De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Deze pagina geeft de uitslagen weer van alle evenementen op de site voor de geselecteerde sport. Je hebt toegang tot het archief van het gekozen onderwerp door te klikken op de hoofding er van. Je hebt toegang tot de resultaten van elk evenement door te klikken op het corresponderende seizoen.
Wereldbeker Futsal | |
Groep A | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Groep B | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Groep C | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Groep D | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Groep E | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Groep F | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Finaleronde | 2024 2021 2016 2012 2008 2004 2000 1996 1992 1989 |
Kwalificaties - Europese Zone | |
Voorronde - Groep A | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Voorronde - Groep B | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Voorronde - Groep C | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Voorronde - Groep D | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Voorronde - Groep E | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Voorronde - Groep F | 2022/2023 2019/2020 2015 |
Voorronde - Groep G | 2019/2020 |
Voorronde - Groep H | 2019/2020 |
Kwalificaties - Groep A | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 2 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 3 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 4 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 5 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 6 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 7 | 2022/2023 2019/2020 2015 2011 |
Kwalificaties - Groep 8 | 2022/2023 2019/2020 |
Kwalificaties - Groep 9 | 2022/2023 |
Kwalificaties - Groep 10 | 2022/2023 |
Kwalificaties - Groep 11 | 2022/2023 |
Kwalificaties - Groep 12 | 2022/2023 |
Kwalificaties - Play Off | 2022/2023 |
Eliteronde - Groep A | 2019/2020 |
Eliteronde - Groep B | 2019/2020 |
Eliteronde - Groep C | 2019/2020 |
Eliteronde - Groep D | 2019/2020 |
Play Offs | 2019/2020 2016 2011 |
Kwalificaties - Zone Conmebol | |
Groep A | 2020 2019 2012 2011 |
Groep B | 2020 2019 2012 2011 |
Finaleronde | 2020 2019 2012 2011 |
Kwalificatie Wereldbeker - Azië | |
Finaleronde | 2021 |
Europees Kampioenschap | |
Groep A | 2022 2018 2016 2014 2012 2010 2007 2005 2003 2001 1999 1996 |
Groep B | 2022 2018 2016 2014 2012 2010 2007 2005 2003 2001 1999 1996 |
Groep C | 2022 2018 2016 2014 2012 2010 |
Groep D | 2022 2018 2016 2014 2012 2010 |
Finaleronde | 2022 2018 2016 2014 2012 2010 2007 2005 2003 2001 1999 1996 |
EK - Kwalificaties | |
Voorronde - Groep A | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep B | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep C | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep D | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep E | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep F | 2020/2021 2017 2013 |
Voorronde - Groep G | 2020/2021 2017 |
Voorronde - Groep H | 2020/2021 |
Voorronde - Groep I | 2020/2021 |
Voorronde - Playoffs | 2020/2021 |
Kwalificaties - Groep 1 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 2 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 3 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 4 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 5 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 6 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 7 | 2020/2021 2017 2013 |
Kwalificaties - Groep 8 | 2020/2021 |
Playoffs | 2020/2021 2017 2013 |
Europees Kampioenschap Dames | |
Finaleronde | 2023 2022 2019 |
EK Dames - Kwalificaties | |
Voorronde - Groep A | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Voorronde - Groep B | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Voorronde - Groep C | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Hoofdronde - Groep 1 | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Hoofdronde - Groep 2 | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Hoofdronde - Groep 3 | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Hoofdronde - Groep 4 | 2022/2023 2021/2022 2018 |
Copa América | |
Groep A | 2022 2019 |
Groep B | 2022 2019 |
Finaleronde | 2022 2019 |
Futsal Finalissima | 2022 |
Afrika Cup of Nations | |
Groep A | 2020 |
Groep B | 2020 |
Finaleronde | 2020 |
Kwalificaties - Aziatische Kampioenschappen Heren | |
Asean - Groep A | 2017 |
Asean - Groep B | 2017 |
Asean - Finaleronde | 2017 |
West - Groep A | 2022 2017 |
West - Groep B | 2022 2017 |
West - Finaleronde | 2022 |
East - Groep A | 2017 |
East - Group B | 2017 |
East - Finaleronde | 2022 2017 |
South & Central - Groep A | 2022 2017 |
South & Central Group - Groep B | 2022 2017 |
Aziatisch Kampioenschap Heren | |
Groep A | 2022 2020 2018 2012 |
Groep B | 2022 2020 2018 2012 |
Groep C | 2022 2020 2018 2012 |
Groep D | 2022 2020 2018 2012 |
Finaleronde | 2022 2020 2018 2012 |
Kampioenschap Oceanië Heren | |
Groep A | 2022 2019 2011 |
Groep B | 2022 2019 2011 |
Finaleronde | 2022 2019 2011 |
Kampioenschap Zuidoost-Azië Heren | |
Groep A | 2022 2019 2018 2017 |
Groep B | 2022 2019 2018 2017 |
Finaleronde | 2022 2019 2018 2017 |
Aziatisch Kampioenschap Dames | |
Groep A | 2018 2015 |
Groep B | 2018 2015 |
Groep C | 2018 |
Groep D | 2018 |
Finaleronde | 2018 2015 |
Copa América Dames | |
Groep A | 2019 2017 2015 2011 2009 2007 2005 |
Groep B | 2019 2017 2015 2011 2009 2007 2005 |
Plaatsingsronde 5/7 | 2009 |
Finaleronde | 2019 2017 2015 2011 2009 2007 2005 |
CONCACAF Kampioenschap Heren | |
Groep A | 2021 2020 2016 2012 2008 2004 |
Groep B | 2021 2020 2016 2012 2008 2004 |
Groep C | 2021 2020 |
Groep D | 2021 2020 |
Finaleronde | 2021 2020 2016 2012 2008 2004 |
Arab Futsal Cup | |
Groep A | 2023 2022 2021 |
Groep B | 2023 2022 2022 2021 |
Groep C | 2023 |
Finaleronde | 2023 2022 2021 |
Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 |
Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | 2023 2022 2021 2020 |
Futsal Week U19 Winter Cup | 2022 2020 |
Freedom Cup Dames | |
Groep A | 2020 |
Groep B | 2020 |
Playoffs | 2020 |
Futsal Week U19 Spring Cup | |
Groep A | 2021 |
Groep B | 2021 |
Playoffs | 2021 |
Continental Futsal Championship | |
Groep A | 2023 2022 2021 |
Groep B | 2023 2022 2021 |
Playoffs | 2023 2022 2021 |
Futsal Week Summer Cup | |
Groep A | 2021 |
Groep B | 2021 |
Playoffs | 2021 |
UMAG Nations Cup | |
Round Robin | 2022 2021 |
UMAG Nations Cup U-21 | |
Round Robin | 2021 |
Futsal Love Serbia | |
Round Robin | 2022 2021 |
Groep B | 2021 |
Playoffs | 2021 |
Nordic Futsal Cup | 2021 |
Aziatisch Kampioenschap U-20 Futsal | |
Groep A | 2019 2017 |
Groep B | 2019 2017 |
Groep C | 2019 2017 |
Groep D | 2019 2017 |
Finaleronde | 2019 2017 |
Olympische Jeugdspelen Heren | |
Groep A | 2018 2010 |
Groep B | 2018 2010 |
Finaleronde | 2018 2010 |
Olympische Jeugdspelen Dames | |
Groep A | 2018 2014 2010 |
Groep B | 2018 2014 2010 |
Finaleronde | 2018 2014 2010 |
Europees Kampioenschap Heren U-19 | |
Groep A | 2023 2022 2019 |
Groep B | 2023 2022 2019 |
Finaleronde | 2023 2022 2019 |
Frans Kampioenschap Heren | |
Regulier Seizoen | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Finaleronde | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Spanje - Primera División | |
Regulier Seizoen | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Play Out | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 |
Finaleronde | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Italië Serie A | |
Regulier Seizoen | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Play Out | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Finaleronde | 2022/2023 2021/2022 2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 |
Liga Portuguesa |
Copa Libertadores | |
Groep A | 2022 2021 |
Groep B | 2022 2021 |
Groep C | 2022 2021 |
Finaleronde | 2022 2021 |