De site voor alle sporten

Menu
Futsal - UEFA Futsal Cup - 2017/2018 - Home

Futsal - UEFA Futsal Cup - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

UEFA Futsal Cup - Home

WinnaarInter FSInter FS

 
 

Voorronde - Groep A (Zwitserland - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Minerva (SUI)93300114+7
2Helvécia (ENG)63201145+9
3Lynx (GIB)13012614-8
-Transylvania (IRL)13012614-8
23 Augustus 2017
Minerva (SUI)Minerva4 - 1LynxLynx (GIB)
Helvécia (ENG)Helvécia7 - 0TransylvaniaTransylvania (IRL)
24 Augustus 2017
Minerva (SUI)Minerva3 - 2TransylvaniaTransylvania (IRL)
Helvécia (ENG)Helvécia6 - 1LynxLynx (GIB)
26 Augustus 2017
Transylvania (IRL)Transylvania4 - 4LynxLynx (GIB)
Minerva (SUI)Minerva4 - 1HelvéciaHelvécia (ENG)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Luxemburg - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Liburni Gjakovë (KOS)93300207+13
2Titograd (MNE)632011011-1
3Vytis (LTU)13012813-5
4Differdange 03 (LUX)13012714-7
23 Augustus 2017
Titograd (MNE)Titograd5 - 2Differdange 03Differdange 03 (LUX)
Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë7 - 3VytisVytis (LTU)
24 Augustus 2017
Differdange 03 (LUX)Differdange 033 - 3VytisVytis (LTU)
Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë7 - 2TitogradTitograd (MNE)
26 Augustus 2017
Titograd (MNE)Titograd3 - 2VytisVytis (LTU)
Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë6 - 2Differdange 03Differdange 03 (LUX)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Malta - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Luxol St Andrews (MLT)93300206+14
2Shkupi (MAC)6320115150
3Maccabi Futsal (ISR)33102710-3
4Diamantz Linz (AUT)03003718-11
23 Augustus 2017
Shkupi (MAC)Shkupi5 - 1Maccabi FutsalMaccabi Futsal (ISR)
Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews7 - 1Diamantz LinzDiamantz Linz (AUT)
24 Augustus 2017
Maccabi Futsal (ISR)Maccabi Futsal3 - 1Diamantz LinzDiamantz Linz (AUT)
Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews9 - 2ShkupiShkupi (MAC)
26 Augustus 2017
Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews4 - 3Maccabi FutsalMaccabi Futsal (ISR)
Shkupi (MAC)Shkupi8 - 5Diamantz LinzDiamantz Linz (AUT)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Duitsland - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Jahn Regensburg (GER)93300162+14
2IFK Uddevalla (SWE)63201134+9
3Encamp (AND)13012210-8
4Tre Fiori (SMR)13012217-15
23 Augustus 2017
IFK Uddevalla (SWE)IFK Uddevalla4 - 1EncampEncamp (AND)
Jahn Regensburg (GER)Jahn Regensburg8 - 1Tre FioriTre Fiori (SMR)
24 Augustus 2017
Jahn Regensburg (GER)Jahn Regensburg5 - 0EncampEncamp (AND)
IFK Uddevalla (SWE)IFK Uddevalla8 - 0Tre FioriTre Fiori (SMR)
26 Augustus 2017
Tre Fiori (SMR)Tre Fiori1 - 1EncampEncamp (AND)
Jahn Regensburg (GER)Jahn Regensburg3 - 1IFK UddevallaIFK Uddevalla (SWE)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep E (Bosnië en Herzegovina - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Mostar SG Staklorad (BIH)93300326+26
2Arnavutköy Belediyespor (TUR)632012310+13
3Narva United FC (EST)33102824-16
4Flamurtari Vlorë (ALB)03003528-23
23 Augustus 2017
Narva United FC (EST)Narva United FC4 - 3Flamurtari VlorëFlamurtari Vlorë (ALB)
Mostar SG Staklorad (BIH)Mostar SG Staklorad7 - 3Arnavutköy BelediyesporArnavutköy Belediyespor (TUR)
24 Augustus 2017
Arnavutköy Belediyespor (TUR)Arnavutköy Belediyespor12 - 2Flamurtari VlorëFlamurtari Vlorë (ALB)
Mostar SG Staklorad (BIH)Mostar SG Staklorad13 - 3Narva United FCNarva United FC (EST)
26 Augustus 2017
Arnavutköy Belediyespor (TUR)Arnavutköy Belediyespor8 - 1Narva United FCNarva United FC (EST)
Mostar SG Staklorad (BIH)Mostar SG Staklorad12 - 0Flamurtari VlorëFlamurtari Vlorë (ALB)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep F (Armenië - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Leo (ARM)93300152+13
2Anorthosis Famagusta (CYP)632011811+7
3Classic Chisinau (MDA)33102921-12
4Wrexham (WAL)03003917-8
23 Augustus 2017
FC Leo (ARM)FC Leo5 - 1Anorthosis FamagustaAnorthosis Famagusta (CYP)
Classic Chisinau (MDA)Classic Chisinau7 - 4WrexhamWrexham (WAL)
24 Augustus 2017
Anorthosis Famagusta (CYP)Anorthosis Famagusta7 - 4WrexhamWrexham (WAL)
FC Leo (ARM)FC Leo7 - 0Classic ChisinauClassic Chisinau (MDA)
26 Augustus 2017
FC Leo (ARM)FC Leo3 - 1WrexhamWrexham (WAL)
Anorthosis Famagusta (CYP)Anorthosis Famagusta10 - 2Classic ChisinauClassic Chisinau (MDA)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep G (Polen - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)93300306+24
2København (DEN)632011815+3
3Doukas SAC (GRE)33102911-2
4Belfast United (NIR)030031136-25
23 Augustus 2017
København (DEN)København5 - 3Doukas SACDoukas SAC (GRE)
BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala20 - 3Belfast UnitedBelfast United (NIR)
24 Augustus 2017
BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala4 - 0Doukas SACDoukas SAC (GRE)
København (DEN)København10 - 6Belfast UnitedBelfast United (NIR)
26 Augustus 2017
Doukas SAC (GRE)Doukas SAC6 - 2Belfast UnitedBelfast United (NIR)
BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala6 - 3KøbenhavnKøbenhavn (DEN)

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep H (Nederland - 23/08/2017 - 26/08/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1ZVV 't Knooppunt (NED)93300168+8
2Levski Sofia Zapad (BUL)4311194+5
3Sjarmtrollan IL (NOR)4311189-1
4TMT Futsal Club (SCO)03003416-12
23 Augustus 2017
Levski Sofia Zapad (BUL)Levski Sofia Zapad6 - 0TMT Futsal ClubTMT Futsal Club (SCO)
ZVV 't Knooppunt (NED)ZVV 't Knooppunt6 - 4Sjarmtrollan ILSjarmtrollan IL (NOR)
24 Augustus 2017
ZVV 't Knooppunt (NED)ZVV 't Knooppunt3 - 2Levski Sofia ZapadLevski Sofia Zapad (BUL)
Sjarmtrollan IL (NOR)Sjarmtrollan IL3 - 2TMT Futsal ClubTMT Futsal Club (SCO)
26 Augustus 2017
Levski Sofia Zapad (BUL)Levski Sofia Zapad1 - 1Sjarmtrollan ILSjarmtrollan IL (NOR)
ZVV 't Knooppunt (NED)ZVV 't Knooppunt7 - 2TMT Futsal ClubTMT Futsal Club (SCO)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A1 (Wit-Rusland - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Stalitsa Minsk (BLR)933001610+6
2Kairat Almaty (KAZ)63201158+7
3Pescara (ITA)331021014-4
4Dinamo Moskva (RUS)03003817-9
11 Oktober 2017
Kairat Almaty (KAZ)Kairat Almaty5 - 1PescaraPescara (ITA)
Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk5 - 3Dinamo MoskvaDinamo Moskva (RUS)
12 Oktober 2017
Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk6 - 4PescaraPescara (ITA)
Kairat Almaty (KAZ)Kairat Almaty7 - 2Dinamo MoskvaDinamo Moskva (RUS)
14 Oktober 2017
Pescara (ITA)Pescara5 - 3Dinamo MoskvaDinamo Moskva (RUS)
Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk5 - 3Kairat AlmatyKairat Almaty (KAZ)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A2 (Slovenië - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Inter FS (ESP)93300122+10
2Dina Moskva (RUS)63201770
3Braga/AAUM (POR)3310258-3
4Brezje Maribor (SLO)03003512-7
11 Oktober 2017
Inter FS (ESP)Inter FS4 - 1Braga/AAUMBraga/AAUM (POR)
Dina Moskva (RUS)Dina Moskva5 - 2Brezje MariborBrezje Maribor (SLO)
12 Oktober 2017
Braga/AAUM (POR)Braga/AAUM3 - 2Brezje MariborBrezje Maribor (SLO)
Inter FS (ESP)Inter FS4 - 0Dina MoskvaDina Moskva (RUS)
14 Oktober 2017
Dina Moskva (RUS)Dina Moskva2 - 1Braga/AAUMBraga/AAUM (POR)
Inter FS (ESP)Inter FS4 - 1Brezje MariborBrezje Maribor (SLO)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A3 (Servië - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting CP (POR)93300154+11
2KMF Ekonomac (SRB)6320186+2
3Prodexim Kherson (UKR)33102711-4
4Nikars Riga (LAT)03003413-9
11 Oktober 2017
KMF Ekonomac (SRB)KMF Ekonomac2 - 1Nikars RigaNikars Riga (LAT)
Sporting CP (POR)Sporting CP5 - 1Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
12 Oktober 2017
KMF Ekonomac (SRB)KMF Ekonomac4 - 2Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
Sporting CP (POR)Sporting CP7 - 1Nikars RigaNikars Riga (LAT)
14 Oktober 2017
Sporting CP (POR)Sporting CP3 - 2KMF EkonomacKMF Ekonomac (SRB)
Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson4 - 2Nikars RigaNikars Riga (LAT)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep A4 (Italië - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona Futsal (ESP)73210123+9
2Luparense FC (ITA)53120105+5
3Györi Eto (HUN)33102616-10
4FK ERA-PACK Chrudim (CZE)13012610-4
11 Oktober 2017
Luparense FC (ITA)Luparense FC2 - 2FK ERA-PACK ChrudimFK ERA-PACK Chrudim (CZE)
FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal7 - 0Györi EtoGyöri Eto (HUN)
12 Oktober 2017
FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal2 - 0FK ERA-PACK ChrudimFK ERA-PACK Chrudim (CZE)
Luparense FC (ITA)Luparense FC5 - 0Györi EtoGyöri Eto (HUN)
14 Oktober 2017
FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal3 - 3Luparense FCLuparense FC (ITA)
Györi Eto (HUN)Györi Eto6 - 4FK ERA-PACK ChrudimFK ERA-PACK Chrudim (CZE)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B5 (Kroatië - 12/10/2017 - 15/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1MNK Nacional Zagreb (CRO)93300186+12
2FC Leo (ARM)431111113-2
3Liburni Gjakovë (KOS)331021518-3
4Garges Djibson ASC (FRA)13012916-7
12 Oktober 2017
MNK Nacional Zagreb (CRO)MNK Nacional Zagreb4 - 1FC LeoFC Leo (ARM)
Liburni Gjakovë (KOS)Liburni Gjakovë6 - 4Garges Djibson ASCGarges Djibson ASC (FRA)
13 Oktober 2017
FC Leo (ARM)FC Leo4 - 4Garges Djibson ASCGarges Djibson ASC (FRA)
MNK Nacional Zagreb (CRO)MNK Nacional Zagreb8 - 4Liburni GjakovëLiburni Gjakovë (KOS)
15 Oktober 2017
FC Leo (ARM)FC Leo6 - 5Liburni GjakovëLiburni Gjakovë (KOS)
MNK Nacional Zagreb (CRO)MNK Nacional Zagreb6 - 1Garges Djibson ASCGarges Djibson ASC (FRA)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B6 (Slowakije - 10/10/2017 - 13/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1ZVV 't Knooppunt (NED)63201107+3
2Slov-Matic Bratislava (SVK)63201168+8
3BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)3310248-4
4STU Telasi (GEO)3310229-7
10 Oktober 2017
STU Telasi (GEO)STU Telasi2 - 1ZVV 't KnooppuntZVV 't Knooppunt (NED)
Slov-Matic Bratislava (SVK)Slov-Matic Bratislava5 - 2BTS Rekord Bielsko-BialaBTS Rekord Bielsko-Biala (POL)
11 Oktober 2017
BTS Rekord Bielsko-Biala (POL)BTS Rekord Bielsko-Biala1 - 0STU TelasiSTU Telasi (GEO)
ZVV 't Knooppunt (NED)ZVV 't Knooppunt6 - 4Slov-Matic BratislavaSlov-Matic Bratislava (SVK)
13 Oktober 2017
ZVV 't Knooppunt (NED)ZVV 't Knooppunt3 - 1BTS Rekord Bielsko-BialaBTS Rekord Bielsko-Biala (POL)
Slov-Matic Bratislava (SVK)Slov-Matic Bratislava7 - 0STU TelasiSTU Telasi (GEO)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B7 (Finland - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FSP Halle-Gooik (BEL)93300160+16
2Jahn Regensburg (GER)43111610-4
3Minerva (SUI)33102615-9
4Sievi Futsal (FIN)1301258-3
11 Oktober 2017
Sievi Futsal (FIN)Sievi Futsal2 - 2Jahn RegensburgJahn Regensburg (GER)
FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik8 - 0MinervaMinerva (SUI)
12 Oktober 2017
Minerva (SUI)Minerva4 - 3Sievi FutsalSievi Futsal (FIN)
FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik6 - 0Jahn RegensburgJahn Regensburg (GER)
14 Oktober 2017
FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik2 - 0Sievi FutsalSievi Futsal (FIN)
Jahn Regensburg (GER)Jahn Regensburg4 - 2MinervaMinerva (SUI)

Detail van de uitslagen


Main Round - Groep B8 (Roemenië - 11/10/2017 - 14/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Autobergamo Deva (ROU)63201138+5
2Araz Naxçivan (AZE)632011412+2
3Luxol St Andrews (MLT)331021113-2
4Mostar SG Staklorad (BIH)33102712-5
11 Oktober 2017
Araz Naxçivan (AZE)Araz Naxçivan5 - 2Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
Autobergamo Deva (ROU)Autobergamo Deva5 - 2Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
12 Oktober 2017
Mostar SG Staklorad (BIH)Mostar SG Staklorad3 - 2Autobergamo DevaAutobergamo Deva (ROU)
Araz Naxçivan (AZE)Araz Naxçivan6 - 4Luxol St AndrewsLuxol St Andrews (MLT)
14 Oktober 2017
Luxol St Andrews (MLT)Luxol St Andrews5 - 2Mostar SG StakloradMostar SG Staklorad (BIH)
Autobergamo Deva (ROU)Autobergamo Deva6 - 3Araz NaxçivanAraz Naxçivan (AZE)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep A (Italië - 22/11/2017 - 25/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FC Barcelona Futsal (ESP)93300123+9
2KMF Ekonomac (SRB)63201149+5
3Pescara (ITA)33102139+4
4ZVV 't Knooppunt (NED)03003422-18
22 November 2017
17h30FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal6 - 0ZVV 't KnooppuntZVV 't Knooppunt (NED)
20h00KMF Ekonomac (SRB)KMF Ekonomac5 - 3PescaraPescara (ITA)
23 November 2017
17h30FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal3 - 2KMF EkonomacKMF Ekonomac (SRB)
20h00Pescara (ITA)Pescara9 - 1ZVV 't KnooppuntZVV 't Knooppunt (NED)
25 November 2017
17h30KMF Ekonomac (SRB)KMF Ekonomac7 - 3ZVV 't KnooppuntZVV 't Knooppunt (NED)
20h35FC Barcelona Futsal (ESP)FC Barcelona Futsal3 - 1PescaraPescara (ITA)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep B (Portugal - 22/11/2017 - 25/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Sporting CP (POR)93300103+7
2FSP Halle-Gooik (BEL)6320175+2
3MNK Nacional Zagreb (CRO)3310258-3
4Dina Moskva (RUS)0300339-6
22 November 2017
14h30MNK Nacional Zagreb (CRO)MNK Nacional Zagreb3 - 2Dina MoskvaDina Moskva (RUS)
17h00Sporting CP (POR)Sporting CP3 - 2FSP Halle-GooikFSP Halle-Gooik (BEL)
23 November 2017
19h00FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik2 - 1Dina MoskvaDina Moskva (RUS)
21h30Sporting CP (POR)Sporting CP3 - 1MNK Nacional ZagrebMNK Nacional Zagreb (CRO)
25 November 2017
15h30FSP Halle-Gooik (BEL)FSP Halle-Gooik3 - 1MNK Nacional ZagrebMNK Nacional Zagreb (CRO)
18h00Sporting CP (POR)Sporting CP4 - 0Dina MoskvaDina Moskva (RUS)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep C (Hongarije - 22/11/2017 - 25/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Luparense FC (ITA)632011511+4
2Györi Eto (HUN)63201119+2
3Prodexim Kherson (UKR)33102109+1
4Stalitsa Minsk (BLR)331021017-7
22 November 2017
15h30Luparense FC (ITA)Luparense FC3 - 1Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
18h00Stalitsa Minsk (BLR)Stalitsa Minsk3 - 2Györi EtoGyöri Eto (HUN)
23 November 2017
17h00Luparense FC (ITA)Luparense FC8 - 4Stalitsa MinskStalitsa Minsk (BLR)
19h30Györi Eto (HUN)Györi Eto3 - 2Prodexim KhersonProdexim Kherson (UKR)
25 November 2017
15h30Prodexim Kherson (UKR)Prodexim Kherson7 - 3Stalitsa MinskStalitsa Minsk (BLR)
18h00Györi Eto (HUN)Györi Eto6 - 4Luparense FCLuparense FC (ITA)

Detail van de uitslagen


Elite Round - Groep D (Spanje - 23/11/2017 - 26/11/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Inter FS (ESP)93300144+10
2Kairat Almaty (KAZ)63201128+4
3Braga/AAUM (POR)33102916-7
4Autobergamo Deva (ROU)03003815-7
23 November 2017
18h30Kairat Almaty (KAZ)Kairat Almaty5 - 2Autobergamo DevaAutobergamo Deva (ROU)
21h00Inter FS (ESP)Inter FS7 - 0Braga/AAUMBraga/AAUM (POR)
24 November 2017
18h30Kairat Almaty (KAZ)Kairat Almaty4 - 1Braga/AAUMBraga/AAUM (POR)
21h30Inter FS (ESP)Inter FS2 - 1Autobergamo DevaAutobergamo Deva (ROU)
26 November 2017
17h30Braga/AAUM (POR)Braga/AAUM8 - 5Autobergamo DevaAutobergamo Deva (ROU)
20h00Inter FS (ESP)Inter FS5 - 3Kairat AlmatyKairat Almaty (KAZ)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Spanje - Zaragoza - 20/04/2018 - 22/04/2018)


Halve Finale (20/04/2018)
20 April 2018
18h00Györi Eto (HUN)Györi Eto1 - 6Sporting CPSporting CP (POR)
21h00Inter FS (ESP)Inter FS2 - 1FC Barcelona FutsalFC Barcelona Futsal (ESP)

Om 3e/4e plaats (22/04/2018)
22 April 2018
17h00Györi Eto (HUN)Györi Eto1 - 7FC Barcelona FutsalFC Barcelona Futsal (ESP)

Finale (22/04/2018)
22 April 2018
20h00Sporting CP (POR)Sporting CP2 - 5Inter FSInter FS (ESP)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden