De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/08 - 26/08 | SUI | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep A | Minerva |
23/08 - 26/08 | LUX | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep B | Liburni Gjakovë |
23/08 - 26/08 | MLT | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep C | Luxol St Andrews |
23/08 - 26/08 | GER | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep D | Jahn Regensburg |
23/08 - 26/08 | BIH | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep E | Mostar SG Staklorad |
23/08 - 26/08 | ARM | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep F | FC Leo |
23/08 - 26/08 | POL | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep G | BTS Rekord Bielsko-Biala |
23/08 - 26/08 | NED | UEFA Futsal Champions League - Voorronde - Groep H | ZVV 't Knooppunt |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/09/2017 - 12/05/2018 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Regulier Seizoen | Kremlin-Bicêtre United |
15/09/2017 - 28/04/2018 | ESP | Spanje - Primera División - Regulier Seizoen | Inter Movistar FS Madrid |
22/09/2017 - 25/04/2018 | ITA | Italië Serie A - Regulier Seizoen | Luparense FC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
10/10 - 13/10 | SVK | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep B6 | ZVV 't Knooppunt |
11/10 - 14/10 | BLR | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep A1 | Stalitsa Minsk |
11/10 - 14/10 | SLO | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep A2 | Inter Movistar FS Madrid |
11/10 - 14/10 | SRB | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep A3 | Sporting CP Lisbon |
11/10 - 14/10 | ITA | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep A4 | FC Barcelona Futsal |
11/10 - 14/10 | FIN | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep B7 | FSP Halle-Gooik |
11/10 - 14/10 | ROU | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep B8 | Autobergamo Deva |
12/10 - 15/10 | CRO | UEFA Futsal Champions League - Main Round - Groep B5 | MNK Nacional Zagreb |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
22/11 - 25/11 | ITA | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep A | FC Barcelona Futsal |
22/11 - 25/11 | POR | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep B | Sporting CP Lisbon |
22/11 - 25/11 | HUN | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep C | Luparense FC |
23/11 - 26/11 | ESP | UEFA Futsal Champions League - Elite Round - Groep D | Inter Movistar FS Madrid |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
20/04 - 22/04 | Zaragoza | UEFA Futsal Champions League - Finaleronde | Inter Movistar FS Madrid |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 - 11/06 | ITA | Italië Serie A - Finaleronde | Acqua e Sapone |
05/05 - 12/05 | ITA | Italië Serie A - Play Out | SS Lazio |
11/05 - 19/06 | ESP | Spanje - Primera División - Finaleronde | Inter Movistar FS Madrid |
26/05 - 09/06 | FRA | Frans Kampioenschap Heren - Finaleronde | Kremlin-Bicêtre United |