-10, 19-17) | |
Achtste finales | verslaat | Satsuki Odo | 4-1 (12-10, 11-6, 11-5, 8-11, 11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Yuka Minagawa | 4-1 (11-7, 10-12, 11-5, 11-1, 11-3) | |
Halve Finale | verslagen door | Hitomi Sato | 4-3 (11-6, 10-12, 8-11, 13-11, 13-15, 11-7, 11-8) | |
Kroatië Open - Dames van 10 April tot 14 April 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-0 (11-9, 11-9, 11-7, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Matilda Ekholm | 4-3 (11-8, 11-2, 7-11, 5-11, 7-11, 13-11, 11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-2 (5-11, 11-6, 7-11, 11-7, 14-12, 11-8) | |
Bulgaria Open - Dames van 16 Augustus tot 19 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslaat | Hayeong Kim | 4-3 (11-7, 11-8, 11-8, 2-11, 8-11, 4-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Saki Shibata | 4-2 (11-9, 2-11, 11-8, 9-11, 11-9, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 (11-9, 11-5, 5, 11-7) | |
Tsjechië - Dames van 23 Augustus tot 26 Augustus 2018 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Guoliang Liu | 4-2 (11-9, 13-11, 3-11, 11-7, 10-12, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Océane Guisnel | 4-1 (11-6, 12-10, 8-11, 13-11, 11-2) | |
1/16de finales | verslaat | Maria Xiao | 4-1 (6-11, 11-6, 11-6, 11-4, 14-12) | |
Achtste finales | verslagen door | Petrissa Solja | 4-0 (11-8, 11-5, 12-10, 14-12) | |
Wereldbeker Dames van 28 September tot 30 September 2018 | ||||
Groep C | verslagen door | Jian Fang Lay | 4-1 (11-7, 11-6, 11-2, 10-12, 11-5) | |
Groep C | verslaat | Mo Zhang | 4-1 (11-7, 11-6, 7-11, 16-14, 12-10) | |
Achtste finales | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-0 (11-6, 11-8, 20-18, 13-11) | |
België Open - Dames van 23 Oktober tot 27 Oktober 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Olga Kulikova | 4-0 (11-8, 11-6, 11-9, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Xinyi Guo | 4-1 (11-8, 13-11, 11-3, 8-11, 11) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Slovenian Open Dames)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 10 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 17 Januari tot 22 Januari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Renata Strbikova | 4-2 (7-11, 11-6, 11-7, 11-7, 9-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Fen Li | 4-2 (11-3, 11-8, 6-11, 11-8, 8-11, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jiayi Li | 4-1 (6-11, 11-9, 11-4, 11-9, 11-3) | |
Top 16 - Groep A , 3 Februari 2017 | ||||
Groep A | verslagen door | Melek Hu | 3-2 (18-16, 13-15, 11-9, 11-13, 12-10) | |
Groep A | verslaat | Daniela Monteiro Dodean | 3-2 (11-8, 6-11, 7-11, 11-5, 11-8) | |
Groep A | verslaat | Sofia Polcanova | 3-2 (11-4, 5-11, 12-10, 8-11, 12-10) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Sabine Winter | 4-3 (11-9, 8-11, 11-2, 6-11, 11-5, 7-11, 11-8) | |
Indian Open Dames van 14 Februari tot 19 Februari 2017 | ||||
Achtste finales | verslaat | Wai Yam Minnie Soo | 4-1 (11-8, 7-11, 11-8, 11-8, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Wing Nam Ng | 4-1 (11-9, 11-6, 12-10, 8-11, 11-3) | |
Slovenian Open Dames van 26 April tot 30 April 2017 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Pooja Sahasrabudhe | 4-1 | |
1/16de finales | verslaat | Alex Galic | 4-0 | |
Achtste finales | verslaat | Adriana Diaz | 4-0 | |
Kwartfinales | verslaat | Joohyun Park | 4-2 | |
Halve Finale | verslaat | Honoka Hashimoto | 4-0 | |
Finale | verslagen door | Hitomi Sato | 4-0 | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Linda Bergstrom | 4-0 (11-8, 11-8, 11-3, 11-5) | |
Tweede ronde | verslagen door | Xialian Ni | 4-1 (12-10, 10-12, 11-9, 11-4, 11-8) | |
Bulgaria Open - Dames van 17 Augustus tot 20 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Asuka Sasao | 4-3 (5-11, 9-11, 11-5, 11-7, 4-11, 12-10, 11-5) | |
Tsjechië - Dames van 22 Augustus tot 27 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | verslaat | Asuka Sasao | 4-2 (11-8, 11-5, 11-13, 11-3, 8-11, 14-12) | |
Achtste finales | verslaat | Miyu Maeda | 4-1 (14-12, 8-11, 11-9, 11-5, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Mima Ito | 4-2 (7-11, 11-5, 11-9, 11-9, 8-11, 13-11) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Polina Mikhailova | 3-1 (11-6,9-11,11-6,11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Olga Vorobeva | 3-2 (8-11,11-6,13-11,12-14,11-6) | |
Wereldbeker Dames van 27 Oktober tot 30 Oktober 2017 | ||||
Achtste finales | verslagen door | I-Ching Cheng | 4-3 (7-11, 7-11, 11-8, 13-11, 11-7, 7-11, 11-4) |
Overwinningen : 2 (Belgium Open - Dames, Belgium Open - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 9 Overwinningen / 5 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Rood van 12 April tot 14 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Sarah De Nutte | 4-2 (11-4, 8-11, 7-11, 12-10, 11-7, 13-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Alexandra Privalova | 4-0 (11-7, 12-10, 11-5, 11-2) | |
Halve Finale | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-3 (7-11, 11-9, 7-11, 11-6, 6-11, 11-8, 11-6) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Mo Zhang | 4-1 (11-7, 10-12, 11-5, 11-8, 11-5) | |
1/16de finales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 4-2 (8-11, 9-11, 14-12, 11-8, 11-9, 11-8) | |
Tsjechië - Dames van 31 Augustus tot 4 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-1 (1-11, 11-3, 11-9, 11-9, 11-4) | |
Belgium Open - Dames van 20 September tot 24 September 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Stéphanie Loeuillette | 4-1 (11-4, 6-11, 11-9, 11-9, 11-8) | |
Kwartfinales | verslaat | Sarah De Nutte | 4-0 (11-7, 11-8, 11-4, 11-4) | |
Halve Finale | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-1 (11-7, 12-10, 11-8, 6-11, 11-3) | |
Finale | verslaat | Yui Hamamoto | 4-1 (11-9, 12-14, 11-9, 11-7, 11-9) | |
Wereldbeker Dames van 7 Oktober tot 9 Oktober 2016 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-9, 8-11, 11-9, 11-8, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Tin-Tin Ho | 4-3 (5-11, 4-11, 11-13, 11-7, 11-7, 11-8, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Irina Ciobanu | 4-0 (11-9, 11-8, 11-6, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (5-11, 2-11, 11-5, 7-11, 11-5, 11-2, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Top 16 - Groep B van 6 Februari tot 7 Februari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 3-1 (11-7, 13-11, 8-11, 13-11) | |
Groep B | verslagen door | Jiaduo Wu | 3-1 (11-9, 11-9, 2-11, 9-11, 11-9) | |
Groep B | verslaat | Qian Li | 3-0 (11-3, 11-7, 11-5) | |
Top 16 - Finaleronde , 8 Februari 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jiao Li | 4-1 (11-7, 11-7, 11-6, 7-11, 11-6) | |
Plaats 5-8 | verslaat | Kristin Silbereisen | 4-1 (11-2, 12-10, 12-10, 5-11, 11-6) | |
Plaats 5 | verslagen door | Melek Hu | 4-3 (6-11, 11-7, 11-3, 11-6, 6-11, 9-11, 11-8) | |
German Open Dames van 18 Maart tot 22 Maart 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ruochen Gu | 4-0 (11-6, 11-4, 11-7, 11-5) | |
Spanish Open Dames van 25 Maart tot 29 Maart 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Miu Hirano | 4-2 (11-7, 11-9, 12-10, 7-11, 7-11, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ji-hee Jeon | 4-1 (10-12, 11-9, 11-7, 11-2, 11-6) | |
Tsjechië - Dames van 26 Augustus tot 30 Augustus 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-2 (7-11,7-11,11-8,11-9,12-10,11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 25 September tot 5 Oktober 2015 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Natalia Bajor | 4-0 (11-8,11-9,11-5,11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Xue Li | 4-1 (8-11, 11-6, 11-9, 11-9, 11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Irene Ivancan | 4-0 (11-9, 11-3, 11-6, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Elizabeta Samara | 4-1 (11-9, 9-11, 14-12, 11-7, 11-7) | |
Polish Open Dames van 21 Oktober tot 25 Oktober 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-0 (11-8, 12-10, 11-2, 11-3) |
Overwinningen : 2 (Belgium Open - Dames, Belgium Open - Dames)
Finale : 1 (Hungarian Open Dames)
Samenvatting : 14 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 29 Januari tot 1 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Eva Odorova | 4-3 (12-10,8-11,11-6,11-6,8-11,9-11,11-6) | |
Kwartfinales | verslaat | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-2 (11-6, 12-14, 9-11, 11-7, 11-7, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Jiao Li | 4-3 (6-11, 11-2, 8-11, 2-11, 11-1, 11-7, 11-5) | |
Finale | verslagen door | Jia Liu | 4-3 (8-11, 11-13, 11-6, 3-11, 11-6, 11-8, 12-10) | |
German Open Dames van 26 Maart tot 30 Maart 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ye Lin | 4-3 (14-12, 1-11, 9-11, 9-11, 11-4, 11-6, 11-8) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xiaona Shan | 4-1 (11-4, 12-10, 12-14, 11-8, 11-7) | |
Zagreb Open - Dames van 21 Mei tot 25 Mei 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Mateja Jeger | 4-3 (11-5, 4-11, 11-8, 7-11, 11-6, 12-14, 11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Xiaoxin Yang | 4-1 (11-13, 11-8, 11-9, 11-6, 12-10) | |
Tsjechië - Dames van 27 Augustus tot 31 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-3 (6-11,8-11,10-12,11-5,11-8,11-2,11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-1 (11-6, 9-11, 11-6, 11-4, 11-7) | |
Belgium Open - Dames van 10 September tot 13 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yuki Hirata | 4-2 (11-7, 11-8, 8-11, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Bernadette-Cynthia Szöcs | 4-3 (6-11, 11-7, 9-11, 11-9, 5-11, 11-7, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Kyoka Kato | 4-1 (5-11, 11-4, 15-13, 11-8, 11-3) | |
Finale | verslaat | Megumi Abe | 4-1 (11-8, 7-11, 11-8, 11-8, 11-9) | |
Wereldbeker Dames van 17 Oktober tot 19 Oktober 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Ho Ching Lee | 4-0 (11-2, 11-8, 11-9, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Huajun Jiang | 4-3 (8-11, 11-9, 11-13, 7-11, 11-6, 11-9, 11-7) | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-3 (11-9, 8-11, 6-11, 11-3, 7-11, 11-9, 11-4) | |
Halve Finale | verslagen door | Xiaoxia Li | 4-1 (3-11, 11-5, 11-6, 11-8, 11-8) | |
Finale Pro Tour Dames van 11 December tot 15 December 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Elizabeta Samara | 4-2 (11-6, 11-8, 10-12, 6-11, 12-10, 11-9) | |
Kwartfinales | verslaat | Fu Yu | 4-1 (12-10, 7-11, 11-7, 11-5, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 4-0 (11-6, 11-3, 11-7, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
UsA Open Dames van 3 Juli tot 6 Juli 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Shigeko Nakamura | 4-2 (11-8,11-9,8-11,11-5,6-11,12-10) | |
Kwartfinales | verslaat | Anamaria Erdelji | 4-0 (11-8, 11-7, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslagen door | Megumi Abe | 4-1 (11-9, 11-5, 11-8, 5-11, 11-5) | |
Tsjechië - Dames van 21 Augustus tot 25 Augustus 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Sabine Winter | 4-1 (11-9, 11-4, 11-8, 7-11, 13-11) | |
Kwartfinales | verslaat | Xiaona Shan | 4-0 (11-7, 11-6, 11-6, 11-9) | |
Halve Finale | verslagen door | Jiao Li | 4-2 (5-11, 9-11, 11-6, 12-10, 11-8, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Elizabeta Samara | 3-1 (11-8,7-11,11-7,11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-3 (11-6, 11-8, 8-11, 11-5, 8-11, 11-13, 11-8) | |
Polish Open Dames van 6 November tot 10 November 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Jiao Li | 4-1 (7-11, 11-3, 11-4, 13-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 8 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 22 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Hyo-won Seo | 4-1 (4-11, 12-10, 11-4, 11-7, 11-6) | |
Slovenian Open Dames van 25 Januari tot 29 Januari 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-1 (7-11, 11-5, 11-7, 11-8, 11-4) | |
Top 16 - Groep C van 4 Februari tot 5 Februari 2012 | ||||
Groep C | verslaat | Xue Li | 4-1 (7-11, 11-6, 11-5, 11-4, 12-10) | |
Groep C | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-3 (12-10, 9-11, 11-7, 8-11, 11-9, 9-11, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde , 7 Februari 2012 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Xialian Ni | 4-2 (7-11, 6-11, 11-7, 11-7, 11-6, 14-12) | |
Qatar Open Dames van 7 Februari tot 12 Februari 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Kyungah Kim | 4-1 (11-8,11-3,15-17,12-10,12-10) | |
Olympische Spelen - Dames van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
Tweede Ronde | verslaat | Yuan Tian | 4-1 (11-13, 11-4, 11-2, 12-10, 11-2) | |
Derde Ronde | verslagen door | Miyoung Park | 4-1 (3-11, 11-8, 11-8, 11-6, 11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Camelia Postoaca | 4-1 (11-5,11-7,9-11,12-10,11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Zhenqi Barthel | 4-1 (19-17,9-11,11-5,11-7,11-8) | |
Achtste finales | verslaat | Iveta Vacenovska | 4-3 (11-8,15-13,4-11,12-14,4-11,11-8,11-9) | |
Kwartfinales | verslagen door | Yi Fang Xian | 4-2 (11-9,11-8,11-5,10-12,7-11,11-5) | |
Polish Open Dames van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Krisztina Toth | 4-3 (11-5,11-9,7-11,11-7,3-11,6-11,14-12) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
1/64ste finales | verslaat | Yana Timina | 4-0 (11-7, 11-4, 11-8, 11-7) | |
1/32ste finales | verslagen door | Melek Hu | 4-2 (11-8, 10-12, 11-5, 2-11, 11-5, 3-11) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Irene Ivancan | 3-0 (11-8, 11-9, 11-5) | |
Kwartfinales | verslaat | Kristin Silbereisen | 3-0 (11-8, 11-3, 12-10) | |
Halve Finale | verslagen door | Jie Li | 3-2 (11-9, 5-11, 7-11, 11-6, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Jiao Li | 3-2 (16-14, 11-8, 5-11, 9-11, 11-7) | |
Europees Kampioenschap Dames van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Achtste finales | verslaat | Xialian Ni | 4-3 (7-11, 12-10, 4-11, 11-6, 11-1, 8-11, 13-11) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jiao Li | 4-3 (11-7, 3-11, 7-11, 11-7, 11-7, 8-11, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
EK - Landenwedstrijd Dames van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Jie Xu | 3-2 (8-11, 11-5, 8-11, 11-8, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 3-1 (11-2, 11-7, 13-15, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
Achtste finales | verslaat | Jiaduo Wu | 4-3 (7-11, 7-11, 12-10, 6-11, 11-7, 12-10, 12-10) | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-0 (11-5, 12-10, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde | verslaat | Dana Hadacova | 4-3 (11-3, 8-11, 11-6, 12-14, 4-11, 12-10, 12-10) | |
1/16de finales | verslagen door | Nan Wang | 4-0 (11-6, 11-7, 11-6, 11-2) | |
Europees Kampioenschap Dames van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslaat | Iveta Vacenovska | 4-1 (9-11, 11-7, 12-10, 16-14, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Ruta Paskauskiene | 4-3 (13-11, 7-11, 11-9, 15-13, 6-11, 8-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 5 Februari 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Mihaela Steff | 4-3 (6-11, 11-7, 7-11, 11-7, 11-8, 3-11, 11-4) | |
Groep A | verslagen door | Tamara Boros | 4-1 (11-6, 11-7, 11-8, 9-11, 11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 Augustus tot 21 Augustus 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Madarasz - G. Pota | verslagen door | M. Xiao - A. Diaconu | 3-0 (11-4,11-8,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | B. Eerland - G. Pota | verslaat | N. Partyka - N. Bajor | 3-1 (12-10, 9-11, 11-9, 11-9) |
Achtste finales | B. Eerland - G. Pota | verslaat | L. Bergstrom - F. Bergand | 3-1 (7-11, 11-8, 11-9, 11-7) |
Kwartfinales | B. Eerland - G. Pota | verslagen door | N. Mittelham - S. Winter | w.o. |
WK Dames - Dubbel van 23 November tot 29 November 2021 | ||||
1/32ste finales | D. Madarasz - G. Pota | verslaat | S. Surjan - I. Lupulesku | 3-0 (11-9, 12-10, 11-7) |
1/16de finales | D. Madarasz - G. Pota | verslaat | L. Bergstrom - C. Kallberg | 3-2 (9-11, 12-10, 6-11, 12-10, 12-10) |
Achtste finales | D. Madarasz - G. Pota | verslagen door | A. Kamath - M. Batra | 3-1 (11-4, 11-9, 6-11, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 2 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 17 Januari tot 20 Januari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | M. Ekholm - G. Pota | verslaat | I. Ciobanu - A. Diaconu | 3-1 (13-11, 8-11, 12-10, 11-6) |
Kwartfinales | M. Ekholm - G. Pota | verslagen door | H. Doo - H. Lee | 3-1 (8-11, 11-9, 11-9, 11-6) |
WK Dames - Dubbel van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | M. Ekholm - G. Pota | verslaat | R. Goi - X. Wong | 4-1 (11-13, 11-8, 11-7, 11-2, 11-4) |
1/16de finales | M. Ekholm - G. Pota | verslagen door | Q. Li - J. Li | 4-1 (11-13, 11-9, 11-9, 11-9, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Kroatië Open - Dames Dubbel)
Samenvatting : 10 Overwinningen / 10 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Indian Open Dames - Dubbel, Slovenian Open Dames - Dubbel)
Finales : 3 (Hungarian Open Dames - Dubbel, Bulgaria Open - Dames Dubbel, Tsjechië - Dames Dubbel)
Samenvatting : 16 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinningen : 2 (Tsjechië - Dames Dubbel, Belgium Open - Dames Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 10 Overwinningen / 3 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Spanish Open Dames - Dubbel van 2 April tot 6 April 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | S. Pergel - G. Pota | verslagen door | B. Balazova - H. Matelova | 3-0 (11-8, 11-9, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | T. Gonderinger - X. Ni | 4-1 (11-8, 12-10, 11-6, 3-11, 11-7) |
Achtste finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | H. Fujii - M. Wakamiya | 4-3 (7-11, 13-11, 11-4, 11-13, 3-11, 11-9, 11-5) |
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | S. Pergel - G. Pota | verslagen door | A. Erdelji - N. Stefanova | 3-2 (9-11, 13-11, 15-13, 12-14, 14-12) |
German Open Dames - Dubbel van 13 November tot 17 November 2013 | ||||
Kwartfinales | S. Pergel - G. Pota | verslagen door | A. Fukuhara - M. Wakamiya | 3-1 (13-11,7-11,11-6,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 4 Nederlagen
Hungarian Open Dames - Dubbel van 18 Januari tot 22 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | P. Lovas - G. Pota | verslagen door | Y. Fan - Y. Wu | 4-0 (12-10, 11-8, 11-9, 11-9) |
Slovenian Open Dames - Dubbel van 25 Januari tot 29 Januari 2012 | ||||
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | A. Fukuhara - S. Hirano | 4-2 (11-9, 11-8, 6-11, 9-11, 11-8, 11-8) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | N. Ding - Y. Guo | 4-3 (9-11, 11-4, 11-8, 6-11, 10-12, 11-8, 11-9) |
EK Dames - Dubbel van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | E. Stuckyte - I. Venslaviciute | 3-0 (11-5,11-8,11-6) |
Achtste finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (10-12,18-16,11-7,9-11,11-4) |
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | X. Li - Y. Xian | 4-3 (11-6,7-11,11-6,8-11,11-7,3-11,11-8) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslaat | D. Madarasz - B. Eerland | 4-3 (7-11,11-8,4-11,11-4,13-11,13-15,11-9) |
Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-3 (7-11,8-11,9-11,11-7,11-7,21-19,11-5) |
Polish Open Dames - Dubbel van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | S. Hirano - S. Matsudaira | 4-1 (11-5,11-5,7-11,11-3,11-3) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | I. Cheng - Y. Huang | 4-2 (14-12,9-11,14-12,11-2,8-11,13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 9 Februari tot 13 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | M. Kang - M. Song | 4-2 (11-13, 11-6, 11-8, 11-13, 14-12, 16-14) |
Spanish Open Dames - Dubbel van 6 April tot 10 April 2011 | ||||
Kwartfinales | P. Lovas - G. Pota | verslaat | K. Kim - M. Park | 4-1 (11-6, 11-8, 8-11, 12-10, 11-5) |
Halve Finale | P. Lovas - G. Pota | verslagen door | Y. Ishigaki - Y. Yamanashi | 4-0 (11-8, 11-5, 11-5, 12-10) |
WK Dames - Dubbel van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/32ste finales | G. Pota - K. Toth | verslaat | Y. Chang - S. Chen | 4-2 (11-6, 11-13, 11-5, 9-11, 11-5, 12-10) |
1/16de finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | G. Dvorak - S. Ramirez | 4-1 (7-11, 12-10, 12-10, 11-6, 11-5) |
WK Gemengd - Dubbel van 9 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | J. Jakab - G. Pota | verslaat | A. Rodriguez - P. Vega | 4-2 (5-11, 11-8, 9-11, 14-12, 11-6, 11-4) |
1/32ste finales | J. Jakab - G. Pota | verslaat | J. Cantero - G. Dvorak | 4-1 (7-11, 11-7, 11-7, 11-6, 11-8) |
1/16de finales | J. Jakab - G. Pota | verslagen door | S. Kishikawa - A. Fukuhara | 4-1 (11-6, 11-5, 11-13, 11-4, 11-8) |
EK Dames - Dubbel van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | V. Pavlovich - S. Ganina | 4-0 (13-11, 11-7, 11-7, 11-8) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslagen door | D. Monteiro Dodean - E. Samara | 4-3 (11-7, 10-12, 6-11, 12-14, 11-7, 11-7, 11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | I. Vacenovska - R. Strbikova | 4-3 (7-11, 9-11, 11-3, 13-15, 11-9, 11-9, 13-11) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslagen door | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | 4-1 (11-9, 12-10, 9-11, 11-9, 13-11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslagen door | Z. Barthel - K. Silbereisen | 4 : 3 |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | K. Toth - G. Pota | verslaat | Q. Li - I. Kotikhina | 4-0 (11-3, 11-4, 11-7, 11-7) |
Halve Finale | K. Toth - G. Pota | verslaat | V. Pavlovich - O. Fadeeva | 4-0 (11-5, 11-5, 11-3, 11-6) |
Finale | K. Toth - G. Pota | verslaat | M. Tan - N. Stefanova | 4-2 (6-11, 11-4, 11-9, 11-13, 11-6, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 3 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | G. Pota - K. Toth | verslaat | G. Dvorak - S. Ramirez | 4-0 (11-7, 11-9, 11-4, 11-7) |
Halve Finale | G. Pota - K. Toth | verslaat | E. Wosik - J. Wu | 4-3 (6-11, 4-11, 10-12, 11-5, 11-6, 11-8, 11-9) |
Finale | G. Pota - K. Toth | verslagen door | V. Pavlovich - S. Ganina | 4-3 (11-7, 3-11, 14-12, 7-11, 8-11, 11-9, 11-9) |
EK Gemengd - Dubbel van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
Kwartfinales | F. Pazsy - G. Pota | verslaat | C. Legout - L. Phai Pang | 4-1 (12-10, 11-6, 11-8, 8-11, 11-5) |
Halve Finale | F. Pazsy - G. Pota | verslagen door | F. Kuzmin - O. Fadeeva | 4-2 (5-11, 11-9, 12-10, 11-6, 2-11, 15-13) |
WK Dames - Dubbel van 24 Mei tot 27 Mei 2007 | ||||
1/4 Finales | G. Pota - K. Toth | verslagen door | K. Kim - M. Park | 4-1 (12-10 12-10 16-14 9-11 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 27 Maart tot 3 April 2005 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | M. Fazekas - G. Pota | verslagen door | T. Boros - M. Steff | 4-1 (10-12, 11-9, 11-9, 11-5, 11-7) |