De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Schotland - 8 Januari 2001
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Tournament of Champions van 17 Januari tot 26 Januari 2024 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Grace Gear | 3-0 (11, 11-2, 11-6) | |
1/16de finales | verslagen door | Lucy Beecroft | 3-2 (6-11, 11-9, 9-11, 11-3, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 8 Nederlagen
Tournament of Champions van 18 Januari tot 26 Januari 2023 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Satomi Watanabe | 3-0 (11-6, 11-5, 11-5) | |
Wereldkampioenschap Dames van 12 April tot 12 Mei 2023 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Sin Yuk Chan | 3-0 (11-3, 11-8, 12) | |
1/16de finales | verslagen door | Salma Hany | 3-0 (11-7, 11-1, 11-4) | |
El Gouna International van 26 Mei tot 2 Juni 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Mariam Metwally | 3-2 (11-9, 9-11, 7-11, 11-9, 11-9) | |
Paris Squash van 27 Augustus tot 2 September 2023 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Emily Whitlock | 3-0 (11-3, 12-10, 11-8) | |
Qatar Classic van 9 September tot 15 September 2023 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Hana Ramadan | 3-0 (11-9, 11-5, 11-3) | |
South Western Open van 27 September tot 1 Oktober 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Jana Shiha | 3-1 (8-11, 10, 11-6, 11-7) | |
Achtste finales | verslagen door | Amanda Sobhy | 3-0 (11-2, 11-6, 11-8) | |
Singapore Open van 14 November tot 19 November 2023 | ||||
1/16de finales | verslaat | Nadine Shahin | 3-0 (11-4, 11-7, 10) | |
Achtste finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-0 (11-5, 11-5, 11-3) | |
Hong Kong Open van 27 November tot 3 December 2023 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Enora Villard | 3-1 (11-7, 8-11, 11-3, 11-9) | |
Tweede ronde | verslagen door | Amina Orfi | 3-0 (11-3, 11-3, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 5 Nederlagen
Cincinnati Gaynor Cup van 2 Februari tot 6 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Georgina Kennedy | 3-0 (11-2, 11-5, 11-6) | |
Manchester Open van 13 April tot 18 April 2022 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Aifa Azman | w.o. | |
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 22 Mei 2022 | ||||
1/32ste finales | verslagen door | Tinne Gilis | 3-1 (11-2,5-11,11-4,10) | |
Commonwealth Games Dames van 29 Juli tot 3 Augustus 2022 | ||||
1/16de finales | verslaat | Emma Keane | 3-0 (11-1, 11-3, 11-1) | |
Achtste finales | verslagen door | Joelle King | 3-0 (11-3, 11-5, 11-5) | |
Hong Kong Open van 28 November tot 4 December 2022 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Tessa ter Sluis | 3-0 (11-5,11-6,11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Nele Gilis | 3-0 (11-8, 11-6, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Wereldkampioenschap Dames van 14 Juli tot 22 Juli 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Rowan Reda Elaraby | 3-0 (11-4, 11-5, 11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK Teams Dames - Pool A , 1 Mei 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Pool A | verslagen door | Victoria Lust | 3-0 (11-5,11-5,11-4) | |
Pool A | verslaat | Stacey Gooding | 3-1 (7-11,11-7,11-6,11-3) | |
Pool A | verslaat | Tessa ter Sluis | 3-1 (11-8,13-11,10-12,11-9) | |
EK Teams Dames - Finaleronde van 3 Mei tot 4 Mei 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Mélissa Alvès | 3-2 (11-7,9-11,11-9,2-11,13-11) | |
WK Junior Dames van 30 Juli tot 4 Augustus 2019 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Ninon Lemarchand | 3-0 (11-7, 11-5, 11-3) | |
1/16de finales | verslaat | Aishwarya Khubchandani | 3-1 (8-11, 11-8, 11-6, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Marina Stefanoni | 3-0 (1-4, 11-8, 11-2) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
EK U-19 Dames van 24 Maart tot 1 April 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tereza Slehoferova | 3-0 (11-3, 11-3, 11-6) | |
Achtste finales | verslaat | Megan van Drongelen | 3-0 (13-11-6 11-6 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Alina Bushma | 3-1 (11-5, 9-11, 11-7, 11-6) | |
Halve Finale | verslagen door | Alice Green | 3-1 (8-11 11-6 12-10 11-3) | |
WK Junior Dames van 18 Juli tot 23 Juli 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Simona Frevel | 3-0 (11-3,11-4,11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Gigi Yeung | 3-0 (11-5, 11-3, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Marina Stefanoni | 3-1 (11-8, 4-11, 11-9, 11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 3 Nederlagen
WK Dubbel Dames van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Halve Finale 5-8 | G. Adderley - L. Aitken | verslaat | A. Amani - Y. Chan | 2-0 (11-4, 11-7) |
Plaats 5 | G. Adderley - L. Aitken | verslaat | G. Kennedy - L. Turmel | 2-1 (11-5, 3-11, 11-4) |
WK Dubbel Gemengd van 5 April tot 9 April 2022 | ||||
Kwartfinales | R. Stewart - G. Adderley | verslagen door | J. Makin - T. Evans | 2-0 (11-4,11-8) |
Halve Finale 5-8 | R. Stewart - G. Adderley | verslaat | P. Rooney - G. Kennedy | 2-1 (11-7,10-11,11-7) |
Plaats 5 | R. Stewart - G. Adderley | verslaat | R. Cuskelly - R. Grinham | 2-1 (4-11,11-7,11-8) |
Commonwealth Games Dames Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
Kwartfinales | G. Adderley - L. Aitken | verslagen door | S. Perry - A. Waters | 2-0 (11-7, 11-8) |
Commonwealth Games Gemengd Dubbel van 3 Augustus tot 8 Augustus 2022 | ||||
Kwartfinales | G. Adderley - R. Stewart | verslagen door | J. King - P. Coll | 2-0 (11-7,11-9) |