De site voor alle sporten

Menu
Futsal - Wereldbeker Futsal - 2016 - Home

Futsal - Wereldbeker Futsal - 2016 - Home

Keuze van een seizoen :

Colombia
  • Argentinië
  • Australië
  • Azerbeidzjan
  • Brazilië
  • Colombia
  • Costa Rica
  • Cuba
  • Egypte
  • Guatemala
  • Iran
  • Italië
  • Kazachstan
  • Marokko
  • Mozambique
  • Oekraïne
  • Oezbekistan
  • Panama
  • Paraguay
  • Portugal
  • Rusland
  • Salomonseilanden
  • Spanje
  • Thailand
  • Vietnam

Home

Wereldbeker Futsal - Home

ColombiaColombia - 10 September 2016 - 1 Oktober 2016

Wereldbeker Futsal 2016 is de 8ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 10 September tot en met 1 Oktober 2016.

Kwalificaties :
Kwalificaties 2016 - Europese Zone (2015)


WinnaarArgentiniŽArgentinië

 
 

Groep A (Colombia - Cali - 10/09/2016 - 16/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Portugal73210152+13
2Colombia5312087+1
3Panama33102614-8
4Oezbekistan13012511-6
10 September 2016
PortugalPortugal1 - 1ColombiaColombia
PanamaPanama3 - 1OezbekistanOezbekistan
13 September 2016
ColombiaColombia3 - 3OezbekistanOezbekistan
PortugalPortugal9 - 0PanamaPanama
16 September 2016
ColombiaColombia4 - 3PanamaPanama
PortugalPortugal5 - 1OezbekistanOezbekistan

Detail van de uitslagen


Groep B (Colombia - Medellín - 10/09/2016 - 16/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland93300196+13
2Thailand632011412+2
3Egypte33102990
4Cuba03003722-15
10 September 2016
RuslandRusland6 - 4ThailandThailand
EgypteEgypte7 - 1CubaCuba
13 September 2016
RuslandRusland6 - 1EgypteEgypte
ThailandThailand8 - 5CubaCuba
16 September 2016
ThailandThailand2 - 1EgypteEgypte
RuslandRusland7 - 1CubaCuba

Detail van de uitslagen


Groep C (Colombia - Cali - 11/09/2016 - 17/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Italië93300113+8
2Paraguay63201179+8
3Vietnam33102511-6
4Guatemala03003717-10
11 September 2016
VietnamVietnam4 - 2GuatemalaGuatemala
ItaliëItalië4 - 2ParaguayParaguay
14 September 2016
ItaliëItalië5 - 1GuatemalaGuatemala
ParaguayParaguay7 - 1VietnamVietnam
17 September 2016
ItaliëItalië2 - 0VietnamVietnam
ParaguayParaguay8 - 4GuatemalaGuatemala

Detail van de uitslagen


Groep D (Colombia - Medellín - 11/09/2016 - 17/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Brazilië93300295+24
2Oekraïne6320186+2
3Australië33102516-11
4Mozambique03003722-15
11 September 2016
AustraliëAustralië3 - 2MozambiqueMozambique
BraziliëBrazilië3 - 1OekraïneOekraïne
14 September 2016
OekraïneOekraïne4 - 2MozambiqueMozambique
BraziliëBrazilië11 - 1AustraliëAustralië
17 September 2016
OekraïneOekraïne3 - 1AustraliëAustralië
BraziliëBrazilië15 - 3MozambiqueMozambique

Detail van de uitslagen


Groep E (Colombia - Bucaramanga - 12/09/2016 - 18/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Argentinië73210105+5
2Kazachstan63201132+11
3Costa Rica43111770
4Salomonseilanden03003521-16
12 September 2016
ArgentiniëArgentinië1 - 0KazachstanKazachstan
Costa RicaCosta Rica4 - 2SalomonseilandenSalomonseilanden
15 September 2016
KazachstanKazachstan3 - 1Costa RicaCosta Rica
ArgentiniëArgentinië7 - 3SalomonseilandenSalomonseilanden
18 September 2016
ArgentiniëArgentinië2 - 2Costa RicaCosta Rica
KazachstanKazachstan10 - 0SalomonseilandenSalomonseilanden

Detail van de uitslagen


Groep F (Colombia - Ibagué - 12/09/2016 - 18/09/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje93300137+6
2Azerbeidzjan43111107+3
3Iran431111011-1
4Marokko03003614-8
12 September 2016
AzerbeidzjanAzerbeidzjan5 - 0MarokkoMarokko
SpanjeSpanje5 - 2IranIran
16 September 2016
SpanjeSpanje4 - 2AzerbeidzjanAzerbeidzjan
IranIran5 - 3MarokkoMarokko
18 September 2016
AzerbeidzjanAzerbeidzjan3 - 3IranIran
SpanjeSpanje4 - 3MarokkoMarokko

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Colombia - 21/09/2016 - 01/10/2016)


Achtste finales (23/09/2016)
21 September 2016
00h30RuslandRusland7 - 0VietnamVietnam
03h00ParaguayParaguay0 - 0 (3 str 2)ColombiaColombia
22 September 2016
00h30IranIran4 - 4 (3 str 2)BraziliëBrazilië
00h30SpanjeSpanje5 - 2KazachstanKazachstan
03h00PortugalPortugal4 - 0Costa RicaCosta Rica
23 September 2016
00h30ArgentiniëArgentinië1 - 0 verlengingenOekraïneOekraïne
00h30AzerbeidzjanAzerbeidzjan13 - 8 verlengingenThailandThailand
03h00EgypteEgypte4 - 3 verlengingenItaliëItalië

Kwartfinales (26/09/2016)
24 September 2016
22h30IranIran4 - 3 verlengingenParaguayParaguay
25 September 2016
01h00RuslandRusland6 - 2SpanjeSpanje
22h30ArgentiniëArgentinië5 - 0EgypteEgypte
26 September 2016
01h00PortugalPortugal3 - 2AzerbeidzjanAzerbeidzjan

Halve Finale (29/09/2016)
28 September 2016
02h00RuslandRusland4 - 3IranIran
29 September 2016
02h00ArgentiniëArgentinië5 - 2PortugalPortugal

Om 3e/4e plaats (01/10/2016)
1 Oktober 2016
19h00IranIran2 - 2 (4 str 3)PortugalPortugal

Finale (01/10/2016)
1 Oktober 2016
21h30ArgentiniëArgentinië5 - 4RuslandRusland

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden